3 051
Анотація до книги "Кольорова Арктика"
+4. Казочка про те, чим розвіяти сум і нудьгу! На ютубі є аудіоверсія для вередливих ведмедиків, можна слухати!))
8 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
Увійтице круто
Мне понравилась сказка... Благодарю...
Гарна казка! Дякую!!!
А я "посягнула" ))) і створила запис для малюків дитсадка нашої групи .
Відео любительське звичайно, але дуже захотілось створити гарний веселковий настрій малюкам.
https://youtu.be/ds2bUrbOgLI
Юлія Гайдук, Дякую! Це чудово, що вам сподобалося. Подивилася, послухала, Дуже класно!
Чудово!
Яка гарна казка! Так і хочеться її розмалювати!
Наталія Девятко (Natalia Devyatko), Нічого! Ніколи не пізно))
Щоб слухати аудіоказку натисніть "буктрейлер"
Чудово!!!
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати