2 208
Анотація до книги "Під прицілом совісті"
До п'ятої річниці Революції Гідності.
Що було б, якби...?
Що було б, якби...?
4 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиДякую за твір.
Почуття переповнюють!
Описали лише одну ніч, а таке враження, що сам побував між тими дітьми, пив гарячий чай і не спав. Нажаль, не всі розуміють, що бути Людиною - одне із головних призначень у житті!
Vira, дякую за Ваш відгук! рада, що Вам сподобалося
умовно нереальна дія...
Цюприк Юлія, на жаль...
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати