414
Анотація до книги "Богиня-Кішка"
А що як Богиня-Кішка й справді існує?
Невеличке оповідання)) Мурк)
Невеличке оповідання)) Мурк)
9 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиДякую за цікаве оповідання! Котики - це любов:)
Кристина Асецька, Дякую за підтримку ❤️
Котики - то дійсно любов!)
Вітаю з новинкою!
Kalli de Narro, Дякую ❤️
Щиро вітаю з поповненням творчої колекції! ♥♥♥ =)
Dark Overlord, Ну ні, про павуків та тарганів я не писатиму)))
Дякую, приємно, що сподобалося)))
Ой котики то любов))) миле оповідання)) я б теж хотіла порозмовляти з кішками:)
Інна Турянська, Котики завди любов))) Дякую!
дякую, подальшого натхнення
Джейн, Щиро дякую за підтримку))
Вітаю з новиночкою! Яке тепле муркотливе оповідання! В мене якраз богиня поряд лежить)))
Дякую!
Дякую,Вас також зі святом!Дома таких муркотуна аж два!
Юлія Компанец, Нехай весна буде щасливою))
Дякую за оповідання, прочитала до ранкової кави ) Котики дійсно дивовижні створіння. Теплі, милі і можуть лікувати (стрес так точно вилікують).
Вітаю з першим днем весни. Натхнення, сміливих ідей, відданих читачів. І мирного неба )
Оксана Мрійченко, Щиро дякую за увагу до твору та побажання)) Радію, що оповідання посмакувало до кави))
Так, котики справді чарівні)) З весною!
Дуже цікаво! Вітаю з новинкою!)
Лія Серебро, Дякую)) Невелике оповідання до Дня Котиків)))
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати