Красуня і Чудовисько

Інколи я замислююся, чому так багато людей страждає в стосунках, особливо жінок? Вони одружуються з партнерами, які їх не цінують і поводяться з ними як зі слугами. При чому, часто жінка іде за чоловіка вже з кількома розбитими шлюбами і всі навколо кричать: "він козел", а жінка повторює "зі мною так не буде, з мною він зміниться". От тільки ніхто не змінюється проти своєї волі.

І от, питання, чому? І мене осінило - у всьому винні казки. Точніше те, як їх люди трактують.

У казках достатньо поцілувати чудовисько і воно перетвориться на прекрасного принца. 

У казках достатньо турботи, щоб у тебе закохалися.

У казках достатньо буди красивим, щоб вибрали тебе, а не бридку Фурію.

Але це не правда. Чудовисько може стати прекрасним принцом, але навіть в казці, покохати все ж треба Чудовиська, а не імовірного принца.

На цю тему запрошую до читання мого невеличкого оповідання:
https://litnet.com/uk/book/krasunya-chudovisko-b158050

 

7 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Стефанія Лін
24.07.2019, 12:21:30

Я б сказала, що ці жінки просто з тих, хто люблять пожаліти себе і мають синдром жертви. Їм подобається подібне, раз вони не змінюють своє життя.

Показати 3 відповіді
Іва Білка
24.07.2019, 14:25:01

Стефанія Лін, Щодо очікування я з вами цілком і повністю, на всі 100% згодна))

avatar
Уляся Смольська
24.07.2019, 12:35:52

Якби ж то було так просто і насправді казки були у тому винні... Майбутня модель поведінки і сім'ї закладається ще з дитинства, а прикладом для наслідування є сім'я, в якій ця дитина росте. Тобто, якщо дівчинка (адже Ви говорите про жінок) зростає в сім'ї, де батько принижує матір, де вона кладе себе на алтар сім'ї заради того, щоб вгодити чоловіку, забуває про себе, як особистість, то така модель поведінки закладється в дитини і вважається цілком нормальною. Це, так би мовити, першопричина. А стосовно казок, то так, вони винні, але не ті дитячі оповідки про принців і принцес, а оті казки, які чує жінка від чоловіка, які він їй розказує майже не щодня)))

Іва Білка
24.07.2019, 13:03:48

Уляся Смольська, Всіх дуже зачепила фраза про те, що винні казки))) От тільки вона має продовження "у всьому винні казки. Точніше те, як їх люди трактують". А якраз трактування казок - це виправдання цінностей суспільства у якому живе людина. Ну принижує батько матір, ну поклала вона себе на алтар сім'ї заради того, щоб вгодити чоловіку, ну забула про себе, як особистість, але ж навіть у казках так - красуня віддалася чудовиську заради сім'ї, зате після поцілунку він на принца перетворюється.
В моєму розумінні - казки - це певні шаблонні сценарії життя, які дехто намагається застосувати до свого. Але нічого не виходить, бо казку вони спрощують і до кінця не розуміють її уроку.

avatar
SiBiMol
23.07.2019, 23:44:34

Так винні саме казки, ане без відповідальне відношення до вибору партнера. Так винні казки раз недовіряє батькам і друзям. Так винні казки, а не хворий дебіл, що знущається з дружини. Так винні казки, а не правоохорона система яка це допускає. Так винні казки, бо так не потрібно нічого робити і старатися працювати над собою і змінюватись заради людини, з котрою йдешь по життю. Так винні саме казки які читали в дитинстві, а нічого глибшого і серйознішого потім нечитали, бо були зайняті романтикою. Так винні саме казки...

Іва Білка
24.07.2019, 00:00:50

Правильно. Казки - це спрощене уявлення про життя, при чому навіть ці спрощені уявлення люди перекручують на свій манер, щоб виправдати свої дії. І ви навіть не уявляєте як багато залежить формування особистості саме від казок.

avatar
Анна Пахомова
23.07.2019, 23:34:11

Не казки винні, а моделі сім'ї, виховання, дитинство.

avatar
Лія Щеглова
23.07.2019, 23:10:15

а чому від початку Ви робите акцент на тому, що змінюватися ради жінки мусить чоловік? Ось де основний собака закопаний! Шлюб це компроміси, компроміси з обох боків. І тут жоден нічого не винен іншому...

Іва Білка
23.07.2019, 23:14:36

Лія Щеглова, Я якраз роблю акцент на тому, що думати, що хтось буде змінюватися заради тебе - це помилка. Треба або прийняти та кохати чудовисько, або іти собі шукати іншого "принца".

avatar
Trinn
23.07.2019, 22:45:11

https://litnet.com/uk/book/krasunya-chudovisko-b158050

Іва Білка
23.07.2019, 22:48:35

Trinn, =)) Дякую, поправила.

Інші блоги
Експеримент НадІ Мною... І Над Вами? (новинка!)
Привіт мої любі читачі! Сьогодні я виходжу до вас із тремтінням у руках і шаленим серцебиттям. Я зважилася на крок, якого ви від мене точно не чекали. Попереду на вас чекає абсолютно нетипова для мене робота, яка руйнує
Увага, новинка!
Любі читачі, вашій увазі оповідання «Розлом Морського Диявола. Перша жертва». (в процесі публікації) Цей твір передує великій книзі, яка закриє питання, що імовірно, з'являться після прочитання :) П'ятеро
✿ Сором'язлива квіточка і Чеширський кіт (візуал)
♥️ Сьогодні додалося ще три розділи до оповідання «Я (не) спік інгліш». Загалом шість, а це вже половина. ♥️ Вирішила показати вам героїв та їхню першу зустріч. ✿✿✿ Ніжна і сором’язлива квіточка
Абсолютна Новинка, Яку Ви Не Зможете Проспати!
Привіт, книгомани! Ви готові до порції шаленого гумору, підліткових інтриг та кохання, від якого летять іскри? Я Торія Ліра запускає книгу, яка змусить вас сміятися вголос і кусати лікті від напруги! ✨ «МІНУС ЧОТИРИ,
Епізод з гарячими джерелами.
Нарешті дописав новий розділ Шляху хрантеля! Вийшов нічогенький такий за об'ємом. Цілком присвячений відпочинку та рекреації героїв на гарячих джерелах)
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше