Безжальна спокуса
38 050

Безжальна спокуса 18+

Анна Харламова
Повний текст · 153 стор.
273
До бібліотеки
  • Опис
  • Зміст книги
  • Коментарі · 444
Безжальна спокуса
№ 1
Безжальна спокуса
Ідеальна спокуса
№ 2
Ідеальна спокуса
“Дилогія "Безжальна спокуса"”
Анотація до книги "Безжальна спокуса"
Ти той, в кого закохуватись небезпечно.
Ти той, хто підкорює та домінує.
Ти той, хто тримає все під контролем.
Ти той, хто безжально спокушає.
І ти той, в кого закохалась я.
І я та, - яка готова на все, щоб бути з тобою.
Дилогія.
Зміст книги: 26 глав
Глава 1
Глава 2
Глава 3
Глава 4
Глава 5
Глава 6
Глава 7
Глава 8
Глава 9
Глава 10
Глава 11
Глава 12
Глава 13
Глава 14
Глава 15
Глава 16
Глава 17
Глава 18
Глава 19
Глава 20
Глава 21
Глава 22
Глава 23
Глава 24
Глава 25
Глава 26

444 коментаря

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
Закріплений коментар від автора
avatar
Ксения Ксения
29.03.2024, 15:57:58

Тепер я точно знаю, що для кожної книги потрібен свій час. Дуже багато відповідей отримала на свої запитання, коли ти запитувала хто подобається і кого хочеться прибити одночасно.З такими тарганами в голові ще просто треш. Американські гірки відпочивають далеко в стороні від емоційного стану Деміана. Буду читати. А ти як автор для мене найкраща, в своєму жанрі. Дякую красунечко. Обіймаю міцно.

Анна Харламова
31.03.2024, 16:05:34

Ксения Ксения, Так, це реально так! Знаю по собі!!!
Ооооо Деміана лідер в тому, що хочеться його і прибити, водночас залюбити.
Такі, як він кохають понад усе і водночас його ще витерпіти треба. Тому йому небеса послали Олівію... Вона кохає його і розуміє. Тож вони реально одне ціле!!!
Мммм моя люба, зворушила мене своїми словами до глибини душі!!! Дякую за ці слова, які на вашу золота!!!
Тішусь, що ти поруч і ціную твою підтримку!!!! Завжди смачно від тебе отримувати коментарі!!! Обіймаююю міцно-міцно!!!!

avatar
Nataliya Parfenyuk
07.03.2024, 23:56:35

Дійсно безжальна спокуса.
Не відняти, ні додати.
Дякую

Анна Харламова
08.03.2024, 22:54:17

Nataliya Parfenyuk, Дорога Натхненнице, щиро дякую за увагу до цієї пари та їхньої шаленої історії кохання. Так, ця історія провокативна.... Продовження також палає, але там Деміан вчиться... Відкриватись.
Ще раз дякую, за увагу, підтримку та враження! До нових книг!
Мирного неба!

avatar
Kate Mag
10.02.2024, 06:30:13

Таки Деміана хотілося декілька разів за книгу (майже у кожному розділі) прикласти чимось важким, щоб його слова не вилітали назовні... Я реально простежую таку тенденцію в житті, що найбільшої образи завдають ті, хто є найближчими та найдорожчими. Сумно, але факт. Чим мені вже подобається наступна частина дилогії, куди я й прямую - так це те, що тепер Деміан нарешті буде йти і робити все для того, щоб отримати кохання Олівії. Бо Деміан Смоук - це дуже цікавий персонаж, я дійсно вболівала за них завжди протягом написання цієї Спокуси! Дякую тобі! Я іду далі!

Показати 3 відповіді
Анна Харламова
11.02.2024, 18:58:56

Kate Mag, Ооооо то вони вже обдаровуються любов'ю!!! Дякую, моя хороша!!! Мені надзвичайно приємно це знати!!! Обіймаю!!!)

avatar
Kate Mag
09.02.2024, 10:23:58

я просто зобов'язана залишити зараз коментар! Прочитала гарячу зустріч після повернення Деміана з Токіо, тобто перший 18+ у них) Я все думала, чому мене тягне до цього містера Смоука і зрозуміла))) Нам всім потрібен такий Деміан, коли він знає чого хоче жінка! Але доведеться і призвичаїтися до його характеру тра*аної дупи, бо це жесть! Ми в офісі. Але я не в тобі. - ось весь Деміан у цих словах. Але ж гарячий засранець! і дуже відданий своїй жінці, хоч і не хоче цього визнавати. Дякую тобі, люба Анно! Я продовжую далі! Бо книга з Деміаном та Олівією - краща за буль-якого психолога)))

Показати 3 відповіді
Анна Харламова
11.02.2024, 12:41:38

Kate Mag, Дякую, моя хороша!!!!

avatar
Марина Салывин
13.11.2023, 19:53:14

Ну от чому сексуальні та гарні чоловіки потребують перевиховання, бо поводяться на початку як козли?! Олівію шкода, що має почуття до містера «холодне серце», чи краще сказати холодний розум. Бо Деміан не дає собі шансу бути щасливим, саме розумом, бо серце вже в полоні. Але ж «потрепихатися» треба, що він успішно і робить. Дякую, моя Квіточко! Відгамселити Деміана хотілося ще дужче) P.S. Мій секретик розкрито, тому я пішла читати хепі енд)

Анна Харламова
15.11.2023, 16:06:08

Марина Салывин, Щоб гарним та розумним жінкам було чим зайнятись!) Ооооо Деміан явно потребував перевиховання і отримав те, що потрібно.
Олівії було над чим попрацювати. Цей екземпляр важко піддавався, але ніхто не може боротись з власним серцем, яке вже взяте в полон коханням. І він зрозумів, що боротися це дурна справа, бо кохання найважливіше, що може бути у житті. Олівія спокусниця... Змогла розгледіти справжнього Деміан і його серце.
Дякую моя люба, що повернулася до цієї пари! Здивувала! Чесно дуже здивувала не про того я подумала боса. Дуже приємно, що ти знову їх обдаровала своєю увагою. Обіймаююю міцно-міцно і зустрінемось у продовжені!!! Обіймаююю міцно-міцно!!! До старих та нових книг!!!

avatar
Зоряна Сенеджук
06.02.2023, 16:03:53

доброго дня. дуже класна книга.Я її придбала але чомусь 13 глава і далі не відкривається.

Показати 4 відповіді
Анна Харламова
13.02.2023, 15:11:09

Зоряна Сенеджук, Вітаю, люба Натхненнице. Вибачте не було сповіщення про ваш коментар.
Якщо це не допомогло, тоді треба написати до тех підтримки. Вони обов'язково вам допоможуть. Дуже не люблю коли читач купує книгу і немає можливості прочитати її. Щоб все вийшло, прошу зверніться до тех підтримки. Тільки вони можуть зробити так, щоб книгу можна було далі читати.
Мені надзвичайно шкода, що вийшло таке непорозуміння. Дуже сподіваюсь, що все вийде.
Напишіть будь ласка, чи можете читати вже книгу.
Буду дуже вдячна.
Дякую.

Іноді минуле не дає йти вперед. Шкода що Деміан це зрозумів надто пізно. Якби не його таємниці все б було чудово, а тепер нехай побореться за Олівію. Дякую. Було дуже цікаво.

Анна Харламова
05.02.2023, 12:30:01

Наталья Петровна, Так, це правда. Так і вийшло в Деміана... Нажаль для того, щоб він все зрозумів, їй довелося прийняти рішення піти. Але як ви і сказали, - хай побориться за неї. Хай покаже, що змінився і готовий заради неї на все. Дякую, моя люба Пташечко за враження та емоції які надихають на нові ідеї!!! Обіймаю міцно-міцно і до нових книг!!!!

avatar
Марина Салывин
25.12.2022, 13:07:03

От знала, що не треба її перечитувати. Це ж просто грррр. Деміан бісив мене цього разу навіть більше, ніж вперше. Чи може це тому, що я знала цей раз, що і як він зробить і скаже, а в процесі написання - ні? Та й Олівія бісила тим, що піддавалася на всі провокації Смоука, що не могла один раз його поставити на місце. Хоча в кінці їй це і вдалося, але яким болючим став цей кінець для обох. Один траханий козел і дупа, а інша дурепа, яка дозволяла все, що відбувалося. Дякую, моя Квіточко! Люблю всіх босів, але бісить найбільше ось цей безжальний спокусник. Цьомаю! Люблю!

Анна Харламова
28.12.2022, 22:07:52

Марина Салывин, Оооо ця парочка дійсно оригінальна. І як я знаю коли ти читаєш в процесі та завершену історію, це трішки інакше. І я кайфую читати твої емоції в процесі і коли книга вже готова. Дуже цікаво, як ти зараз опишеш всю ситуацію, героїв та їхні характери) Хоча характери і так ясно - дупа))) Що він, що вона це дахознос! Вони реально створені одне для одного, бо тільки Олівія і витерпіла б такого як Деміан))) Хоча це все захисна реакція, але ж це ми визнаємо по ходу, тож Деймону пощастило знайти таку терплячу Олівію)
Дякую, що повернулась до них, дякую за кайф кайфезний і насолоду знати, що вони в твоєму серці. Дякую моя люба подруго за ейфорію від твоїх слів та вражень!!! Люблю і міцно обіймаю ажжж ажжж!!!) До старих і нових книг))) Цьом)))

avatar
Valentina
20.11.2022, 23:12:02

Дякую! Не знаю, що там у Деміана за проблеми в минулому, та його поведінка варта премії дупа року. Хочеться по ньому зіграти, як на барабані, щоб стали нарешті мізки на місце. Видно ж що вони з Олівією до безтями закохані, і треба ж так нецінити отримавши в нагороду таку жінку. Минуле так його затягло, що до сюгодення немає місця.(( Шкода, що Деміан не дав собі навіть найменшого шансу стати знову щасливим. Добре, що Олівія втекла, бо на відносини з ним ніяких нервів не хвалить. Те, що зараз між ними її просто знищить. Натхнення Вам та творчих успіхів!

Анна Харламова
30.11.2022, 19:31:03

Valentina, Згодна на всі сто!!! Він за цю роль, може отримати Оскара. Він реально вимотав нерви бідній Олівії, та й собі спокою цим не давав. Його минуле поїдало його з середини і він не міг ним поділитись.
Але Олівія глибоко щасіла в середині і оселившись в серці, почала змінювати "дупу року")))
Дякую, щиро дякую моя люба Натхненнице за підтримку, смачні враження, щирі емоції та побажання!!! Ціную і міцно обіймаю!!! Мирного неба та усіх гараздів!!!

avatar
Олена Гушпит
07.11.2022, 20:48:35

Він доводить мене до сказу!!! Прийшов,трахнув і....!!! "Якщо будуть питання,я більше не прийду..." Це що було??? Оце павич зазвіздівшийся!!!
Дякую!!!

Анна Харламова
09.11.2022, 18:14:52

Олена Гушпит, Знаю, знаюююю!!!! Він всіх доводить до сказу і Олівію теж) Але навіть такий дахозносно-домінантний красунчик, буде приборканий коханням!!!)
Нічого, нічого... Він скоро сам не захоче нікуди йти... Тоді і подивимося на нього)))
Дякую моя люба за Кайф кайфезний від емоцій!!! Обіймаю міцно-міцно!!! Кайф)

avatar
Kate Mag
01.11.2022, 07:23:14

Твою ж мати... От серйозно, Деміан Смоук - ніщо інше як кусок лайна. Такий величезний... Я просто в сказі! Як він може таке чудити?! Це з однієї сторони... А з іншої - хочу порівняти з відомим фільмом (бо читала книгу - ще гірше, ніж фільм). Так ось, ти Анно - просто перевершила всіх у цій темі домінантів! І тут не якісь там 50 відтінків... Тут більше 150 відтінків Деміана Смоука. Але це не відміняє того факту, що він fucking shit! Ох, яка я зла на нього! Але тебе міцно обіймаю! Книга супер! Пара супер! Ти супер!❤️❤️❤️

Показати 3 відповіді
Анна Харламова
09.11.2022, 18:13:12

Kate Mag, ❤️❤️❤️

avatar
Kate Mag
25.10.2022, 13:25:13

Залишу коментар зараз, не дочекаюсь до кінця... Що ж цей Деміан творить? ахаха... Бідна Олівія... Відчуваю, вона з ним добряче намучиться... Ох, люба Анно, але ж і спекотно! А це я ще навіть не дійшла до їхнього будь-якого тілесного контакту...

Показати 3 відповіді
Анна Харламова
28.10.2022, 17:25:55

Kate Mag, Все зловила, моя хороша ❤️❤️❤️

avatar
Неталі МакКензі
22.09.2022, 15:46:19

Ось так нестримне бажання перетворилось на чуттєве почуття. Яке, попри опір, розтопило кригу. Але завжди є "але"... Чудова історія! Дякую за неї!

Анна Харламова
25.09.2022, 18:20:10

Неталі МакКензі (Netaly McKenzie), Моя люба, дорога Пташечко, щиро дякую за увагу, тепло та смачні враження від цієї пари!!! Я дуже щаслива, що книга припала до душі!!! Це і є моя нагорода!!! Ооо так, кохання розтопило лід. Дякую, моя люба!!!! Обіймаюююю)))

avatar
Марина
15.09.2022, 00:12:48

Книга супер....читала з захопленням...бажаю Вам Анна натхнення, хай ваші рідні та ваша муза завжди будуть з вами....Мирної ночі та солодких снів....
Дякую за гарні враження та емоції які викликала ця історія...

Анна Харламова
17.09.2022, 11:30:55

Марина, Моя люба, дорога Пташечко, щиро дякую за неймовірно-солодкі враження від цієї пари та їхньої історії кохання!!!! Мені надзвичайно приємно знати, що Деміан та Олівія потішили та подарували гарні враження!!! Дякую, моя люба Натхненнице!!! Мирного неба та усіх гараздів!!!!

avatar
Наташа Федорук
07.08.2022, 13:27:44

Дякую,моя пташечко за шалену та неймовірну історію кохання,за гарячих та нестримних героїв:Деміана та Олівію.Ще з першої зустрічі вони відчули потяг один до одного.Хоча містер «Холодна крига»був надзвичайно сексуальним,але своїм серйозним та крижаним поглядом зваблював та морозив одночасно.Домінант та неприступна броня,яку Олівія намагалась з кожною зустріччю подолати.Вони дуріли один від одного в прямому сенсі цього слова,бажали один одного всіма фібрами душі та одночасно забороняли собі дати волю почуттям,насолоджуватись коханням та отримувати кайф.Серцю не накажеш,кого кохати всією душею,і воно обирає саме свою другу невід‘ємну частинку,щоб бути спорідненими назавжди.Деміан не розумів і не дозволяв собі минуле залишити в минулому і жити сьогоденням,якщо в його житті трапилась найбажаніша і наймиліша людина.Яка для його стала ковтком свіжого повітря та сенсом життя,то потрібно бути з нею,а не мучитись здогадками хто,де і з ким.Ох,ці ж характери та упередження-це надто гарячий коктейль.Дякую,моя бджілко за емоції,за неймовірний настрій.Бажаю тобі мирного неба,солодкого настрою та кохання,від якого завжди паморочитиметься голова.Міцно обіймаю,сумую та люблю.❤️❤️❤️❤️❤️

Показати 3 відповіді
Анна Харламова
25.08.2022, 14:36:48

Наташа Федорук, Навзаєм моя люба!!! Люблю і міцно обіймаю моя мила Красунечко ❤️❤️❤️

avatar
Maryna Jovbak
21.07.2022, 13:10:52

Найкраща авторко я немогла не купити книгу.
Дякую за ваші шикарні книги в мене коли депресія а бо просто чогось сильно хочеться такого солодкого))) я читаю ваші книги а я іх читаю кожень день .
Дякую вам.

Анна Харламова
02.08.2022, 18:16:22

Maryna Jovbak, Моя люба, дорога Натхненнице!!! Вибачте, що одразу не відповідаю. Не побачила сповіщання про коментар. Яка я щаслива, що ви подарували мені і цій книзі свою увагу!!! Дякую за придбання, натхнення та дахозносні слова, які дарують насолоду!!! Я дуже щаслива знати, що мої книги дарують вам гарні емоції та світлі враження! Ціную дужееее, що ви поруч!!! Завжди радію, коли бачу ваш смаколик!!! Люблю і міцно обіймаю моя мила Натхненнице!!! Дякую!!!! Друга частина дилогії, вже на сайті) Запрошую) Цьом)
Мирного неба і завжди гарних емоцій!!!

avatar
Наташа Горецька
11.07.2022, 08:01:38

неочікуване зізнання)
вітаю із завершенням книги)

Анна Харламова
11.07.2022, 11:44:09

Наташа Горецька, Деміан здивував, так здивува!!))
Дякую моя люба Пташечко, що завжди поруч, надихаєш та підтримуєш!!! Ціную безмежно!!! Дякую!!! До зустрічі у другій книзі дилогії) Обіймаю міцно-міцно)

avatar
Юлія Чупило
10.07.2022, 19:28:32

вітаю, сонечко...!! боялася що буде якась катастрофа в кінці першої частини.... а ти так щедро подарувала нам надію... таку потрібну і бажану... дякую, тобі за твою творчість, за цікавих героїв, за сімейні таємниці.... обіймаю, до зустрічі в 'Ідеадьній спокусі'... надіюсь там вже буде ідеадьно, менше помилок, менше ідіотських вчинків... все буде Україна...!!! цідунки.. :-***

Анна Харламова
10.07.2022, 21:32:44

Юлія Чупило, Дякую моя люба Чарівнице!!! Мммм тільки так, ніяк інакше!!! Тільки віра, кохання та надія!!! Хоч він напартачив, але знає, чого хоче. Це був чарівний копняк до дій. Так мало бути. Тепер лише боротьба за "вони є"!!! Бо вони є і є за що боротися, кохають двоє тож все буде добре!!! Потрібно лише говорити, чути і ідеально коханти!!!
Дякую моя хороша, за натхнення під главами, за наснагу писати та творити!!! Обіймаю міцно-міцно і до ідеального продовження!!! Все буде Україна!! Обіймаю)

avatar
Леся Вікрам
10.07.2022, 18:54:12

Ну от і все,Олівія вирішила більше не намагатись чогось добитись, і прийняла рішення тільки ділові стосунки нічого більшого, а що хотів Деміан після всіх своїх заскоків, то я хочу то не хочу, тепер нехай розгрібає по повній, і йому буде ой як не солодко. Дякую вам за цю чудесну книжку, за те що подарували стільки феєричних емоцій і вражень, дуже хочу щоб продовження було саме таким. Бажаю вам нестримного натхнення і неймовірної музи, мирного неба, душевного спокою, і знайте що все буде в нас чудово ми все зможем. Все буде Україна.

Анна Харламова
10.07.2022, 21:27:49

Леся Вікрам, Моя люба, як я радію, отримувати від вас смаколик!!! Мммм це моє натхнення на написання продовження!!! Дякую за увагу, натхнення та рушій писати!!!
Так, Деміан Смоук лажанувся по повній!!! Тепер все виправляти, розмовляти, чути та робити вчинки!!! Тепер тільки так. Олівія потрібна його турбота та вчинки. Він кохає її, вона його - все буде добре!!! Буде ідеальна спокуса.
Дякую за такі смачні, дивовижні, кайфезні емоції та очікування на продовження цієї історії кохання!!! Обіймаю міцно-міцно з найкращими побажаннями добра!!! Новинка вже на сайті) Будемо спостерігати та кайфувати!!! Обіцяю!!! Мирного неба!!! Все буде Україна!!!

avatar
Наталія
10.07.2022, 18:49:44

Вітаю тебе з завершенням першої частини!!!
Таки Деміан зробив це що Олівія розчарувалась, перестала вірити і стала боятись бути знову покинутою Навіть слова про кохання не змінили нічого тут уже потрібні вчинки Можливо якби він дав детективу розказати правду про батьків ця ситуація була б іншою але маємо те що маємо і не завжди цінуємо тих кого ми насправді кохаємо
Дякую тобі! Натхнення , здоров`я , успіху , підтримки , мирного неба та затишного вечора!

Анна Харламова
10.07.2022, 21:23:16

Наталія, Дякую, щиро дякую моя люба Натхненнице!!!
Я дуже щаслива знати, що ця книга тобі припала до смаку!!! Тепер на нас чекає ще більше пристрасті, розмов, розуміння та ідеальної спокуси!!!!)))
Головне щоб він або зізнався, або дозволив це зробити детективу.
Сподіваємося, що все так і буде!!! Буде багато кохання, це я гарантую!!!
Дякую моя люба за емоції, підтримку та побажання!!! Рушаємо до другої частини)
Обіймаю міцно-міцно!!! Мирного неба та усіх гараздів!!!

avatar
Надія
10.07.2022, 17:10:35

Вітаю із завершенням 1 частини цієї неймовірної історії!!! Нарешті ці слова прозвучали "Я тебе кохаю"... Ех! Але ж Деміан сильно накосячив і це самими словами не виправиш. Проте я вірю в Деміана!!! Він все виправить і поверне Олівію!!!! Дякую!!!! Бажаю ніколи не зазнавати мук творчості!!!! Миру, щастя, добра!!!!

Анна Харламова
10.07.2022, 17:24:27

Надія, Дякую, щиро дякую моя люба Пташечко!!!! Я безмежно вдячна за натхнення, підтримку та рушій писати!!! Я щаслива, що перша частина до душі, обіцяю, що і друга буде дахозносною!!! На нас так багато всього чекає!!!!!
Так, Деміан накосячив, але в його силах все виправити. Вони кохають одне одного, тож все буде добре, головне дати шанс і скористатись ним!!! Дякуюююю!!!!! Обіймаю міцно-міцно і до сьогодні)
Мирного неба та усіх гараздів!!!!

avatar
Марина Салывин
10.07.2022, 17:02:23

Ну Деміан Смоук, ну здивував так здивував! Тільки сказати це треба було на день раніше і все, ця неймовірна жінка, яка оселилася в думках, серці і штанях була б твоя навіки. Але все розумні заднім числом чи розумом. Тож вперед, вигадувати способи, якими повернути Олівію. І це не слова про кохання, вона їм не повірить. Хоч повірити може і повірить, але не довіриться. Завжди буде боятися, що буде як з батьками.
Всю книгу хотіла, щоб Олівія дала відсіч Деміану, коли він поводився як козел. Але зараз мені шкода їх обох. Кохають обоє, страждають обоє, дурні обоє. Але завжди так стається: поки маємо не цінуємо, а втративши плачемо. Деміан має всі шанси повернути кохану, але йому доведеться вистрибувати зі штанів. Дякую, моя Квіточко! Чекаю на продовження, на вигадки Деміана і на вертіння хвостом Олівії! Вітаю із завершенням ще однієї шалено-дахозносно-крутої історії) Нехай вона полонить серця читачів, захоплює і відносить на вершини кайфу!) Люблю! Цьомаю!

Анна Харламова
10.07.2022, 17:20:01

Марина Салывин, Ааааа я знала, зналааааа!!!! КАЙФ КАЙФЕЗНИЙ!!! Я радію, що Деміан зміг тебе здивувати!!!!
Ти права, тепер Деміану Смоуку потрібно старатися, боротися за них по повній та на всі 100000% Він напартачив, але готовий зробити все, щоб повернути ту від якої дах зносить. Йому потрібно боротися зі страхами, і він готовий це робити. Їм багато ще доведеться дізнатись, прощати, але також багато дазозносити, кохатися і пізнавати та відкривати одне одного!!!
Знаю, що тепер школа обох, знаю... Але ці двоє повинні пройти цей шлях, щоб все у них було в кайф!! Вони є - і це головне!!! Дякую моя люба подруго за ейфорію від твоїх слів та вражень!!! Дякую за те, що завжди поруч та надихаєш!!! Я ціную тебе безмежно!!!! Люблю і міцно обіймаю моя хороша!!! І до сьогодні)))) Цьомаю)))

avatar
Reader Lana
10.07.2022, 16:32:34

Вітаю з завершенням першої частини! Ох і наламав дров Деміан Смоук.....і тепер прийдеться напрягти свою дупу, щоб .....повернути не тільки Олівію, але її довіру! Розтоптав "галявинку"....на якій могли бути "квіточки"! Дякую, Ягідко, за шалені емоції! З нетерпінням чекаю на продовження!)

Анна Харламова
10.07.2022, 17:11:33

Лана Міцкевич, Дякую моя люба Пташечко!!! Я щаслива, що книга припала до душі!!!
Оооо так, це правда!! Деміан надав, тепер виправляти. Але це буде не так легко, як здається. Звичайно іскрити буде, звичайно їй важко втриматись щоб не спокуситись, але вона теж дасть прочуханки!!! Дякую за Кайф кайфезний!!! Надихаюсь на нову книгу!!! Обіймаю міцно-міцно і до сьогодні))) Цьомаю)))

avatar
Анна Багирова
10.07.2022, 16:11:02

Навіть немаю що додати. Оксанка сказала все й за мене, красномовно та правильно! Нехай цей гад тепер тренує ходьбу на колінах! І тільки так!!!)) Дякую тобі, моя цукерочко, за продочку. З нетерпінням чекатиму на другу частину!)) Люблю і міцно обіймаю!)) Цьомики!)))))

Показати 7 відповідей
Анна Харламова
10.07.2022, 17:08:19

Анна Багирова, ❤️❤️❤️❤️

avatar
Оксана Тарас
10.07.2022, 15:27:52

О ТАК!!!!!!!!!!!!! ТАК ТОБІ І ТРЕБА САМОВПЕВНЕНИЙ ДЕМІАН СМОУК!!!!!! ОЛІВІЯ МОЛОДЕЦЬ, ВИСТОЯЛА.... І все.... тут моя радість скінчилася.... Двоє зранених людей, обпечених об життя, з коханням, але без віри і впевненості... Зі своїм душевним болем і так потребуючих тепла і сім'ї.... Мені жаль їх обох.... Але маю надію, що від хепі енду ти не відмовилась і в нас буде можливість через Олівію покошматити самовпевнену трахану дупу)))))) Дякую моя Солодка! За те, що ти пишеш, а я насолоджуюся і зігріваюсь! Люблю тебе безмежно і міцно обіймаю! Шаленьства, безпеки, пристрасті і кохання під мирним небом з перемогою! О ТАК саме з тим, з твоїм персональним героєм ( якому дуже дякую і його побратимам).... 69, цьомаюююююююю)))))))

Анна Харламова
10.07.2022, 15:55:43

Оксана Тарас, Ха-ха!!!))) О так!!! Тепер він буде боротися за Олівію, тепер буде робити все, щоб повернути ту, яка всім серцем його покохала і пробачала.
Ти права, кожен по своєму зазнав якихось ран і їх треба швидко лікувати коханням та емоціями!!! Цілунками та дахозносними ночами, ранками та сніданками!!! Головне тепер Деміану Смоуку постаратись!!!!
Ха-ха які там, розбір польотів тільки розпочинається!!!! Тепер містер Холодна краса отримає по повній))) Олівія рулить))) І кохання перемагає всі перешкоди, це аксіома!!!)))
Дякую моя люба, що твоя увага, смаколики, підтримка, смачні слова та душевні побажання, завжди зі мною!!!! Ціную і дякую!!!!
Мирного неба, кохання, О ТАК, 69, багато насолоди та спокуси!!!! Люблю і міцно обіймаю моя мила Цукерочко!!!!
Дякую за слова, які торкаються серця!!! Мені надзвичайно приємно, це безцінно!!! Все буде Україна!!! Перемога за нами!!!!
До сьогодні)))) Цьом))))

avatar
Юлія Король
10.07.2022, 15:47:23

Вітаю із завершенням першої частини! Чекаю з нетерпінням на другу частину. Деміан потішив. Цікаво буде спостерігати за Олівією та Деміаном в другій частині.

Анна Харламова
10.07.2022, 15:49:35

Юлія Король, Я кайфую!!!! Дуже рада, бачити о вам до смаку перша книга, дуже вірю що в друга частина захопить!!! Дякую за натхненнячко моя люба Пташечко!!! Обіймаю міцно-міцно і до сьогодні)

avatar
Раїса Сонце
10.07.2022, 15:45:33

Я ХОЧУ ДРУГУ ЧАСТИНУ!!!! Анночко, ви найкраща! Це щось! Я в захваті від цієї історії. Безмежно дякую за ці неймовірні і такі різні емоції!!! Дякую!!! Чекаю дуже вечора щоб продовжити взнавати наших героїв ще ближче! Натхнення вам мій любий авторе!!!! Мирного неба!

Анна Харламова
10.07.2022, 15:48:47

Раїса Сонце, Ааааа дякую, дякую моя люба Пташечко за враження та емоції які надихають!!!! Щаслива знати, що ви очікуєте на цю цієї історії кохання Деміана та Олівії!!! Щаслива!!!! Дякую від щирого серця за Кайф кайфезний!!! Обіймаю міцно-міцно і до продовження!!! Мирного неба та усіх гараздів!!!

avatar
Анна Харламова
10.07.2022, 14:18:47

❤️❤️❤️ ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА ПЕРШОЇ ЧАСТИНИ ДИЛОГІЇ СЬОГОДНІ О 15:00.
ПРЕМ'ЄРА ДРУГОЇ ЧАСТИНИ ДИЛОГІЇ О 19:00❤️❤️❤️

avatar
Анна Харламова
10.07.2022, 14:18:04

❤️❤️❤️Дякую усім, хто читає цю дилогію!!! Дякую за підтримку та натхнення!!!❤️❤️❤️

avatar
Snizhana T
10.07.2022, 12:20:11

Цікаво, чому Деміан не дозволяє собі, зоб Олівія була з ним і нарешті зізнатися в своїх почуттях. Хант класний друг він намагається допомогти, але що робити якщо це розмава в закриті ворота, Деміан розуміє, але не хоче нічого робити)
Все-таки Деміан зробив вибір на користь того, щоб Олівія нічого не знала про своїх батьків, ще й зайшов, коли вона плакала по його провині, не просто так вона бачила вину в його очах.
Деміан точно дурень, як він міг подумати, що Олівія захоче з кимось ще бути, якщо кохає його і він же це знає) Ще й так Лорелейн не вчасно зайшла і Олівія їх побачила разом.
А Олівія молодець, що зібрала і справді хай не йде до нього в кабінет, а то він зараз знову наговорить дурниць, а ти сиди і думаю, чи може він проситиме пробачення. Я вже в передчутті їхньої розмови)))
Дякую за продочки) Мирного недільного дня) Обіймаю і цілую)))

Анна Харламова
10.07.2022, 14:17:15

Сніжана Т, Привіт моя люба Пташечко!!! Рада, радааааа смакувати твоїми враженнями!!!
Боїться і як йому здається, його страхи мають під собою грунт. Його минуле не дає йому спокійно жити і будувати з Олівією свій ідеальний світ. Але хто зна, може вже сьогодні на них чекають зміни. І дуже кардинальні зміни.
Хант це дружбаніще!!!! Він неоальний друг!!! Молодець, що говорить прямісінько в лоб все, що думає. Це і потрібно Деміану.
Він приймає рішення, які хоче щоб були на користь, а виходить як завжди. Але хто зна, може це і найкраще... Поки що.
Баран одним словом!!! Він образив її, як тільки міг. Тепер доведеться дуже сильно постаратись, щоб Олівія пробачила такі слова.
Ооо це буде мега кайфезно і дуже неочікувано!!!
Остання глава першої частини о 15:00 а прем'єра о 19:00))) Дякую моя люба Пташечко за враження та емоції які надихають!!!! Обіймаю міцно-міцно і до сьогодні)
Мирного неба та кохання!!! Цьом)))

avatar
Марина Салывин
10.07.2022, 11:04:59

Навіть не знаю, чи вдасться Деміану все виправити. Після таких слів... Так, до цього Олівія все пробачала і виправдовувала, але, здається, це була остання крапля в чашу її терпіння. Деміану варто записатися до психолога і розібрати своє минуле по цеглинках, бо воно не дасть йому жити, жити щасливо, жити з Олівією. Ах, Лорелейн не в той час прийшла?! Хто заборонив закрити огляд? Тоді б Олівія нічого не побачила. Ааа, напевно, Деміан не міг навіть припустити, що Олівія підіймається до них на поверх?! Ну що ж, розгрібати так розгрібати свої косяки. І тепер легко не буде. Бо ще й ревність розпустила свої щупальця в Деміані. Дякую, моя Квіточко! Чекаю, що ж зробить Деміан) Люблю! Цьомаю!

Анна Харламова
10.07.2022, 14:11:04

Марина Салывин, Ти права, терпіння в Олівії пішло по швах. Тепер Деміану Смоуку доведеться зі шкури лізти. Вона втомилася і її можна зрозуміти. А йому потрібно виправляти помилки і самого себе і свою поведінку.
Баран він. Одним словом. Не додумався, коли це потрібно. Але він дійсно не розраховував, що Олівія опиниться біля його кабінету в цю ж саму секунду. От і має. Побачимо вже сьогодні, які зміни нас очікують і чим здивує Деміан Смоук!!!
Дякую моя мила подруго за ейфорію ввд твоїх слів та вражень!!!! Люблю і міцно обіймаю моя мила!!! До сьогодні))) Цьом)))

avatar
Марина Салывин
08.07.2022, 16:03:35

Ну і ідіот Деміан Смоук, трахана він дупа! Це тільки його хвора голова могла про таке подумати, потім натякнути Олівії, а після взагалі сказати те, що закоханій жінці казати не можна. Невже він настільки сліпий, що не бачить відношення Олівії до нього. Сам же казав, що вона не така, що не буде стрибати в ліжко до першого-ліпшого чоловіка. А тепер що? Він її образив, скоро схаменеться, але буде занадто пізно. У Олівії в голові вже установка "нас немає", хоч серце і болить, рветься до того, хто приваблює її, кого хочеться в усіх сенсах цього слова. Але, виявляється, ревність може застилати очі, відключати мозок, а язику давати повну свободу. І в результаті, виходить те, що вийшло. Сподіваюся, Хант докопається до істини і відправить Олівію в Японію. А трахана дупа містер холодна краса нехай кусає собі лікті. Там-то Олівія набереться холодності японців і потім помаринує Деміана. А то звик, що всі йому підкорюються. І нехай детективу дасть відбій у мовчанні. Олівія має право знати те, за що вона платила детективу. Хоч би яким болючим не було це знання, вона цього хоче, вона це повинна отримати. Дякую, моя Квіточко! Люблю! Цьомаю!

Анна Харламова
10.07.2022, 14:07:45

Марина Салывин, Баран!!! Ну і все, що говорить на нього Олівія!!!
Він цим дуже її образив, дуже. І тепер йому коанти. Олівія так просто тепер не пробачить, хоча і хотітиме і бажатиме, як завжди, але вона ображена за такі слова. Це вже було просто жесть, тому Олівія тепер дасть здачі.
Деміан Смоук взнає, що таке розлючена Олівія Вілсон!!!
Ха-ха все може бути. Хто зна, може в Японію її зарезнуть))) Тоді Деміан лікті собі згризе)))
Звичайно вона повинна знати правду. Головне щоб вона це взнала від Деміана, бо якщо взнає якось інакше про його махінації - кранти.
Дякую моя люба подруго за ейфорію від твоїх слів та вражень!!!! Люблю і міцно обіймаю моя мила!!!!

avatar
Наталія
10.07.2022, 08:02:10

Де був той все розуміючий Деміан коли говорив гидоти Олівії Чи він прокидається лише тоді коли закине добрячу порцію алко
Я розумію що в тверезого на думці те в п'яного на язиці,але навіть це не допоможе повернути прихильність дівчини
Дякую тобі вишеньки! Натхнення тобі, здоров'я, позитиву, успіху, мирного неба та спокійної неділі!

Анна Харламова
10.07.2022, 14:04:35

Наталія, Ооо скоро ми не впізнаємо Деміана, він почне відкриватись і це просто ваууууу!!!
Ха-ха точно, що у п'яного на думці!!! Це факт!!!
Сьогодні буде мега кайф!!! Дякую моя люба Натхненнице за смачнючі емоції та враження!!! Обіймаю міцно-міцно і до сьогодні!!!
Продовження вже о 15:00 а нова книга о 19:00))
Мирного неба та усіх гараздів!!! Обіймаю)

avatar
Надія
07.07.2022, 21:24:36

Ох! Деміан і напартачив!!!! Так образив Олівію!!! Пора все виправляти, поки ще не пізно!!!!Дякую!!! З нетерпінням чекаю на продовження!!!!

Показати 4 відповіді
Анна Харламова
09.07.2022, 17:17:42

Надія, Ваші слова, цей кайфезний настрій дарує мені натхнення!!! Дякую моя люба!! До завтра!!!! Обіймаю міцно-міцно!!!

avatar
Юлія Чупило
08.07.2022, 10:33:11

ох, атмосфера дуже напружена... повітря наелектрезоване... тіло аж поколює... щось назріває.... чекаю з нетерпінням... цілунки і до зустрічі на сторінках... :-***

Анна Харламова
09.07.2022, 16:48:05

Юлія Чупило, Дуже... Дуже і це ще не все. Завтра буде дещо цікавезне!!! Дякую моя люба Пташечко, за те, що ти поруч!!! Я дуже потребую цієї зарядки батарейок під назвою "поговоримо про книгу")))
Дякую тобі!!!
Продовження завтра о 15:00 а прем'єра о 19:00)))
Цьомаю!!!! Мирного неба!!!

avatar
Rinka Asaeva
07.07.2022, 23:39:13

Олівія дуже ображена і це тепер буде важко виправити, але ми віримо в Деміана)

Анна Харламова
09.07.2022, 16:46:16

Rinka Asaeva, Дуже. Вона дуже ображена. Тепер йому доведеться дуже постаратись. Продовження завтра о 15:00 а прем'єра о 19:00)))
Дякую моя люба Пташечко за враження!!! Обіймаю міцно-міцно і до завтра)

avatar
Марія Потапенко
07.07.2022, 19:25:43

Він закоханий по самі вуха. Що ж він так вперся? Чого не дозволяє бути собі щасливим? Сподіваюсь, що він змінить тактику.

Анна Харламова
07.07.2022, 21:26:41

Марія Потапенко, Ооо це правда!!! Він її кохає. Дуже кохає. І все скоро виправить. Ми взнаємо, що його так тривожить, Олівія зцілить його серце.
Дякую моя люба Пташечко за враження та емоції!! Обіймаю міцно-міцно!!!

avatar
Марина
07.07.2022, 18:49:18

Чекатиму з нетерпінням продовження. Натхнення Вам та мирного неба.

Анна Харламова
07.07.2022, 18:50:55

Марина, Дякую моя люба Натхненнице за підтримку та очікування на нову главу!! Обіймаю міцно-міцно!!! Дякую моя люба!!! Мирного неба та усіх гараздів!!!

avatar
Анна Багирова
07.07.2022, 18:47:17

Олівіє, будь ласка не прийди в кабінет до того мудака!!!)) Втікай від нього якомога далі!!!))
Нервів не вистачає писати коментар. Вибач люба, у мене одні нецензурні слова в голові!)) Чекатиму на продовження. Дякую тобі, моя красунечко, за проду.))) Цілую. Люблю. Обіймаю.))))

Анна Харламова
07.07.2022, 18:50:04

Анна Багирова, Ха-ха))) Знаю, знаю і на радість тобі і всім читачам, Олівія в наступній книзі буде дресирувати його!!!
Дякую моя люба Пташечко за враження та емоції!!! Дахознос!!!!
Люблю і міцно обіймаю моя мила!!! До нової глави!!!
Цьомики)))

avatar
Наташа Горецька
07.07.2022, 18:46:59

які емоції)

Анна Харламова
07.07.2022, 18:48:53

Наташа Горецька, Ооо так емоцій в наступній частині буде ще більше!!!
Дякую моя люба Пташечко!!! Обіймаю міцно-міцно!!!

avatar
Анна Харламова
07.07.2022, 17:35:26

❤️❤️❤️Вирішальні глави, а потім до другої частини. Дякую мої любі Натхненники за колосальну підтримку!!! Обіймаю міцно-міцно ❤️❤️❤️

avatar
Марина
05.07.2022, 21:20:14

Оце так, який же він ідіот....ідіот...так її зламати...вона ж всю себе йому віддала, а він ...він її просто розчавив як комашку...як мурашку яка хоче жити та кохати, кохати,щоб не відчувати нічого віддати всю себе коханню з ним тільки з ним їй ніхто інший не потрібен.... Який же ти Деміане все таки ....бовдур, який втратив ту єдину яка могла подарувати весь світ і навіть більше....
Чому, чому він так вчинив, адже має бути серйозна причина такого вчинку....він же її кохає до безтями і також не може жити без неї....Та ще і Лорелейн покликав щоб остаточно розбити її...
Чекатиму з нетерпінням продовження історії.. Натхнення тобі та мирного неба.

Анна Харламова
07.07.2022, 17:35:10

Марина, Знаю, знаю що дуже прикро за Олівію, але обіцяю, що скоро Деміан Смоук буде змінюватись.
Ми будемо спостерігати, як він змінюється заради кохання до Оліаії, як буде впускати її в своє життя.
А зараз.. зараз важко Оліаії, але скоро все буде класно!!!
Дякую моя люба Пташечко за враження та емоції які надихають на нові ідеї та дарують тепло!!!
Обіймаю міцно-міцно!!! Мирного неба!!!

avatar
Анна Багирова
06.07.2022, 00:15:39

Капець!(༎ຶ ෴ ༎ຶ) Він що, бляха, безсмертний???? Та пішов він, мудило, нах...))
Олівіє, бери себе в руки, звільняйся і нехай цей задрот потім кусає лікті, якщо достане, звісно!!!
Все припиняю писати, бо зараз піде ненормативна лексика.)) Чекатиму на продовження. Дякую тобі, сонечко, за сьогоднішню невтішну проду.)) Обіймаю тебе, люба, і цілую. Люблю.))))

Анна Харламова
07.07.2022, 17:33:42

Анна Багирова, Ха-ха))) Це він так думає, бо Олівія ще до нього не дісталась)))
Обіцяю, що від сьогодні Деміан Смоук буде змінюватись!!! Скоро багато чого дізнаємося)))
Дякую моя люба Пташечко за враження та емоції які надихають!!! Люблю і міцно обіймаю моя мила!!!
Продовження вже на сайті)

avatar
Наталія
06.07.2022, 05:48:27

У мене не лишилось слів щоб думки описати
Скільки цей ідіот дурнуватий може знущатись з дівчини Це ж просто не нормально Він хворий якийсь чи просто любить причиняти біль тим хто його любить
Схоже комусь потрібен психолог щоб мозок повернув на місце
Бідолашна Олівія і що тепер їй робити адже важко тепер буде працювати в офісі
Дякую тобі! Ех розчарувалась я в Деміоні
Натхнення тобі , миру та спокою!

Анна Харламова
07.07.2022, 17:32:37

Наталія, Він сам себе заганяє у кут і змушує страждати тих кого любить.
У нього є страхи і скоро ми про них дізнаємося. Та ми ще купу чого дізнаємося!!!
Це я гарантую!!! Ще ж наступна книга)))
Вже від сьогодні Деміан Смоук буде змінюватись)))
Дякую за дахозносні емоції!!! Кайф!!!
Обіймаю міцно-міцно!!! Продовження вже на сайті)
Дякую моя люба!!! Мирного неба та усіх гараздів!!!

avatar
Reader Lana
05.07.2022, 22:46:43

Оце так жесть! Блін! От ідіот....мудак....осел висловухий! Як так можна було розтоптати серце бідної Олівії?.....

Анна Харламова
07.07.2022, 17:30:44

Лана Міцкевич, Весь набір!!!)) Ха-ха))
Скоро, скоро ця дура буде змінюватись!!! Я обіцяю!!!
Продовження вже на сайті)
Дякую моя люба за емоції!! Обіймаю міцно-міцно)

avatar
Rinka Asaeva
07.07.2022, 03:34:56

може хоч колись Деміан зрозуміє, що без Олівії він не зможе і тоді почне діяти як чоловік ...

Анна Харламова
07.07.2022, 17:29:45

Rinka Asaeva, Вже!!! З сьогоднішньої глави!!! Скоро ми побачимо Деміана Смоука з іншого ракурсу)
Дякую моя люба Пташечко за враження та емоції!!!
Нова глава вже на сайті) Обіймаю)

avatar
Марина
05.07.2022, 01:28:11

Бідненька Олівія їй так важко все переживати, а ще важче кохати знаючи що тебе кохають але не впускають в своє життя.... Чому ж Деміан так вперто стоїть на своєму...невже він не хоче бути щасливим..??? Потрібно просто зробити крок, розповісти правду якою б вона не була, а потім все налагодиться ...Скільки він вже її мучитиме загадками...скільки даватиме шанс,а потім забиратиме..???Ох і не легко їм обом....
Натхнення Вам та чекатиму на продовження історії. Доброї ночі, солодких снів та миру нам всім.

Показати 3 відповіді
Анна Харламова
07.07.2022, 17:28:50

Марина, Дякую моя люба Пташечко!!! Щиро дякую!!! Продовження вже на сайті!!! Обіймаю міцно-міцно)

avatar
Аліна Скінтей
06.07.2022, 12:31:42

Чудово задумка історії✨
Натхнення та творчого успіху✨

Анна Харламова
06.07.2022, 17:36:37

Skintey Alina, Безмежно вдячна за підтримку та такі гарні враження!!! Дуже приємно!!! Ціную. Дякую!!!
Мирного неба!!!

avatar
Оксана Тарас
06.07.2022, 00:09:29

От курде!!!!! Він точно скотиняка!!!! Скотиняку на гіляку!!!! Як він так може?!!!! Зволоч!!!!

Анна Харламова
06.07.2022, 17:36:06

Оксана Тарас, Ха-ха емоції!!! Ааааа кайфую від таких шалених емоцій!!!
Дякую за дахознос!!! Люблю і міцно обіймаю моя мила Цукерочко!!! До нової глави!!!))) Цьомики)
МИРНОГО неба, О ТАК, 69 і дахозносу!!!

Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше