527 275
Анотація до книги "Наречена мого ворога"
Я озираюся на приміщення РАЦСу, потім знову дивлюся на байкера. Від нього у мене просто мурашки по шкірі. Він може бути бандитом. Він точно «поганий хлопець», від яких наказували триматися якомога далі. Але він однозначно кращий за Горошенка. І я відкидаючи останні вагання, біжу до нього.
— Допоможіть… — виривається хрипом.
Він повільно оглядає мене всю — з голови до ніг. Від розпашілого подряпаного обличчя до роздертого подолу й босих ніг. Груди здіймаються над корсетом від важкого дихання.
Я відчайдушно закушую губу.
«Будь ласка, будь ласка, будь ласка», — подумки прошу. З очей стікає одинока сльозинка, яку не можу стримати.
— Невже наречений настільки поганий?
— Допоможіть… — виривається хрипом.
Він повільно оглядає мене всю — з голови до ніг. Від розпашілого подряпаного обличчя до роздертого подолу й босих ніг. Груди здіймаються над корсетом від важкого дихання.
Я відчайдушно закушую губу.
«Будь ласка, будь ласка, будь ласка», — подумки прошу. З очей стікає одинока сльозинка, яку не можу стримати.
— Невже наречений настільки поганий?
владний геройсильні почуттяневинна героїня
“Вона була товаром у контракті батька, а стала полонянкою того, кого варто боятися найбільше. Злата втекла від огидного нареченого прямо в обійми суворого байкера. Але він не рятівник. Він — помста.Чи виживе їхнє кохання?”
“Втекти з власного весілля через вікно туалету? Легко! Але замість свободи Злата потрапляє в руки до ворога свого нареченого. Небезпечний байкер, швидкість і таємниця, що змінить усе. Це порятунок чи нова пастка? Читайте!”
Зміст книги: 83 глави
Останнє оновлення: 2 дн. тому
572 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиОн як повернули втечу Злати із весілля! Але переляк дівчини такий великий, що не встигла і одягнутися до кінця!
Дякую за проду і чекаю на продовження! Цікаво!
2.2. Втікла , а в новинах - викрали. злякалася, що Лев може її віддати
1.2. дівчина порядна. думає про те що могла принести неприємності Леву.
1.1. Наречена втікає з весілля з некоханим чоловіком. мусить звернутись за допомогою до випадкового байкера.
Як нахабно втечу замінили на зникнення, але така публічність точно не на руку Златі, мотоциклетний шолом хіба що в поміч)
Це зрозуміло, що Злата злякалась, що Лев продасть її за винагороду. Бо власні батьки можна сказати хотіли вчинити саме так, видаючи її заміж за нелюба.
Оце то Злата налякалась...Тільки ж Лев і на думці такого не мав...
Дякую ♥️♥️♥️
ох де ж і дівчина))) вогник))
Вперше читаю автора, і я в страшному збудженні!) Дуже цікаво..^^
Ну що ж, крок у прірву зроблений. Адже, тепер від Злати нічого не залежить.
Своїми словами вона змогла його здивувати! Він точно не очікував почути занепокоєння про себе
Тато вроді б любить Злату, він же не міг не знати , що за людина цей Горошенко. Лев і помститься і знайшов своє кохання). Дякую
Емоції набирають нові оберти. Невідомість і страх накидають. Вона ж не знає хто він і для чого привіз в це місце. дякую. Інтрига набирає обертів
Як би не було страшно Златі, таких емоцій у неї було ніколи в житті. Хоча б за це, за повітря без відчуття тиску з боку інших, воно вартувало того.
цікаво.чекаємо продовження.
Злата попала в пастку і їх ніхто не дозволить втекти, а от чи захочеться їй тікати, хто зна
Злата не задумувалась спочатку яка буде втеча але коли зупинилися тоді прийшов страх, дякую за розділ ❣️
піздно дівчинка схаменулась)))
Хтось може сказати про Злату : непоміркована...
Але в той момент ,коли на кону було :або заміж за нелюба-або рятуватись...
Думати і вибирати не приходилось...
Тож тепер треба довіритися рятівникові...
Про себе ,як про капіталовкладення батьків,Златі боляче ...Але правдиво...
Дякую ♥️♥️♥️
цікаво,що буде далі
Навіть в такій ситуації Злата хвилюється не за себе, а за незнайомого їй чоловіка, який може через неї постраждати.
ух який початок, заінтригували)))
Ну все, можна обкладатися шоколадом і чаєм....а може і не тільки цим??
Пригоди Злати і Лева почалися і я вже в передчутті бурхливих пригод.
ДЯКУЮЮЮ♥️
Порошенко тут паскуда номер 1. Злату силоміць заміж, у Лева зруйнував сім'ю. Але сама доля притягла Лева тоді подивитися на весілля ворога, бо там він знайшов свою сірооку згубу(ахахах). Ну Злата обирає незнайомця,а не того йолопа, ну що ж гра почалася, тільки прорахувати все не вийде, коли підключаються почуття.
З вогню та в полум'я. Інтригуючий початок.
В думках помста, а тіло вже дуже цікаво реагує на Злату)) Подивимось що переможе, почуття чи помста.
Гарний, інтригуючий початок. З нетерпінням чекаю на продовження.
Вітаю з новинкою. Оце так поворот. Злата зробила відчайдушний крок. Адже, тікаючи від жахливого нареного, потрапляє в руки його ворога. Для якого помста - першочергове завдання, адже потрібно покарати всіх виних у смерті рідної людини. А от, чи стане Злата інструментом для помсти, чи все ж сенсом його життя - дізнаємось читаючи цю неймовірну книгу)))
Головне, що Златі вдалося втекти від Горошенка. Звісно, Лев бажає помститися йому, але скільки б він не вважав сам себе холоднокровним, Злата вже відгукнулась в його серці ніжним першим дзвіночком. І навряд ця ніжна дівчинка не продовжить полонити його далі крок за кроком.
Сьогодні дійсно щасливий день для Злати, змогла вирватися із пастки нав'язаного шлюбу! і хоч яким би небезпечним не виглядав цей байкер, головне у цю мить, що погодився допомогти.
Вітаю з новинкою) Успіху вам)
Вітаю з новинкою! Натхнення та успіху книзі! Несподівано Льву пощастило помститись Горошенку, допомігши втекти його нареченій з весілля. Чи не потрапила Злата з вогня у полум'я, довіривши себе незнайомцю... Чи не відіграється на ній Лев, щоб помститись Горошенку.... Чекаю продовження
Вітаю з новинкою! Як вдало вийшло помститись Горошниченку. Дівчину врятує і ворогу помститься
Вітаю з новинкою. Початок дуже цікавий, з нетерпінням чекають проведення.
Вітаю з новинкою!❤️❤️❤️
Чи справді для Злати зустріч з Левом стане порятунком? Чи все ж вона стане лише знаряддям для помсти?
Дуже сподіваюся, що Лев Златі нічого поганого не зробить,навіть задля помсти Горошенку. Адже вона теж безвинна жертва,ще й так підло батьки з нею вчинили.
Поздравляю с новинкой!Очень интересно будет следить за историей Златы. Ух,какая решительная!Умничка!Конечно же,никогда не пойму, как родители, тем более такие богатые и влиятельные,могут пожертвовать счастьем единственной дочери!Ужас!С нетерпением жду продолжения!
Агния Асенина, Так,на превеликий жаль.Але старий ,неприємний дідуган для молодої дівчинки,це вже занадто. Не батьки,а гірше лютих звірів.Не за доньку він переживав,а за майбутнє збагачення ціною щастя Злати.
Головне бути в потрібному місці в потрібний час)))
Таки знав) і поки не знає, що з таким подарунком долі робити, але приймає, в процесі визначиться)
А Златі за щастя просто поїхати, просто не приймати в цьому участь
Невже статки і гроші варті того щоб зламати життя своїй дитині.
Але в світі договорів мови про розуміння,навіть від найрідніших,немає..
І Злата,навіть зі страху,не хоче зламати своє життя ..Дати на потулу нелюбу .
А Лев...Сьогодні його день..Адже саме його про допомогу просить наречена його ворога..Тендітна,ніжна,розгублена і
налякана..
Початок дуууже таки нестандартно цікавий...
Дякую ♥️♥️♥️
Злата наважилася втекти зі свого весілля, бо батьки її змусили. І їй пофартило, що Лев якраз приїхав до ЗАГСу. І для Лева це буде шансом на помсту Горошенку. Але надіюсь він не зробить нічого поганого Златі. Дякую за цікавий початок.
Вітаю з новинкою! Початок вогонь! Злата втекла з власного весілля від нелюбого нареченого і попала до Лева в пастку чи знайде в ньому спасіння...
Вітаю з новинкою, успіхів книзі. Батьки силоміць віддають заміж Злату, нареченого вона ненавидить. Але доля підкинула шанс втекти і вона ним скористалася. На дорозі зустрілася з байкером і поїхала. Тільки ця зустріч порятунок чи покарання?
Вітаю з новиночкою!❤️❤️❤️ Натхнення і успіхів книзі!❤️❤️❤️
Як несподівано Леву пощастило, але .... Цікаво як тепер батьки мають розгрібати втечу? Дякую. Початок вогонь. Інтрига зашкалює.
Кара,шанс на спасіння чи помста...Цікаво ким вона стане для Лева? Вітаю з новинкою.
Хм. Оце так потрапила. Але, чомусь думаю, що для Злати - це не самий поганий варіант. Цей байкер ненавидить її нареченого. Можливо, спробує використати свій шанс для помсти. Але не за рахунок свободи дівчини.
Дякую за проду і чекаю на продовження!
Оу, то виявляється Лев знав, з ким має справу. Цікаво, цікаво...
Цікавий початок історії... багатообіцяючий.... питання так і виссить в повітрі.....тікаючи з однієї халепи, чи не потрапить в ще більшу....
З новинкою.
Поїхати з брутально-сексуальним байкером не найкраща ідея.
Вітаю з новинкою.
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати