20 620
Анотація до книги "Ідеальне чудовисько"
Вона – непомітна і мовчазна.
Він – небезпечний і жорстокий.
І одного вечора він вирішує, що хоче її.
Це історія не про кохання.
Це історія про одержимість.
Про контроль.
Про біль.
Вона повинна ненавидіти його.
Боятися.
Тікати.
Але що робити, якщо разом зі страхом з’являється щось інше?
Темне. Заборонене. Небезпечне.
Тепер між ними починається небезпечна гра — влади, болю і темних бажань.
Гра, в якій кожен годує власне чудовисько.
Питання тільки в тому — хто з них зламається першим.
Він – небезпечний і жорстокий.
І одного вечора він вирішує, що хоче її.
Це історія не про кохання.
Це історія про одержимість.
Про контроль.
Про біль.
Вона повинна ненавидіти його.
Боятися.
Тікати.
Але що робити, якщо разом зі страхом з’являється щось інше?
Темне. Заборонене. Небезпечне.
Тепер між ними починається небезпечна гра — влади, болю і темних бажань.
Гра, в якій кожен годує власне чудовисько.
Питання тільки в тому — хто з них зламається першим.
одержимістьдарк_романчорні первоцвіти
“Дарк-романс, який поступово, але дуже сильно закохує тебе в головних героїв. Історія Діани та Андрія сповнена складнощів, сумнівів і чогось темного, але шалено пристрасного!”
“Що, якщо тебе вкрав незнайомець, але ти…не хочеш утікати? Що, якщо друге чудовисько ти побачиш у дзеркалі?
Напружений і цікавий психологічний трилер не відпустить вас до самого фіналу! ”
Зміст книги: 71 глава
682 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиТвір входить до збірки «Чорні первоцвіти». Ознайомитися з повною колекцією можна за посиланням
https://booknet.ua/collections/view?id=89812&favorite=0
або за відповідним тегом (чорні первоцвіти) під описом книги
Дуже інтересна книга. Дякую автору.
Ольга Скоба, Щиро дякую що поділилися враженнями.
Ого, нічого собі, що Діана зробила з цим грабіжником!
Ельфріде Ноар, Для неї це теж несподівано
Щось цей Олег мені не дуже подобається, не знаю чого, але є передчуття, що ще зіграє він якийсь недобрий жарт з Діаною...
Ельфріде Ноар, Яка у вас інтуіція сильна
І щоб там не було, все ж шкода Марину після всього цього
Ельфріде Ноар, Дійсно шкода, та вона сама прорахувалася
Схоже, Діана більше не хоче бути тією, кого просто захищають. Вона сама хоче діяти
Ельфріде Ноар, Маєте рацію
цікаво, що вона сама пропонує повернутися в клуб. Це сміливо, але дуже небезпечно
Ельфріде Ноар, Завжди є ризики
Ох, тепер історія з Греком стає ще темнішою. Схоже, Андрій нарешті намацує правильний слід!
Ельфріде Ноар, Можливо він трохи ближче
Ох, бабусина квартира вийшла дуже болючою сценою((
Ельфріде Ноар, Просто спогади сумні у Діани
Дуже цікаво, що Андрій так швидко вхопився за деталі. Він явно уже близько до того, кого шукає.
Ельфріде Ноар, Можливо
Здорово, що Міра нарешті поговорила з Діаною по-людськи
Ельфріде Ноар, Напевно Міру теж зачіпила історія Марини
Ой, інформація, що дала йому Тамара, вельми тривожна, може дійсно більш розумно було б не лізти... Але, звісно, він в це полізе.
Ельфріде Ноар, Він вже обрав свій шлях
Вітаю з віджетом ❤️
Рада, що про цю неймовірну книгу дізнається більше читачів ❤️
Джул, Щиро дякую. Ціную кожного читача і радію коли їх стає більше
Нарешті вони з'ясували, що належать один одному))
Ельфріде Ноар, Їм обом це в новинку
15. Ох, угода з дияволом)
Христина Вілем, Майже
14. Яка... розкішна... сцена...
Христина Вілем, Дуже дякую. Я старалася
Діана дозволила собі випустити злість...
Обожнюю ваші описи емоцій. Повне занурення у книжку❤️
Христина Вілем, Щиро дякую за враження, відгуки дуже мотивують
Тепер, коли Андрій так за нею приїхав, очевидно, що він ревнує до Олега
Ельфріде Ноар, Але для нього це вперше і він не розуміє що саме відчуває
Дуже цікаво було дізнатися, як Андрій виявив в собі психопата та став тим, ким став. Схоже, він вже дійсно ревнує Діану
Ельфріде Ноар, Він усвідомлює те що з ним відбувається, тим цікавіше його стосунки з Даною
для чого редакція?
Kittiwww, Як автор я просто редагую текст, щоб зробити його кращим. На сюжет це не впливає
Цікаво, чи буде щось з цим Олегом ще
Ельфріде Ноар, З Олегом буде зовсім не те що очікувалося б
Ой, схоже тепер, коли Діана прийняла його страшну таємницю, Андрій почав по-справжньому закохуватися...
Ельфріде Ноар, Ну таке коханням навряд чи можна назвати
Чудово, що вона нарешті поговорили так відкрито про темряву Андрія. Тепер точно Діана в деякому сенсі приборкала його чудовисько!
Ельфріде Ноар, Не варто бути надто впевнено в цьому. Вона лише спробувала виставити деякі рамки
Ого, дуже емоційна сцена з воском свічки!
Ельфріде Ноар, Перше що прийшло їй в голову, та вже що є
Ого, схоже межу тут перейшла не Діана, а сам Андрій, накинувшись ось так на неї...
Ельфріде Ноар, Саме так. Врна побачила його справжнього
Ех, цікаво, чи розкаже він в ітозі Діані правду...
Ельфріде Ноар, Скоро дізнаєтеся. Дякую за коментар
"Звичайна справа” - каже Андрій, повертаючись додому в крові. Ну так, буденний вівторок... А взагалі, Діана умнічка, що змогла допомогти!
Ельфріде Ноар, Для нього то так. А вона швидко зоорієнтувалася
Цікаво, чи відпустить тепер Андрій Діану додому від себе
Ельфріде Ноар, Все буде зрозуміло згодом
Похорон тут дуже добре показаний через оцей туман у голові Діани
Ельфріде Ноар, Дякую за коментарі!
Ох, дуже схоже на те, що ось так турбуючись про неї, Андрій дійсно може скоро прив'язатися до Діани ❤️
Ельфріде Ноар, Таке не виключено...
Дуже сумна історія, як Андрій став хірургом
Ельфріде Ноар, Батьки іноді змушують дітей жити життя яке їм вигадали
Це дуже добре, що Андрій забрав Діану до себе
Ельфріде Ноар, Він має на неї плани
Так і знала, що Андрій все ж все оплатить, рада, що так і сталося!
Ельфріде Ноар, Дякую за коментарі
Чорний Гелендваген наприкінці в’їхав дуже ефектно))
Ельфріде Ноар, Дякую за ваші коментарі
Жахливо шкода бабусю(( Сподіваюся, Андрій допоможе з похороном героїні!
Ельфріде Ноар, Він не залишиться осторонь
Ой, Артур дуже довго напрошувався на цей ніж.
Ельфріде Ноар, Маєте рацію
Не дивно, що бабуся помітила деякі зміни в Діані, як близька людина
Ельфріде Ноар, Близькі завжди бачать більше
Хммм, дуже цікава історія про Олену, тепер зрозуміло, звідки в Андрія все це
Ельфріде Ноар, Ну вона зіграла свою роль в його житті
Що сказати… Багато хто порівнює це з Dexter. Я його теж люблю, але не сказала б, що це прямо схоже. Є певні схожості, але не зовсім. Тут, скоріше, йдеться про дослідження себе, вивільнення своїх демонів. Хоча у Декстера теж були свої правила, яких він дотримувався, тут же межа поступово стирається.
Загалом — закономірний кінець, бо не могло бути «довго і щасливо». Можна сказати, що для них це навіть найщасливіший фінал. По-хорошому, їм би треба лікуватися, але цього не сталося. Натомість вони прийняли своїх монстрів, і це теж логічно, принаймні в їхніх головах.
Дякую за історію, було цікаво.
Олена Мисак, Щиро дякую за змістовний відгук! Дуже рада що історія зацікавила і сподобалася. Це надихає писати далі
Добре бачити, що Андрій та Діана так поступово зближаються та дізнаються більше один про одного не тільки тілом, але й душею
Ельфріде Ноар, У них болючий спільний шлях, але вони потроху роблять ці кроки
Бідна Марина, просто жах(
Ельфріде Ноар, Це важка тема, але таке трапляється
АААА!!! Я не готова з ними прощатися!!!Як тепер діждатися вашого наступного тексту?
Оксана Соловій, Авторка-інтригантка❤️
Чудова книга. Так детально прописані наші чудовиська, що стало страшно зіткнутися з вашим))) Дякую
Анна Колесник, Дуже дякую за коментар. Моє спить і не збирається прокидатися
Вітаю вас з вершенням))
Скоро і я дістанусь до цієї історії)) Чекайте))
Катерина Винокурова, Дякую дуже! З нетерпінням буду чекати ваш відгук.
Теж хотілося б дізнатися, хоча б одним малесеньким абзацем, що Діана покарала Олега.
Джул, Я це залишила для уяви читачів. Кожен вирішить для себе яка в нього подальша доля
Все починалося з хижака і жертви, а тепер це королева і страж. Дякую Вам за неймовірну історію. Цікаву, гарячу, місцями моторошну, але при цьому захопливу! ❤️
Джул, Як красиво ви окреслили їх ролі. Мені дуже подобається. Рада, що книга залишила у вас гарні враження. Дуже вам дякую за відгук.
Мені трохи забагато недосказаності) але з чудовиськами і темрявою, мабуть, інакше не можна)
Marina Marina, Дякую за відгук. Ви праві - інакше було б неправильно
Дочитала! Що ж, аплодую стоячи! Кінець мене дещо здивував, бо, як письменник, я навигадувала якийсь інший розвиток подій, але ваша версія динамічна, неочікувана і лаконічна! Аплодую!
І ще. Я майже ніколи цього не кажу, але про цю пару я б почитала ще. Якщо колись вони покличуть вас назад, то я з вами)
Мрія Чарівна, Щиро дякую за таку високу оцінку. Для мене надзвичайно цінні враження від книги моїх читачів, а тим більш інших авторів. В цій історії я не бачила іншого фіналу, ніж відкритий. Можливо ці герої зутрінуться на сторінках іншої книги як другорядні персонажі.
Вітаю із завершенням книги. Хоча залишився після смак, що історія ще не закінчена. Чудова книга. Натхнення вам на нові роботи!
❤️❤️❤️
Крісті Ко, Дуже вам дякую за коментарі, враження і побажання!
Роздуми Андрія про Діану щирі. Я рада що їм добре разом.
Крісті Ко, Щиро дякую! Вони знайшли один одного
господи, як це красиво. вітаю з завершенням. дякую вам за цю книгу. бажаю нових прекрасних робіт і багато-багато натхнення❤️
Kittiwww, Дуже вам дякую за ваші враження і відгуки і побажання. Дуже приємно коли читачі не соромляться ділитися з автором своїми думками.
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати