25 579
Гра без згоди "Між двох тіней" 18+
Історичний любовний роман
В процесі ·
131 стор.
· Регулярно оновлюється
“Гра без згоди”
Анотація до книги "Гра без згоди "Між двох тіней""
Друга книга циклу.
Іларія втратила всіх, кого любила, і в розпачі уклала угоду з Безликим, щоб урятувати Оскара. Тепер вона стає дружиною Джаспера Мерсера та переїжджає до його дому. Між ними поступово зароджуються почуття пристрасні, гарячі, спокусливі.
Але Безликий не зникає. Він поруч і пробуджує в Іларії емоції, яким дедалі важче опиратися.
Тепер їй доведеться розібратися: де справжнє кохання, а де лише пристрасть. І зробити вибір, який змінить усе.
Та все стає цікавішим в мить, коли Безликий знімає маску…
#герой_в_масці #сильна_героїння #хороший_хлопець #поганий_хлопець #придворні_інтриги #таємниці #любовний_трикутник #вибір_між_чоловіками #Еротичні_сцени
Оновлення щодня о 20:00
Іларія втратила всіх, кого любила, і в розпачі уклала угоду з Безликим, щоб урятувати Оскара. Тепер вона стає дружиною Джаспера Мерсера та переїжджає до його дому. Між ними поступово зароджуються почуття пристрасні, гарячі, спокусливі.
Але Безликий не зникає. Він поруч і пробуджує в Іларії емоції, яким дедалі важче опиратися.
Тепер їй доведеться розібратися: де справжнє кохання, а де лише пристрасть. І зробити вибір, який змінить усе.
Та все стає цікавішим в мить, коли Безликий знімає маску…
#герой_в_масці #сильна_героїння #хороший_хлопець #поганий_хлопець #придворні_інтриги #таємниці #любовний_трикутник #вибір_між_чоловіками #Еротичні_сцени
Оновлення щодня о 20:00
пригодифіктивний шлюбпсевдоісторичний роман
“Один — небезпека й темрява. Інший — спокій і надійність. Серце Іларії тягнеться до чоловіка в масці, а розум — до законного чоловіка. Та кого вона обере, коли на кону її майбутнє?”
“Холодний шлюб, гарячі почуття і чоловік у масці, що пробуджує заборонене. Іларія мусить обрати...справжнє кохання чи спокусливу пристрасть. Авторка майстерно передає напругу з хімією — відірватися неможливо!”
Зміст книги: 95 глав
Останнє оновлення: сьогодні
204 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЯ щиро вдячна кожному, хто читає і коментує.❤️ Ваші реакції це те, що дає мені відчуття, що ми з вами на одній хвилі.❤️
Бережіть себе і своїх рідних❤️
От я теж не відчула полегшення, а навпаки напруження. Ой, що ж буде...
Нажаль , за поганого інтернету усі три коментарі зникли(((.. А вони були завеликі, що навіть не могли влізти в один...таке натхнення було після прочитаного... зараз навіть тими словами не напишеться...(((
Дякую ❤️ за працю, заворожуючи історію та вміння побачити, відчувати більше, ніж поверхньо та передати це на папері!)❤️❤️❤️
Підписуюся )?
Olesya Stetsenko-Popil, Сподіваюся, вам сподобається вибір Іларії)) Попереду вас чекає багато цікавого)))
Ну так, хоч якусь частину правди мав би сказати, вона на це заслуговує)
Анна Лір, Він це розуміє,але сподівається,що вона до нього охолонить і поїдить.
Ну от, тепер Іларія ще хвилюватиметься стосовно титула(
Анна Лір, Вона хвилюється,що Джаспиру насправді потрібен був лише титул,а не вона.
Ну як так, усе постійно ускладнюється( Треба просто втекти вдвох від усього цього і жити собі щасливо)))))))
Анна Лір, Думаю, ці двоє вас ще здивують)
Ухх, який гарячий у неї сон. Бідна Іларія сама не може вибрати))
Ірина Саха, Вона відчуває те чого ще не збагнула)
Мері виглядає доброю і щирою. Іларії бракує цього тепла...
Ірина Саха, Мері сама пережила досить важке життя,але її історія попереду)
Вільям навіть зараз не дає Іларії спокою. Коли вже він нарешті зрозуміє що втратив свій шанс і відчепіться від неї))
Ірина Саха, Думаю, в ньому звучить образа.
Ох як невчасно їх перервали! Хоча, може Джасперу потрібен був час подумати, що відповісти Іларії... Сподіваюся, він повернеться і продовжить розмову♥️
Анна Лір, Боюся,він не готовий(
Ну от тепер Іларія дізналася частину правди. І що вона далі робитиме))
Ірина Саха, Все залежить від неї)
Іларія відмовилася від пропозиції Безликого, то що ж він захоче натомість і чи захоче взагалі виконати те, що вона просить...
Ірина Саха, Час покаже)
Буде гірше, якщо вона дізнається не від самого Джаспера! Він же бачить, що вона полюбила навіть найтемніші його сторони, вона прийме всі його особистості)))
Анна Лір, Що ж цікаво яка її буде реакція)
Ну блін, так шкода її. Невже Джаспер не зізнається?
Анна Лір, Побачимо)
Невже вона погодиться на пропозицію Безлкого?? Якщо чесно, я навіть не знаю чого хочу більше: щоб вона сказала так чи, щоб відщтовхнула його подалі...
Ірина Саха, Як думаєте,що вона зробить?
Іларія налаштована досить серйозно, щоб знайти усю правду. Часу у Безликого обмаль....
Ірина Саха, Ну він теж знає,що з цим робити)
То от як вони провернуть визволення Оскара і все заради Іларії...
Ірина Саха, Ну не зовсім,далі вас чекає відкиття,ще однієї таємниці)
Напевно хоче зізнатися про ніч із Безликим?))
Анна Лір, Сьогодні дізнаєтеся)
Чудове продовження попередньої книги) Мені запала в душу з перших розділів) Прекрасна передача почуттів, емоцій та переживань. Продовжуйте писати, натхнення та успіхів)
Жанет Девлін, Щиро вам дякую,що читаєте)))
Іларія нервує і відчуває провину. Справді, все тільки сильніше заплуталось(
Анна Лір, Нажаль,але це ще не кінець))
І що ж задумала Іларія? Невже так просто поїде до Безликого і вимагатиме, щоб той відпустив Джаспера...
Ірина Саха, Думаєте вона наважиться?)))
Чомусь мені здається що неможливо буде Джаспера звільнити від Безликого. Він занадто міцно до нього прив'язаний...
Ірина Саха, Можливо ви маєте рацію)
Мене тепер теж розпирає цікавість, яку ж таємницю приховує Джаспер? І чому не може відкрито про це говорити))
Ірина Саха, Все таємне,рано чи пізно стає явним)))
Цікаво, як же тепер буде поводити себе Іларія з Джаспером))
Анна Лір, Скоро дізнаємося)
Певно і тут Джаспер викрутиться і не розповість Іларії усієї правди...
Ірина Саха, Ви гарно розумієте цього джентельмена)
Ну от певно надумала собі те чого немає. Те що Безликий приходив до Аделіни нічого ще не означає))
Ірина Саха, А може означає?))
Хитрий план вигадала Іларія. Так легко відправила гувернантку і підлаштувала все...
Ірина Саха, Їй хотілося допомогти)
Так шкода, що він не може все це кинути і просто бути щасливим. Я теж хотіла, щоб Іларія зірвала з нього маску) Впевнена, вона би його пробачила)
Анна Лір, Можливо,але хто зна)
13. Вдати перед батьками, чому моє серце підказує, що і вдавати не потрібно буде❤️
Арія Щульц, Ну ,тут усе складно(
10. Ніби Іларія і щаслива , але складається враження що не до кінця ❤️
Арія Щульц, Саме так,у неї траур.
Пекельний гріх, але такий солодкий))))
Стасія Мун, Ще як! Вимагаю продовження)))
Щось не договорють ці чоловіки. Але впевнена Іларія згодом дізнається все...
Ірина Саха, О це точно)
Іларія дуже рада бачити подругу. Все ж їй не вистачає близьких людей поруч
Ірина Саха, Колись дівчата були дуже близькими)
Вони стратеги. І тому не дивно, що усі плати Безликого та Кая вдаються на ура..
Ірина Саха, У них були чудові вчителі)
Безликий не може не думати про Іларію, але чи вона так само думає про нього?? Схоже її думки зараз заполонив Джаспер...
Ірина Саха, Та чи надовго,чи не охолонуть почуття підчас його відсутності?
Вітаю з передплатою!✨️✨️✨️
Маріель Ласт, Дуже дякую)
І стало дуже цікаво, що ж такого накоїв Джаспер?? Невже його вина настілька велика, що він вважає себе донестойним бути поряд з Іларією...
Ірина Саха, Так,можна сказати він себе зневажає.
Тепер Джаспер її уникає і Іларії від цього дуже боляче. Сподіваюсь, вони знайдуть хоч якийсь компроміс))
Ірина Саха, Як думаєте,щось зміниться з часом?
Дуже шкода, що саме горе об'єднало Іларію та Оскара. Але навіть у такий поганий час вони знайшли тепло і підтримку один в одному...
Ірина Саха, Саме так)
Ой що діється!!!! Горить-палає))) Ніхто більше не стримується♥️♥️♥️
Анна Лір, Усі греблі прорвано))
То ось хто така Марія. Дуже шкода Оскар та Іларію теж. Не знаю як вони пережили цю втрату....
Ірина Саха, Їм було дуже боляче,але це їх поріднило.
Вітаю з передплатою!✨️✨️✨️
Маргарита Сухина, Щиро дякую)
Яка смілива Іларія! Невже Безликий теж піддасться спокусі? Але ж вона може потім пошкодувати, думаючи, що щрадила чоловіка...
Анна Лір, Ви як завжди чудово знаєте мою героїню))
То все ж у Іларії крім Оскара та Лізабет була Марія. Цікаво, що ж нею сталося))
Ірина Саха, Це трохи болюча тема для них обох((
А Марія - це теж одна зі служниць, які тепло ставилися до Іларії??
Ірина Саха, Ви скоро дізнаєтеся хто це.
Видно, що Мерсери дуже хороші люди. І Джаспера вважають рідним, і до Іларії відносяться з теплом і любов'ю....
Ірина Саха, Вони чудові)
вітаю з передплатою)
Агнія Бурне, Дуже вам дякую❤️❤️❤️
Навіть не знаю кого більше шкода.❤️
Олена Мисак, Таке відчуття виникатиме,ще не один раз.
Вітаю з передплатою ❤️❤️❤️
Арія Щульц, Дуже вам дякую❤️❤️❤️
Я з вами. Дуже шкода Оскара.
Олена Мисак, І я дуже рада вас тут бачити❤️❤️❤️
Вітаю з передплатою ❤️❤️❤️❤️
Джулі Мун, Дякую вам❤️❤️❤️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати