Ми поділимо її
66 446
Букнет Молодіжна проза Ми поділимо її

Ми поділимо її 18+

Молодіжна проза

Олекса Мун (Alexa Moon)

Олекса Мун (Alexa Moon) · автор

В процесі · 83 стор. · Регулярно оновлюється
441
До бібліотеки
  • Опис
  • Зміст книги
  • Коментарі · 143
Анотація до книги "Ми поділимо її "
Коли весь коледж оголосив мені війну, а власний брат вдав, що це його не стосується, на моєму боці опинилися ті, кого бояться навіть викладачі.
Адам і Даміан. Золота молодь, яка не знає слова «ні».

Вони забрали мене собі під приводом захисту, встановивши власні жорстокі і водночас відверті умови. Відтепер я належу їм. Обом. Одразу.

Я гратиму за їхніми правилами, поки увесь коледж не зрозуміє, що я недоторканна, або хтось із нас трьох не зламається.

дуже відверточжчпогані хлопці

Зміст книги: 26 глав
Останнє оновлення: вчора
Пролог
16 трав.
1
17 трав.
2
18 трав.
3
19 трав.
4
20 трав.
5
21 трав.
6
22 трав.
7
31 дн. тому
8
30 дн. тому
9
29 дн. тому
10
26 дн. тому
11
25 дн. тому
12
24 дн. тому
13
22 дн. тому
14
19 дн. тому
15
19 дн. тому
16
18 дн. тому
17
16 дн. тому
18
16 дн. тому
19
14 дн. тому
20
11 дн. тому
21
9 дн. тому
22
7 дн. тому
23
4 дн. тому
24
2 дн. тому
25
вчора

143 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
Закріплений коментар від автора
avatar
Галина Беник
25.06.2026, 16:19:26

Ну скажемо так: на еротичні сцени я не дуже ведусь, а от психологічна розкрутка подій у сховищі дуже цікава. З точки зору подавлення булінгу, за це авторці дяка!!! Але ж і Квітка стерво ще та,вона виявляється королева булінгу, так свій авторитет піднімає, лише все це тимчасово, я думаю за Полі вона отримає сповна.

Галина Беник, Мені дуже приємно, що я змогла зацікавити не тільки пристрасними сценами. Буду старатися тримати цікавість)

avatar
Алена Дехтярук
25.06.2026, 20:45:28

Дякую за знижку)

Алена Дехтярук, ♥️♥️♥️

avatar
Настя Безверха
26.06.2026, 00:49:44

То це Квітка чи ні?

Настя Безверха, Фізично точно ні))) вона ж з ними сиділа

avatar
Настя Безверха
24.06.2026, 21:17:12

Хто ж це виклав? І чому зараз, а не тоді, минулого року? І чому виклав?

avatar
Солеста Бескид
24.06.2026, 10:24:34

Бажаю успіхів книзі, додала в бібліотеку і почала читати дуже гаряче ❤️ підписалась на вас та буду вдячна на взаємність ☺️

Показати 6 відповідей
Солеста Бескид
24.06.2026, 20:35:07

Олекса Мун (Alexa Moon), Дуже дякую, тоді буду за вами спостерігати ❤️

avatar
Ирина Онощенко
24.06.2026, 20:28:47

І хто це може бути?? Ось так нашкодити людині, і скоріше за все для Поліни це травма. Мало того ще й обов'язково будуть нехороші репліки в її сторону. Так заінтригували сюжетом, що не можу дочекатися продовження. Дякую за проди.

дуже подобається читати зацікавило з першої сторінки.

Мирославка Сідлар, Щиро вам вдячна)))
Під зухвалою темою, складається доволі цікавий розвиток подій. Але гарячі сцени нікуди звісно не зникають)))

avatar
Olena Bakalova
23.06.2026, 08:04:54

отже ж заінтригували що то за відео?!

Olena Bakalova, Продовження на сайті ♥️

avatar
Настя Безверха
23.06.2026, 10:59:19

Цікаво, що на тому відео й хто його виклав.

Настя Безверха, Вже є відповідь)))

Як часто бу лікуються розділи?

Показати 2 відповіді

Олекса Мун (Alexa Moon), Дякую

avatar
Алена Дехтярук
22.06.2026, 19:14:30

Добрий вечір, скажіть будь ласка знижка планується?

Алена Дехтярук, Так, але після підняття ціні. 24.06 буде підняття ціни до 75 грн і тоді буде знижка

avatar
Ирина Онощенко
22.06.2026, 20:06:51

О май гад !!!! Що ця людина ( Квітка) хоче ??? В мене купа питань. Щось мені не подобається що там за відео. Я в шоці.Дякую за таку цікаву проду, чекаю на продовження з нетерпінням.

avatar
Таня Панчук
22.06.2026, 10:36:29

Чому не можна опублікувати книгу від початку до кінця?

Таня Панчук, Бо це формат та родзинка сайту. Книга публікується в процесі написання. Я перепрошую, за тривалу відсутність в останні дні, але сьогодні новий розділ планується.
Також на моїй сторінці є дуууууже багато інших закінчених класних книг.

дуже сподобалося. Затягує і цікаво читати.

Мирославка Сідлар, Мені дуже приємно ♥️♥️♥️
Дякую!

avatar
Sana Boboho
20.06.2026, 23:04:20

Ну Квітка й влаштувала спектакль одного актора! Кості це ще аукнеться...
Ой, а що за родинні зв'язки з Даміаном?))
Ця мимра грати хоче? А вона сама не боїться отримати таке запитання, що її розчавить?
Дуже дякую за проду ❤️

avatar
Настя Безверха
19.06.2026, 21:59:24

От, Квітка , цю гру не просто так запропонувала. А Костя такий баран...

avatar
Ирина Онощенко
19.06.2026, 13:37:39

Костя ще не допетрав у що вліз. За Кріс поки що спокійна, але боюся що все таки Квітка щось вигадає.Дуже підступна вона . Дякую за проду, чекаю на продовження з нетерпінням.

avatar
Sana Boboho
17.06.2026, 23:39:15

Невже Адам ревнує до Даміана? Чи це виключно для Крісті, аби показати просто свою перевагу?)
А от привілеї дівчини Адама відкривають багато таємних дверей, де є свої інтриги і цікавинки...
У Кості з Адамом теж "тьорки", чи я не так зрозуміла?)
Дуже дякую за проду ❤️

avatar
Оксана Яремій
17.06.2026, 12:51:28

Ого, то у нас Адам- власник♥️ і на нас чекають ревнощі?!
Ой, а Кріс вже готова до продовження і повторення вчорашнього вечора;)

avatar
Ирина Онощенко
15.06.2026, 12:02:09

Оце так поворот Костя і Квітка? Ну Костю зрозуміти можна, хлопець є хлопець. А Квітка не повірю що сподобався , щось задумала ця хвора на голову. Дякую за проду, чекаю на продовження з нетерпінням.

avatar
Sana Boboho
15.06.2026, 11:09:41

Юху, я наздогнала на самі гаряченькі події))
От, вдвох хлопці круті, але моє серце зараз більше Даміану віддано))))
В душі було дуже чуттєво і ніжно ❤️
А от Костя здивував, але трохи провчити за ігнор сестри, коли Квітка її булила - треба)
Дуже дякую за проди ❤️

avatar
Настя Безверха
15.06.2026, 06:23:00

Оце поворот! Квітка і Костя! Думаю, що здогадки Крісті правильні.

Настя Безверха, Намагаюсь вас дивувати кожною главою)))

avatar
Уля Олійник
13.06.2026, 10:23:23

Доброго дня! Коли буде продовження? І в які дні виходить?
Дуже сподобалась книга❤️

Уля Олійник, Дуже дякую вам!
Книга виходить 5/2 у різний час, але частіше у першу половину дня. Я ще не впевнена, але можливо на цих вихідних я опублікую новий розділ, якщо ні — то вже в понеділок

avatar
Lubov Polozz
12.06.2026, 10:35:03

Вражаюче. Мені подобається.

Lubov Polozz, Щиро дякую! Вже пишу продовження ♥️

avatar
Ирина Онощенко
10.06.2026, 15:24:02

Круто!!! Це було неймовірно гаряче. Хочу ще. Кріс прям тигриця. І вона вірно каже ,це повинно бути тільки між ними. Дякую за проду, чекаю на продовження з нетерпінням.

avatar
Оксана Яремій
10.06.2026, 13:44:39

Ох... схоже хлопці розкрили справжній скарб і тепер їхню шалену пристрасть не спинити)))
Кріс вчиться отримувати задоволення і дарувати його на всі 100%

avatar
Olena Bakalova
10.06.2026, 13:16:04

вау як цікаво

Olena Bakalova, Дякую, що залишаєтесь зі мною ♥️

avatar
Vermenchuk Marius
08.06.2026, 19:25:02

але явно не пошкодує, що прйиде ввечері)))

Vermenchuk Marius, Точно вже не пошкодувала)))

avatar
Олена Кулибаба
09.06.2026, 14:51:28

супер

Олена Кулибаба, Дякую ♥️

avatar
Олена Гушпит
09.06.2026, 16:33:13

Вітаю з передплатою!!! ❤️❤️❤️ Гарних продажів!!!)

Олена Гушпит, Дуже дякую ♥️♥️♥️

avatar
Ирина Онощенко
10.06.2026, 07:11:28

О тааак мені мало,хочу ще . Хлопці справжні звірі. Вау,вау,вау. Вже чекаю. Дякую за проду.

Ирина Онощенко, Вже є продовження! Дякую, що залишайтеся зі мною ♥️

avatar
Оксана Яремій
09.06.2026, 16:59:16

Ох ну що ж перший крок зроблено;)
І так хлопці у нас гарячі і так легко її не відпустять і просто все точно не буде;))
Ну і обірвали на найцікавішому;)
Чекаю на продовження ♥️

Показати 2 відповіді
Оксана Яремій
09.06.2026, 17:06:33

Олекса Мун (Alexa Moon), ❤️❤️❤️

avatar
Оксана Яремій
09.06.2026, 16:50:45

Вітаю з передоплатою!
Натхнення і успішних продаж♥️
Біжу читати)))

avatar
Sana Boboho
09.06.2026, 00:58:25

Ой, а от це було дуже зухвало і сміливо! Даміан навряд повз вуха пропустить порівняння його з Адамом... Ще й в гірший бік.
Мені здається, що Крісті таким чином бажає випробувати його межі))
І що ж буде ввечері? Будуть обидва? Чи Даміан доведе свою перевагу?)
Дуже дякую за проди ❤️

avatar
Олена Гушпит
08.06.2026, 16:34:51

Ммм-дааааа…!!! Від брата жодної допомоги..!!! Тільки випендрюється,упиваючись своєю егоїстичною «неперевершеністю»..!!!..
Що він..?!? Даміан чого добивався..?!? Вивести на емоції..?!? … Ох ти ж…!!! Сьогодні…?!?!?… Вже..?!?!?!?!?…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️

avatar
Marina Marina
08.06.2026, 10:26:09

Хоч Даміан і хорохориться, але зачепив його її вибір))

Marina Marina, Звісно зачепив))

avatar
Оксана Яремій
08.06.2026, 06:29:40

Ой а Крісті походу розбудила звіра...з Даміаном так точно не можна і за це вона отримає...своє покарання...ох
А от Костя не просто розчарував, а просто підтвердив що він ще той придурок і точно не заслуговує бути братом...

Оксана Яремій, Будемо пильно спостерігати за ним)))

avatar
Ирина Онощенко
08.06.2026, 00:55:48

І з Адамом було все вау як спекотно. Та хлопці обидва варті уваги Кріс. Дуже чекаю на продовження, дякую за проди.

Ирина Онощенко, Вони обидва будуть з нею))

avatar
Vermenchuk Marius
07.06.2026, 10:21:23

дякую )

Vermenchuk Marius, І я вам дякую!

avatar
Olena Bakalova
07.06.2026, 08:28:42

Ви так захопливо пишете, що хочеться скимлити як головна героїня очікуючи на продовження ;)

Olena Bakalova, Мені дуже приємно!!!! Радію, що вам подобається ♥️

avatar
Оксана Яремій
07.06.2026, 05:50:58

Ого, а Адам у нас брутальніший і схоже Кріс вирішила домашнє завдання виконати з Адамом у тісній підсобні, але він здивував і точно заробив + у карму))) ха-ха чекаю на продовження ❤️

Оксана Яремій, Дякую ♥️♥️♥️

avatar
Marina Marina
07.06.2026, 02:14:11

То в нас є переможець перегонів, чи то пак обранець з домашнього завдання)))
Мабуть дууууже вправний хлопчик, якщо всі клепки геть з голови вилетіли через бажання)

Marina Marina, Ага)))

avatar
Ирина Онощенко
06.06.2026, 22:31:42

Вже хочу продовження,як дочекатися?? Цікаво як буде у Кріс з Адамом? Вже знаємо як з Деміаном.Ну не все ,але. Дякую за проду, чекаю на продовження з нетерпінням.

Показати 2 відповіді
Ирина Онощенко
06.06.2026, 22:51:24

Олекса Мун (Alexa Moon), О , круто дякую.

avatar
Marina Marina
06.06.2026, 20:09:19

Як то кажуть, за задоволення треба платити) інколи також задоволенням)

avatar
Оксана Яремій
06.06.2026, 17:31:52

Так перший крок зроблено)) цікаво чи Квітка зрозуміє з першого разу слова Адама???
І так на радощах наша Кріс просто перестала думати;) і ой настав час і для Адама скуштувати свою дівчинку♥️♥️♥️
Ой цікаво як Даміан відреагує на дівчину Адама???

avatar
Софія Рен
05.06.2026, 13:05:56

Історія зачіпає з першого рядка — відчувається душа автора. Підписуюсь! Буду рада бачити вас у себе ❤️

Показати 4 відповіді
Софія Рен
05.06.2026, 18:03:14

Олекса Мун (Alexa Moon), Ха, спіймали з поличним. Вибачте за шаблон — урок засвоєно. Дякую за чесність ❤️

avatar
Oksana Mylianyk
04.06.2026, 23:30:34

+

avatar
Тетяна
04.06.2026, 18:27:05

?

avatar
Ирина Онощенко
04.06.2026, 18:15:00

Вау Вау Вау. Не можу дочекатися продовження. Як все цікаво капець. Дякую за проду, чекаю на продовження з нетерпінням.

avatar
Олена Гушпит
04.06.2026, 16:28:07

О-О..!!! І що ж тепер..?!? Бо Квітка ще не… вкурила…!!!…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️

Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше