2 628
Анотація до книги ""Дударик""
Ярина має фіолетові очі. Артисти капели "Берегиня", у якій дівчина працює, вирушають на фестиваль повітроплавання до Кам'янця-Подільського, аби виконати солоспів Миколи Дмитровича Леонтовича "Дударик" на території середньовічної фортеці. І все було б як завше, проте уранці, перед виїздом, дивна кругленька істота на ім'я Аук, із зеленою травою замість волосся та бороди, з'їла увесь запас кави в Яринчиному домі та, власне, прийшла у цей дім, щоб повідомити дівчину про...
14 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиОписи про музичне життя - чудові! А ось мотивації героїв забракло. Яким чином Ярина ще богинею знала, що треба вчинити саме так, щоб отримати нові знання, зачати сина із власною волею? А в інших богів її що немає? Що отримав "Дударик" - поріднився із богинею, ставши її дідом? Дочки ж він все одно лишився. Наповнив сенсом життя дружини - піклуватися за онукою?
Успіхів!
Спасибі) І Вам успіхів!
Хочу вам подякувати, що розкриваєте міфологію, нашу, рідну серцю. Твір не дочитала, вибачте, не пішло.
Розумом я сприймаю, що це досить якісний твір, вправно написаний. Мабуть, він особливо має припасти до душі любителям варіацій на тему "слов'янського фентезі" й символізації та сакралізації любовної історії. Але до серця воно мені якось не промовило, мабуть, я просто не поціновувач. Усе, що стосувалося "нашого" світу, здалося набагато більше об'ємним і симпатичним, ніж те, що відбувалося в магічно-міфологічному просторі. Зокрема, захоплення дівчини музикою, подробиці щодо її роботи в капелі, опис польоту повітряних куль. А далі дуже різко почалася казка, причому, попри еротичну сцену, що лишилася за кадром, казка ця, як на мене, занадто "дитяча". Суто на мій смак, занадто контрастно. Може, воно так і задумувалося, але якось не пішло. З героїв мені найбільше сподобалася люба Люба, бо вона хороша, добра й без нальоту "незвичайності", просто серце золоте.)
Олександра Товкайло, Дякую і вам за твір і відповідь)
зрозуміла, що точно прочитаю це після згадки про Кам"янець і повітряні кулі(мені пощастило тут жити) і після лаваззи, захованої серед білизни, бо роблю так само)))
Iryna Tanasiichuk, Справді??? (то я про каву і білизну). Приємного Вам читання! Люблю Кам'янець всім серцем!
Начебто все добре. Маю лише одне питання: до чого в анотації Яринині фіолетові очі?
Paul Zinevych Alex, І... це мій улюблений колір
Чесно кажучи мене важко чимось зацікавити, однак, коли я почав читати це фентезі, не зміг заспокоїтись доки не дійшов до останнього слова. Цікавий сюжет, стрімкий розвиток та фінал, який кожен читач зможе уявити по-своєму. Особливо близькою ця проза стане для людей пов'язаних з музичним мистецтвом. Оповідання читається та сприймається легко. Чекаю на подальші опуси…
Сергій Мостовий, Дякую за таку чудову рецензію!)
дуже цікаве і захоплююче оповідання!!!сила кохання, здатність самопожертви ,родинна любов ...цікавий перегук буденності з міфічністю,читається дуже легко♡♡♡
Лєнуся Примачок, Спасибі! Рада, що сподобалось)
Історія цікава. Однак, питання "навіщо"? Навіщо чарівна істота перетворилась на банальну приземлену істеричку? Кому потрібне було її життя? Що вона змінила в цьому світі? Чи в іншому?
Ну і... Башня, осліплююча, протИстанти, позадЕрала...
Коментар видалено
Коментар видалено
Дякую, що уважно читали. Помилки пошукаю, робила це вже безліч разів, а вони все ж є.
Це історія про жінку, яка врятувала життя немовляті. У ній з'явилося людське, а у людині багато цікавого. Багато хорошого ЗЕМНОГО, як здатність народжувати нове. Хоча це і НЕБЕСНЕ, звісно. Спасибі за Ваше враження.
А чому істеричку? Що у Ярині істеричного?
Моя відповідь - нічого.
І вона зовсім не банальна. Певно, це не Ваш тип жінок)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати