36 827
Анотація до книги "Наречений для містера Даймонда"
Сьогодні визначний день. Весілля моєї сестри.
Тільки замість нареченої тут я — її брат, Ліліан.
Я майже з нетерпінням чекаю моменту, коли батьки й наречений — містер Даймонд — піднімуть фату та зрозуміють, що їх ошукали. Скандал має бути гучним, але головне — сестрі вдалось уникнути договірного шлюбу й утекти.
План був простий.
Але ой! Містер Даймонд відмовився скасовувати весілля. І тепер, здається, я виходжу за нього заміж замість сестри!
А це вже не жарт. І точно не перемога.
Бо в мене є секрет, здатний зруйнувати не лише цей шлюб — а й усе моє життя...
Тільки замість нареченої тут я — її брат, Ліліан.
Я майже з нетерпінням чекаю моменту, коли батьки й наречений — містер Даймонд — піднімуть фату та зрозуміють, що їх ошукали. Скандал має бути гучним, але головне — сестрі вдалось уникнути договірного шлюбу й утекти.
План був простий.
Але ой! Містер Даймонд відмовився скасовувати весілля. І тепер, здається, я виходжу за нього заміж замість сестри!
А це вже не жарт. І точно не перемога.
Бо в мене є секрет, здатний зруйнувати не лише цей шлюб — а й усе моє життя...
слешвимушений шлюбрізнобарвне кохання
“Цей любовний роман вас здивує. Хлопець опинився в весільній сукні, прикриваючи сестру, що намагалась уникнути договірного шлюбу. Обман розкрився, але шлюб укладено! І це тільки початок пригод Ліліана…”
“Він стояв у весільній сукні перед вівтарем замість сестри, вважаючи це жартом, але наречений раптом вирішив не переривати весілля! Тепер вони одружені, але Ліліан не знає, як сказати про свій невеличкий секрет…”
Зміст книги: 88 глав
1 276 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиТут можна знайти неймовірний відгук від авторки Ulyana Summers
на цю книгу (без спойлерів):
https://booknet.ua/blogs/post/432070
Ну от от і почалося! Бідолашний Лілан. Ця фраза в кінці вбила просто.
Мрія Чарівна, я пам'ятаю(
20. Бідний Лілан як він це принизливе зачитування шлюбного договору, коли у самого рильце в пушку. Бідолашний.
Мрія Чарівна, так я знаю
Ну спокусник! Просто професійний звабник омег! Розділ чудовий.
Мрія Чарівна, )))
Коли я в розділі побачила юриста, я подумала : ну все Стефану капець!
Мрія Чарівна, )
"Ти попав Квіточко" ось що я подумала коли прочитала вперше. Да, цей юрист ще той тип. Хоча не можу сказати що я не розумію його мотивів.
Мрія Чарівна, це безперечно!
17. Ліліан дуже добрий мені це в ньому подобається. А Стефан ну просто молодець ще більше показав що він справжній альфа і не дасть образити свого омегу. Чудовий розділ.
Hanna Grey, Я, до речі, перший раз писала омегаверс, боялася, що буде надто шаблонно якось) Приємно бачити такі відгуки)
От цей дворецький нахаба! Нічого Лілі зараз покаже тобі де раки зимують. Чудовий розділ і Стефан нарешті дорвався що називається! Ура!
Мрія Чарівна, Да!
Ох! Було дуже спекотно! Мені подобається те який ніжний Стефан коханець. Ця сцена була ще й дуже романтичною. Дякую!
Hanna Grey, Стефан все ще думає, що у Лілі це вперше і боїться налякати))) А там... Інша проблема)
Дуже ніжна глава, мені сподобався опис горища та машини ( розумний дім) і головне як вони по троху звикають один до одного.
Hanna Grey, А ви любите погарячіше)
Хоча я вашу книгу читала - у вас омега просто скажений в цьому плані)
Бідолашний Ліліан, новий дім, лист з минулого ще й цей старий пердун - дворецький . Але текст класно і легко читається , а головне персонажі подобаються.
Мрія Чарівна, Нічого він з усім розбереться!
"Квіточка" так романтично його називає. Напевно, Стефан вже дуже сильно закохався ❤️
Злата Золотько, Він з'явився раніше Стефана, той просто не в курсі)
10. я сама вже вимагаю щоб вони закріпили шлюб, але з другої сторони мене все влаштовує бо книга чудова. А Стефан все таки переживає за свого омегу і боїться щоб ніхто інший собі не заграбастав його квіточку) так мило
Мрія Чарівна, це точно)
От Ліліан хитрун! Вже тоді мабудь розумів що вагітний. Але мені подобається як він зі Стефана нитки в'є
Мрія Чарівна, Я розумію)
Так Ліліан показує зубки, але тут все зрозуміло, чужий дім і чоловік у ньому чужий. Як добре що я вже все знаю бо прочитала вони такі класні.
Мрія Чарівна, ) взаємно дякую
Батько козел! Так я розумію що він як голова роду має обовязки але все одно він мене бісить. Розділ як завжди не перевершений.
Мрія Чарівна, Це точно! Будь ласка!
Впевнена, що батьки Ліліана робили все на благо свого сина, але чи не позначиться це на його здоров'ї?
Злата Золотько, Так, оце дуже хороше питання...
Думаю, що Стефан зробив усе правильно. Весілля ж, як кажуть, гуляти так гуляти ❤️
Злата Золотько, Ахахах))) Рада, що ви оцінили)))
Вітаю! Почала читати ваш твір. Підкажіть, будь ласка, події відбуваються у світі омегаверсу?
Мрія Чарівна, Дякую ❤️❤️❤️
6. Лілі так переживає і я теж, тому вже прочитала все до кінця і знаючи кінець з насолодою буду коментувати. Мені шкода його він в чужому домі постійно нервує. Ще й батьки ... як можна було приховувати стать, да омеги мають особливості але ж не прокажені.
Мрія Чарівна, )
5. "Ліліан незайманий" вже встигла подумати я як раптом сцена з кавою цікаво буде як відреагує на це Стефан, альфа подобається все більше люблю персонажів з "багатим досвідом". Цікаво як будуть розвиватися їхні стосунки далі. Читаю з великим задоволенням.
Мрія Чарівна, я вже це розумію.
4. Бідолашний Стефан як йому важко дивитись на красивого хлопця і не вкусити за сідничку) хоча я розумію як важко Ліліану, але більше спвчуваю альфі. Що ж тепер почнеться гра. цІкаво як вони будуть поступово зближуватися.
Мрія Чарівна, Будь ласка!
3. Дуже цікаво було почитати пов Стефана. Він мені вже подобається що не розізлився хоча мав на те повне право. Так чому ж Ліліан вважав себе бетою?
Мрія Чарівна, люблю врівноважених чоловіків читати про них) бо мої ще ті психопати
Що ж цікавий поворот з тим ким являється Ліліан. Да альфи миттєво унюхують своїх омег. Буду з задоволенням читати далі.
Мрія Чарівна, Головне не оригінальність, а "душа"
Мені подобається ваш стиль письма та жанр омегаверс люблю, цікаво що буде далі
Мрія Чарівна, )
Мені подобається ваш стиль письма, тут дуже гарні описи і початок мені подобається бо я обожнюю коли хоть і тимчасово дівчина з хлопцем міняються місцями. Завязка клас. Буду читати далі.
Мрія Чарівна, По-перше я не вмію писати романтику тому залюбки читаю. А по-друге мені і мої книги здаються легеньким чтивом.
Дууууже незвичайна книга! Мені сподобалось читати!
Вікторія Дуцина, Щиро вам дякую за відгук!!! ❤️
Дуже класна історія!!! Чомусь одразу була на боці саме сім'ї з чоловіком. Він міцно, по справжньому не вагаючись тримав. І не боявся, а готов боротися за свою пару.
Анна Москаленко, Щиро вам дякую! Так, там природньо розвинулись міцні й щирі стосунки))) Дуже приємно, що вам сподобалось ❤️
Цікава, захоплююча історія пригод, стосунків.....брат замінив сестру на її весіллі,але ж потім ,навіть і не здогадувався,які будуть почуття до нареченого......
Ніна Михайловська- Спичак, Дякую за коментар ❤️
Весілля сестри , та чи все так просто? Адже хитрунка просить брата замінити її . Ліліан погоджується , він ще не знає що все життя від нього приховували те , що він омега і шлюб виявиться справжнім.
lanachak, Ще й яким! Дякую вам)
Добрий день!
Чи можу я написати вам в інстаграм, в мене одне питання є?)
Аріна Лінк, Так, звісно)
Дуже гарно, неймовірно емоційно і захоплююче. Дякую за чудовий твір. І натхнення Вам для написання наступних творів.
Roxi Koro, Щиро дякую за ваш прекрасний відгук!
для всі хто думає купувати чи ні ,продовжувати читати чи ні ,скажу як є- Я заплатила за цю книгу двічі ,читала колись ще я вона не була дописана ,і ось знову .Книга чудо відчуттів і прекрасний темп автора і поглиблення в персонажі.Я задоволена
Svettka Bts, Радію, що вам сподобалось ❤️❤️❤️
Тільки почала читати. Початок захоплює). Але є запитання. Альфи - 20%, Бети - 40%, Омеги - 25 %. А хто у тому світі решта 15%?
Roxi Koro, Жінки)))
Щиро дякую, що так уважно ставитесь до тексту)
Дуже якось не звично, но цікаво, захопило, мило...
Анна Москаленко, Дякую, це так приємно чути!!!
Дякую
Фатіма Фемелі, Дякую вам, що оцінили цю історію ❤️
Тут можна знайти неймовірний відгук від авторки Ulyana Summers
на цю книгу (без спойлерів):
https://booknet.ua/blogs/post/432070
Мені дуже сподобалася ця історія. Анрі хоч за голову в кінці взявся, але я його всерівно не люблю хе хе. Сама історія читається легко, гарно прописані герої. Стефан та Ліліан дуже полюбились мною. Це однозначно буде моя любима книга до омегаверсів які я читала. І дякую що не прописували жорстоке насилля ніяке. Мені усе дуже сподобалося. І так автор очікуйте від мене відгук блог на вашу чудову роботу
Ulyana Summers, Щиро вам дякую за всі прекрасні коментарі, включно з цим)))
Дуже приємно чути такі слова! Дякую, що читали)))
Дякую! ❤️ Дякую! ❤️ Дякую! ❤️
87. Ахахахахаха я не годна з цього хлопа. Вже вдихає запах іншого омеги і вже всі йому підходять. Дурбецало. Ну хоч іншого найшов, але знову юного. Ех
Ulyana Summers, А він любить таких)) Справа не в фізичній юності, а, скоріше, недосвідченості й потребі в покровителі. Оце Анрі треба)))
86. Мені Анрі не шкода, він сам в усьому винен. Засліплений маніакальним коханням. Уявляю що би було якби постраждав Лілі
Ulyana Summers, Він заплатив за свої помилки)
85. Божевільний, вже зійшов з розуму. Стефан як взнає пику йому натовче і не тільки
Ulyana Summers, Ваші коментарі чудові)
84. Мало того що збочинець, так ще й сталкер. Та й що ти Анрі можеш йому дати як ти в кишенях вже дірки маєш. Сам собі яму вирив і ще ніяк не відчепиться, йолоп
Ulyana Summers, Йому здається, що варто вирішити це питання і все одразу стане класно) Помиляється...
83. Знову Анрі привалив. Набрид вже =(
Ulyana Summers, Ну ще трошки залишилось)))
82. Дуже рада що він тічку провів з Стефаном
Ulyana Summers, Тааак))) Не могла вам не показати)))
81. Вай вай, гаряча глава і пристрасть
* червоніє *
Ulyana Summers, І наступна теж)))
80. в цій главі: Віктору вказали де його місце. Лілі в душі інженер. А ще милий цьомчик
Ulyana Summers, Дуже рада, що вам подобається!
Хм, дуже незвичний світ) Я рада, що Стефан вирішив змінити цей стан речей. А ще в мене склалось враження, що альфи і омеги дещо неадекватні. Місцями. І мене дивує, що не бети насправді всім заправляють, як самі холоднокровні і врівноважені.
А ще - мені дуже подобається смак Ліліана і Рафаеля в одязі)) І поєднання ароматів... ( Особливо Анрі і Еллі))
Дієз Алго, Дякую, що дочитали)
Альфи і омеги багато в чому керуються інстиктами))) так, бети на їхньому фоні - нормальні люди, але дуже важко дістатися до влади, коли там поколіннями заправляють альфи)))
Дякую за компліменти естетиці, ваші смаки співпадають з моїми)))
І щиро дякую, що читали ❤️
Коментар видалено
79. Отакої. Вже Віктор чудить як омегу свого побачив. То не альфи а збоченці
Ulyana Summers, Важко себе контролювати в такій ситуації)
78. Стефан розумний, я йому теж аплодую
Ulyana Summers, Мур-мур, підтримую))
77. Опа принизили бридкого мерзенного альфу. Так йому і треба, збоченець, який думає своїм переднім місцем
Ulyana Summers, Підтримую)))
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати