146 998
Анотація до книги "Його Умова"
Історія про фіктивний шлюб стара як світ. Але чи бачили ви контракт, де чорним по білому:
«Будь-які форми емоційної прихильності, романтичної зацікавленості або особистої прив'язаності між Сторонами не дозволяються. Порушення цього пункту є підставою для дострокового розірвання договору з покладенням усіх фінансових зобов'язань на Сторону-порушника.»
Він писав цей пункт для неї.
Але порушив першим...
«Будь-які форми емоційної прихильності, романтичної зацікавленості або особистої прив'язаності між Сторонами не дозволяються. Порушення цього пункту є підставою для дострокового розірвання договору з покладенням усіх фінансових зобов'язань на Сторону-порушника.»
Він писав цей пункт для неї.
Але порушив першим...
від ненависті до коханнядарк_романконтрактний шлюб
“Історія про контрактний шлюб, у якій немає агресора, а є холодний, красивий чоловік, який не вміє закохуватися. І якого вона зрештою доведе до солодкого божевілля.”
Зміст книги: 55 глав
125 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиВітаю, шановні читачі!
Щиро дякую за вашу увагу, теплі слова та коментарі ❤️❤️❤️❤️❤️❤️
✨✨✨ ✨✨✨
Розділи виходитимуть кожного дня.
Бажаю вам справжнього читацького задоволення!
Телеграм: https://t.me/katerynaloren
Інстаграм: https://www.instagram.com/kateryna.loren?igsh=ampjdTQwaG83aWd0
Там багато візуальних матеріалів із персонажами моїх книг. Є навіть пісні!
Інтригуюча історія з неочікуваним фіналом. Сподіваюсь на продовження....
Дуже чекаю на продовження. Неможу тепер починати інші книжки.
Олена Ющик, Дуже вам дякую!!!!!!!!! =)))))) Усмішка просто не сходить з обличчя ❤️❤️❤️
Вау вау вау!!!Було дуже смачно!!!Рекомендую всім читачам прочитати хто натрапить на цю історію, не пошкодуєте!!!!Книга просто супер, прочитала на одному диханні. Читала не відриваючись, зовсім не нудно, тільки один захват!!!Щиро Вам дякую за таку цікаву і захоплюючу подорож !З нетерпінням буду чекати продовження!Я нарешті знайшла ще одного автора який так гарно пише,пишіть більше, таких книг як у Вас дуже мало.Чекаю новинок!!!!❤️❤️❤️❤️❤️
Леся Мазур, Безмежно вдячна Вам за такий надихаючий відгук! Знаходити "своїх" читачів - це безцінно! ❤️❤️❤️ Вже готую нові сюжети, тож обіцяю, що попереду в нас ще багато цікавого❤️ Дякую, що Ви зі мною)))))))))
коли буде продовження
Марія Ткачишин, 2-3 місяці =)
Боже ,я цю книгу перечитую енну кількість разів!!!!Вона в мене просто не виходить з голови!
Людмила Власюк, ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️ Дякую вам за такі слова!!! Для автора немає більшої радості, ніж знати, що історія живе у серці читача навіть після останньої сторінки =))))) Обіймаю вас і безмежно вдячна, що проживаєте цю історію разом зі мною!
Дуже дякую за промик!
Оксана Скидан, ♥️♥️♥️♥️
Шо за фігня, не можу купити книгу
Олена Ющик, я дуууже рада! дякую!
Вітаю вас з новинкою)
Беатріс Тейлор, Дякую ♥️
Дуже захоплююча книга. Дякую.З нетерпінням чекаю продовження!
Тетяна Микицей, Щиро вам дякую!!! ♥️♥️♥️♥️
Добрий вечір. Дуже не очікуваний фінал.Коли буде продовження?
Ірина Прихідько, Десь через два місяці ♥️♥️♥️♥️
Авторко коли буде 2 частина
Таня, Сподіваюся, що десь через два місяці. Хочу викласти одразу всю книгу, без розтягувань. Якщо все вийде)))
Я щось така розчарована...
оксана назарук, дякую за такий емоційний відгук! Згодна, її вибір зараз може дуже обурювати. Але я вірю, що нею просто керує величезний страх. Вона ще не вміє довіряти і сама не розуміє, що відчуває до Микити. А от що там за справи з Карімом, якраз і дізнаємося в продовженні. Все обов'язково стане на свої місця)))
Дочитала і я в шоці! Дуже сподобалось, але очікую happy end
Оксана Левчук, Дуже вам дякую!! Буде ))))
За що нам це?!?!!
Діана Каліта, Все буде добре! Чекаємо на другу частину )))
Я в шоці і це мʼяко кажучи ?історія дуже цікава, але ща що ви так з Микитою ??
Христина Деревецька, Також Микиту шкода . Він не заслуговує на таке. В наступній книзі лише все хороше йому)))
Я ще не відійшла від історії Вероніки та Алекса, тепер ще й треба переживати за Микиту з Алісою. Ви вмієте тримати напругу.
Ксенія Терещенко, ♥️♥️♥️♥️
Вітаю! Сподівалась на щасливий кінець, а не тут то було… І я тепер дожити?
Яна Узун, Обіцяю - очікування того варте. Міцно обіймаю!
Дуже емоційно. Продовжую кайфувати, читаючи Вас. І заряджаюся заодно для своєї книги.
Ксенія Терещенко, Дуже дякую !!!
Боже нащо Ви так з людьми!!! Як тепер жити ??? Спочатку була "Солодка помилка", тепер "Його умова" ... Я ж ночами не спала читаючи... А що тепер робити??? Як дочекатися?
Дякую!!! Це любов !!!)))
Татьяна Хуртовская, Пробачте мені за ваші безсонні ночі! Але читати такі відгуки - це найбільша нагорода! Дякую за вашу любов до моїх книг! Обіцяю, продовження буде вже зовсім скоро ❤️
Фуухх, вже побачила в коментах, що продовження буде?
Ну бо як так можна було? Я в повному ауті з Аліси. З одного фіктивного шлюбу в інший? Тим більше, Карім для мене "слизький" персонаж.. Якось я зовсім їх не уявляю разом... І чогось мені здається, що в наступній частині повилазить про нього багато "скелетів"?
От, переживаю за героїню, як за рідну сестру?
Тепер залишилось дочекатися продовження?
Оксана Мотько, Сама переживаю за неї, як за рідну сестру, ахаха)) Продовження вже готується ❤️❤️❤️ Дякую дуже!!!!
А я ще вчора сподівалася на happy and ?
Автор!!! ЗВЕДІТЬ ВЖЕ ЇХ РАЗОМ!!!!!
Так не можна залишати....Вони мають бути разом.....
Як дочекатися продовження....
Жанна Терещук, Все буде ❤️❤️❤️
з завершенням)
Олена Ранцева, Дякую!
Навіщо Ви з дівчинки з сильним внутрішнім стержнем, зробили таку дуру?
Нина Коваленко, Ми всі трохи божеволіємо, коли закохуємося =)
авторко, щоб "дожити" притомними до другої частини потрібен спойлер)))) а то я навіть не знаю як дотерпіти)) А взагалі дійсно складна ситуацію у них, Микита не подарунок, м'яко кажучи, але Карім - це схоже страшна людина... а може й ні.. чекаємо продовження.
Khrystyna Lysak, Сподіваюся, не більше двох місяців. Спробую одразу викласти книгу без розтягування на розділи, тому знадобиться трохи більше часу. ДЯкую ❤️❤️❤️
Мене просто трусить від цього фіналу. Це ж справжня залежність. Щодня читаєш про розвиток почуттів головних героїв... А потім БАБАХ - розворот на 180 градусів і чекайте продовження... А як чекати??? І знати, що вона вийшла заміж. Капець. Мої нерви сьогодні покинули чат.
Юлія Олександрівна, Ахахах, ваші коментарі - просто рай для моїх очей ❤️
Як сказати моєму мозку що це лише книга! Ви розбили моє серце! Продовжуйте писати далі! Очікування вбиває)
Юлія Вікторівна Касяненко, Ах, це найкращий біль, який може завдати книга! Дякую вам щиро))) Тримайтесь, продовження вже близько! ❤️❤️❤️❤️
Твір захоплюючий! Скажіть будь ласка як придбати його після ознайомчого фрагменту?
Oksana Pasieka, ❤️❤️❤️❤️ Дякую!!
Щойно модератори приймуть заявку, думаю, завтра, максимум післязавтра. Дякую, що чекаєте!
підкажіть, чи буде продовження? і якщо буде- то коли? дякую
Кейт Лорен, тепер залишилось ще дотерпіти)) дякую
Дуже чуттєвий твір, - так емоційно глибоко описані почуття кожного героя, що хочеться перечитувати, як відчути по колу знову.
Цікаво, в вашій пісні ті слова "ховаю свій останній гріх"... напевно, Микита щось приховує і буде сам страждати від цього. Хай йому грець, як дочекатися тої кульмінації.
Валентина Хильчук, Звісно буде! Я дуже рада, що сподобалось ❤️
Продовження розкриє всі таємниці… і хімія між головними героями просто зашкалюватиме…
Щось мені уже не подобається цей Карім
Сподіваюся, що ця історія буде з ,,хепі ендом,,.
Чомусь складається думка, що Данило не простий такий, як видає себе. Напевно, буде другий том))) Бо щось не думаю, що завтра все закінчиться.
мені навіть страшно читати завтрішні розділи після цих....
щось мені здасться, що Микита свій контракт не заключить дубайцями...
Скажіть, будь ласка, чи багато ще до закінчення книги?
Бувалкіна Юлія Станіславівна, Дякую!
Молодець Микита)) Потрібно щоб дружина була поруч))) Як швидко спрацював)))
Боже, мене по черзі бісять то Аліса, то Карім, то Микита...))) автору дякую!
Inna Lazorko, ахахах
Доброго вечора? Коли вийде новий розділ? Не можу дочекатися, прочитала на одному диханні ❤️
Наталя Іваницька, Доброго вечора! Нові розділи виходять щодня, наступний буде завтра. Дуже рада, що вам сподобалося! Велике дякую, що ділитеся емоціями, для мене це дуууже важливо! ❤️❤️❤️
Тепер цікаво, чи підеде все ж таки Аліса на покатеньки з Карімом?
хоча, судячи з відео на ваших сторінках - то піде, але щось ще станеться
Inna Lazorko, о, так... щось станеться
Який чудовий розділ ♥️ Так хочеться щоб вони і надалі залишались разом ♥️♥️♥️
Astra Naya, дякую!! ♥️♥️♥️
Доброго дня, мені надзвичайно подобається ваш роман!! Можна у вас придбати цілу версію, чи ви в процесі написання. Дуже хочу прочитати всі частини за один раз? Дякую
Уляна Солодюк, Дуже дякую за такі теплі слова! Роман зараз на завершальному етапі, остання глава вийде вже 1 червня. ♥️♥️♥️ Дякую, що читаєте!
Микита як дурко, Аліса взагалі сама не розуміє що хоче, а Карім мутний..) оце компанія)))
Дівчинка навіть дуже не промах, а така скромна та самостійна була, щось аж занадто швидко перевзулася
Стало аж шкода Микиту. Ну чого він такий дурбецало?
?❤️??
Микиті потрібно щось робити. А то Карим вже й не приховує своїх намірів. Як тепер дочекатися наступних розділів?)))
Кейт Лорен, Та Ви заінтригували вже нас))) Але так хочеться, щоб Аліса залишилася все ж таки з Микитою. Але тут такі інтриги намальовуються))))
Аліса в останньому розділі 40 як дурко, на таку фігню ведеться...)))
Inna Lazorko, Це почуття до першого кохання. Вони такі))
До речі, зараз якраз фіналю книгу про перше кохання й укотре розумію, наскільки сильно воно впливає на формування особистості й стосунків загалом.
Коли буде нова частина книги?
Irina Demidova, Сьогодні ввечері. Дякую, що чекаєте ❤️
Чекаємо понеділка ❤️ А ще тепер цікаво, що загадав Карім. Подальша поведінка Микити та Аліси . Одні запитання)))
Astra Naya, Дякую, що чекаєте!!
Хочеться, щоб Аліса і Микита вже перестали один одного мучити і були щасливими!
Inna Lazorko, =))) так, мені теж!
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати