426
“Мій (Не)Реальний Біас”
Анотація до книги "Мій (не)реальний Біас"
Сеул став для мене місцем болючого фіналу. Кілька років життя з Джунхо закінчилися зрадою, залишивши мене одну в чужому мегаполісі. Тепер я просто візажистка, яка намагається вижити і не повернутись з поразкою.
Мій біас, Пак Чімін, завжди був лише ідеалом на екрані. Але доля підкинула іронію: я випадково облила кавою Кім Техьона. Те, що почалося як безглуздий інцидент, перетворилося на дивну дружбу та "фальшиві" відносини.
Тепер я поруч із тими, кого обожнює весь світ. Але реальність, не є казкою: Чімін зустрічає мене холодом, а Техьон заплутує у своїх іграх.
Чи зможу я знову відкрити серце там, де одного разу втратила все? Чи стане "сигнальний вогонь" початком мрії, чи лише черговою ілюзією?
Мій біас, Пак Чімін, завжди був лише ідеалом на екрані. Але доля підкинула іронію: я випадково облила кавою Кім Техьона. Те, що почалося як безглуздий інцидент, перетворилося на дивну дружбу та "фальшиві" відносини.
Тепер я поруч із тими, кого обожнює весь світ. Але реальність, не є казкою: Чімін зустрічає мене холодом, а Техьон заплутує у своїх іграх.
Чи зможу я знову відкрити серце там, де одного разу втратила все? Чи стане "сигнальний вогонь" початком мрії, чи лише черговою ілюзією?
відносиниайдолbts jimin
“Ця історія про перетин світів молодої українки та відомих K-pop зірок. Виявляється, останні — також люди і теж здатні на необачні почуття, інтриги, ревнощі та навіть нечемність.
Почніть читати — і ви вже не зупинитеся!”
Зміст книги: 22 глави
124 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
Увійтита нууууу, я тільки написала про Олену, і пішла читати далі, як тут та сама подружка вручила Улі підкат. Я під столом)))
Квін Тесс, ахахахахаха так вона робить те що вона вважає за потрібне
Мені здається, що Олена буквально намагається за рахунок Улі перекрити власний комплекс неповноцінності, і не прямо каже, що вона Улі заздрить, типу: "Ходить, вона, посміхається, вийди заміж і страдай, як всі нормальні люди". А ще мені не дає покою Марго... Так, чи ні, та мені здається, що вона ще вилізе Улі боком.
Квін Тесс, ой я Олену прописувала з ріл людини, тіки те що вона була Альона і 4 дітей, я так можна сказати тут ще м'яко її зробила, бо на справді було ще гірше з цією людиною
Ох, наскільки це сумно! У людей просто кошмарні упередження == тобто, коли "папік" купляє молоду дівчину і її аб"юзить, всім норм і всі мовчать, а коли жінка старша за бойфренда, то всім кошмар навіть коли бойфренд як сир в маслі катається. Так само і щодо раси...
Вень Чжулун, Нажаль так. Людям вічно все не вгодиш, якщо не так як усі
Божечко, Чімін — просто котусик із залізною витримкою. Щось Улю капець як понесло... =/
Delulu Fabii, Уля у відчаї
А чи не забагато Олена на себе бере і номер без дозволу давати, і брехати про те, що в подруги нікого немає, і про те, що вона скоро повернеться. Я так розумію, що за логікою Олени, якщо вона завтра вирішить, що жінці в певному віці тре стрибнути з десятого поверху, то Улі доведеться йти і стрибати. Вона якась хвора на голову? В неї меж взагалі немаю. Я б їй кабіну підрехтувала...
Delulu Fabii, ахахахахаха туда її, курку тупу
Я в повному шоці з таких пАдружок. Якби мені бодай одна моя подруга сказала «тобі треба...» Бляха, та я навіть не знаю. Немає в мене смертниць серед подруг чи знайомих. Бідна Уля. Нашо їй ото таке треба? То ж не подруга... То щось дегенеративне, нещасне, яке хоче і її нещасною зробити. Бе!
Delulu Fabii, Ну я теж таке не люблю. Але раніше приходилось ще терпіти і змирюватись з такими дурами
А можна, блє@ть, Олену заблокувати н@*уй? Якого біса вона взагалі дзвонить? Щоб мізки повправляти Улі, бо їй більше нема ким покерувати, адже, схоже, чоловік нею самою керує? Тупа курка. Вибісила через екра.
Delulu Fabii, Я очікувала такої реакції від тебе. Підтримую
Техьон молодець, що вибачивя. Чімін молодець, що пробачив. Мені подобається, як ви передаєте чоловічих персонажів. Вони відрізняються, говорять не так, як ми звикли чути від наших чоловіків, можуть викликати нерозуміння, але такі вони є. Чемаю на повернення Чіміна разом з Уляною.
Татусева Донечка, Дякую. Є таке інша національність та менталітет. Та і Чіміна не хочу робити поганим
емоційні гойдалки, як в дорамі))
Вень Чжулун, це точно ви підмітили
Про кепку було дуже мило)))
Дивне відчуття після цього розділу, бо я впереше не розумію, яким може бути продовження...=*(
Але з нетерпінням на нього чекаю =*)
Delulu Fabii, Ще 5 глав
Пу-пу-пу... Чімін... Мені самій хотілося розревітися від його висновків. З-поміж усіх активних персонажів він взагалі найневинніший. А тут ще й провину на себе бере... Схоже, тепер черга Улі його не підвести.
Delulu Fabii, Нажаль в майбутньому ще буде хеппі хауз в стосунках
А-а-а-а, він ходив до Чіміна. То Чімін добра душа... =/
Delulu Fabii, Так він йому признався, коли той замкнувся у ванній
Шоб його підкинуло і гепнуло! Я в шоках.
Техьон накоїв чудес, а потім мав нахабство прийти буцімто з правдою, а пофакту — ще й з претензіями до Улі. То тре було до Чіміна йти, той би йому його гарненьке личко швидесенько підправив.
Delulu Fabii, Чімін не буде бити Техьона
Боже, ну Уля мега нерозсудливо чинить. Така довірлива. Та ще й кому вірить, хлопцю, якого відшила... =(
Delulu Fabii, та да =(
Яка ж мразь, цей ваш Техьон. Немає в нього гордості. Я б на місці Чіміна та й усіх хлопців із ним не дружила. Хай би побув сам і подумав над своєю поведінкою.
Розумію Уляну, а хто б не засумнівався? Сподіваюсь Чімін не дасть їй наробити дурниць. Хоч би вона не вздумала повернутися назад в Україну.
Татусева Донечка, Техьон скоро пожаліє, що наробив дурниць. Усе буде добре
Прочитала на одному диханні! сподобалось)))
Вень Чжулун, Щиро вдячна за ваш відгук =)
Ох, Уля, Уля! Знову на ті самі граблі: поквапливі висновки і прийняті на їхній основі рішення, як спосіб життя =|
Мені вже зараз шкода Чіміна =*(
З нетерпінням чекаю продовження❤️
Delulu Fabii, бо всі лише говорять, що Чімін хоче її використати
Ну, схоже, Техьон помстився. Цікаво лишень, як він у майбутньому залагоджуватиме цю історію і з другом, і з Улею. Все ж жахливих речей наговорив.
Підозрюю, що у Чіміна навіть можуть бути якісь заплановані піар-стосунки. Але навряд прадва, що його ціль — просто використати Уляну. І Техьон це чудово знає.
Delulu Fabii, Усі помиряться
Мені якось ніяково, що в присутності Чіміна Уля каже: Техьон, це не те, про що ти подумав.
Добре, що Чімін так мʼяко до цього поставився, з розумінням. Бо я, мабуть, не змогла б зрозуміти.
Delulu Fabii, Ех як завжди вона думає про всіх
Ох, Темін дійсно дивовижний!
Я обожнюю його танці, готова дивитися годинами.
Розумію Чіміна❤️
Але він також неймовірний, і на нього я теж можу залипати не менше =*)
Ulyana Summers, точно)
І Намджук котик❤️.❤️
Прийняв❤️
Delulu Fabii, хе хе =)
Боже, Чонґук такий котик =*)
Його пояснення аж мене заспокоїли ❤️
Delulu Fabii, Так він тут самий милий за всіх
Гаааа? А Мінджі не здається, що це трішки занадто — лізти в чуже ліжко і вказувати, кому та з ким спати?
Ох, я останнім часом і її не витримую — бісить через екран.
Delulu Fabii, ахахахахаха такі кореянки. Уляні просто всі заздрять, що у неї айдол і починають плести усілякі несинітниці
Ну, ховатися від подруги — це дещо дивно. Зрештою, це ж не подрузі вирішувати, з ким Улі бути. Але те, що вони опинилися наодинці в квартирі дівчини...м-м-м-м))))нравиця)))
Delulu Fabii, та отож ще й повчають
Корона — то ніби щось із пинулого життя. Але щось дуже неприємне. Я хворіла 3 рази.
Але море-море))) Сподіваюся, що вони добре відпочинуть.
P.S. Цікаво, що сталося з Техьоном. Навряд би він просто відмовчувався б? Невже дізнався правду?
Delulu Fabii, Я теж хворіла. Події в них 2020 р, того.
Техьон хворий, тому це вже від історії Чіми в майбутньому взнаєш
Стиць Гриць, а нашо вона тоді цю зустріч із Техьоном організовувала, якщо такої мурні наплела? І що, коли про це дізнається Чімін? Бляха-а-а-а... =\
Delulu Fabii, бо вона думає про Те і вічно жаліє його, думає якщо скаже, то буде страждати
Марта мені нагадує ту одержиму зі скріна, що я постила в тредс. Зовсім ку-ку.
Delulu Fabii, Та отож, вона мене теж харить =)
Боже, яка дурка))) І як мені то кравки))) Вони мусять або бодай щось зробити, або вийти кудись в люди, бо не втримаються))
Delulu Fabii, ахахахахаха
Успіхів книзі з новою обкладинкою ❤️
Ганна Літвін, Дякую дуже
Хотіла б я сказати, що розумію острахи Улі. Але, ні! Хочу її тріснути. Вона подекуди така категорична, що сама собе позбавляє шансу на щастя.
Чонґук вчасно зайшов)))
Delulu Fabii, ахахахахаха оце сказанула, та та Уляна трохи відрізняється
Я не можу нічого подіяти зі своєю слешерською фантазією))))) Чонґук так переконує Улю, що з Техьоном все буде гаразд, ніби сам уже до того докладається))))))))))
Delulu Fabii, любкаю але не в цій історії
Я тільки хотіла написати, як це мі-мі-мішно — їхнє прощання, переписака. А потім в Улі знову змінився настрій =/
Ну, от що значить — не потрібен? =((((
Ulyana Summers, тре їх з тим її «я» подружити)))
Я після кожного розділу цієї роботи лишаюся голодною. Мені треба ще і ще =*(((((((
Ulyana Summers, кіся, не край моє серденько. Бо я тебе знайду і покусаю =*)
Боже, що це за милота. Як каже тут одна пані — серця в очах)))
Delulu Fabii, хі хі =)
Опис дуже заінтригував! Особливо цей момент із "холодом" Чіміна. Скажіть, а на нас чекає справжній любовний трикутник, чи серце героїні вже обрало свій "біас"? Дякую за таку атмосферну історію!
Ганна Листопад, Вам краще прочитати, щоб дізнатись чи буде там трикутник ;)
Який запальний поцілунок. Чекаю на продовження (◕ᴗ◕)
Татусева Донечка, так, скоро буде
Уа-а-а-а! Чесно? Я не очікувала такого від Улі) думала, буде щось я у дорамі — боязко та романтично. Але різко вхопила за волосся , притягнула до себе, поцілувала — це була розкішна несподіванка ❤️.❤️
Delulu Fabii, ахахахахаха а що ще з ним робити, хапати і цілувати, не відштовхнув і те добре ;)
О, почалося! Тепер Сіхун. Чого ж вони всі лізуть у життя Улі і повчають, як їй його жити =\
Delulu Fabii, Насправді Мінджі і Сіхун не погані, вони просто переживають за Уляну після тої ситуації. Тимбільше вони її єдині друзі в Кореї, а Тимбільше менталітет і знають що корейські чоловіки можуть задурити голову, бо ніхто не знає, що в голові айдола
Чого мені здається, що не варто було Улі скидати ті світлини? Принаймні, з Чіміном. Невже тепер настала її черга бігати вибачатися?)
Delulu Fabii, Ну так це її затуп, хотіла виправдати себе перед фанами
Марта трошки ку-ку. Вибісила через екран. Мені доводилося зустрічати подібних людей у житті. Господи, які ж вони нестерпні!
Delulu Fabii, всі ми зустрічаємо часто таких неадекватів =((
Така ніжна історія, але з інтригами. І Техьон звісно намудрив. Прилаштувати його б до когось, щоб не образливо було. А то він починав як головний персонаж, а закінчить тим, що його й не згадають у кінці за ці його витівки.
Татусева Донечка, робота вже в чернетці готова, тому і з спойлерів лише скажу що в кінці Техьона ніхто не забуде. Дочекайтесь 22 фінальної глави. А ще буде ця історія від імені Чіміна
А дайте ще))) я вже так хочу всю їхню історію побачити =*)
Delulu Fabii, по трохи буде все )))
Ага, звісно, добре, що він не знає української. От же наївне дівчисько)) Та якщо він запамʼятав ці слова, то вже точно й переклав їх)
Delulu Fabii, ахахахахаха
Та-а-а-а-а-ак, зві-іі-існо не кохаєш))) Ні-ні!)))) Віримо?))) Віримо)))))))
Delulu Fabii, ахахахахаха сама собі бреше і всерівно кохає Чіму )))
Ну, ні-і-і-і! Ну, ж не на самому цікавому =(
Як це — згасло, хай розвиднюється?! Вимагаю поцілунок!
Delulu Fabii, ахахахахаха потерпи трішки, скоро буде цьом і на тверезу голову. вони лише зближаються по трохи
Вааааааас? Ого, я не очікувала, що вона набереться так, щоб аж зізнатися)))))
Delulu Fabii, Розвезло дівку від однієї пляшки вина ахахахахаха)))
І за Улю образливо, і Техьона розумію. Скільки у світі людей, які мріють використати їх (бантанів) задля досягнення власних цілей =*(
Delulu Fabii, Ну тут я не спорю, але вона не мала наміру Техьона використовувати
Моя мила дівчинка. Захотілося її обійняти вкінці =*)
Delulu Fabii, нічо в них з Чімінкою лише все починається. Вже перший раз провели час разом, хоч із Чонгуком ахахахахаха
Бляхааааааа, я вперше в житті злюся на Кукі. Ну, малий, ну чого так невчасно? =*(
Delulu Fabii, ахахахахаха ору, ну бо швидко каву зготували
У Техьона вже була подібна ситуація? Хтось використав його, аби підступитися ближче до когось із хлопців?
Рубрика: Я — і мої теорії)))))
Delulu Fabii, ахахахахаха ні не було, він мабуть думав, раз він айдол Уляна йому не відмовить, і почав чудити з своєю ревністю
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати