1 861
“Східна історія”
Анотація до книги "Моя пристрасна іспанка"
Юна красуня Сільвія покинула рідний Мадрид заради коханого, але Катар став для неї пасткою. Покинута Яссіном, вагітна Сільвія опиняється на межі арешту через чужі борги. Та коли закон вже готовий винести вирок, у її життя вривається він — принц Саїд аль-Шаф. Його влада безмежна, а гнів страшний. Заради іспанської красуні, Саїд готовий піти проти законів країни, та власної родини. Той, хто посміє зачепити Сільвія, матиме справу з його мечем. Бо за свою пристрасну іспанку він готовий знести голову кожному.
сильна героїняарабський шейхнеправильне_кохання
“Це не просто історія кохання — це вибух емоцій, де кожне рішення може коштувати свободи… або життя. Сільвія — сильна героїня, яка опинилася в пастці чужої країни, законів і власних почуттів. А Саїд — той чоловік, заради ”
“Заради неї він готовий піти проти країни, родини й світу. Це історія про небезпечну любов, яка перетворюється на битву за свободу й серце, де кожен ворог має знати: за свою іспанку він готовий знести голову будь-кому.❣️”
Зміст книги: 45 глав
143 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиВітаю, мої любі!✨❣️❤️
Глава оновлюється щодня вранці. Додавайте в бібліотеку, щоб не пропустити!❤️❤️❤️
Фух. ну хоч є кому постояти за Сільвію.
Олеся Тиха, Звісно❣️❣️❣️
Чекаю продовження...
Лана Сетман, ❣️❣️❣️
Дуже напружено! очікую продовження!
поправка: мерзавка - українською мерзотниця або паскуда
і "по спині" (одруківка)
Вень Чжулун, ❣️❣️❣️
Дуже цікаво...У Джаді був коханець, і їй це зійшло з рук — хоча могла просто погодитись на шлюб заради забезпеченого життя. Чекаю продовження)
Лада Короп, Дякую Вам щиро❣️❣️❣️
Дуже цікаво, що буде далі!
Анна Пономар, ❣️❣️❣️
♥️♥️♥️
Лана Сетман, ❣️❣️❣️
Ого, то у Джаді був коханець і це зійшло їй з рук? Справді, вона такого не оцінила - хоча можна було погодитись на формальний шлюб і вдовольнитись тим, що є забезпечене життя...
Вень Чжулун, ❣️❣️❣️
Джаді теж можна зрозуміти - вона не має нічого свого, все що є, дане або батьками, або чоловіком, не дивно, що вона боїться втратити статус. Але нападати на вагітну жінку це і справді поведінка маргінальної людини, а не дочки монарха...
Вень Чжулун, Так згодна, можно її зрозуміти. вона може втратити все завдяки Сільвії, але вона проявила себе дуже погано з чоловіком та донькою. Дякую Вам щиро за підтримку❣️❣️❣️
Саїд, звісно, молодець, та чи зупиниться Джаді після цього?...
Анна Пономар, Скоро про це дізнаємось❣️❣️❣️
Джаді дуже небезпечна♥️,
Лана Сетман, Це точно, вона буде робити все щоб знищити Сільвію❣️❣️❣️
Сільвія покохає Саїда з часом?!
Оксана Шинкаренко, Скоро все дізнайтесь❤️❤️❤️
Шкода дитину, бо її мати... Добре, що Сільвія турбується про неї
Анна Пономар, Згодна з Тобою, дякую що переживайте за героїв❤️❤️❤️
Цікаво) чекаю продовження)
Вень Чжулун, Буде вже завтра, чекайте❤️
Чекаю продовження
Лана Сетман, Вже завтра буде❤️
дуже добре, що у Сільвії є захоплення і можливості реалізовувати, це і підтримає її, і дасть можливість відчувати себе не тільки жінкою в гаремі, а й творцем)
Вень Чжулун, Згодна з Вами, вона в цьому молодець❤️❤️❤️
Дуже мило і ніжно. Те, що Сільвія знайшла шлях до серця дитини, закріпить її статус в родині Саїда.
Єдина поправочка: "учти" - русизм, українською "врахуй"/ "май на увазі" *_*
Вень Чжулун, Дякую Вам щиро❤️
Сільвія молодчинка, але неспокійно за неї... Скоро щось буде...
Анна Пономар, Дякую, так щось далі може статися...слідкуємо ❤️❤️❤️
Сюжет топчик)
Айза Філатова, Щиро дякую Вам, дуже приємно❤️❤️❤️
Мені сподобалось момент як піклується за Сільвією королева, це так зворушливо, сподіваюсь Сільвія оці її доброту)))
Олена Кіракосян, Дякую Вам щиро❤️❤️❤️
Цікаво спостерігати за тим, як Сільвія еволюціонує
Анна Пономар, Я рада що Вам подобається, далі буде цікавіше)))
Дякую за те, що глави з'являються регулярно. Це так класно, коли ти отримуєш свою порцію таких емоцій)) ♥️✨❤️♥️
Лія Лореляйн, Щиро дякую, мені дуже приємно)))Дуже старалася, щоб всі насолоджувались читанням)))
Мені дуже зайшов сюжет і персонажі, ти молодець. Я підписалась, буду рада взаємній підписці!
Тея Райвен, Щиро дякую Вам, звісно залишу комментар та підпишусь)))
дуже цікаво, чекаю продовження!
Ціна кохання — все, що він має. Це дуже цікаво! Читатиму!
Кейт Лорен, Дякую Вам щиро❤️Рада що Вам сподобалось❤️
Неймовірно цікаво! Чекаємо, що буде далі
Алекса Шаная, Дякую за підтримку, далі чекаю Ваші враження, читаємо❤️❤️❤️
Дійсно шовкова пастка.
Лана Сетман, Ага❤️❤️❤️
справді, такий захист - це рідкісний шанс!
Вень Чжулун, Згодна, дякую Тобі, дуже приємно❤️❤️❤️
ооооу дуже гарно!
Вень Чжулун, ❤️❤️❤️
дуже цікаво!
Вень Чжулун, ❤️❤️❤️
Захоплююча історія ♥️♥️♥️
Лана Сетман, Згодна з Тобою, дякую щиро люба, далі буде ще цікавіше)))
Яссін показав своє справжнє обличчя, і це не стало несподіванкою. Хочеться, щоб Сільвія обрала шейха — надійного й сильного чоловіка. Й разом з ним будувала сім'ю.
Лада Короп, Я з Тобой сто процентів згодна, нехай Сільвія обере того хто заради неї готов на все❤️❤️❤️Дякую Тобі люба за підтримку❤️❤️❤️
❣️❣️❣️
Даша Амфора, Дякую Вам за милі сердечки ❣️❣️❣️
Взаємодія Саїда з Вікторією неймовірна! Прослідковується братерська любов ❤️
Анна Пономар, Згодна, Сільвії дуже пощастило з ними❤️
Цікаве поєднання персонажів, іспанка і геть інший світ Саїда. Досить цікаво все закручується. Сподіваюсь у Сільвії все буде добре, та кохання стане взаємним, бо поки це сліпе кохання до Яссіна ні до чого хорошого не доведе. подіваюсь з принцем все налагодиться і вона зробить правильний вибір!
Алекса Шаная, Дякую Вам щиро❤️❤️❤️Завітайте ще, продовження буде завтра❤️❤️❤️
Саїд готовий на все заради Сільвії, дуже цікаво, як далі розгортатиметься уя історія!
Анна Пономар, Дякую щиро, так Саїд дуже кохає її і готовий на все)))Я їх історія буде розвиватися, чекайте завтра продовження)
???
Коментар видалено
Дуже подобається! Чекаю продовження!
Вень Чжулун, Я рада що Вам сподобалось)))
Яке розчарування для Сільвія, чекаю продовження ♥️
Лана Сетман, Дякую щиро, сьогодні є продовження, насолоджуємось )))
Дуже подобається! Чекаю продовження!
Який же виявляється Яссін, я це знала...нехай у Сільвії буде все чудово і залишиться з шейхом, він справжній чоловік❣️❣️❣️Кожна дівчина мріє про такого❣️❣️❣️Сільвії пощастило, сподіваюсь вона зрозумію хто Яссін и вона залишиться з Саїдом, і будуть разом виховувати дитину
Торія Ліра, Дякую за чудовий відгук, дуже приємно )))
В обіцянки Яссіна після такої поведінки не дуже віриться...
Вень Чжулун, Дякую що Ви переживайте за героїв ❣️ А що буде далі з Яссіном дізнайтесь вже завтра, будите у шоці✨✨✨
Неочікувана зустріч!
Вень Чжулун, ❣️❣️❣️
Яссін дуже багато пообіцяв...
Вень Чжулун, Це точно Ви підмітили, а виявляється що він інший✨
Цікавий вибір!
Вень Чжулун, ❣️❣️❣️
Вітаю і вас з новиночкою ❤️❤️❤️ успіхів книзі та натхнення автору ❤️
Неба Крайчик, Добре, розумію)))Коли звільниться, завітайте ❤️
Вітаю, мої любі!✨❣️❤️
Глава оновлюється щодня вранці. Додавайте в бібліотеку, щоб не пропустити!❤️❤️❤️
Електричний розряд вже є)
Олеся Тиха, Це точно підмітили, дякую)))Вже завтра буде продовження історії про народження кохання❤️❤️❤️
Напруга аж іскрить!
Анна Пономар, Це точно)))Дякую щиро)
Дарма Сільвія покинула нареченого, все заради марокканця...це жахливо але вона таку долю обрала...тепер крокує подія що Сільвія у Катарі та зустрічає шейха...це так несподівано, сподіваюсь вони будуть разом)))
Торія Ліра, Дякую)))Так це така долю обрала Сільвія, але скоро у неї життя зміниться❤️❤️❤️
Віккі, я просто на одному диханні проковтнула 3, 4 та 5 розділи! Події розвиваються так стрімко, що я ледь встигаю за своїми емоціями. Особливо зачепив момент у п'ятому розділі — це було так сильно і неочікувано! Ти неймовірно вмієш тримати напругу. Чекаю на продовження, бо тепер не засну, поки не дізнаюся, що далі! ❤️✨
Ася Рей, Щиро дякую за теплий комментар❤️❤️❤️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати