Палаючий дотик. Після заборони
21 710
Букнет Любовні романи Палаючий дотик. Після заборони

Палаючий дотик. Після заборони 18+

Любовні романи

Наталія Гарден

Наталія Гарден · автор

Повний текст · 264 стор.
131
До бібліотеки
  • Опис
  • Зміст книги
  • Коментарі · 85
Заборонений дотик
№ 3
Заборонений дотик
Палаючий дотик. Після заборони
№ 4
Палаючий дотик. Після заборони
“Сім'я Коллінз”
Анотація до книги "Палаючий дотик. Після заборони"
Поліна
Я вже не та, що колись. Ці два роки змінили мене. Я стала стриманішою у словах і почуттях, навчилася жити далі, шукати своє щастя і менше думати про те, що могло бути якби я не торкалася того клятого документа.
Але життя, як завжди, має власні плани. Перша справжня справа у моїй адвокатській кар’єрі змушує зустрітися з ним – з Максимом. Ми не бачилися два роки і тепер стоїмо по різні сторони одного конфлікту.
Максим
Одна помилка ледь не коштувала моєї карʼєри. Але я вчасно отямився і взяв все у свої руки, як завжди. Мене називають небезпечним та жорстоким до протилежної сторони.
Тепер у мене новий клієнт, і я думав, що все буде чітко, поки не побачив адвоката відповідача – Поліну. Контроль, яким я завжди володів, кудись зсувається, залишаючи за собою хаос, який знову принесла вона.

від ненависті до коханнязустріч через рокиколишні

Зміст книги: 39 глав
Анотація
Розділ 1
Розділ 2
Розділ 3
Розділ 4
Розділ 5
Розділ 6
Розділ 7
Розділ 8
Розділ 9
Розділ 10
Розділ 11
Розділ 12
Розділ 13
Розділ 14
Розділ 15
Розділ 16
Розділ 17
Розділ 18
Розділ 19
Розділ 20
Розділ 21
Розділ 22
Розділ 23
Розділ 24
Розділ 25
Розділ 26
Розділ 27
Розділ 28
Розділ 29
Розділ 30
Розділ 31
Розділ 32
Розділ 33
Розділ 34
Розділ 35
Епілог 1
Епілог 2
Слова автора

85 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
Закріплений коментар від автора
avatar
Лариса Індик
21.06.2026, 23:20:10

дякую, за гарну книгу

avatar
Ліда Козороз
12.06.2026, 05:28:29

Ось і завершилась історія родини Колінзів.Усі мають своє щастя.Дякую,я з вами відпочатку і до кінця,маю на увазі творчість.

Наталія Гарден
12.06.2026, 18:39:43

Ліда Козороз, Безмежно вдячна за ваші відгуки!❤️
Для мене дуже цінно, що ви прочитали всі книги і регулярно писали відгуки❤️
Поділіться враженнями, яка книга сподобалася найбільше і чому? І загалом цікава ваша думка про всі книги❤️

avatar
Марія Летнянчин
11.06.2026, 23:20:23

Дякую за цікаву книгу. Бажаю успіху. Можливо буде книга про Соломію? Було б цікаво поспостерігати за героями у такому форматі

Наталія Гарден
12.06.2026, 00:06:07

Марія Летнянчин, Щиро дякую за відгук та побажання. Ваші теплі слова гріють душу та надихають❤️
Ще ніде про це не писала, але скоріш за все будуть книги про дітей)
Зараз в планах, не про всіх дітей, адже у наших героїв їх ну дууже багато, але про когось вже є ідея)
Поки ця ідея не про Соломію, але після ваших слів задумаюся і над нею)❤️

Це була неймовірна пригода великої родини! Дякую за вашу творчість, за те що показали, що не важливо що в житі відбувається, завжди підтримкою буде по справжньому любляча родина.Всі книги в топі, але про Поліну і Максима в саме сердечко, я аж просльозилася! Чекаю на новинку!

Наталія Гарден
12.06.2026, 00:03:54

Елизавета Михеева, Щиро дякую за теплі слова і відгук! Для мене це надзвичайно цінно❤️
Я також пустила сльозу на двох останніх розділах. А також люблю перечитувати свої книги, тому зараз плачу на початку книги, адже Максим і Поліна пройшли довгий шлях❤️

avatar
Nadya
10.06.2026, 22:27:40

Дякую за цікаву емоційну книгу і бажаю натхнення музи

Наталія Гарден
10.06.2026, 22:49:07

Nadya, Дякую за відгук!❤️
Поділіться враженнями, яка книга з циклу сподобалася найбільше і чому?)

avatar
Юля
10.06.2026, 21:37:08

Дякую за неймовірну історію кохання, дуже емоційна і щира. Дякую

Показати 3 відповіді
Наталія Гарден
10.06.2026, 22:48:55

Юля, Дякую❤️

avatar
Альона
30.05.2026, 22:45:26

А коли продовження ?

avatar
Марія Велика
20.05.2026, 19:39:55

Дуже сподобалась і перша і друга книга про Максима і Поліну, чекатиму на завершення їх історії?❤️?

avatar
Ліда Козороз
15.05.2026, 06:59:25

Ну,нарешті те,що всі чекали!!!І Катю згадали приємно!)В планах щоб було і про Руслана він відіграв ключову роль у їхній розлуці.

avatar
Юля
14.05.2026, 22:23:51

Вау, вау, вау!

avatar
Nadya
14.05.2026, 21:57:22

Дякую за цікаву проду

avatar
Nadya
09.05.2026, 14:01:25

Дякую за цікаву проду

avatar
Ліда Козороз
09.05.2026, 05:49:24

Героям везе,поїдуть до моря.І нам хочеться!Вам Наталю,дякую за таку чудову книгу і бажаю,і вам відпочити на морі!!!)

avatar
Nadya
05.05.2026, 19:10:35

Дякую за цікаву проду

Наталія Гарден
08.05.2026, 23:57:33

Nadya, Дякую за відгук!)❤️ Для мене це дуже цінно!

avatar
Ліда Козороз
05.05.2026, 05:42:22

Які тут всі милі.Може іще і в Руслана щось вийде.Булоб добре.

Наталія Гарден
08.05.2026, 23:57:11

Ліда Козороз, Дякую за відгук!)❤️ Можливо і він знайде своє щастя)

avatar
Nadya
28.04.2026, 14:24:03

Дякую за цікаву проду

Наталія Гарден
08.05.2026, 23:56:45

Nadya, Щиро дякую за відгук!)❤️

avatar
Ліда Козороз
28.04.2026, 05:37:26

Люблю вашу творчість!!!

Наталія Гарден
28.04.2026, 12:25:28

Ліда Козороз, Безмежно ціную вашу підтримку!)❤️❤️❤️

avatar
Аня Швець
27.04.2026, 08:15:26

Підскажіть коли буде закінчена друга частина? , так хочеться вже прочитати цілу історію)

Наталія Гарден
27.04.2026, 22:39:11

Аня Швець, Дуже постараюся зробити так, щоб до кінця наступного тижня книга була завершеною❤️ Або десь до середини травня!)❤️

avatar
Галина Репюк
24.04.2026, 13:29:19

Я вже забула, хто такий Влад

Показати 3 відповіді
Наталія Гарден
27.04.2026, 22:37:36

Ліда Козороз, Так!) Ви були дуже уважною. Влад та Вероніка будуть дуже вибуховою парою!❤️

avatar
Альона
24.04.2026, 16:47:08

Вчора боялась вночі прочитати розділ , боялась що Максим не зрозуміє .
А тут щаслива сиджу )))

avatar
Ліда Козороз
24.04.2026, 04:44:08

Тут як виявилось усі чоловіки мудрі.Нарешті спала напруга

Наталія Гарден
24.04.2026, 15:10:37

Ліда Козороз, Дякую за відгук!)❤️ Так, чоловіки молодці. Можливо завдяки цьому і Руслан заслужить вибачення Поліни)

avatar
Lydikmaciev
23.04.2026, 23:05:57

я з нетерпінням чекала продовження, але в одночас переживала за Поліну. Дякую за цікаві ваші книги.

Наталія Гарден
24.04.2026, 15:09:13

Lydikmaciev, Дякую за відгук!)❤️
Поліну дуже шкода, але Максим допоможе їй забути про це горе)

avatar
Юля
23.04.2026, 22:40:57

Ух, а то я зовсім боялася що буде.....Слава Богу Максим був поруч

Наталія Гарден
24.04.2026, 15:08:13

Юля, Дякую за відгук!)❤️ Максим молодець і добре, що Влад був поруч)

avatar
Nadya
21.04.2026, 16:25:38

Дякую за цікаву проду

Наталія Гарден
23.04.2026, 22:12:44

Nadya, Дякую за відгук!)❤️
Продовження вже опубліковане, буду рада почитати ваш відгук на нього❤️

avatar
Ліда Козороз
20.04.2026, 05:25:45

Яка підступна,підла,егоїстична Олеся,так по хитрому спланввала.Часом не вона начальницю викликала під приводом сусідки.

Наталія Гарден
23.04.2026, 22:12:09

Ліда Козороз, Дійсно шкода, що і такі люди існують(
Так, саме вона!

Надіюсь що з Поліной нічого не зробили! Як хочеться щоб Максим не повірив в ці фото, а вияснив хто це зробив, тому що якщо він її знову прогонить, то всі слова про кохання були марними(

Наталія Гарден
23.04.2026, 22:11:37

Елизавета Михеева, Дякую за відгук!)❤️ Вийшло продовження, тому можете дізнатися, що сталося далі❤️

avatar
Ліда Козороз
16.04.2026, 14:47:05

Так, хандру прогонем,відсутність компенсуєм,і все буде чудово.Ми Вас Обожнюєм!!!Пишіть і нас радуйте!!)

Наталія Гарден
19.04.2026, 23:42:44

Ліда Козороз, Безмежно вдячна за теплі слова❤️❤️❤️

avatar
Ліна Морель
15.04.2026, 22:26:59

Яка гарна обкладинка ❤️❤️❤️

Наталія Гарден
19.04.2026, 23:42:19

Ліна Морель, Щиро дякую❤️❤️❤️

Так хочеться продовження), маю надію,що у вас все добре!

Показати 2 відповіді

Наталія Гарден, І вам дякую!Хай все у вас буде добре!

avatar
Адя
09.04.2026, 12:46:54

Коли буде продовження ?

Наталія Гарден
15.04.2026, 22:14:49

Адя, Новий розділ вже опубліковано!)❤️

avatar
Ліда Козороз
01.04.2026, 15:47:51

Вітаю,з першою річницею!!!Я від початку з вами,і дякую Букнету,що він нас обєднав навколо Вашої творчості!!!Море Вам читачів,і головне щоб були вони Ваші!).Легко нехай пишеться!Ми будем чекать на нові історії нових героїв!)Дякую,за вашу невтомну працю наша бджілка!!!)

Наталія Гарден
15.04.2026, 22:14:30

Ліда Козороз, Дякую за Ваші регулярні відгуки❤️ Ваші теплі слова та побажання мотивують мене, коли хочеться опустити руки!)❤️ Новий розділ вже опубліковано!

avatar
Ліда Козороз
28.03.2026, 13:44:51

Наша закохана парочка вирішує все цивілізовано.Приємно,що після розлуки вони стали мудрішими!Дякую,за вашу працю.

Наталія Гарден
01.04.2026, 12:19:32

Ліда Козороз, Дякую за теплі слова та регулярні відгуки!❤️ Дуже ціную вашу підтримку!)

avatar
Ліда Козороз
25.03.2026, 04:53:04

Оце і є справжнє кохання!Поліна усвідомлює все,а Максим?Чогось віриться,що заради Полі і він витримає!

Наталія Гарден
01.04.2026, 12:19:00

Ліда Козороз, Дякую за відгук!❤️

avatar
Юля
24.03.2026, 22:16:21

Яка Поліна молодчинка, дійсно дорослий, розумний вчинок!
Але ревнощі були супер)
Чекаю їх поїздки до родичів

І як він буде виправдовуватись , після цього вона точно не захоче з ним мати відносини (

Показати 2 відповіді

Наталія Гарден, Хотілося б)))

avatar
Маргарита Норд
22.03.2026, 20:42:21

Вітаю!
Мені дуже сподобалася ваша книга.
Я теж пишу історію в подібному стилі, і буду рада, якщо колись зазирнете до моєї сторінки.
Дякую за натхнення!

avatar
Альона
20.03.2026, 22:13:55

Коли оновлення ?

Наталія Гарден
22.03.2026, 20:26:38

Альона, Новий розділ вже опубліковано❤️

avatar
Надя Крута
19.03.2026, 10:57:45

Коли буде оновлення?

Наталія Гарден
22.03.2026, 20:26:43

Надя Крута, Новий розділ вже опубліковано❤️

avatar
Ліда Козороз
21.03.2026, 18:41:27

Наталю,ми вже скучили за вами!!!Знаєм що автор працює на основній роботі,ну може на вихідних порадуєте,або навпаки розчаруємось у наших гг!)

Показати 2 відповіді
Наталія Гарден
22.03.2026, 00:07:34

Наталія Гарден, Точніше вже сьогодні
(Зовсім збилася із графіку)

avatar
Ліда Козороз
15.03.2026, 05:44:59

Хто буде виправлять ситуацію,адже вона критична.Стороженко,винен у їхнньому розставанні,ітут зявився невдало.Пройшов час хлопці товаришують,але Поля цього незнає.Значить, Стороженкові потрібно виправлять ситуацію.

avatar
Юля
12.03.2026, 12:11:50

Доброго дня! Сподіваюся у Вас все добре, підкажіть будь ласка коли буде продовження? Так хочеться вже прочитати про Максима і Поліну що ж буде далі

Показати 2 відповіді
Юля
13.03.2026, 14:46:44

Наталія Гарден, Дякую, буду чекати)

avatar
Ліда Козороз
05.03.2026, 13:40:07

Ви Максима нам перевтілили,що не впізнати його ну прям паєнька!)

avatar
Ліда Козороз
03.03.2026, 15:34:35

Наталю,від початку вашої творчості на букнеті я з вами.Я,фанат вашої творчості!Для мене Ви невтомна трудівниця.!Бажаю Вам весняного тепла,побільше сонечка,весняних первоцвітів ну і звичайно любові читачів!)Зі святом наша письменниця.

Наталія Гарден
03.03.2026, 21:03:41

Ліда Козороз, Щиро дякую за такі теплі слова і підтримку❤️ Ви навіть не уявляєте, як цінно для мене читати ці слова. Адже багато разів я опускала руки, але ваші відгуки і підтримка допомагали мені❤️❤️❤️

avatar
Ліда Козороз
03.03.2026, 11:03:36

Такий милий розділ!!! Довго очікуваний момент настав,а втім і переломний!!! Дякую.

avatar
Надя Крута
02.03.2026, 16:56:35

Коли буде оновлення?

Наталія Гарден
02.03.2026, 19:39:20

Надя Крута, Сьогодні опівночі або завтра вранці❤️

avatar
Ліда Козороз
26.02.2026, 01:14:01

Трошки підступно,але наполегливо.Як на мене треба не втрачать шанс.

avatar
Ліда Козороз
24.02.2026, 00:49:51

Молодець Максим,що став працювати над своїми помилками.І Полінка стає зрілішою,і водночас їх клієнти такі як і ці з купою дурниць.Наталю,а хочеться із Катьою зустрітись у її книзі!?)

avatar
Ліда Козороз
22.02.2026, 05:22:42

Секс відбувся і пристрасний,але Поля не можить пробачить.Але ж секс був без презерватива не вилізе боком???

Наталія Гарден
22.02.2026, 11:53:58

Ліда Козороз, Дякую за відгук!)❤️
Скоро дізнаємося. Але чесно кажучи, я ще сама не вирішила як буде далі. Тому тримаю інтригу❤️

avatar
Ліда Козороз
18.02.2026, 10:44:18

Молодець Яна,що запросила Поліну може із чогось треба починати,а тут із гостей,і із малого похресника їх обовязково щось ізблизить.Тримаєм кулачки!!!

Наталія Гарден
19.02.2026, 14:50:29

Ліда Козороз, Дякую за відгук!)❤️

avatar
Ліда Козороз
19.02.2026, 14:33:25

Так не чесно:- підвели до інтриги,і чекайте....Ми все розуміємо і будем чекатььььь.

Наталія Гарден
19.02.2026, 14:50:12

Ліда Козороз, Дякую за ваші постійні відгуки і теплі слова❤️
Ви навіть не уявляєте, як це мотивує мене писати далі!)❤️

Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше