Парі прийнято
25 797

Парі прийнято 18+

Анна Харламова
Повний текст · 152 стор.
267
До бібліотеки
  • Опис
  • Зміст книги
  • Буктрейлер
  • Коментарі · 489
Виклик кинуто
№ 1
Виклик кинуто
Парі прийнято
№ 2
Парі прийнято
“"sexy sisters"”
Анотація до книги "Парі прийнято"
Хейлі:
Кохання з першого погляду існує, тепер я точно це знаю. Перевірено на собі. Після того поцілунку в авто, Ліам полонив моє серце. Я пропоную йому парі, після якого він скаже, що кохає мене. Ну що ж приймаєш парі, Ліаме?
Ліам:
Хейлі захопила всі мої думки... Я бажаю її і хочу, щоб вона була моєю. Але - я можу запропонувати лише секс, а вона хоче кохання. Але - парі прийнято.
Зміст книги: 20 глав
Глава 1
Глава 2
Глава 3
Глава 4
Глава 5
Глава 6
Глава 7
Глава 8
Глава 9
Глава 10
Глава 11
Глава 12
Глава 13
Глава 14
Глава 15
Глава 16
Глава 17
Глава 18
Глава 19
ЕПІЛОГ. ПОДЯКА.

489 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
Закріплений коментар від автора
avatar
Nataliya Parfenyuk
15.07.2024, 09:44:08

Приєднуюсь до всіх захоплень та подяк! Еротичні у мене вийшли вихідні з цими бососетричками ))))
Дякую

Анна Харламова
15.07.2024, 14:20:04

Nataliya Parfenyuk, Оооо моя люба Натхненнице, як приємно знати, що ваші вихідні були за цими книгами. Мене це надихає та дарує тепло! Щиро дякую, що подарували свій час цій серії та смачні враження!!!
https://t.me/book737anna буду рада бачити. В телеграм трохи більше про новинку)
Обіймаююю міцно-міцно з найкращими побажаннями добра! До нових книг!!!)

avatar
Марина Салывин
02.06.2024, 23:15:35

Небезпечна журналістка попалася Хіллу на шляху. І небезпека ця полягає в здатності Хейлі закохувати, бути відвертою і говорити про свої бажання. А вона з першого погляду на Ліама знала, що хоче від цього сексі-красунчика, і це не його гроші, це щось набагато цінніше та важливіше. І скільки б Ліам не опирався, не боявся та не ховався від своїх почуттів, безпосередність, відкритість та відвертість Хейлі зробила свою справу. Тільки з нею Хілл знову зрозумів, що живе, відчуває та має дім, і цей дім Хейлі. І доказ цього - створені ними дива і роки життя пліч-о-пліч в коханні, підтримці, турботі, теплоті, шаленстві. Дякую, моя Квіточко! Люблю!) Цьомаю!)

Анна Харламова
04.06.2024, 13:07:43

Марина Салывин, Ооооо моя люба, який смачний сюрприз! Тішусь, що ти знову подарувала свій час, смаколик та любов цій парі!!! Мені надзвичайно приємно!!! Цінуюююю дуже-дуже!!!
Так, так і є. Хейлі настільки дивовижна, що Ліам просто не міг не закохатись. Небеса їх познайомила, доля показала шлях бо цим двом судилось бути разом. Щоб там Ліам не виробляв, Хейлі знала, що вона вже давно поцупила його серце бо саме за цим вона і прийшла.
Як ти гарно сказала. Так, його дім це Хейлі. В них є власний світ і він чудовий. Приборкала Хейлі норовливого красунчика!!! Дякую, моя люба за смаколик та емоції!!! Приємно, що ти до них повернулась. Цікаво хто наступний)))
Обіймаююю міцно-міцно і до написаних та нових книг! Цьом)

avatar
Kate Mag
03.03.2024, 10:08:23

Нарешті Я ЦЕ ЗРОБИЛА!!!! Красунчик Ліам та неймовірна Хейлі. Протягом книги мені добряче хотілося кричати Хейлі - НАВІЩО ТИ ЦЕ РОБИШ, ЯКЩО БАЧИШ, ЩО НЕ ПОТРІБНА ЙОМУ??? але знову і знову ти нам показуєш, люба Анно, що сила кохання безмежна! Кохання творить дива, воно випробовує на міцність, дає надію і склеює розбиті серця навіть тоді, коли дуже болить! Я зачарована твоєю силою слова, бо ти занурюєш у такі глибини, що важко пояснити це словами - це потрібно відчувати. Як відчувала Хейлі необхідність Ліама. Як боявся відчути Ліам, хоча давно вже здався на милість своєї журналістки з каверзними запитаннями. Як підсумок дослідження Хейлі - добрячий тр*х, щирість, бажання дістатися глибин серця, щоб там оселитися, і чесність - підкорює навіть непідкорюваних. Тому дуже-дуже тобі дякую за чудову книгу і до нових зустрічей, моя люба Анно!

Показати 3 відповіді
Анна Харламова
14.04.2024, 11:02:13

Kate Mag, Буду рада бачити!!!! Вірю, що він подарує багато кайфу!!!!

avatar
Olesya Stetsenko-Popil
24.11.2023, 23:45:46

Почуття сильні, божевільні,"зносять дах "...але їх не спинити,не ігнорувати,не відчувати- не можна!!
Вони керують,вони живуть,вони роблять щасливими!!❤️❤️❤️

Анна Харламова
06.12.2023, 18:13:20

Olesya Stetsenko-Popil, Ця пара дійсно шалено-дахозносна! Почуття вирують та накривають з головою!!!
Кохання полонило їхні серця і це назавжди!!!
В них цікава та неординарна історія... Такі як і їхні характери - шалені!!!
Дякую моя люба за смаколик та емоції!!! Смакую враженнями!!! Обіймаююю міцно-міцно і до нових книг!!! Мирного неба!!!

avatar
Неталі МакКензі
14.04.2023, 21:31:06

Чудова історія! Емоційно, гостро та так закохано! Тішусь, що їм вдалось подолати всі негаразди та зрештою отримати як нагороду кохання та щастя! Натхненнячка на нові історії!

Анна Харламова
15.04.2023, 15:23:44

Неталі МакКензі, Моя люба, як я рада тебе бачити і знати, що ти подарувала свій час та враження цій парі та їхній історії кохання!!! Дякую за солодкі слова, які надихають братися за нові книги.
Ооо так у них тепер є свій персональний рай)
Дякую моя люба ще раз!!! Ціную і міцно обіймаю!!!! Ааааа кайф кайфезний!!!!)

avatar
Ірина Тимань
30.03.2023, 11:09:30

В кожного з нас є якісь свої страхи....І це просто чудово коли є людина яка допомагає їх позбутися Ліам та Хейлі цьому приклад,я дуже тішуся що Ліам подолав їх..... Прочитала і залишилася задоволена)))) дякую)))

Анна Харламова
01.04.2023, 14:27:17

Ірина Тимань, Дякую, моя люба Пташечко за враження та емоції які надихають на нові ідеї!! Щиро радію, що і ця пара припала до душі та серця!!!
Так, Ліам зустрів ту єдину, яка допомогла дихати на повні груди! І наша пара нарешті отримала своє персональне щастя.
Дякую, моя люба!!!! До нових книг) Обіймаю)

avatar
Марина Салывин
11.03.2023, 22:43:05

Як приємно повертатися і читати про кохання, яке виникло з першої зустрічі, а розвивалося під час парі) Ліам та Хейлі це суміш впертості, страху, кохання, радості, пристрасті, твердолобості, наполегливості. І в кого яких якостей більше можна лише здогадуватися) Та все подолано і всі щасливі) От я читаючи і знаючи, що все буде ок, все одно хотіла прибити Хілла за зволікання, за те, що змусив Хейлі понервувати) А потім хотілося його залюбити за неймовірний сюрприз) Дякую, моя Квіточко! Люблю! Цьомаю!

Анна Харламова
13.03.2023, 17:45:17

Марина Салывин, Аааааа Кайф кайфезний!!!! Як я рада, що ти повернулася до сексі мільйонера та звабливої журналістки) Приємноооо!!!!!
Ха-ха класний опис))) Реально вони скажені і дахозносні, кожен по своєму і водночас однаково) Доповнюють одне одного, бо вони одне ціле!!!)
Ха-ха мені дуже приємно знати, що навіть знаючт, що і як буде, всеодно проживаєш знову і знову цю історію з шаленими емоціями!!!
Дякую моя люба, що повернулась до них!!! КАЙФ КАЙФЕЗНИЙ!!! Дякую моя люба подруго за ейфорію від твоїх слів та вражень!!!! Люблю і міцно обіймаю моя хороша!!! До старих та нових книг!!! Цьомаю)

Супер. Шкода, що із за страхів ми боїмось когось втратити. Хейлі доказала Ліаму, що кохання існує і не треба боятись, а то можна дійсно пропустити свою долю. Парочка класна. Дякую. Ви не перевершені.

Анна Харламова
27.02.2023, 13:44:50

Наталья Петровна, Моя люба, щиро радію, що і ця пара потішила та подарувала гарні емоції!!! Аааа як класно!!! Мені надзвичайно приємно, що книга посмакувала!! Це моє натхнення!!!!)
Кохання велика сила і воно все розставить на свої місця, їхня доля бути разом!!!
Дякую моя люба Пташечко за враження та емоції!!!! Обіймаю міцно-міцно) До нових книг)

avatar
Lubov Sydor
15.02.2023, 12:19:54

Як завжди НЕПЕРЕВЕРШЕНО, ФЕЄРИЧНО з філософським змістом.
З кожної вашої книги лунає життєва істина..."Жити і не кохати не заводити сім'ю - це рівноцінно смерті.
...світ називається ЩАСТЯ. Це те, заради чого і створений світ. Сім'я та кохання. Дім сповнений любові...
Я БАГАТА ЛЮДИНА - У МЕНЕ Є МОЯ РОДИНА."
Це заповіт для кожного...
ЗОЛОТОГО ПЕРА ВАМ!

Анна Харламова
18.02.2023, 19:05:35

Lubov Sydor, Моя дорога Натхненнице, як я рада бачити від вас коментар, знати, що ви даруєте свою увагу моїм книгам та мені.
Щиро дякую, що подарували свій час цій історії кохання. Тішусь, що ви отримали гарні та теплі враження. Мені надзвичайно приємно, це знати.
Ваші слова торкаються серця, надихають та дарують рушій писати ще краще.
Зворушена та розчулена. Після таких слів, хочеться творити і писати. Дякую, моя дорога Натхненнице!!!
Так, люди багаті, коли поруч з ними дорогі серцю люди. Хай кожен буде ось так от багатий, як ця пара.
Дякую! Обіймаю міцно-міцно з найкращими побажаннями добра!!! Мирного неба, перемоги та гараздів вам і вашій родині! До нових книг!!!

avatar
Yuliia
18.12.2022, 14:52:26

Щиро вдячна, що даруєте такі шалені історії, емоції, настрій та ділитеся своїм талантом! Нехай він буде невичерпним, як і натхнення! Миру, світла, тепла та всіляких гараздів!

Анна Харламова
18.12.2022, 20:13:20

Yuliia, Моя дорога Натхненнице, як я радію, що ви продовжуєте дарувати свій час та смачні слова моїм книгам. Ваші враження, це просто кайф кайфезний, це натхнення та наснага братися за нові ідеї!!!
Розчулена та зворушена вашими неймовірними емоціями!!!
Дуже вірю, що новенький бос - "Вечірка для боса" вам припаде до душі)
P.S. Є перша частина, про Деймона та Джесс у книзі "Виклик кинуто ". Якщо буде бажання, буду рада)
Усіх гараздів та мирного неба, моя люба Натхненнице!!! До нових книг)

avatar
Valentina
17.11.2022, 23:32:33

Дякую, за таку пристрасну історію! Без довіри легко розбити навіть переповнені коханням стосунки. В маючи в підсумку і довіру і кохання будь які страхи не мають шансу.) Натхнення вам і всього самого найкращого під мирним небом!

Анна Харламова
27.11.2022, 12:52:12

Valentina, Дякую, моя люба Пташечко за враження та емоції які надихають на нові ідеї!!? Щиро радію, що і ця пара припала до душі та серця!!!
Це правда, довіра це основа міцних стосунків та сім'ї!!! І наша пара нарешті цьому навчилась і отримала своє персональне щастя.
Дякую, моя люба за дорогі серцю побажання!!!
Мирного неба, перемоги, світла в душі та оселі!!!

avatar
Ольга
07.11.2022, 12:47:23

Оуууу, кайфонула ❤️❤️
Знову дорослий чоловік має страхи, які примітивні настільки, що глибоко проникають в мозок… такий от парадокс… але дівчата Вільямс знають свою справу❤️❤️❤️
І знову на одному подиху прочитала цю пристрасно-еротично-романтичну історію кохання.
Дякую Вам ❤️❤️

Анна Харламова
09.11.2022, 18:12:18

Ольга, Аааааа кайф кайфезний!!!!! Я така щаслива, що ця пара теж подарувала смачні емоції, що мене просто штирить і я готова писати главу хоч зараз!!!)
Ооо так, два красиві, двоє дорослих чоловіків, але які були поглинуті своїми страхами. Але їх дістали з мушлі сестри Вільямс і сталось диво. Ці красуні подарували своїм чоловікам всесвіт сповнений кохання, пристрасті і допомогли побороти усі (наївні) страхи!!!) Кохання понад усе! Кохання робить дива!)
Дякую безмежно за емоції, враження та тепло серця!!! Ціную ваш час, підтримку, гарні слова та емоції які надихають!!! Обіймаю міцно-міцно і до нових історій) Мирного неба ❤️❤️❤️

avatar
Марина Салывин
18.10.2022, 00:25:07

Як класно повертатися до улюблених пар, радіти з ними і за них, хвилюватися, злитися, любити і сварити героїв) Крутий серцеїд, багатій зустрічає ту, що одразу заявляє про свої почуття і наміри стосовно нього. І вже з першої їхньої зустрічі після розлуки було зрозуміло, що Хейлі обрала правильну тактику, що Ліам на гачку, хоч і борсався трохи. Тому якби він себе не запевняв, якби не переконував, що стосунки і кохання, то не для нього, а Куп все вже вирішив і пустив свою стрілу в першу зустріч) Для подальшого розвитку подій не вистачало сміливості, і її набралася Хейлі, та не прогадала)) Дякую, моя Квіточко! Люблю! Цьомаю!

Анна Харламова
18.10.2022, 11:53:05

Марина Салывин, Як класно читати та бачити, що ти повернулась до цієї парочки та їхнього дахозносного кохання!!!))
Я в кайфі!!! Ооо ці двоє це дійсно набір емоцій та почуттів. Хейлі дівчина цунамі, хоче і добивається.
А він, як не намагався бути в своїй мушлі, але не на ту напав. Та й сам він цього вже не хотів, не хотів зачинятись всередині мушлі, а хотів кохання Хейлі... І її парі)))
Читаю та кайфую!!! Це сюрприз!!! Щаслива, що Хейлі та Ліам знову отримали твою увагу!!! Смачноооо!!!! Дякую, моя люба подруго за ейфорію від твоїх слів та вражень!!! Люблю і міцно обіймаю моя хороша!!!

avatar
ІВУШКА
10.09.2022, 16:47:17

Емоції ууух! Іще одна історія змусила мене вдихнути і повільно видихнути. Не знаю з яким серцем ви пишете, але у мене волосся стає дибки. Дуже Вам дякую! Натхнення Вам!

Анна Харламова
12.09.2022, 14:14:38

Иванна Лукьяненко, Аааа як класно!!! Мені надзвичайно приємно, що книга посмакувала та подарувала гарні емоції!!! Це моє натхнення!!!!)
Пишу з любов'ю!!! Кайфую тим чим займаюсь і дуже тішусь, що це передається через сторінки книги!!!) Дякую!!!)
Запрошую підписатись на мою сторінку, буду рада та вдячна!!!
Обіймаю) Мирного неба та до нових книг)

avatar
Якіда Яідан
04.09.2022, 19:58:43

Прочитано.Шалено, чуттево, а як цікаво читати про примирення. Ліам все чудово + новий бонус, допоміг іншим. Як завжди, хочеться побути на місці героїні.

Анна Харламова
12.09.2022, 14:11:55

Якіда Яідан, Дякую, щиро дякую моя люба Пташечко за враження та емоції які надихають на нові ідеї!!!
Мені надзвичайно приємно, що книга припала до душі!!! Це і ж моя наснага писати та творити!!!
Обіймаю міцно-міцно і до нових книг!!!!

avatar
Галина Чебан
07.09.2022, 00:00:33

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Анна Харламова
12.09.2022, 14:11:09

Галина Чебан, Дякую, моя люба Натхненнице!!! Я не аслмва, що і ця книга посмакувала❤️❤️❤️

avatar
Olchyk Chaochao
20.08.2022, 09:46:08

Доброго дня Анічка, що мені не відкривається придбана книга з 11 глави. Прикро, що робити

Показати 3 відповіді
Анна Харламова
20.08.2022, 20:16:06

Olchyk Chaochao, Ой, як я рада це чути!!! Я кілька разів дивилась чи ви написали. Як добре, що книга відкривається!!!! Радію, цьому)
Дякую вам за придбання та увагу до моїх книг!!! Мені надзвичайно приємно!!!
Долучайтесь до моєї групи, там багато цікавих новин) Чи в інстаграм) Буду рада)
Обіймаю!!! Ще раз дякую!!! І смачного читання ❤️❤️❤️

avatar
Марина Салывин
09.08.2022, 16:31:50

Якби не опирався коханню Ліам, але воно оселилося в серці з перших хвилин. А Хейлі тільки допомогла це зрозуміти та розвіяла всі страхи та побоювання щодо стосунків. Вони просто не могли не бути разом. Ну ще трішки і Джесс з Деймоном допомогли, адже якби Джесс не працювала в Деймона або Хілл не був клієнтом Деймона, то наврядчи була б зустріч Хейлі та Ліама. Але від долі не втечеш, це знають і обоє сестер, і Деймон, і Ліам)) А ще не так просто протистояти чарам сестер Вільяма, особливо, коли вони когось обрали за ціль, і їхні кохані чоловіки це знають)) От і Хейлі "вчепилася" в Ліама, відверто говорила про свої почуття і те, що хоче від нього)) І отримала в результаті все і навіть більше - Хілла, сім'ю, кохання, щастя, шаленство, пристрасть)) Дякую, моя Квіточко! Люблю! Цьомаю!

Анна Харламова
13.08.2022, 14:56:47

Марина Салывин, Це правда, кохання в серці Ліама зародилося одразу і назавжди. Хейлі саме та, яка перевернула весь його світ, бо вона саме та.
Дві сестрички, які захопили в полон чоловіків, які наче не вірили у кохання, але це до тих пір, поки не зустріли саме тихжінок.
Ха-ха точно-точно в сестричок була ціль і вони не бачили перешкод))) Бо чесно кажучи просто знали, що ці чоловіки призначені їм долею. Парі, табу, і все знесло, коли з'явилося кохання!!))
Дякую моя люба подруго за ейфорію від знання того, що ти знову і знову даруєш їм увагу, час, смаколики та Кайф кайфезний!!! Я надихаюсь кожним словом!!! Дякую!!! Люблю і міцно обіймаю моя мила подруго!!! Цьомаю)

avatar
Іванна Федорук
18.05.2022, 22:40:56

Ох і заставили ці двоє мене попереживати. Ліам був таким засранцем, що я вже думала він не одумається, але любов творить чудеса.
Я щаслива, що Ліам і Хейлі нарешті віддалися почуттям на повну, як результат щаслива сім'я.
Безмежно дякую тобі, Вишенько за подаровані емоції і кайф від прочитання нереальної історії кохання.

Анна Харламова
28.05.2022, 12:14:02

Іванна Федорук, Розумію, розумію моя люба Вишенько!!!! Ці двоє дахозносні, емоційні і впертюхи!!! Вони одне одного знайшли, дві половинки одного цілого. Навчилися прислухатись, йти на компроміс та рухатись далі і дозволяти собі щастя!!! Так, тепер у них міцна сім'я і все кайфезно!!!
Дякую моя люба Вишенько за кайф від твоїх слів та вражень!!! Смачно!!! Обіймаю міцно-міцно!!! Цьом)))

avatar
Наташа Федорук
07.05.2022, 18:40:43

Він зрозумів,що саме цей чарівний світ,який називається кохання,дарує йому кохана жінка.Хейлі дарувала йому всю себе будь-де та будь-коли,адже гарячий Ліам бажав її понад усе на світі,і вони не могли насититись одне одним.Коли вони були поряд один з одним-це був найбільший кайф та насолода.Я рада,що певна ситуація показала Ліаму,що за своє щастя та кохання потрібно боротись та потрібно побороти свої страхи.Йому це вдалось,Хейлі,кохана та розумна жінка,яка зуміла йому показати,що їх один без одного не існує.Дві половинки,які можуть лише бути одним цілим тоді,якщо будуть чути один одного,підтримувати та солодко кохати.Тепер Ліам та Хейлі мають неймовірних діток,і ще більше дарують свою любов один одному та їхній сім‘ї.Дорога моя дівчинко,ще одна твоя мега-книга,яка подарувала насолоду,прекрасний настрій,море щастя та любові і чудових героїв.Бажаю тобі,моя бджілко,солодкого кохання,підтримки,чудового настрою та мирного неба.Нехай в житті завжди супроводжує Божа ласка та любов.Обіймаю,сумую за тобою та цілую міцно.❤️❤️❤️❤️❤️

Анна Харламова
18.05.2022, 15:56:35

Наташа Федорук, Оооо так, ці двоє шалено віддавались одне одному у коханні де тільки могли. Вона була готова відриватись з ним будь-де і будь-коли, це правда!!! Це ти в точку підмітила. Для нього це було мега важливим, він закохався з першої зустрічі, так само, як і вона, але... Він мав свої страхи, які і подолав завдяки Хейлі, яка живе повним життям і його навчила.
Мммм це правда. Вони все подолали завдяки тому, що кохають без табу. Розмовляли без табу і так і роблять далі. Тепер у них сім'я, щаслива...дуже щаслива. Ліам та Хейлі пізнають кожного дня нові горизонти свого персонального щастя і це саме те!!!
Дякую моя люба Пташечко, за такий вир емоцій, за насолоду читати твої враження бо саме такі щирі слова надихають на нові історії кохання!!!
Дякую, що ти поруч!!! Я ціную твою думку та дружбу!!!! Ти надзвичайна людина, дуже світла та щира!!! Миру та тільки сонячних днів!!! Справжнього кохання, яке знесе дах і водночас подарує спокій!!!!
Люблю і міцно обіймаю моя люба Пташечко!!!! До нових книг!!!! ❤️❤️❤️❤️

avatar
Наташа Федорук
07.05.2022, 18:28:59

Щиро дякую,моя вишенько,за неймовірну та палку історію кохання.Ще одна книга,яка показала,що за почуття,яке нас переносить в кайфезний світ вершин,потрібно боротись.Не потрібно боятись того,що ми раніше не відчували,адже до цього моменту ми не зустрічали певної людини,яка нам може показати інше життя.Життя,де ми побачимо усі барви,чудові спільні ранки та вечори,палкі обійми,гарячі поцілунки,палкий секс,а особливо без табу.Ліам та Хейлі -це суміш неймовірно-гарячих лавин,які зуміли підкорити один одного з першої зустрічі,і від тієї зустрічі вони не переставали думати однин про одного.Хейлі-солодка цукерка-блондиночка,професіонал своєї справи,гаряча штучка.Та,яка знає,що хоче від життя,і знає як отримати бажане.Ліам-багатий та неймовірний красунчик,який розбив серце не одній дівчині,успішний бізнесмен,а ще має страхи,які позбувся завдяки своїй коханій.Ця пара надзвичайна,щодня вони проводили час,який показав Ліаму,що він не був щасливий від простих речей,адже він був позбавлений цього,бо не кохав по справжньому.Але коли це почуття ввірвалося в його життя,в кожен куточок душі,він почав вільно дихати,бо по справжньому ставав щасливий.

Анна Харламова
18.05.2022, 15:50:13

Наташа Федорук, Моя люба Натхненнице, моя люба Пташечко, щиро дякую тобі за такі неймовірні слова та враження від цієї історії кохання.
Я дуже щаслива, що ця пара та їхній світ, потішили душу та подарували тепло.
Так, справжнє кохання має силу, яка змінює, яка дарує розуміння того, що все під силу, навіть там де міг раніше опустити руки.
Хейлі допомогла Ліаму, а він готовий був до змін.
Звичайно це не було так швидко, як того хотіло та бажало серце Хейлі, але Ліам був готовий змінитись і все переосмислити.
Ти права на всі стоооооооооо, вони проводили час разом, шаленіли та віддавались почуттям, тому все вийшло.
Вони були готові приймати кожного дня, такими якими вони є, але кожен з них насправді хотів змінитися заради кохання. Хейлі не наполягала, і це було головним стимулом для Ліама. Його сприймали і колхали таким, яким він є. І головне їй не було діла до його грошей та статків. І це так було важливо для Ліама.
Як гарно ти все сказала, описала їхні відносини, палке кохання. Це справді так

avatar
Yana Nakonechna
10.05.2022, 20:41:39

Неймовірна історія кохання. Чекаю твоїх нових історій про вічне, палке та пристрасне кохання про міцну сім'ю.

Анна Харламова
18.05.2022, 12:13:36

Yana Nakonechna, Моя люба Пташечко, як же ж я рада бачити та знати, що ти поруч!!! Дякую моя люба за час подарований книзі, за придбання та рушій писати завдяки таким смачним враженням!!! Радію, що книга подарувала теплі та хороші емоції!!! Обіймаю міцно-міцно і до нових книг!!!
Запрошую до "Ісая. Реванш" та "Безжальна спокуса". Буду надзвичайно рада, якщо ти приєднаєшся!!! Обіймаю міцно-міцно!!! Мирного неба!!!

avatar
Наталія
25.04.2022, 08:58:19

Ще одного впертюха ми оженили
Не зчулися , як книга закінчилась.
Навчили Ліама любити,
Навчили в голос про кохання говорити,
Навчили цю любов його берегти та цінувати.
І що у житті є цінним і важливим.
Ну ,а я з ними прощаюся
і вирушаю у нову історію, у нове життя ,
Де знову буде так спекотно й гаряче...
Подякувати Анні хочу я за спекотну книгу ,подаровані емоції
І за те ,що хоч на мить в життя спокійне без війни вирушаю.
Що продовження нові й нові виходять за це я дякую тобі!
І Анні щиро побажаємо ми творчих успіхів, наснаги та підтримки
Любові , ніжності , добра та щоб міцним було здоров`я !
Міцно - міцно обіймаю і до зустрічі у новій книзі та новій історії....
З Великоднем! Божої ласки та захисту тобі і рідним! Христос Воскрес!

Показати 7 відповідей
Анна Харламова
28.04.2022, 21:39:59

Наталія, Оооо моя люба, я з нетерпінням чекатиму твого смаколика!!!! Дякую тобі за наснагу творити!!! Ти надзвичайна, моя люба Натхненнице!!!! Обіймаю міцно-міцно)))

avatar
Марина Салывин
22.04.2022, 23:32:28

Ну от, ще один красунчик, сексі-мільйонер прилаштований в гарні руки чудової дівчини, прокачаний своїми страхами, які пішли у небуття. Тепер для них тільки щастя, кохання шалено-спекотні ночі, ніжно-ванільні ранки, радість батьківства, дружні зустрічі та довгі роки разом у злагоді та розумінні! Щаслива за них, хоч і не згодна з тим, що Хейлі так швидко пробачила містера Хілла. Але, глибоко в душі, розумію її, адже злість за тривале мовчання і відсутність зникає, коли коханий з'являється зізнається в почуттях, а потім ще й робить сюрприз - мрію більшості жінок на планеті. Такого гріх не пробачити) Вони круті, Хейлі молодець, що не побоялася з перших днів відкрито показувати свої почуття, запропонувати таке оригінальне парі, навіть розуміючи, що може його програти, та ще й залишитися "біля розбитого корита", ну з розбитим, розтоптаним серцем. Але хто не ризикує, той не п'є шампанське! І Хейлі ризикнула, не пошкодувавши жодної секунди) Вона виграла це парі, хоч технічно його програла, вона виграла набагато більше - коханого чоловіка, щасливу люблячу родину, вірних друзів. А це цінніше за всі матеріальні блага світу!) Дякую, моя Квіточко! Люблю! Цьомаю!

Анна Харламова
28.04.2022, 11:29:23

Марина Салывин, Хаха точноооо точно в надійні, люблячі руки Хейлі, яка зтерда всі його страхи та показала, що таке справжнє життя.
Знаю, знаю, що вона швидко пробачила, але вона не могла інакше. Вони обоє страждали одне без одного.
Вона навчилась прощати, а він навчився жити без страху, який поїдав його багато років. Вони щасливі, вони втілюють свої мрії у життя і все так само відриваються)
Ти права, Хейлі молодець, що завжди йшла на пролом, завжди говорила те, що хоче і бажає, і що вона потребує щирого, відкритого і без страхів кохання. Вийшло навчити та перевчити сексі мільйонера)))
І все тепер на своїх місцях, все, як має бути!!! Теплі обійми дітей, спекотні обійми дружини це найвища точка щастя!!! У Ліама все це є!!! Хейлі отримала свою казку!!! Свою персональну казку з містером Хіллом!!! Тепер дві сестрички щасливі!!!
Ураааа!!!! Ми зробили це, моя люба подруго!!! Ми забабахали ще одну історію кохання!!!! Дякую за смаколики, підтримку, за Кайф кайфезний який ти мені даруєш своїми словами та враженнями!!!
Люблю і міцно обіймаю моя люба подруго!!!! Цьомаю і до нових історій кохання!!!!

avatar
Kv Kv (Julia Lime)
21.04.2022, 00:52:51

Божееее! Скільки романтики , пристрасті , ніжності та всеперемагаючого кохання... м-м-м ..... неймовірна смакота.... книга феєрична, головні герої неперевершено чарівні і стільки шаленого кохання ..... ваші книги читати суцільне задоволення і бальзам на душу, заспокійливе , що в сьогодення найнеобхідніше))))))) величезна вдячність вам і вашому таланту ))))))

Показати 3 відповіді
Анна Харламова
27.04.2022, 13:39:30

Kv Kv, Дякую моя люба Пташечко!!! Дякую!!! Миру та перемоги!!! Обіймаю міцно-міцно!!!!))) До нових книг!!!

avatar
Наталія
25.04.2022, 08:56:09

Коментар видалено

avatar
Rinka Asaeva
20.04.2022, 21:47:06

дуже ніжна і чутлива історія кохання)) неприборкані почуття, і характер Ліама, який відверто заважав йому бути щасливим, не стали перепоною справжньому коханню))
Анно, моя люба, дякую за цю книгу, дуже важко щоразу прощатись з героями, бо читаючи книгу, ніби перебуваєш разом з ними, але добре, що в нас є можливість перечитувати її знову і знову))
люблю і міцно обіймаю)) тепер до Ісая.Реванш))

Анна Харламова
24.04.2022, 15:30:30

Rinka Asaeva, Ммм моя люба Пташечко, моя дорога Натхненнице, щиро дякую за такі смачні, солодкі та дорогі серцю враження та емоції!!! Я така щаслива, що і ця книга потішила твоє серденько та подарувала гарні емоції!!! Ааааа це кайф!!!.
Твої слова, це моя нагорода, стимул писати ще краще та розпочинати нові книги!!! А до цих історій ми неодмінно будемо повертатись, наші парочки це люблять))) Люблять вони увагу)))
Дякую!!! Оооо так, Ісая та Айрін))) Мммм смачно знати, що твоя підтримка завжди зі мною!!! Люблю і міцно обіймаю моя мила Красунечко!!!

avatar
Марина
20.04.2022, 23:18:45

Щиро дякую Вам Анна за таку захоплюючу та чуттєву історію кохання ,яка пробирається під шкіру та досягає серця, яке з кожною главою бере в полон..... Читаючи книгу переживаєш все те ,що переживають герої ....
Я така щаслива що кінець історії радує таким чудовим закінченням....
Бажаю Вам натхнення для написання ще багатьох інших книг....а ми будемо радувати вас своїми коментарями....з нетерпінням чекатиму нову захоплюючу історію.....
Миру та злагоди Вам))))

Показати 3 відповіді
Анна Харламова
24.04.2022, 15:27:20

Марина, Дякую, щиро дякую моя дорога Натхненнице!!!
Я дуже радію, що і новинка вам припала до душі!!!
Ооо так, вони вже закохані, але ж такі норовливці))) Кохання вже полонило їхні серця!!! Залишається піддатись))).Дякую!!! вже завтра))) Обіймаю міцно-міцно!!!
Зі святом!!! Божої ласки і миру!!!

avatar
Анітка Санніфео
21.04.2022, 22:15:55

Доброго вечора! Щиро дякую за історію)
Дійсно, дуже важливо навчитися розуміти себе та свої почуття та не боятися відкриватися тим, хто тобі небайдужий. Ліам молодець, що в решті-решт наважився та отримав омріяне щастя :)

Анна Харламова
23.04.2022, 11:08:28

Anitka SunnyFeo, Вітаю, моя люба колего!!! Ви торкаєтесь мого серця своїми словами!!! Щиро дякую за увагу, час приділений книзі, за смачні враження та нереальні емоції!!! Я дуже радію, що історія подарувала вам гарні емоції!!! Це і є моя нагорода!!!
Обіймаю міцно-міцно з найкращими побажаннями добра!!! Миру та гарних свят!!!! Ще раз дякую за вашу підтримку та увагу!!!)))

avatar
Марина
20.04.2022, 22:59:25

Молодець Ліам все вірно зробив.....

Анна Харламова
23.04.2022, 11:00:56

Марина, Однозначно!!!! Він молодець!!! План гарно спрацював!!! Сюрприз смачний та дорогий серцю!!!

Чудово!!! Ця iсторiя вийшла дуже чуттевою
та романтичною. Кохання Хейлi та Лiама подолало багато перешкод його сумнiвiв та нерiшучостi мiцно утвердившись у ii завзяттi та цiлеспрямованостi!!! Я вас вiтаю iз завершенням!!! Бажаю миру!!!

Анна Харламова
23.04.2022, 10:59:58

Людмила Азорская, Моя дорога Натхненнице, безмежно вдячна за підтримку та ваші чуттєві, солодкі, дорогі серцю враження, підтримку та любов!!! Я надихаюсь вашими коментарями, враженнями та емоціями!!! Дякую, що до кожної книги ви ділитесь враженнями, це безцінно, це стимул писати ще краще!!! Ооо так, ця пара пройшла випробування достойно і тепер вони щасливі в своєму персональному Едемі)))
Дякую моя люба!!! Миру, перемоги та чудових свят!!! Запрошую до історії кохання Ісая. Реванш)))
Обіймаю міцно-міцно)))

Щиро вітаю із завершенням гарячої історії кохання Хейлі та Ліама. Цей роман - нереально чуттєвий та наповнений почуттями в кожному слові та реченні. Дякую за пережитий весь спектр почуттів кохання разом із героями, які залишились в серці. Обіймаю міцно. До зустрічі на сторінках " Ісая.Реванш"))))

Анна Харламова
23.04.2022, 10:56:10

Анастасия Степанюк, Дякую моя люба Пташечко за враження та емоції які надизали протягом книги і надихають завжди!!! Твої коментарі стимул писати та творити!!!
Я дуже щаслива, що і ця історія кохання припала до душі та серця!!! Ліам та Хейлі дахозносна пара, яка знайшла свій Рай!!! Дякую моя люба і до зустрічі в історії кохання Ісаї та Айрін!!))
Миру та гарних свят!!! Обіймаю міцно-міцно!!!

avatar
Марина Салывин
21.04.2022, 12:30:51

Моя мила подруго, мій улюблений автор, моя ніжна і чуттєва людина! Вітаю тебе із закінченням ще одного шедевру, ще однієї ніжної, чуттєвої, пристрасної історії шаленого, неймовірного кохання, що пройшло свої випробування на чесність та довіру. Хейлі та Ліам заслужили своє щастя, свою рідну людину, свою другу половинку, яку знайшли один в одному! Нехай ця пара продовжує захоплювати серця читачів. Нехай до них повертаються знову і знову, щоб почитати про те, як довіра і розуміння зміцнює стосунки, а минуле може в один момент ледь все не зруйнувати. Я обов'язково прочитаю і поділюся враженнями від хепі енду) Люблю! Цьомаю!

Анна Харламова
23.04.2022, 10:39:42

Марина Салывин, Мммм мураю читаю і мураю від насолоди, яку дарують твої слова!!! Дорога моя подруго, Натхненниця, дякую величезне за те, що ти завжди поруч і даруєш мені наснагу творити все нові історії кохання!!!
Дякую за слова, за натхнення та побажання, які торкаються мого серця. Тепло твоєї дружби, завжди поруч і це навзаєм!!!!
Люблю і міцно обіймаю моя дорога подруго!!! Ми зробили це!!!! Ура!!!! Мирного неба!!!

avatar
Reader Lana
21.04.2022, 08:04:36

Ммм... який солодкий хепіенд))) Бейбіки просто супер)) Дякую за ті емоції, які вирували під час читання! Натхнення вашому невтомному музу і мирного неба!!

Анна Харламова
23.04.2022, 10:36:42

Лана Міцкевич, Ааааа дякую, дякую моя люба Пташечко за враження та емоції які надихають!!! Я так радію, що смачно і що хепі енд потішив серце!!! Дякуююююю!!!! Запрошую до "Ісая. Реванш", дуже чекаю на вашу думку!!! Обіймаю міцно-міцно і гарних свят!!!! Цьом)))

avatar
Надія
20.04.2022, 21:44:13

Неймовірна, шалена, гаряча історія кохання!!!! Дуже ніжний фінал!!))) Дякую!!!!! Бажаю ніколи не зазнавати мук творчості!!! Успіхів!!! Бережіть себе і своїх близьких!!!! Перемоги!!!! Миру!!!!

Анна Харламова
23.04.2022, 10:33:54

Надія, Моя люба, дорога Натхненнице щиро дякую за увагу та стимул писати ще краще!!! Мені надзвичайно приємно, що і ця історія потішила серце та подарувала гарні емоції!!! Дякую, я так радію, що хепі енд торкнувся серця!!! Приємноооо!!!! Дякую, дякую за побажання!!! Миру, перемоги та Божої ласки!!! Гарних свят та усіх гараздів!!!
До нової книги, моя дорога Натхненнице!!!! Обіймаю)))

avatar
Оксана Кужель
20.04.2022, 21:03:39

Ну ось і щасливий кінець, ніжна і водночас гаряча історія кохання, яка зігрівала душу. Дякую за неймовірну історію! Натхнення Вам!

Анна Харламова
23.04.2022, 10:32:05

Оксана Кужель, Дякую, щиро дякую моя люба Пташечко за враження та емоції які надихають на нові ідеї!!!! Я дуже щаслива знати, що ця палка історія кохання припала до душі та серця!!!! Обіймаю міцно-міцно і до історії Ісаї та Айрін)))
Обіймаю!!!! Гарних свят!!!!

avatar
Оксана Романюк
20.04.2022, 19:29:06

Дякую за щасливий кінець! Натхнення вам і мирного неба!

Показати 3 відповіді
Анна Харламова
23.04.2022, 10:30:56

Оксана Романюк, Запрошую до новинки "Ісая. Реванш", вірю що і ця книга припаде до душі!!! Гарних свят!!!)))

avatar
Анна Багирова
22.04.2022, 14:34:19

Моя щира красунечко, дякую тобі, що потішила моє хворобливе его, аж просльозилася. Вибач мене, мила за мій нестерпний характер. Дуже тебе люблю!⭐❤️❤️❤️

Анна Харламова
23.04.2022, 10:30:12

Анна Багирова, Моя люба, ну що ти, припини, все добре!!! Я рада, що ти поруч, радію писати для тебе і радію, що ти отримуєш кайф від моїх книг, це найважливіше!!!! Виправила тепер "Бандитки" на своєму почесному місці!!! Люблю і міцно обіймаю ❤️❤️❤️

avatar
Анна Багирова
21.04.2022, 01:03:20


Думала, що Хейлі трохи помучає Ліама, але нехай буде й так.) А що ж Джесс та
Деймон так підкачали, лише одна дитина....неподобство.)) Дякую тобі, моя красунечко, за неймовірну історію.)) Бажаю тобі творчого натхнення та невтомної
Музи, хоча ти й так працюєш як бджілка. Ось вже й про Ісая читаємо і, впевнена, що у чарівний голівці вже зріє нова історія кохання!)) Але... знаєш, сонце, якось образливо стало, що ти згадала і "Босоманьячок", і " Фан клуб Макса"... і бла-бла-бла, а про "Бандиток" ні слова! Обідно, да?! Обіймаю! Слава Україні!!!))))

Показати 4 відповіді
Анна Харламова
23.04.2022, 10:28:10

Анна Багирова, Та ну, за що вибач!!! Але так, для мене твої коментарі - це натхнення і я ніколи не перебільшую говорячи це. Натхнення з'являється лише тоді коли, є віддача, тож я завжди чекаю на твої враження будь-де!!! Люблю і міцно обіймаю ❤️❤️❤️

avatar
Ludmila Ivanitskay
20.04.2022, 19:50:11

Дякую люба за історію кохання Ліяма і Хейлі.
Вони закохані і щасливі. Гарна родина вийшла. Все ж Хейлі вдалось розбудити ті почуття і віру в себе Ліяма. Ура, Хейлі.
Творчого натхнення люба, нестримної Музи шалених емоцій, легкого пера.
Люблю, обнімаю міцно-міцно, цілую.
Все буде Україна.
❤️❤️❤️❤️❤️

Анна Харламова
21.04.2022, 10:27:32

Ludmila Ivanitskay, Дякую, дякую Красунечко за підтримку, гарні слова та враження від цієї історії кохання!!!
Так їй вдалося своїм коханням перемогти його страхи, позбутися їх і подарувати йому те, що так бажало його серце - сім'ю!!!)))
Дякую, як завжди повторююсь - ми зробили це разом!!!! Дякую за побажання та тепло серця!!!
Люблю і міцно обіймаю моя люба Красунечко!!!!
Мирного неба, перемоги та усіх гараздів!!! Все буде Україна!!!❤️❤️❤️

avatar
Юлія Король
20.04.2022, 22:20:40

От і хепі енд!!! Хоча це початок, початок прекрасного сімейного майбутнього. Вони така гарна пара, так доповнюють одне одного. Вони дійсно одне ціле. Хейлі молодець, що запрошує усю родину даруючи Ліаму те, що так треба сімейний затишок. УРА! ВІТАЮ УСІХ НАС З ТАКОЮ НІЖНО ПРИСТРАСНОЮ ІСТОРІЄЮ КОХАННЯ!!!

Анна Харламова
21.04.2022, 10:24:05

Юлія Король, Ааааа так хепі енд!!!! Смачний, солодкий і все на що вони заслужили!!!! Вони зрозуміли свої косяки, все виправили і от мають велике щастя під назвою сім'я!!!! Дякую за такі гарні слова, враження та емоції!!!! Дякуююююю!!!! До Ісаї та Айрін)))
Обіймаю міцно-міцно!!!!

avatar
Лілія Пісня
20.04.2022, 22:18:11

Як гарно, ніжно та чуттєво. Вони такі молодці. Я рада, що Хейлі така розумна жінка, яка не почала його мучати своєю ображенністю, а пробачила його слова і тепер вони щаслива сім'я. я така рада за них. Дуже, дуже гарна історія. Дякую, Анно. Успіхів та натхнення. Мирного неба! А тепер до історі Ісаї)

Анна Харламова
21.04.2022, 10:05:25

Лілія Пісня, Безмежно вдячна за такі слова, за підтримку та наснагу творити!!! Мені надзвичайно приємно що вам до смаку ця історія, що хепі ЕНД припав до душі та подарував гарні емоції!!!! Щаслива!!!
Обіймаю міцно-міцно і до нової історії кохання!!!
Миру та перемоги!!! Ооо так!!!)))

avatar
Наташа Горецька
20.04.2022, 19:18:49

дуже шикарний сюрприз та повернення Хейлі. Дуже щасливий фінал)
Дякую за книгу)

Анна Харламова
21.04.2022, 10:04:10

Наташа Горецька, Дякую, дякую моя люба Пташечко, що була поруч та творила разом зі мною!!! Ціную і дякую!!!
Я щаслива, що тобі все до смаку і що сюрприз Ліама потішив та подарував гарні емоції!!!!
До нових книг моя люба Пташечко!!!! Обіймаю міцно-міцно)))

avatar
Рома Аріведерчі
20.04.2022, 21:02:20

Вітаю з завершенням книги і бажаю наснаги на наві цікаві історії!

Анна Харламова
21.04.2022, 10:03:02

Рома Аріведерчі, Щиро, щиро дякую за привітання та увагу!!!! Я надзвичайно ціную вашу підтримку!!!

Вітаю, дорога, з завершенням книги! Як завжди неперевершено солодко, нестримно, шквально-ураганні почуття героїв та миле примирення з хепіендом. Дякую!!! Натхнення, нових цікавих історій, плодовитого Муза та легкого пера!❤️❤️❤️

Анна Харламова
20.04.2022, 17:45:20

Наталья Русанова, Моя люба Натхненнице, ви моя підтримка та рушій писати!!! Дякую, що були зі мною і з цією парою!!! Ми написали цю історію разом!!!
Аааа так, ця параска солодко примирилась і це дало свої плоди, ще й які))))
Я щаслива знати, що ви отримали гарні емоції та враження від цієї палкої історії з парі!!!)))
Дякую за побажання, моя люба Натхненнице!!! До нових книг!!! До шалених історій!!!! Обіймаю міцно-міцно, моя люба Натхненнице!!! Миру!!!❤️❤️❤️

avatar
Анна Харламова
20.04.2022, 17:42:42

❤️❤️❤️Вітаю мої любі Натхненники!!! Дякую усім за смаколики, дякую за всі емоції та враження!!! Ми це зробили!!! Ми написали ще одну книгу разом!!! Дякую, дякую за кайф написання!!! Ну, що до нових історій!!! До новинок!!! До спілкування та нових емоцій!!! Люблю і міцно обіймаю мої хороші кожного з вас!!!!Миру та перемоги!!! Слава Україні!!! Героям Слава!!!❤️❤️❤️

Ох, нарештi Лiам отямився!!@ Проте чи незапiзно? Чи зможе Хейлi пробачити та дати шанс щастю? Вона так самовiддано боролася за щастя, стiльки душевных сил витратила! Але вона змогла достукатися до крижаного серця. Нажаль його недовiра зробила крижаним ii палке серце
Теперь його черга давати тепло серця не чекаючи вiддачi. Розумiти, вибачати, довiдуватись, розчулювати КОХАТИ!!@

Анна Харламова
20.04.2022, 17:40:11

Людмила Азорская, Це точно!!! Трохи довгувато йшов, але встиг до того, як Хейлі поїхала. Це вже дуже добре!!! Тепер у нього є шанс повернути свою кохану Хейлі!!!
Ооо моя люба Пташечко, як гарно сказано. Вона дійсно відігріла його життя, яке було до неї не кольоровим, зараз же Ліам знає, як все повинно бути і хто повинен бути поруч з ним!!! Кохання робить дива, сподіваємося, що Ліам все зробить правильно і Хейлі пробачить. Саме сьогодні, саме зараз і взнаємо!!! Хепі енд вже на сайті)))
Дякую моя люба, дорога Натхненнице за неймовірну насолоду від ваших вражень!!! Я в захваті, я натхненна та насолоджуюсь кожним словом!!! Обіймаю міцно-міцно!!!!

avatar
Марина Салывин
18.04.2022, 15:45:51

Ну от і поговорили... Наче і зізнався, але радості від того немає. Бо образа за кинуті зопалу слова не минула. А ще розумієш, яка рана в дитинстві була нанесена Ліаму, а потім не пропрацьована, і тепер він це накладає на себе і оточуючих, в тому числі і на Хейлі. Хейлі молодець, вона хоч і говорить про свої почуття, але в той же час проговорює свої страхи, які з'явилися не так давно. І в цьому я її розумію, бо втративши довіру, відновити її складно. Якщо Ліам думав, що своїм зізнанням кине Хейлі йому в обійми, то він явно прорахувався, вона не одна з його колишніх. Сам же її особливою називав. Можливо, якщо б він прийшов до неї набагато раніше, то, можливо, вона б і кинулася йому на шию. Але не зараз. Зараз йому доведеться довести, що він її вартий, що їй не варто нічого боятися поряд з ним. Якщо встигне, звичайно. Дякую, моя Квіточко! Люблю! Цьомаю! І з нетерпінням чекаю продовження!)))

Анна Харламова
20.04.2022, 17:35:16

Марина Салывин, Оооо напартачив та ще й тягнув з приходом. Але добре, що прийшов зараз, а не тоді коли Хейлі з літака помахала б рукою. Тепер є надія на повернення своєї коханої!!!)))
Так, він реально мав свої страхи, які ще пішли з дитинства і про які він нікому не розповідав. Сильний бізнесмен, який дуже суттєвий всередині.
Хейлі все це в ньому відкопала, і він нарешті зрозумів, що життя це коли кохана поруч.
Хейлі молодець, продовжила розпочате і хай тепер містер Хілл добряче подумає, що потрібно побачити Хейлі щоб вона повернулася до нього.
Зараз і побачимо)))
Хепі енд вже на сайті!!!! Побачимо, що зробив наш супер сексі містер Хілл))) Дякую моя люба подруго за ейфорію від твоїх слів та вражень!!! Люблю і міцно обіймаю моя хороша!!!
Ну, що до хепі енду!!!!!))))

Ех, Ліаме, ти трішки перетримав у часі і тепер складно буде повернути довіру Хейлі. Потрібно буде добре постаратися,щоб бути з нею та зробити її щасливою і бути щасливим самому

Анна Харламова
20.04.2022, 17:30:06

Наталья Русанова, Оооо так тормазнув по повній, але добре, що прийшов вчасно до того, як Хейлі поїхала. Тож все ще можна виправити і повернути довіру. Кохання переможе все)
Продовження вже на сайті!!!)) Хепі енд)))
Дякую моя люба за емоції!!! Обіймаю міцно-міцно)))

Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше