434 832
“Залежні”
Анотація до книги "Кришталева довіра"
— Куди ми їдемо зараз?
— До клініки, — відповідає сухо.
— А потім? Я можу поїхати додому?
— Ти можеш залишитися у моїй квартирі.
— Краще додому.
— Тоді знайду для тебе готель.
— І що потім? — дратуюся. — Чому я не можу поїхати додому? Як швидко роблять тест?
— Алісо, — підвищує голос, — ти можеш не смикати мене дурними питаннями? Я поки не маю відповідей. Про все дізнаємося в клініці.
— Ясно. Мовчати. Кивати і з усім погоджуватися. Матеріали на дослідження так само возять — мовчки. Як пробірки. Вони собі цокотять в контейнері, а уваги ніхто не звертає. Навіщо ми взагалі переспали?
— До клініки, — відповідає сухо.
— А потім? Я можу поїхати додому?
— Ти можеш залишитися у моїй квартирі.
— Краще додому.
— Тоді знайду для тебе готель.
— І що потім? — дратуюся. — Чому я не можу поїхати додому? Як швидко роблять тест?
— Алісо, — підвищує голос, — ти можеш не смикати мене дурними питаннями? Я поки не маю відповідей. Про все дізнаємося в клініці.
— Ясно. Мовчати. Кивати і з усім погоджуватися. Матеріали на дослідження так само возять — мовчки. Як пробірки. Вони собі цокотять в контейнері, а уваги ніхто не звертає. Навіщо ми взагалі переспали?
несподіване коханняважливий вибірсильні почуття_емоційно
“Історія про сильну героїню, яка попри труднощі продовжує боротися за своє право бути щасливою. Чуттєво, сильно та водночас ніжно. Рекомендую для ідеального вечора!)”
“Довіра - річ настільки крихка, що здобувши її, дуже легко втратити, а кришталь - надо коштовний, аби бути просто гірською породою. Читайте, як здобувається довіра.”
Зміст книги: 44 глави
1 599 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
Увійтиза ніч і пів дня перечитала вже 3 чи 4 раз і як завжди емоційно і зі сльозами в очах!
не знаю як ви це робите, але прошу не зупинятися))
іду читати про Лею, дочекалась завершення!! і вже з нетерпінням чекаю історія про Давида, підглянула в телеграмі шо вже є думки )))
Наталія Даценко, Він взяв і виріс, а я поки не готова, тому прошу його стати в невеличку чергу)) Щиро дякую вам ♥ Обіймаю)
Чомусь оминала цю книгу, сама незнаю чому…
Але це дуже красива історія кохання, емоційна і водночас ніжна! Дякую Вам!!!
Оля Серафін, Радію, що зважилися прочитати)) Щиро дякую ♥
Боже ?? , благаю навчи мене читати три глави в день , а не три книги в день .
Неймовірні книги " Зваблені ненавистю " " Зв'язані помстою " Кришталева довіра ,
Леся Павл, Три книги - це смачно)) Читайте в задоволення, не зупиняйтеся! Дякую вам за емоції ♥
Дуже сильні емоції після прочитання. Дякую за цю подорож разом із героями. Залишаюсь із вами як читачка ♥♥♥
Лана Вальєн, Дякую ♥
Книга просто неймовірна. Дякую Вам, Ерін!
Юлія Юлія, Щиро дякую ♥♥♥
Книга супер! Я просто ридаю! Емоції зашкалюють!
Татьяна Цемик, Щиро дякую за ваші емоції ♥
Ще один твір в скриньці. Правда, інколи героїня вибішувала, проте Віктор все вирулював. Захопливо. Дякую!
Леся Буран, Віктор мудрий та спокійний, навіть попри свою непросту історію. Такий Алісі і потрібен. Дякую ♥♥♥
Дякую за прекрасну історію кохання!!!
Дарина Нестерук, Щиро вдячна вам ♥
Ерін, і знову дякую.
Олена Кривенко, Щиро дякую ♥
Отримала просто масу задоволення!
Дякую
Nataliya Parfenyuk, Щиро дякую ♥ Тішуся!
Прочитала сьогодні цю історію і в захваті)
Дуже хочеться щоб була історія за Елі❤️
Йду перечитувати книги за Алекса І Ніку❤️
Вікторія Семенюк, Думаю, колись ми прочитаємо історію Елі, вона заслуговує на нашу увагу) Щиро дякую, люба ♥
Успіху книзі та творчого натхнення автору!
Навчіть будь ласка використовувати промокод. Мені постійно пише, що він невірний((
Лиза Ковачева, Це означає, що його хтось вже використав(
Дуже красива і ніжна історія))) Вона залишиться в серці)) Бажаю вам натхнення і добра)))
Марта Федорчук, Щира подяка за теплі слова ♥
Найкраща книга з усі
Zoriana Hanush, Щиро дякую ♥
Так добре до них повертатися
❤️❤️❤️❤️❤️
Виктория Зёма, Дякую ♥
Перечитую вже енний раз майже кожну Вашу історію і не можу відірватись, кожне слово в саме серце !! А чи є може історія Ростислава та Елі, бо мені здається, що читала але не впевнена..
Mariia Boiko, Ні, про Елю книги не було. Дякую вам щиро ♥ Новинку не читаєте?
Ще раз перечитала, якось захотілось і знову отримала кайф, дякую вам, за те що умієте так писати і дарувати насолоду!!! Творчого натхнення і надалі!!!!
Юлія Тимченко, Дуже приємно, що ви повертаєтеся до героїв) Щиро дякую ♥
Все на вищому рівні! Дякую!Маса емоцій!
Лариса Матченко, Щиро дякую вам ♥
Підскажіть, будь ласка, книги обов'язко читати по порядку, чи можна і окремо кожну?
Ірина Хіменко, Цю можете читати окремо. А "Зваблені ненавистю" (1) і "Зв'язані помстою" (2) по порядку, що в дужках)
Дуже дякую за такий чудовий цикл.❤️? Мені дуже сподобались всі книги в цьому циклі. Читала без відриву.☺️ Надіюсь буде ще одна, про Еліну та Руслана? Адже така дівчина має також знайти свою половинку. А ще цікаво як склались стосунки у Гріши і мами Ніки? Невже "орангутанг")) зможе завоювати серце жінки?
Як вам писали ? Зупиніть мене хтось, бо я скуповую всі книги?))) Я так само.
Натхнення вам Ерін. З нетерпінням чекаю на продовження.?❤️
svitlana gaza, Гриша зумів завоювати серце жінки, отакий вправний джентльмен)) Дякую вам щиро за теплі слова! Радію, що вам було смачно. Запрошую до інших історій ♥ І зупиняти не буду!
чому немає нічого для продовження, книга оплачена
Lucya, Якщо оплачена, має бути. Напишіть в техпідтримку, може якийсь глюк.
Дякую за неймовірні емоції при читанні Ваших книг. Історія Аліси і Віті не відпустила поки не прочитала. А прочитала на одному подиху.
Валентина Ліщук, Дуже приємно! Щиро дякую ♥
зупиніть мене хтось!
я починаю скуповувати всі ваші книги, з впевненістю що кожна цікава!
І вдень і вночі тільки й читаю зворушливі історії!
дякую вам!!
Наталія Даценко, В жодному разі! Ніхто не зупиняйте, авторка забороняє))) І ви не зупиняйтеся, бо я кайфую, коли читачам смачно та цікаво)) Дуже дякую вам ♥ Приємно!
Дякую! Це неймовірна історія!
Ваші книги як наркотик, так і хочеться їх читати без зупинки❤️
Наталія Ковач, І не зупиняйтеся! Обожнюю такі коментарі) Дякую ♥
Дякую за подарунок ♥️ із задоволенням прочитаю книгу ♥️
Марина Шимонюк, Прошу) Нехай смакує)
?
Таня Сташків, Це сердечко?
Чм є друкована версія цієї серії книжок?
Таня Сташків, На жаль, поки немає.
Дякую, за чудову історію! Віктор, мені й так подобався, а тут відкрився на повну!Його всесцілююча любов, якою огорнув Алісу з Дашенькою, дар для дівчаток.) То мабуть доля, свого часу підкинула Алісі паспорт, щоб врешті вони з Нікою знайшли своє кохання.) Хоча шлях до нього ох яким був нелегким.
Обіймаю, натхнення Вам!!!
Ерін Кас, (◠‿◕)❤️
Така солодка, приторно-ванільна історія. Вона така розслабляюча, спокійна, але в той же час з цікавими моментами. Після історії Арсена та Ніки - це прямо відпочинок)
Дякую авторці за цей шедевральний цикл❤️
Анна, Різкий контраст з історією Арсена та Ніки, згодна)) Радію, що вам сподобався цикл. Запрошую до наступних книг) Дякую ♥
Дуже чуттєва і неймовірна історія)
Бажаю Вам побільше натхнення )
Скажіть, будь ласка, чи буде історія Еліни?
Марта Климкович, Щиро дякую ♥ Ні, про Еліну книги немає. Наступна книга про Діану Лютаєвську, там зустрінемо вже знайомих героїв. Назва "Смак пристрасті", запрошую вас)
Прочитала на одному диханні, дуже чуттєва історія! Щиро дякую ❤️
Владислава Горева, Дуже приємно) Дякую ♥
Дуже гарна книжка. Дякую.
Віра Романів-Станько, Щиро дякую вам ♥
Історія про Алісу ,НЕЙМОВІРНА,ЧУТТЄВА І ЕМОЦІЙНА!Читала на одному подиху. Весь час з*являлись сльози)Я прожила разом з героями їхні випробування ,відносини .Це фантастично і післясмак чудовий.Ерін,бажаю Вам ще більше творчого натхнення і чекатиму нових прекрасних історій)Легкого пера*)
Назар Батон, Безцінні емоції! Дуже дякую вам за них! Хочу запросити до новинки "Смак пристрасті", перша частина вже дописана ♥
Прочитала перші дві книги циклу,думала це краще,але прочитавши третю отримала такі емоції ,просто прожила!!!Дякую!Творчого надхнення і до нових зустрічей!!!
Елена Задоя-Гринь, Дуже приємно! Щиро дякую вам ♥
Прочитала 3 раза і тільки зараз змогла написати відгук. Те яка Аліса сама многогранна. Зовні сільна, тримаєтся, але дуже тендітна, турботліва. Деякі глави расчуліли - коли вона пріймала решение про аборт, відчуття страху стати залежній, наскільки зовні вона робить крокі нелогічні та незразуміли (треба дуже гарно знати людину щоб розуміти чому такі істерікі) , мова кохання (намагається готувати їжу Віктору). Книга теж многогранна. Перший шар якій описане дуже автентично - психологічні проблеми вирішують те, як ми поводимся. И якщо не знати про таргани неможливо зрозуміти з чого ця людина так странно погодиться. З іншого боку про обставини життя. Немає правильного сценарія життя, та дуже важко мати це правильний шлях - закінчила універ, покохала, вийшла заміж та беременність яка проходить без труднощів. Дякую Єрін Кас за емоції, як віно початкове відчуття горечі, відчаю, дуже важкій смак побоювання та страху, а післясмак боротьби за своїх та своє, оптимізму та довіри.
Victoria Mere, Дуже вдячна вам за розгорнутий відгук. Згодна з усім. Сценарію немає, кожен живе своє життя, з його помилками та труднощами. Ми вчимося, стараємося, сподіваємося скласти його якнайкраще ♥♥♥
Боже, я розчулена й сиджу плачу... Як так можна писати? сонечко, я трохи випала з букнетівського життя, але знову з тобою і дочитую те, що не прочитала) дякую за творчість:)
Рина Мир, Не плач)) Радій, вони ж щасливі))) Дякую, сонечко ♥
Дуже приємно та тепло на душі, отакий післясмак...
Подобається стиль письма автора, легко читається, ковтаючи всі передані емоції героїв!!! Що казати захопливо, надає натхнення мріяти і бажати!!! Дякую!
Анжела Романчук, Неймовірно тішать ваші слова) Запрошую до інших книг) Дякую!
Чудова історія! Нарешті і Аліса з Віктором щасливі)
Галинка, Дуже дякую, Галинко! Рада вас бачити)
Повністю не відкриваються книги на Букнет в Фейсбуці, не можу дочитати книгу. У Вас уже вийшла нова книга а я не можу дочитати Кришталеву довіру.
Valya Slusar, Вона і не може відкритися у фейсбуці. Читати можна тільки на сайті. З якого розділу не відкривається?
Дуже сподобалась історія про Алісу та Віктора. Поки читала перейнялася почуттями героїв та в чомусь побачила себе) А ще дуже сподобалося, як ви передаєте емоції та пристрасть персонажів. Я дуже задоволена))) Прочитала на одному диханні. Книга залишила чудовий післясмак) Дякую!
Розалія Лоренс, Щиро дякую! Приємно, що потішила вас гарними емоціями)
Коментар видалено
А про Єлю буде історія?
Майя Диркач, Ні. Далі ми зустрінемо їх усіх в книзі "Смак пристрасті".
Книга потрапила в ❤️ неможливо було відірватися. Дуже сподобалось) Дякую!
Таня, Неймовірно тішать ваші слова! Дякую)
Назавжди залежні❤️
І знову ваблять
А спочатку зізнаюся я не хотіла історії про Алісу бо в Зваблених мене чомусь вона напружувала , не довіряла. Мабуть тому що не розкривалася повністю бо була другорядною героїнею. Я почала читати десь на половині книги і все неможливо відірватися нетерпляче чекала нових глав. І тоді все стало зрозумілим вона для мене розкрилася. Дякую ❤️ Ерін яка яскраво вміє прописати героїв від яких сам стаєш залежний. Читаєш знову і знаходиш нові емоції для себе
Виктория Зёма, До речі, багато хто не хотів історію про Алісу, але я не могла залишити її без коханого))) Дякую, що приєдналися і оцінили))
р
Victoria Mere, Щиро дякую ❤️ Дуже приємно!
Дякую! Дякую! Чудова, життєва, чуттєва історія! Хочу ще!
Natalia Kaminska, Приходьте в новинку, буде цікаво)) Щиро дякую!
Неймовірна історія, прочитала на одному диханні. щиро дякую...
Yuliya Vatralyuk, Дуже вдячна вам!
Неперевершено..як завжди..Дякую талановитій авторці
Неонила Адинец, Щиро дякую вам!
Ох це найкраще що я читала. Дякую за яскраві емоції, неперевершений сюжет і чудових героїв. Їм довелося не легко але кохання сильніше. Натхнення ❤️❤️❤️
Віка Мельник, Дуже дякую!
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати