2 601
“Власність мафії”
Анотація до книги "Мій бос (мафії)"
Я влаштувалася до «V-Med Group», щоб будувати кар’єру. Натомість натрапила на труп у коридорі, боса з пістолетом у руці й чужу таємницю, за яку зазвичай не залишають живих свідків.
— Пані Меланіє?
— Сподіваюся, це був ваш минулий головний економіст?
— Ні… але ідея цікава.
Відтоді я знаю про Адріана Вольського занадто багато. А він знає, що я не вмію мовчати. Тепер мені доведеться працювати на чоловіка, який звик розв'язувати проблеми “категорично”. Питання лише одне: я стану його наступною проблемою… чи, можливо, новою іграшкою? Ласкаво просимо в «V-Med Group», де кар’єра будується на крові, а звільнення коштує життя. Чи вистачить мені сміливості залишитися?
— Пані Меланіє?
— Сподіваюся, це був ваш минулий головний економіст?
— Ні… але ідея цікава.
Відтоді я знаю про Адріана Вольського занадто багато. А він знає, що я не вмію мовчати. Тепер мені доведеться працювати на чоловіка, який звик розв'язувати проблеми “категорично”. Питання лише одне: я стану його наступною проблемою… чи, можливо, новою іграшкою? Ласкаво просимо в «V-Med Group», де кар’єра будується на крові, а звільнення коштує життя. Чи вистачить мені сміливості залишитися?
владний кримінальний геройдуже_емоційнослужбовий_роман
“Коли твій шеф — бос мафії, звільнення може коштувати життя. Але ця фінансистка ще покаже мафії, як рахувати збитки! Напружений службовий мафія-роман, де пристрасть б'є через край. Рекомендую!”
90 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиВітаю вас у новій історії, мої любі! Про нового Пана мафії, який вмів берегти свої таємниці, поки не взяв на роботу --- її))
Буде гаряче, напружено, цікаво і, місцями, весело... бо літо ж)))
Додавайте книгу до бібліотек, щоб не пропустити оновлення, ставте ваші вподобайки та пишіть враження -- мені дуже цікаво, як вам перша зустріч з героями тут?
(Історія з циклу, але її можна читати окремо)
Оновлення щодня о 20.00
Більше спойлерів, візуалізація та обговорення напряму з автором - у моєму Телеграмі: https://t.me/HorovaOlha_novel
Дякую, люба. Хм, а вірус, який поклав половину охорони, випадковий чи це конкуренти постаралися, щоб було легше в офіс до Адріана пробратися? Аж якось підозріло багато випадковостей на один день випало.
А водій пройнявся повагою до дівчини, яка наважилася на перепалку з боссом, і запропонував їй кілька напоїв на вибір.
І варто зазначити, що діалоги Меланії та Адріана — це щось неймовірне, вони і посмішку на мордашку приклеюють, і настрій піднімають. За що окреме спасибі.
Сил та натхнення.
Міцно обіймаю.
дуже цікаво як переплітаються сюжети з іншою книгою просто неймовірно захоплюючі пригоди наснаги та невичерпної енергії чекаю на продовження
Що то за дивний вірус звалив таку купу людей і не було то спеціально, щоб добратися до Адріана чи до його компанії? Швидко він оприділив, що на Міланію можна навішати обозків. Схоже Адріан дуже любить підтверджувати фразу "Ініціативи б'є ініціатора". Я з вашого дозволу трішки видозмінила фразу, щоб було зрозуміло але цензурно. Так що так люба, вирішила попрацювати без попередження, тепер отримаєш стільки роботи, скільки зможеш унести. Все ж Адріан любить чорний гумор. Думаю що словесні баталії між ними будуть часті. Вони стоять один одного. Дякую за таку приємну главу. Жде чекаю на продовження.
З Меланією спрацював урок «ініціатива наказуєма» і «хотіла як краще,а вийшло… як вийшло»..!!! Тепер хочеш - не хочеш,а відступу немає..!!! Ти в клані… і крапка..!!!..
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️
Ну що за вогненний розділ!
Боже, тільки третій розділ, а я вже просто закохана в цю пару і перебуваю в полоні їхньої шаленої енергетики! Ваші діалоги це чистий кайф!
Меланія неймовірна дівчина, справжній кремінь. Інша б на її місці вже панікувала, а вона ще й примудряється підколювати свого боса.Їхні іскри з Адріаном у машині це просто пожежа!
Те, як Адріан помічає кожну дрібницю як напружуються м'язи біля її рота, як вона частіше ковтає, як з останніх сил тримає марку показує, наскільки він уважний і небезпечний водночас. Очевидно, що Адріан Вольський приховує стільки темних таємниць, що у мене аж мурашки по шкірі! Але навряд чи він до кінця уявляє, з ким зв'язався. Меланія точно не буде просто сидіти, склавши руки, і покірно слухати його накази. Така жінка сама здатна підкорити будь-якого боса. Дякую вам за цей неймовірний розділ, за вашу працю та за кожну історію, яку ви створюєте! Вони у вас просто неперевершені, від них неможливо відірватися ні на секунду це якесь чисте магнетичне задоволення.
ну ось уже водій і колу для Меланії взяв)))
Дякую, сонечку. Сьогодні все продовження читала з усмішкою. Незрівнянна пікіровка. Вольський сам, схоже, теж отримує від неї задоволення, інакше його охоронці не дивилися б на нього з подивом — схоже, вони не бачили, як він сміється. І так, тепер зрозуміла ситуація в лікарні й чому Мелані там слухняно мовчала.
Чекаю на продовження.
Сил та натхнення.
Міцно обіймаю.
Elina, дуже дякую, моя люба! Так тішуся, що повеселила))) Так, вона точно йому трохи настрій покращила) а йому то незайве))) а загалом він дуже стриманий... і тут таке)
Я радію, що стало ясніше)
Дякую!❤️
Ні, ну я в шоці, це ж справжнє свавілля проти жіночної статі - оцей ультиматум Адріана, щоб Меланія обирала між право розмовляти і грошима)))! Обожнюю історії, де динамічно, розумно і герої без пафосу та з самоіронією. ❤️❤️❤️
Олена, от цілком згодна! Як таке взагалі можна вимагати? І Мел обурена)))
щиро дякую! Тішуся, що захопило! ❤️
Початок супер)))! Меланія сподобалась з першої фрази❤️). Не кожна в такий ситуації зможе пожартувати, нібо дійсно така собі звичайна ситуація - вечір, офіс, зустріч в коридорі))).❤️❤️❤️
Олена, дякую дуже! Неймовірно тішуся, що сподобався початок та наша Меланія! Вона войовнича, це факт)))
Тепер зрозуміло,чому Вольский просив Меланію помовчати!)) Ото дівчина!!! Просто шок для боса мафії)). Здається в жіночому полку мафії буде поповнення!)) Дякую, Олю! Шикарно!))
Nata Bond, а-ха-ха)) це точно))) йому б зараз не завадило трохи тиші))) та і все викладати "партнерам" не кортить))))
То правда, вона йому покращить життя)) Дякую!
От тепер я розумію що там трапилось в лікарні. Мені прям полегшало. Я ставлю коїн що вона козеріжка. Це в козирогів прийнято, любити роботу і власноруч зароблені гроші. Адріан вже її признав за свою. Може ще не жінку. Але за свою людину точно. Думаю він цим забезпечував тишу, щоб подумати. І їй захист. Бо це все таки чужа тереторія і він не певний як відреагують. Краще пребдіти чем не добдіти. Дуже дякую за нову частину. Чекатиму на продовження.
Тетяна Корнієнко, а-ха-ха))) над цим варто подумати))) але для неї то все дійсно важливо)) Так, Адріан... вже включив її у своє коло.... а там подивимся ;-)
У нього зараз повно проблем, ні в кому не впевнений))))
ДЯкую!
Ох, як цікавенько. Тепер зрозуміло чому вона мовчала)))
Юлія Близнюк, щиро дякую!)) Так, довелося слухатися))))
Яке ж важке завдання- мовчати! Ще й з погрозою звільнення)
Marina Marina, для Мел, у якої то спосіб зняття стресу - так взагалі важко))
Оце Меланія й втрафила в пригоду!
Щиро дякую
Ну як тут не помовчати)))
Мені вже ці герої так полюбилися ?
Це неймовірно! Ця історія 1000000 із 10))))
Я просто кайфую від їхніх діалогів, дуже класно! Цей гумор, сарказм і дивність ситуації дуже забавляє, тепер зрозуміло чому вона Стефі не відповіла)))
Цілком собі місце і час для наради) краще вже про вкрадені гроші, а не про очевидну невідповідність в офісі у вигляді трупа)
Marina Marina, от-от, не треба нам вказувати))) дякую))
Прям сцена з Ревізору. Нове бачення))
А вона реально молодець, зібралася і... пожартувала, чорно, але до ситуації капець як пасувало)
Marina Marina, а-ха-ха))) Мел це може)) особливо, коли нервує))))))
Дякую!
Дякую, люба! Вау, оце так реакція у Мелані, і босс, і його охоронці в ступорі. Але що здивувало: відчувши недобре, Адріан одразу засунув дівчину собі за спину, захищаючи її й підставляючи себе під удар. І це сказало нам про дуже багато що.
Дуже цікаво.
Натхнення.
Міцно обіймаю.
Elina, це точно, вона їх зуміла вігнати у ступор))))
Так-так, ти вірно помітила, і це важливо))))
Дякую дуже!
А що то за нарада в коридорі і хто там ще бродить по офісу?
Щиро дякую!
Lyudmyla Kovdrysh, спонтанний фінансовий звіт)))
От це доречне запитання))))
Дякую!
Аби Меланія знала, що вона тільки що своїм язиком підписала собі приговор, приємний звичайно, але вони ще того не знають двоє... Так би мовити цікаве нове знайомство, бо до цього вони знали один про одного інше, а це відкриваються по новому...
Marina Handoga, а-ха-ха))) це точно! Вона б так багато не говорила... але ж це захисна реакція))) але що вже поробиш)) доля))
Уф! Багатообіцяючий старт історії!
Меланія вогонь!
Алёна Гудина, щиро дякую! Дуже тішуся, що початок зацікавив та герої зачепили!
Щось трішки тревожно)))
Lena Sudak, а-ха-ха)) а їй як тревожно)))))
Дякую!
З новиночкою, Олю! Нехай натхненно і легко пишеться ❤️❤️❤️
Юлія Міхаліна, дякую дуже, моя люба!
Це якраз в наступному розділі Меланія постраждає? І ще питаннячко: в Меланії теж буде інше ім'я? щось накштал Мара чи Хель.
Аня Гливка, так, ваза вже чекає)))) Подивимося ;-)) у неї і своє імʼя промовисте) Але подивимося, що нам герої розкажуть))
Дякую дуже!
Напружено ,весело і цікаво))). дякую,Олю!
Nata Bond, дяяякую! Я неймовірно тішуся, що вони подобаються!
Ох і гостра на язик ця шпичка. Прям ухххххх!!! Але пройшлася вона ньому дуже добре. Дуже цікаво яке ласкаве ім'я для неї оберуть. Поки виглядає як налякане біле кошеня. Спинка вигнена, вона шипить але це скоріш мило ніж лячно. Якщо урахувати що перед нею 3 дорослих досить кримезних озброєних чоловіка. Дуже хочеться дізнатися думки самого боса. Наврядчи з ним хтось прирікався хочаб останні декілька років. Дякую за нову главу. Я отримала масу задоволення. Дуже чекаю на продовження.
Тетяна Корнієнко, а-ха-ха)))) дуже точний опис)) Харон зараз трохи шокований, а в нього і без неї день важкий) а про його охоронців - і казати нема що))) ступор) але ці недосвідчені, ото і надивачили)
Від нього буде 3 розділ, дізнаємося ;-) не сперечався - гарантовано))
Щиро дякую! Я неймовірно тішуся, що вони радують і чіпляють, для мене це зараз так важливо!
Вітаю з новинкою) Успіху книзі)
Юлія Богута, щиро дякую!
От у мене питання: то багато людей під час стресових ситуацій таку дурню говорять? Бо я теж таке вмію. Ну, на щастя, загадкових трупів не бачила, але...
Цікаво, як вчинить Вольський
Ганна Тодорів, багато)))))))) то часта нервова реакція)))
3 розділ буде від нього ;-)
Дякую дуже!
оу, о це поворот)))
Любов Льоба, Харон теж не чекав))
чекатиму на подальший розвиток, що ж далі)))
Любов Льоба, щиро дякуб!) це дуже тішить!
Молодець ! У дівчини є стержень)). Гідна боса мафії))
Nata Bond, це таки правда))) є))) Він такого не очкував)))
З новинкою)
Єва Райн, дякую!❤️
вітаю з новинкою)
Соланж Седу, дякую!❤️
Вітаю з новинкою ❤️
Ді Мія, дякую дуже!
Вітаю з новинкою!) успіхів вам і натхнення ❤️
Джулі Мун, щиро дякую!
Вітаю з новинкою! Успіху й натхнення!
Лара Роса, дякую дуже, люба!
Мої щирі вітання з новинкою!
Успіхів історії ❤️❤️❤️
Sana Boboho, щиро дякую!❤️
З новинкою, Олю! Натхнення!)
Софія Чайка, дякую дуже!
Ох яка новинка. Вітаю! Чудового старту і успіху книзі ❤️
Олена Гуйда, щиро дякую!❤️
Вітаю з новою історією❤️
Iryna Bulavenko, щиро дякую!❤️
Вітаю з новиночкою ❤️❤️❤️❤️
Анжеліка Вереск, дякую дуже!❤️❤️❤️
Вітаю з новинкою! ❤️❤️❤️
Vita, щиро дякую!
Вітаю з новинкою! ❤️
З першого розділу полонили мою увагу!
Наталія Ковач, щиро дякую! Дуже радію, що вони зачепили))))!!❤️
Вітаю з новинкою! То Меланія дізнається якусь таємницю Адріана?
Щиро дякую!
Lyudmyla Kovdrysh, дізнається))) і не одну)))))
Дякую!
Вітаю з новинкою бажаю натхнення та вдячних читачів))
Анастасія Хорувата, щиро дякую!❤️
Вітаю з новинкою))) Бажаю успіхів та натхнення))))
Marjana Serednanska, щиро дякую!❤️
Вітаю з новинкою. Бажаю успіхів книзі
Наталья Храпакова, дуже дякую!❤️
Вітаю з новинкою! Натхнення та успіху
Sonya, дяку дуже❤️❤️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати