Обсидіановий Кинджал
3 771

Обсидіановий Кинджал

Zoriana Bezodnia
Zoriana Bezodnia · автор
Фрагмент · 6 стор.
59
До бібліотеки
  • Опис
  • Зміст книги
  • Коментарі · 30
Анотація до книги "Обсидіановий Кинджал"
Одвічно прагнучи до пізнання світу, людина дедалі більше губить себе, бо світ не завжди виправдовує її очікувань. Тому, знаходячись за крок до розгадки Всесвітніх таємниць, людина неминуче вагається: вона боїться розчаруватися… Та чи у світі? Ні, насамперед в собі.
Що ж спонукає її рухатися вперед? Допитливість, адже заборонений плід завжди солодкий. Хто мешкає за межами людських знань? Що криється за гранню свідомості? Де знаходиться заповітна межа між дійсністю та уявою? Що є Життя, а що Смерть? Хіба це не одне й те саме? І наскільки довгий шлях до Істини?..
Годі!
Ти більше, ніж ти думаєш, розплющ нарешті очі. Твій світ – те, у що ти віриш, відкрий своє серце. Настав час про все дізнатися, розправ свої крила! Злітай… Зоряна Безодня чекає на тебе.
Зміст книги: 4 глави
Останнє оновлення: 22 квіт. 2021
Передмова
10 Січ. 2021
Пролог
10 Січ. 2021
Частина 1. Розділ 1
10 Січ. 2021
Від авторки
22 квіт. 2021

30 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти

Привіт, моя хороша письменнице, я неймовірно вдячна вам за цю чудову книгу , що затягнула мене в свої тенета витонченим сюжетом і глибиною думки. Не раз я дивувалася несподіваним поворотам сюжетних ліній , і занурювалась у почуття героїв прекрасних як сама вічність..

Шаленого натхнення Бажаю і нових чудових книг))))

Привіт моя хороша! Хочу попросити Вас прочитати мою книгу " Кохання для Бджілки" . Буду рада дізнатись Вашу думку.

А що сталося з вашою книгою ? Чому вона лише Фпагмент?

Показати 5 відповідей

Незнайомка з країни мрій, Буду рада почитати!)))

avatar
Наталі Паррел
17.05.2021, 11:08:48

Зоряна, Ви проробили неймовірну роботу в тому числі й дослідницьку. Браво!
Не уявляю, як таке можливо було написати. Книга чудова та єдина у своєму роді.
Не можу сказати, що читати було легко. Мені книга важка, хоч і реально цікава. Тема серйозна, важка і ризикована. Те що підняли Ви, та описали не усі наважаться навіть подумати. Особисто я так глибоко ніколи не копала))) і певно не буду.
Мені як автору важко навіть уявити звідки Ви узяли те усе, та де межа вашої фантазії, чи "прозріння".
Ви неймовірно талановита, та маєте розуміти, що така інформативна подача з термінологією і така тема пересічному любителю любовних романів не зайде, бо надто шедеврально, надто пронизливо та глибоко. Та я вірю, що в неї будуть сотні тисяч прихильників і не лише в Україні.
Книга не для всіх, бо осягнути таке зможуть не усі.
Браво, моя люба!

P.S: я не знаю чому, та закінчивши читання мене колотить Таких глибоких емоцій я не переживала давно. Дякую, що нарешті зколихнули мій емоційний штиль(◍•ᴗ•◍)❤

Показати 2 відповіді
Наталі Паррел
24.05.2021, 14:27:27

Zoriana Bezodnia, Ви заслуговуєте не лише на мою скромну нагороду, а і на суспільне визнання, як талановитого автора. Вірю, що скоро настане Ваш час ❤️

avatar
Эдриан Торе
20.04.2021, 09:35:23

Не розумію, чому тут так мало переглядів? Книга - шедевр у своєму роді. Автор величезний молодець, успіхів тобі та натхнення;)

Zoriana Bezodnia
22.04.2021, 18:16:21

Эдриан Торе, Дякую!)) Розчулена до сліз...

avatar
Айя Нея
27.02.2021, 13:21:16

Я тихенько читаю Обсидіановий кинджал вже якийсь час, це той твір над яким треба подумати й відчути! Дуже гарна, барвиста мова, міфи - філософія та гностицизм - те, що мені дуже подобається у творчості! Дякую автору за естетичну насолоду від прочитання!

Показати 2 відповіді
Айя Нея
28.02.2021, 15:23:45

Zoriana Bezodnia, Ой, дякую, це взаємно (міцні обійми!)!

avatar
Эдриан Торе
08.02.2021, 09:07:47

Авторка - справжній самородок у сфері письма. Те як вона пише, описує та розмірковує - гідно поваги. Її порівняння, метафори та інші художні прийоми змушують замислитися: а чи не є вона автором кількох всесвітньовідомих романів?
Свою думку про письменницю я сказав, зараз же розповім про сам твір.
Не дивлячись на той факт, що технічно він виконаний на найвищому рівні, недоліки все таки є. Головний з них - обвил цих самих художніх засобів. Серйозно, їх надто багато. Настільки, що вони заважають як слід сприймати сюжет твору. Так, красиво розтягнути одну банальну дію на півтори сторінки - це треба уміти, але далеко не завжди це доречно.
Далі - філософські погляди та міркування автора. Не дивлячись на те, що мені вони імпонують, багато читачів наврядчи зможуть з ними погодитися, адже існує такий тип осіб, які з землею зрівняють книгу щойно прочитають те, що іде врозріз з їх усталеною думкою. Можливо автор ще таких не зустрічав, але обов'язково за свою кар'єру зіштовхнеться з представниками даного виду.
Ремарка: говорячи міркування, я мав на увазі світогляд (частково), та релігійні погляди.
Особливої уваги заслуговують її думки на тему кохання.

Показати 3 відповіді
Zoriana Bezodnia
08.02.2021, 16:01:46

Эдриан Торе, Вдячна за те, що звернули увагу на юнацький максималізм. Так, він дійсно присутній, але все ж таки пам'ятатимемо про вік героїв і про діагноз гол.героїні, це важливо. Тож у даному творі це скоріше такий художній прийом) Щодо сюжету також згодна: з того, що викладено на сайті поки що нічого незвичного. Але визначною особливістю цієї книги є те, що вона нагадує пазл: остаточна картина складеться тільки у самому-самому кінці, запевняю, вона Вас вразить;)) Бажаю Вам усього того ж і навіть більше. Вважаю, що Ваш твір гідний читацької уваги та поваги))

avatar
Тіа Кузь
01.02.2021, 01:45:32

Поки дочитала до третього розділу, думаю завтра продовжу, але поки живі перші враження поділюсь ними.
У вас майстерні описи, просто фантастичні звороти, епітети, порівняння і тому подібне. Надзвичайно гарно побудовані речення, такого рівня я напевно й не досягну за все життя.
Просто браво вам за це!)
Поки ідею ще до кінця не вловила, тому казати не буду ще. Те, що встигла прочитати вже подобається.
Як автор я в захваті від книги.
Як читач... Тут вже питання. Ідеальна книга, щоб подумати, відчути, замислитися. В цьому безумовний плюс, але й для мене маленький мінус. Коли втомлено падаєш на диван щось таке читати трохи важко і складно вловити суть, що хотів донести автор.
Це не мінус вам, це швидше факт про людську психологію) Тому ваша книга в моїй голові йде на поличку до класики)

Zoriana Bezodnia
01.02.2021, 22:31:43

Тіа Кузь, Дуже дякую Вам, що звернули увагу не тільки на позитивні аспекти книги, я це дуже ціную)) Так, на жаль, книга більше філософського характеру (для релаксу не підійде:D), я б навіть сказала, що вона скоріше схожа на такі собі дослідження у різних сферах життя (пізніше зрозумієте про що я), презентовані у художній формі. Звичайно, читати таке важкувато, але з іншого боку не всім же книгам бути легкими;)

avatar
Наталі Паррел
24.01.2021, 23:43:52

Неочікувана тематика. Думала буде про кохання, а тут ціла філософія буття. Автору овації за сміливість висвітлити таку важку тему.
В мене є дещо подібна книга, та на світобудову я не засіхала, побоялася ;)
Ви дуже талановита, не зупинятися та тіште нас своєю творчістю.
Ставлю зірочку, бо книга дійсно гідна.
Я уявити боюся скільки додаткової літератури Ви перечитали :) МОЛОДЕЦЬ.

Показати 2 відповіді
Наталі Паррел
25.01.2021, 17:05:26

Zoriana Bezodnia, Буду рада вас бучити у гостях ;) надіюся Департамент Вам буде до смаку.

avatar
Эдриан Торе
22.01.2021, 21:28:22

Дуже цікава книга, яка викликає сильні емоції при читанні. Настільки сильні, що перечитав її вдруге і ні краплі не шкодую про витрачений час. Автор має величезний талант))) Бажаю вам успіхів та натхнення і з нетерпінням чекаю продовження;)

Zoriana Bezodnia
23.01.2021, 10:29:16

Эдриан Торе, Ого, ото Ви захопилися:D Дякую за приємні слова, рада, що книга викликала у Вас певні почуття, але не радила б Вам перечитувати її одразу два рази, адже зараз я саме працюю над спрощенням тексту (тільки перші глави трішки почистила), ліпше перечитувати через деякий час, щоб була помітна хоча б якась різниця;)) Сьогодні думала викласти ще один розділ, готуйтеся:D

Почала читати. Однозначно цікаво, адже я люблю такі теми))) Дуже гарні у Вас описи, відразу проникаєшся атмосферою твору, і деякі речення несуть в собі філософський зміст. А це вже плюс для книги, адже присутній не лише розвиток сюжету, а й ідея, прихований (ну не завжди) сенс, який хочеться донести до читачів. Історія заслуговує зірочку))) І ще добре, що Ви вкінці розділів давали пояснення-примітки, бо зустрічалось дещо, що потребувало пояснень. Обкладинка магічна (а ще я саме по ній зрозуміла, що це буде фантастика), та мені здається, що шрифт для назви і автора слід було виділити, зробити більшим (я не експерт, звісно, просто роблю сама обкладинки до своїх творів). Анотація зачіпає, написана у цікавій формі (одразу задумуєшся над питаннями, що там є). Тому бажаю натхнення, відданих читачів та легкого пера♥️♥️♥️ Удачі)))

Zoriana Bezodnia
22.01.2021, 18:08:19

Лександра Славичч, Дуже дякую Вам, рада, що поки що книга Вам подобається:)) Особлива подяка за ремарки щодо обкладинки, це для мене перший досвід, і я дуже довго вагалася між усіма варіантами, які у мене були. Обов'язково врахую Ваші побажання і трошки підкорегую) Охоче завітаю до Вас на сторінку;))

avatar
Olena Mazur
22.01.2021, 10:37:31

Розпочала читання. Дуже приємно познайомитися з книгою, що не лише цікава, а й змістовна. Описи природи Карпат - просто майстерні, я нінколи там ще не була, але відчула їх на смак, завдяки книзі.. Трохи нагадало Булгакова, проте це є недоліком.

Показати 3 відповіді
Zoriana Bezodnia
22.01.2021, 14:08:59

Лена Муррр, Ааа, зрозуміла:D, дякую))

avatar
Лідія Шефер
21.01.2021, 20:46:36

Прочитавши декілька глав,мені сподобалося!Особливо опис зір,місцевості,гір.

Zoriana Bezodnia
22.01.2021, 12:35:56

Лідія Шефер, Дякую дуже!))) Мені надзвичайно приємно) Скоро завітаю до Вас))

Обкладинка чудова – схожа на полотна, що прийшли до нас з середньовіччя (жаль в живописі не тямлю). Ваші описи надзвичайні, як і сама мова викладення. Зовсім ви мені не схожі на початківця – такі майстерні описи, колоритно і цікаво!

Zoriana Bezodnia
22.01.2021, 12:31:44

Аля Галентюк , Дякую, приємно чути, що обкладинка хоч трошки приваблює око, ефект старого полотна - це саме те, чого я добивалася (по секрету: безсоромно стягнула картинку з ілюстрацій до поеми «Демон» Лермонтова, він би мені такого не пробачив:D). Дякую дуууже за Ваші слова, трошки потішили мою самовпевненість:)) Скоро завітаю й до Вас «у гості»;)

avatar
Софія Вареник
21.01.2021, 17:22:20

Твір чудовий. На мою думку, атмосфера книга вийде. Також мені особливо сподобалися описи. Дуже припало до душі те, що використовуються образи та відсилки до української культури, фольклору зокрема. Чекаю на продовження)

Показати 2 відповіді
Софія Вареник
21.01.2021, 20:16:52

Zoriana Bezodnia, Взаємно)

Цікава мова написання, а присутні філософські роздуми додають їй свою родзинку. Здається у Діани попереду неймовірна пригода у яку із задоволенням зануруся разом з нею.

Zoriana Bezodnia
21.01.2021, 18:05:51

Кристина Асецька, Дуже дякую!)) Сподіваюся, історія Вам сподобається)) Скоро завітаю і до Вас;)

avatar
Вікторія Дін
21.01.2021, 15:46:59

Мені сподобалось. Цікавий стиль написання. Бажаю автору натхнення та легкого пера і ніколи не зупинятися на шляху до свого успіху.

Zoriana Bezodnia
21.01.2021, 18:04:03

Вікторія Дін, Дуже дякую Вам за такі натхненні слова))) Намагатимуся не здаватися і вже точно не зупинятися. Бажаю Вам усього того ж, численних читачів і побільше вільного часу для творчості:)))

avatar
Дарія Гульвіс
21.01.2021, 13:48:13

Я перейшла з твого останнього блогу "До уваги читачів, авторів-початківців й не тільки!", хоча сам твір зацікавив ще раніше. Мова дуже приємна і колоритна(тут відіграють свою роль архаїзми), з чого відразу видно, що пишете вже давно і майстерно володієте нею. Я прочитала всього три розділи, тому сюжет ще не до кінця зрозумілий, але дуже нагадує "Фауста" Гете. Звичайно, "нічого немає нового під сонцем", але щось забагато відсилань на нього. Надіюся, далі буде менше цього.
//Вибачаюся, якщо чимось образила. Думка чисто суб'єктивна, основана на власному невеликому досвіді.
Бажаю вдалих ідей і багато вільного часу для написання твору!

Показати 3 відповіді
Zoriana Bezodnia
21.01.2021, 17:52:24

Дарія Гульвіс, Тепер точно побіжу читати «Фауста»:))

avatar
Olga Koval
19.01.2021, 11:06:58

Побачила ваш блог про читача і почала читати книгу. Дуже гарний стиль! Речення до речення, наче мереживо плетете. Є й міфологія і філософія, і психологія, тема зрадженої віри чи довіри... Ой, а те що тут Ворон, то це просто окрема подяка! Обожнюю ворон =) Я так розумію пан з передмови то хмм... Світло даруючий? =) Буду читати далі, то дізнаюся. Але поки чомусь одразу символічно до нього асоціації привели.

(від Айя Нея)

Zoriana Bezodnia
19.01.2021, 11:39:37

Olga Koval, Надзвичайно дякую Вам!!!))) Мені так приємно, що Ви звертаєте увагу на деталі))) (Сама обожнюю ворон, вони страшенно розумні). Щодо світло даруючого - не знаю, персонаж контроверсійний, самі побачите:) Але загалом, Ви майже вгадали) Дуже сподіваюся, що книга Вам сподобається, вона є вкрай важливою і символічною для мене.

Гарна обкладинка, в мене теж є книга з мотивами міфології та містики. Я рада буду вас бачити на своїй сторінці!

Zoriana Bezodnia
18.01.2021, 23:29:34

Helis, Саме те, що я люблю) Обов'язково завітаю;)))

avatar
Olena Mazur
18.01.2021, 10:58:03

Додала книгу в бібліотеку, пізніше почну її читати. Інтригуюча анотація.

Zoriana Bezodnia
18.01.2021, 11:23:14

Лена Муррр, Дуже сподіваюся, що Вам сподобається)))

Дуже "Смачна" книга , наповнена запаморочливими порівняннями, і щемливими епітетами , а ще тонкою філософією, що зачіпає душу.
Браво автору!
Хочу добавки!

Zoriana Bezodnia
17.01.2021, 00:08:42

Незнайомка з країни мрій, Надзвичайно вдячна Вам за такі слова!)) Дуже зворушливо і приємно)

avatar
IvasykAnatol
16.01.2021, 11:42:42

Аванс, знайду час якось і на більший відгук

Zoriana Bezodnia
16.01.2021, 12:42:18

IvasykAnatol, Буду вдячна)))

avatar
Олена Блашкун
14.01.2021, 22:35:06

лише почала читати, але книна аж ллэться-кожен опис, роздум чи дія зачаровують) класно, дякую)

Показати 2 відповіді
Олена Блашкун
15.01.2021, 12:19:35

Zoriana Bezodnia, сподіваюся, це трошки підгодує вашу музу)

avatar
Зоряна феэрия
14.01.2021, 17:19:31

Вражаючий сюжет, дуже чекаю продовження, також дуже цікавий стиль написання.(。•̀ᴗ-)✧

Zoriana Bezodnia
14.01.2021, 17:27:05

Зоряна феэрия, Дуже, дуже дякую за відгук))) Я надзвичайно ціную Вашу підтримку) Намагатимуся дивувати Вас ще частіше. Чекайте на продовження завтра;)

avatar
Ольга
13.01.2021, 23:57:49

Дуже гарна книга з глибокою і унікальною ідеєю. Також вражають особливості героїв та майстерний опис усього: пейзажу, характерів, діалогів. Досить важкі теми, які пояснено на зрозумілій мові, що дає змогу розширити кругозір і уявлення про Всесвіт. Успіхів!

Zoriana Bezodnia
14.01.2021, 10:12:40

Ольга, Дякую дууууже!!! *тут повинні бути стікери з сердечком* Це те, що я завжди жадала почути від читача цього твору:))) Мені просто меееега приємно, ці слова мотивують мене творити й надалі)

Ознайомилась з частиною тексту. Знаєте, шановний авторе, ваша мова – неймовірна. Оці літературні засоби, такі як порівняння, гіперболи й таке інше – вражають. Мова, на прочуд, гарна. Аж "кайфонула", так описувати деталі я не вмію) Око нічого не заципає, лаконічно й гарно! Що на рахунок задуму – я, поки що, мало що зрозуміла. Необхідно більше ознайомитись з текстом, щоб оцінити головних героїв та ідею. Успіхів Вам!

Показати 3 відповіді
Zoriana Bezodnia
13.01.2021, 23:03:14

Юлия Ковалевская, Ще раз дуже дякую Вам. Ви - моя Муза)) Ваші слова надихають)

avatar
Lil Moon
11.01.2021, 14:34:03

Цікавий, нетиповий сюжет) Чекаю продовження!

Zoriana Bezodnia
11.01.2021, 16:29:03

Lil Moon, Дякую! Мені дуже приємно) Продовження буде незабаром.

Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше