62 014
“Несподівані почуття”
Анотація до книги "Компромат на ворога"
Щоб досягти успіху в кар'єрі, Вірі потрібен гучний, скандальний репортаж. Її головною метою стає Дамір – один із найвпливовіших і найбагатших людей в окрузі.
Підібратися до нього майже неможливо: своєю наполегливістю Віра вже встигла викликати в ньому щиру ненависть. Але вона не звикла відступати й готова піти на все, аби тільки здобути бажаний компромат.
Дамір готовий зруйнувати життя Віри у відповідь, але за крок до взаємного знищення плани руйнуються: несподівані почуття виявляються сильнішими за помсту і важливішими за кар'єру.
Підібратися до нього майже неможливо: своєю наполегливістю Віра вже встигла викликати в ньому щиру ненависть. Але вона не звикла відступати й готова піти на все, аби тільки здобути бажаний компромат.
Дамір готовий зруйнувати життя Віри у відповідь, але за крок до взаємного знищення плани руйнуються: несподівані почуття виявляються сильнішими за помсту і важливішими за кар'єру.
від ненависті до коханняпротистояння характерівдуже відверто
“Віра намагається знайти компромат на Даміра, щоб врятувати свою кар'єру. Проте їхнє гостре протистояння несподівано переростає у глибокі почуття, які змінюють плани обох.
”
“Заради репортажу Віра готова на все, а Дамір прагне зруйнувати її життя у відповідь. Проте крок до взаємного знищення стає початком кохання, яке змушує забути про професійні амбіції та ворожнечу.”
Зміст книги: 69 глав
575 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЧерез кілька днів книга може стати платною.
Історія про Юлю та Влада – «Одержимість нею»❤️
Мій телеграм-канал:
https://t.me/svitlanabondbooks
Хух, я аж видихнула, все ж добре, що вона не все скинула, але Дамір такий залип на таку красуню. Дякую ❤️
Вона все таки це зробила. Невже дійсно підставить Даміра. В когось точно будуть серйозні проблеми. Дякую ❤️
Вітаю! Обов'язково читатиму!❤️
Чудовий фінал неймовірної книги(*^^*)(^.^)
Дякую вам авторко за вашу працю)) Книга дуже цікава, а герої живі))) Я, звісно, не стрималася і вже пішла до Юлі і Влада, але цю книгу дочитала з великою радістю(*^^*)
Бажаю вам успіхів, натхнення і читачів, що гідно оцінять вашу творчість)))
Дана Банні, Дуже дякую❤️
Юху, Віра зробила це!(*^^*)
Переїхала до Дамірки і тепер у них все буде прекрасно)))
Дана Банні, Так❤️
Так, Дамір геть відбився від рук. Виявляється, у нього все було, але він не скористався цим(( Тільки подракрнив Віру.
А вони з Владом знайшли спільну мову. Чудовий тандем))
Дана Банні, ❤️❤️❤️
Які дві бусічки, я просто не можу. Нехай їдуть, беруть вино і репетирують, а то ще трішки і Даміровичів робити треба)))
Сніжана Квіткова, Ахаха ору з Даміровичів. Дамірят☺️
Ми з подругою теж було абсолютно різні, прожили разом 2,5 роки, не раз сварилися, тому тут я дівчат розумію. Та все ж у Віри їй було б краще ніж з хлопцем, але нічого. Я так розумію там незабаром Влад на горизонті зʼявиться❤️
Сніжана Квіткова, Так)) треба одразу до Влада
Дамірка думав, що шпілі вілі зробить і все, а нєтушкі. Влип по самі вуха)))
Сніжана Квіткова, Так, знову захотілося:)
Дамір, йолки-палки, ну невже не можна було подумати наперед?
(  ̄ー ̄)
Про такі речі забувати не треба, коли йдеш до дівчини, яку давно не бачив.
Дана Банні, А він пожартував, все було)
Здається за ці розділи там перевернувся світ… нарешті хімія вже так іскрила, що вони вгамували її, але після смак бруду, що вилився дає про себе.
Але все ж вважаю це на користь для Віри, пізніше вона зрозуміє, що ця робота тягнула її на дно.
Сніжана Квіткова, Так❤️
Ну от в підʼїхав капздець(((
Що ти, Віро, наробила?
Тепер Дамір мабуть буде нещадний
Сніжана Квіткова, Оо це точно))
Якась підстава від начальника щось мені здається. Хоч би вона не погодилася
Сніжана Квіткова, Начальнику просто на все байдуже((
Мені подобається, що він влип. Нехай бере все в свої руки і починає діяти)
Сніжана Квіткова, Ну якраз повернувся в кімнату, взяв в свої руки ахаха ну і почав діяти)
Емммм… ааааа… нуууу цей во… я в просто в шоці читаю далі
Сніжана Квіткова, ❤️❤️❤️
Ну Микола Семенович теж не дурень, він мабуть знав, що хоче отримати.
Мені все більше і більше шкода Даміра, зараз в нього пелена спокуси, боюсь уявити що буде, коли все випливе назовні
Блііін, між ними така ніби хімія є, але ця ворожість(((
Мені аж шкода Дамірку… нехай відведе її в номер і змусить забути про всіх родичів і роботу разом взяту.
Заодно й зрозуміє, що він не гей)))
Сніжана Квіткова, Ну якраз після вечері і зрозуміє, що він не гей:)
Цікаво, а його завело, те що її заводить?
«Збоку бачила. Цікаво що там спереду…» ахах
Сніжана Квіткова, ❤️❤️❤️
Пробачте, пані авторко)) я прямо уявила якийсь скляний балкон і її в білизні чи топі якомусь, яка липне тілом до нього)))
Я, звісно розумію, що Дамір не гей, але якщо поруч хтось, хто про це думає - його ці обійми і розмови з чоловіками про поцілунки - геть не спростовують ці чутки, вже не дивно чому вони зʼявилися )
Сніжана Квіткова, Тааак, він тільки більше приводів дає))
Неймовірна історія! Дійсно, від ненависті до кохання) Чудово, що Віра вчасно пішла з роботи, що Дамір не побоявся одразу після невдалих стосунків завести нові) Тепер дуже цікаво, що там у Влада з Юлею)
Лана Жулінська, Дякую❤️
❤️❤️❤️
Ася Кас, ❤️❤️❤️
Невже вона це зробить, а якщо Дамір її засіче. Цікаво, що буде далі))
Солодка черешенька, ❤️❤️❤️
Добре, що розібралися без драм)) Я сподіваюся, після чаю буде ще щось гаряче))) Все ж довго не бачилися(^.^)
Дана Банні, ❤️❤️❤️
Ох, щось та бабця зарано пішла додому. Так хотілося, щоб Дамір все дізнався)))
Але тішуся, що вони вечерятимуть разом)))
Блін, можливо Юля рацію… але тоді життя буде не таким цікавим, адже в якійсь мірі вона цим живе
Сніжана Квіткова, Дякую❤️
Гра в кішки-мишкі якісь. Знають правду і хороводи водять… здається дівчині не дуже пощастило, план не вдався, Дамір слинку не пустив і сподіваюсь те, що вона там наклацала їй потім боком, чи в незручний момент не вилізе.
Сніжана Квіткова, Ну може зовсім трохи)) Дамір теж вміє мститися
Подобаються мені стосунки між Вірою і Владом))) Таки теплі, По-справжньому родинні)) Ось тільки я переживаю, що це Дамірка приїхав до неї. Як побачить Влада, то ще нафантазує зайвого.
Про ту курку колишню й казати нічого не хочу(( знову напакостила.
Дана Банні, Так і вийшло, зайве подумав)
Ну як тут не погодитися з Владом? Начальство Віри саме справжнє дно
(*^^*)(^_^)
Дана Банні, Так((
Оце так вороги)) ну з таких іскор і мало вийти щось круте)) дуже рада за них! І дуже круто що буде історія про Юлю та Влада, біжу вже до неї. Дякую авторці за таку крутецьку палку історію! Я в захваті!
Ліка Костюк, Дякую за підтримку☺️❤️
Мені стало спекотно від їхнього ммм спілкування скажімо)) схоже вони обоє знайшли чудовий спосіб як не вбити одне одного))
Ліка Костюк, Все так))
І все-таки я дуже зла на Даміра. Звісно Віра можна сказати заслужила погане відношення до себе від нього, але... Ну типу з його сторони це був перебір все-таки. Зухвалий самовпевнений... Короче я вже зараз на нього як Віра реагую ахаха)) щоправда і сама дівчина задумалася що її робота - це брудна штука.
Ліка Костюк, Щоб знала, що з такими краще не звʼязуватися)) або навпаки
Проковтнула кілька глав і навіть не помітила. Я прямо із Вірою розлютилася. В мене слів окрім "козел" Та "мудак" не знайшлося. А головне який нахабний зараза! Мало того що використав ще й потім продовження захотів! І планував усе це. Ех Віра... Так швидко здалася)) хоча Дамір настільки гарячий що я її розумію) їх пристрасть - це щось, мабуть так гаряче може бути тільки між ворогами)))
Ліка Костюк, Хах, дякую❤️❤️❤️
Ойой.. добре що Віра не дурна і додумалася перекинути фотки з телефона на ноутбук. Але! Те що вона не віддала їх своєму начальнику ще краще. В такій ситуації, я би пішла до Даміра із зізнанням, попросила б в нього допомоги, але вони на жаль не в тих стосунках і погано ще одне одного знають ((
Ліка Костюк, Але вона і Даміру там ще не довіряла
Ойой.. звісно перегнув палицю, але це було капець як гаряче. Ууух!
Ліка Костюк, ☺️
З одного боку можливо і це і благородство що він відправляє суми сім'ям загиблих. Але хто знає можливо він це робить щоб закрити їм рота?
Ліка Костюк, Хтозна((
Чудова історія, хороший та цікавий сюжет. Давно не було такої легкої та водночас напруженої історії. Дякую автору за вашу працю? ваш стиль та якість написання вище всіх похвал??
Анжеліка Воробець, Дуже дякую❤️❤️❤️
Я вже почала про Юлю читати, а тільки сьогодні дійшла до того розділу, де Владик приїхав
( ・∇・)
Капець, тепер все стало на свої місця))) Нормально так Віра приструнила братика)))
Дана Банні, ❤️❤️❤️
Дуже цікава історія, я в захваті ❤️❤️☺️
Солодка черешенька, Дякую))
Ух, дочитала я і цю книгу! Просто вогонь! Дуже пристрасна та цікава історія. Буквально від ненависті до кохання) а почалося все з так званого репортажу! Дуже рада, що Віра вирішила заселити в тоді в готель і стати найголовнішим «головним болем» Даміра) їй вдалося! Школа лише, що Юлю залишила там саму зі своїм недо хлопцем. Але впевнена скоро Влад то все виправить і забере її по ближче до себе, а за того і до Віри!!!
Дякую!
Зоряна, Дуже дякую❤️
Юлі там сумувати точно не доведеться))
Пощастило, що брат організував їй номер, але наївно було думати, що Дамір її не впізнає. Але схоже вона його зачепила...
Дякую)))
Сніжана Квіткова, ❤️❤️❤️
А Віра таки закохалася)) як тут не закохатися? Такий гарячий, владний красунчик який так нахабно домагається свого))) важко встояти навіть якщо враховувати обставини їхнього знайомства)
Нормальне в неї буде безробітнє життя)) Навіть щасливе)) Дамір їй все організує. Та й брат не остання людина)
Дана Банні, Так)) дякую❤️
Дуже дякую за класну книгу ❤️ Ненависть Віри та Даміра преросла в пристрасть та кохання, а це найкрутіший компромат)
Оксана Митчик, Дякую❤️
Дякую за цікаву, емоційну історію Даміра та Віри! Віра полювала за компроматом та неочикуванно для себе, втративши роботу, знайшла свій скарб - коханого чоловіка. Натхнення на нові історії !
Светлана, Дякую❤️
Найголовнішу сенсацію Віра з Даміром створили разом, поєднавши свої серця, душі, тіла і думки ❤️
Те, що розпочиналося як робочий азарт до "брудної білизни" багатія, перетворилося у Віри на переосмислення своєї ролі в житті, своїх цінностей та пріоритетів. І я радію, що Вірин начальник отримав по заслугам, а найправдивіша правда випливла назовні! Порядність все ж існує в цьому світі, і вона завжди сильніша за будь-яку брехню та користь.
Феєрверк ненависті між репортеркою і бізнесменом, змінився вогнем пристрасті, шаленством бажань і ніжністю коханих сердець ❤️
Знайшовся компромат на їхні серця, і він надійно захищений щастям і родинним затишком ❤️
Дуже Вам дякую, люба Світланко, за шалені емоції, нестримну пристрасть, моменти, що змушують задуматися над власним правдивим вибором і за круті перепалки між героями, щиро вболівала за Віру з Даміром ❤️ Обіймаю ❤️
Поринаємо у історію Влада і Юлі, ууух!))
Sana Boboho, Кожного разу захоплююся Вашими метафорами та порівняннями в коментарях. Я так не вмію))
Дуже дякую❤️ обіймаю☺️
Дякую за чудову історію......Віра полювала за компроматом,а вполювала коханого,найкращого чоловіка.....
Ніна Михайловська- Спичак, Дякую❤️
❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Ira, ❤️❤️❤️
Дякую за таку чудову, захоплюючу, гарячу та пристрасну історію)) ... Думаю, що Вірі та Даміру зробити перший крок від ненависті до пристрасті у певній мірі "допоміг" один вібруючий пристрій)))
Світлана Ц, Дякую❤️
Дякую за чудову історію ?? ?
Леся Вакулінська, Дякую❤️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати