66 446
Анотація до книги "Ми поділимо її "
Коли весь коледж оголосив мені війну, а власний брат вдав, що це його не стосується, на моєму боці опинилися ті, кого бояться навіть викладачі.
Адам і Даміан. Золота молодь, яка не знає слова «ні».
Вони забрали мене собі під приводом захисту, встановивши власні жорстокі і водночас відверті умови. Відтепер я належу їм. Обом. Одразу.
Я гратиму за їхніми правилами, поки увесь коледж не зрозуміє, що я недоторканна, або хтось із нас трьох не зламається.
Адам і Даміан. Золота молодь, яка не знає слова «ні».
Вони забрали мене собі під приводом захисту, встановивши власні жорстокі і водночас відверті умови. Відтепер я належу їм. Обом. Одразу.
Я гратиму за їхніми правилами, поки увесь коледж не зрозуміє, що я недоторканна, або хтось із нас трьох не зламається.
дуже відверточжчпогані хлопці
Зміст книги: 26 глав
Останнє оновлення: вчора
143 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиВАЖЛИВО! Ця книга має позначку 18+ та тег Чжч. Книга має відвертий характер та написана у жанрі — романтична еротична.
Будь ласка, якщо ви плануєте читати «Ми поділимо її» майте це на увазі.
Всі герої які зустрічаються в книзі — повнолітні.
Візуалізація героїв у моєму тг-каналі — https://t.me/mood_author_booknet
Ну скажемо так: на еротичні сцени я не дуже ведусь, а от психологічна розкрутка подій у сховищі дуже цікава. З точки зору подавлення булінгу, за це авторці дяка!!! Але ж і Квітка стерво ще та,вона виявляється королева булінгу, так свій авторитет піднімає, лише все це тимчасово, я думаю за Полі вона отримає сповна.
Галина Беник, Мені дуже приємно, що я змогла зацікавити не тільки пристрасними сценами. Буду старатися тримати цікавість)
Дякую за знижку)
Алена Дехтярук, ♥️♥️♥️
То це Квітка чи ні?
Настя Безверха, Фізично точно ні))) вона ж з ними сиділа
Хто ж це виклав? І чому зараз, а не тоді, минулого року? І чому виклав?
Бажаю успіхів книзі, додала в бібліотеку і почала читати дуже гаряче ❤️ підписалась на вас та буду вдячна на взаємність ☺️
Олекса Мун (Alexa Moon), Дуже дякую, тоді буду за вами спостерігати ❤️
І хто це може бути?? Ось так нашкодити людині, і скоріше за все для Поліни це травма. Мало того ще й обов'язково будуть нехороші репліки в її сторону. Так заінтригували сюжетом, що не можу дочекатися продовження. Дякую за проди.
дуже подобається читати зацікавило з першої сторінки.
Мирославка Сідлар, Щиро вам вдячна)))
Під зухвалою темою, складається доволі цікавий розвиток подій. Але гарячі сцени нікуди звісно не зникають)))
отже ж заінтригували що то за відео?!
Olena Bakalova, Продовження на сайті ♥️
Цікаво, що на тому відео й хто його виклав.
Настя Безверха, Вже є відповідь)))
Як часто бу лікуються розділи?
Олекса Мун (Alexa Moon), Дякую
Добрий вечір, скажіть будь ласка знижка планується?
Алена Дехтярук, Так, але після підняття ціні. 24.06 буде підняття ціни до 75 грн і тоді буде знижка
О май гад !!!! Що ця людина ( Квітка) хоче ??? В мене купа питань. Щось мені не подобається що там за відео. Я в шоці.Дякую за таку цікаву проду, чекаю на продовження з нетерпінням.
Чому не можна опублікувати книгу від початку до кінця?
Таня Панчук, Бо це формат та родзинка сайту. Книга публікується в процесі написання. Я перепрошую, за тривалу відсутність в останні дні, але сьогодні новий розділ планується.
Також на моїй сторінці є дуууууже багато інших закінчених класних книг.
дуже сподобалося. Затягує і цікаво читати.
Мирославка Сідлар, Мені дуже приємно ♥️♥️♥️
Дякую!
Ну Квітка й влаштувала спектакль одного актора! Кості це ще аукнеться...
Ой, а що за родинні зв'язки з Даміаном?))
Ця мимра грати хоче? А вона сама не боїться отримати таке запитання, що її розчавить?
Дуже дякую за проду ❤️
От, Квітка , цю гру не просто так запропонувала. А Костя такий баран...
Костя ще не допетрав у що вліз. За Кріс поки що спокійна, але боюся що все таки Квітка щось вигадає.Дуже підступна вона . Дякую за проду, чекаю на продовження з нетерпінням.
Невже Адам ревнує до Даміана? Чи це виключно для Крісті, аби показати просто свою перевагу?)
А от привілеї дівчини Адама відкривають багато таємних дверей, де є свої інтриги і цікавинки...
У Кості з Адамом теж "тьорки", чи я не так зрозуміла?)
Дуже дякую за проду ❤️
Ого, то у нас Адам- власник♥️ і на нас чекають ревнощі?!
Ой, а Кріс вже готова до продовження і повторення вчорашнього вечора;)
Оце так поворот Костя і Квітка? Ну Костю зрозуміти можна, хлопець є хлопець. А Квітка не повірю що сподобався , щось задумала ця хвора на голову. Дякую за проду, чекаю на продовження з нетерпінням.
Юху, я наздогнала на самі гаряченькі події))
От, вдвох хлопці круті, але моє серце зараз більше Даміану віддано))))
В душі було дуже чуттєво і ніжно ❤️
А от Костя здивував, але трохи провчити за ігнор сестри, коли Квітка її булила - треба)
Дуже дякую за проди ❤️
Оце поворот! Квітка і Костя! Думаю, що здогадки Крісті правильні.
Настя Безверха, Намагаюсь вас дивувати кожною главою)))
Доброго дня! Коли буде продовження? І в які дні виходить?
Дуже сподобалась книга❤️
Уля Олійник, Дуже дякую вам!
Книга виходить 5/2 у різний час, але частіше у першу половину дня. Я ще не впевнена, але можливо на цих вихідних я опублікую новий розділ, якщо ні — то вже в понеділок
Вражаюче. Мені подобається.
Lubov Polozz, Щиро дякую! Вже пишу продовження ♥️
Круто!!! Це було неймовірно гаряче. Хочу ще. Кріс прям тигриця. І вона вірно каже ,це повинно бути тільки між ними. Дякую за проду, чекаю на продовження з нетерпінням.
Ох... схоже хлопці розкрили справжній скарб і тепер їхню шалену пристрасть не спинити)))
Кріс вчиться отримувати задоволення і дарувати його на всі 100%
вау як цікаво
Olena Bakalova, Дякую, що залишаєтесь зі мною ♥️
але явно не пошкодує, що прйиде ввечері)))
Vermenchuk Marius, Точно вже не пошкодувала)))
супер
Олена Кулибаба, Дякую ♥️
Вітаю з передплатою!!! ❤️❤️❤️ Гарних продажів!!!)
Олена Гушпит, Дуже дякую ♥️♥️♥️
О тааак мені мало,хочу ще . Хлопці справжні звірі. Вау,вау,вау. Вже чекаю. Дякую за проду.
Ирина Онощенко, Вже є продовження! Дякую, що залишайтеся зі мною ♥️
Ох ну що ж перший крок зроблено;)
І так хлопці у нас гарячі і так легко її не відпустять і просто все точно не буде;))
Ну і обірвали на найцікавішому;)
Чекаю на продовження ♥️
Олекса Мун (Alexa Moon), ❤️❤️❤️
Вітаю з передоплатою!
Натхнення і успішних продаж♥️
Біжу читати)))
Ой, а от це було дуже зухвало і сміливо! Даміан навряд повз вуха пропустить порівняння його з Адамом... Ще й в гірший бік.
Мені здається, що Крісті таким чином бажає випробувати його межі))
І що ж буде ввечері? Будуть обидва? Чи Даміан доведе свою перевагу?)
Дуже дякую за проди ❤️
Ммм-дааааа…!!! Від брата жодної допомоги..!!! Тільки випендрюється,упиваючись своєю егоїстичною «неперевершеністю»..!!!..
Що він..?!? Даміан чого добивався..?!? Вивести на емоції..?!? … Ох ти ж…!!! Сьогодні…?!?!?… Вже..?!?!?!?!?…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️
Хоч Даміан і хорохориться, але зачепив його її вибір))
Marina Marina, Звісно зачепив))
Ой а Крісті походу розбудила звіра...з Даміаном так точно не можна і за це вона отримає...своє покарання...ох
А от Костя не просто розчарував, а просто підтвердив що він ще той придурок і точно не заслуговує бути братом...
Оксана Яремій, Будемо пильно спостерігати за ним)))
І з Адамом було все вау як спекотно. Та хлопці обидва варті уваги Кріс. Дуже чекаю на продовження, дякую за проди.
Ирина Онощенко, Вони обидва будуть з нею))
дякую )
Vermenchuk Marius, І я вам дякую!
Ви так захопливо пишете, що хочеться скимлити як головна героїня очікуючи на продовження ;)
Olena Bakalova, Мені дуже приємно!!!! Радію, що вам подобається ♥️
Ого, а Адам у нас брутальніший і схоже Кріс вирішила домашнє завдання виконати з Адамом у тісній підсобні, але він здивував і точно заробив + у карму))) ха-ха чекаю на продовження ❤️
Оксана Яремій, Дякую ♥️♥️♥️
То в нас є переможець перегонів, чи то пак обранець з домашнього завдання)))
Мабуть дууууже вправний хлопчик, якщо всі клепки геть з голови вилетіли через бажання)
Marina Marina, Ага)))
Вже хочу продовження,як дочекатися?? Цікаво як буде у Кріс з Адамом? Вже знаємо як з Деміаном.Ну не все ,але. Дякую за проду, чекаю на продовження з нетерпінням.
Олекса Мун (Alexa Moon), О , круто дякую.
Як то кажуть, за задоволення треба платити) інколи також задоволенням)
Так перший крок зроблено)) цікаво чи Квітка зрозуміє з першого разу слова Адама???
І так на радощах наша Кріс просто перестала думати;) і ой настав час і для Адама скуштувати свою дівчинку♥️♥️♥️
Ой цікаво як Даміан відреагує на дівчину Адама???
Історія зачіпає з першого рядка — відчувається душа автора. Підписуюсь! Буду рада бачити вас у себе ❤️
Олекса Мун (Alexa Moon), Ха, спіймали з поличним. Вибачте за шаблон — урок засвоєно. Дякую за чесність ❤️
+
?
Вау Вау Вау. Не можу дочекатися продовження. Як все цікаво капець. Дякую за проду, чекаю на продовження з нетерпінням.
О-О..!!! І що ж тепер..?!? Бо Квітка ще не… вкурила…!!!…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати