Чужа Наречена
442 898

Чужа Наречена 18+

Романтична еротика

Драч Марія

Драч Марія · автор

Повний текст · 234 стор.
1 923
До бібліотеки
  • Опис
  • Зміст книги
  • Коментарі · 218
Чужа Наречена
№ 1
Чужа Наречена
Гра в кохання
№ 2
Гра в кохання
Анотація до книги "Чужа Наречена"
Я могла померти на власному весіллі. Але дивом залишилася жива. Моя сім'я - вбита. Відтепер я під надійним захистом. Але чи правильно я вчинила, прийнявши її з рук кримінального авторитета?

різниця у віцівладний геройкримiнал

Зміст книги: 49 глав
Розділ 1.
Розділ 2.
Розділ 3.
Розділ 4.
Розділ 5.
Розділ 6.
Розділ 7.
Розділ 8.
Розділ 9.
Розділ 10.
Розділ 11.
Розділ 12.
Розділ 13.
Розділ 14.
Розділ 15.
Розділ 16.
Розділ 17.
Розділ 18.
Розділ 19.
Розділ 20.
Розділ 21.
Розділ 22.
Розділ 23.
Розділ 24.
Розділ 25.
Розділ 26.
Розділ 27.
Розділ 28.
Розділ 29.
Розділ 30.
Розділ 31.
Розділ 32.
Розділ 33.
Розділ 34.
Розділ 35.
Розділ 36.
Розділ 37.
Розділ 38.
Розділ 39.
Розділ 40.
Розділ 41.
Розділ 42.
Розділ 43.
Розділ 44.
Розділ 45.
Розділ 46.
Розділ 47.
Розділ 48.
Розділ 49.

218 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
Закріплений коментар від автора
avatar
Надежда Зубец
22.03.2026, 09:37:06

Неймовірна історія про кохання.Дуже сподобалась.

avatar
Алла Секліцька
22.03.2026, 05:28:03

Дякую вам за вашу працю і за те що даєте надію жити і любити

avatar
Таня Танюшечка
22.03.2026, 05:16:54

ььт

avatar
Маріна Лашевич
22.03.2026, 00:35:19

Дякую вам) це було круто!

avatar
Любов Льоба
22.03.2026, 00:22:50

Дякую Вам, були глави що я плакала, зачіпило. це чудово, рвда що все так... Натхнення вам й надалі.

avatar
Olga Sydor
21.03.2026, 23:15:56

супер

avatar
Алекс Слип
21.03.2026, 18:57:12

Дякую Вам за всі емоції в цілому) сильно написано, захватило з середини! Дякую

avatar
antonina
21.03.2026, 16:13:15

Дякую за таку гарну історію. Легкого Вам пера. Мирного неба нам усім.

avatar
Таня Мак
21.03.2026, 07:18:29

Дякую, це було емоційно. Хотілося б про Вала історію. Класний персонаж.

avatar
Татьяна Редька
20.03.2026, 13:37:58

Дякую, нехай муза ніколи не залишає вас. А я сподіваюся на продовження історії Вала, він як ніхто інший заслуговує на справжнє взаємне кохання. Чи плануєте історію про Вала?

avatar
Вітрук Инна
19.03.2026, 15:58:22

Це фантастична історія, хоч не раз читала зі сльозами на очах і завершила читання теж плачучи але вже від радості за героїв історії і їх неймовірне кохання!

Драч Марія
20.03.2026, 12:29:13

Вітрук Инна, дуже рада, що герої змогли подарувати саме сльози Щастя)

avatar
Олена
20.03.2026, 08:22:29

Це неймовірно . Вся книга читалась затамувавши подих.

Драч Марія
20.03.2026, 12:28:33

Олена, дуже дякую)

avatar
Вітрук Инна
19.03.2026, 16:00:10

Обов'язково напишіть книгу про Вала і подаруйте йому взаємне кохання, бо він того теж вартий і такий харизматичний герой не залишить своїх читачів байдужими.

avatar
Лілія Філіпчук
17.03.2026, 20:14:58

Жорстоко, але неймовірно, така правда життя ‼️

Драч Марія
19.03.2026, 11:22:06

Лілія Філіпчук, Саме так)

Часом трагічна до нестями але крізь сльози з нетерпінням читала . Сюжетна лінія то знижувала очікування то призводила до захвату своїми подіями. Натхнення вам у творчості.?❤️

Драч Марія
19.03.2026, 11:20:26

Наталья Яковлева, Дуже дякую)

avatar
SunGirl
16.03.2026, 22:55:34

це вау

Драч Марія
19.03.2026, 11:20:11

Альонка Гуменна, Дякую)

avatar
Наталия Кирик
17.03.2026, 17:22:21

Дякую за захоплюючу, цікаву історію.

Дякую за цікаву та драматичну історію кохання. Випробування, які пройшли герої, зробили їх кохання ще міцніше. Щастя їм!

avatar
Светлана
17.03.2026, 00:14:25

Дякую за цю цікаву, емоційну історію. Було місцями важко, боляче, але правдиво... Історія захопила з перших сторінок. Дякую за щасливий фінал! Дякую що надія Злати справдилась, що в них з'явився другий шанс з Борисом!
Натхнення на нові історії

avatar
Марія Качмарик
16.03.2026, 20:34:04

Дякую за гарний, цікавий , життєвий твір.?♥️

avatar
Ніна
16.03.2026, 20:13:07

круто

avatar
SunGirl
16.03.2026, 19:40:05

Ця історія захоплює і вчить, що люди в наше життя приходять не просто так. Вони або дають нам хороший урок і йдуть з нього, або залишаються глибоко в серці не даючи шансів вийти з нього. Хоч і через відстань через небезпеку серце відчуває що з людиною яка в ньому поселилась або щось не так, або все добре хоч і не дуже, а відчуття дають надію, кохання дає надію, воно ще до того дає життя.
Дякую за таку цікаву історію з хепіендом. Насправді це дало мені якийсь поштовх, йти далі попри все, адже якщо надовго загрузнути, то встати вже не вийде.
ч.2

avatar
SunGirl
16.03.2026, 19:39:52

я в захваті! насправді спочатку я не очікувала на такий розвиток подій в книзі, я думала що Бабай просто скористається дівчиною, але зрозуміла що це не так, він був не таким. Злату значно понівичило життя, ситуація з батьками і всіма рідними, якби не Борис вона б не впоралася. Бабай дав їй цю невимовну силу, а їйній син він взагалі став чудом. Вал він знав, що Злата не відповість взаємністю, але він борючись з своїми почуттями давав їй вибір і можливість, він просто був поряд, як надійна опора, це знатно показало його як справжнього чоловіка.
Загалом книга читалась легко і спокійно, це все через образ Бориса. Ближче до фіналу вже стали пітніти долоні, але надія була, лише через Злату і маленького Макса - Борис вижив, він зробив великий крок для того щоб їх захистити і хоч він не мав права прив'язатися, але це відбулось без його контролю, він просто не зміг це проконтролювати.
ч.1

avatar
Katia Gusak
15.03.2026, 11:52:55

А історія про Вала буде?

Показати 2 відповіді
Katia Gusak
16.03.2026, 10:59:08

Драч Марія, Шкода дуже імпонує чоловік)

avatar
Оля Пасічник
15.03.2026, 12:09:42

Марічко, щиро дякую за таку неймовірно важку історію.А ще маю надію. що вийде друга книга, типу через рік чи два опісля.Зподно дуже хочеться, щоб Вал знайшов своє щастя, але все одно. він буде завжди носити їх в думках і в серці без всякої надії. Приросла до книги, ніби це реально все є . Дякую за ХЕ. дописую, бо коли писала комен , то додаток останнього не показав .І лиш годину тому я дослухала цю зустріч, а заодно уявляла все це, бо минулого року була в Парижі і все це бачила очима своїми.То так ніби я там були поруч з ними. аґА ще ми вечером пропливали на кораблику і саме в момент 22.00 коли спалахує вежа вогнями, то цього на передати ні фото,мені відео. Це треба відчути. Дякую.Очікую на анонси

Показати 2 відповіді
Оля Пасічник
16.03.2026, 10:49:36

Драч Марія, то може колись про Вала, як прийде натхнення.Такі книжки дуже приваблюють читачів, бо вже знаєш ніби тих героїв і цікавість бере гору. Натхнення і дякую!

Дякую за чудову історію, ❣️❣️❣️ Злата такі відчувала що Бабай живий і віра її не підвела

Драч Марія
16.03.2026, 10:39:25

Леся Вакулінська, Будь ласка) у неї дуже сильно розвинута інтуїція, вона її не підвела)

avatar
Nataliya Nataliya
15.03.2026, 23:40:53

Супер!!! Дуже б хотілося історію Валерія.

Драч Марія
16.03.2026, 10:36:42

Nataliya Nataliya, Дякую) така історія не планується)

avatar
ЛЕСЯ
15.03.2026, 23:42:08

Щиро дякую за чудову книгу!!!

Драч Марія
16.03.2026, 10:36:23

ЛЕСЯ, Будь ласка)

avatar
Алла Лузіна
16.03.2026, 10:30:00

дякую отримала задоволення

Драч Марія
16.03.2026, 10:36:16

Алла Лузіна, Будь ласка)

avatar
Катерина Грабар
15.03.2026, 21:06:03

Дякую за чудовий роман. Важкий шлях пройшла наша героїня, але віра не покидала її. Інколи треба вірити в диво і воно станеться. Легкого вам пера, шановна авторко.

avatar
Тетяна Маркова
15.03.2026, 19:37:39

Дякую за ще одну неймовірну історію❤️

Дякую.

Дуже дякую, за цікаву історію.натхнення вам і нових історій.

avatar
Ольга Скоба
15.03.2026, 12:53:48

Дякую автору за приємні емоції від прочитаного,за неймовірно цікаву книгу. Після всього пережитого герої заслужили на щастя. Хотілось би ,щоб і Вал знайшов своє щастя. Натхнення вам та успіхів в житті.

avatar
Ira Ivanys
15.03.2026, 12:53:26

Чудова книга, дякую . Бажаю якнайбільше читачів

avatar
Маша Юхимчук
15.03.2026, 12:29:28

дякую за неймовірну історію кохання, за прекрасний фінал.
успіхів у написанні нових історій.

avatar
Olga
15.03.2026, 11:26:55

дякую за неймовірний твір!

Дякую за книгу.

дякую за твір, дуже заповнюючи, прочитала та одному подиху.

avatar
Олена Жданова
13.03.2026, 18:23:38

Коли чекати продовження?

avatar
Ольга Сергачёва
13.03.2026, 06:43:20

коли ж вже продовження?Чекаємо дуже сильно!

avatar
Таїсія
10.03.2026, 12:07:50

Емоції від героїв не передати словами, сльози течуть рікою разом з героями, сила почуттів неймовірна, сталь Бориса -вражає, почуття Вала сильні, відданість братів - це як пекучий біль і любов водночас.Чекаю продовження, живу з думками і силою характерів...

avatar
Оля Пасічник
10.03.2026, 02:06:56

оце кохання, вона не втрачає надії побачити Його.І Вала шкода, бо кохає її від самого початку. І вибрала старшого, а могла б молодшого, але серцю не накажеш. Такі реалії. Дякую Марічко

Драч Марія
10.03.2026, 08:59:26

Оля Пасічник, Так, кохання у Злати і Бориса дійсно вражаюче) одне так на все життя)

avatar
Оленка
09.03.2026, 17:22:35

Дуже сильна дівчинка і дуже відданий друг. З однієї сторони, шкода, що вони не можуть бути разом, бо ж ніби хороша пара. З іншої, якими треба бути духовно сильними і впевненими у своїх почуттях, щоб далі іти вибраною стежкою. Дякую за проду, надіємось на позитивні зміни у їхньому житті))

avatar
Ольга Сергачёва
07.03.2026, 20:50:22

та ну ні((( Бабай достатньо розумний і мудрий,щоб так вчиняти...який сенс вбивати Прокурора і гинути разом з ним,щоб захистити сім'ю?!Думаю могли б бути інші методи...сподіваюсь,що це інсценуація...щоб нарешті була можливість безпечно об'єднатись з сім'єю...хочеться вірити

avatar
Тетяна Маркова
07.03.2026, 14:15:17

От і розумію,що в їхньому жорстокому світі іншого варіанту і не передбачалося.І постійно все до цього йшло,і все кричало про такий фінал,але надія ...вона така...жевріє,навіть,коли все навколо каже,що це неможливо....Давно я так не плакала...

Бабай, що помер??((((((

Показати 4 відповіді

Оля Пасічник, Вона гарно пише...

avatar
Оля Пасічник
07.03.2026, 12:01:08

Ох, і навіть Вал не залізний, емоції випирають через край. Як дочекати продовження, А Златі. Сприймаю як реальність, а не книжку чи сценарій. Дякую

avatar
Ольга Сергачёва
06.03.2026, 14:21:42

просто каааайф!Дякую,авторе,за таке задоволення!!!

Драч Марія
06.03.2026, 16:09:43

Ольга Сергачёва, хехех будь, ласка) кайфуємо разом)

avatar
Інна Вінтоненко
06.03.2026, 07:17:26

живу з героями.дуже емоційно

Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше