Пихатий мажор + проста дівчина зі знижкою!!!

Доброго вечора, мої хороші!

 

    Сьогодні   діє  знижка  на  книгу  "Гуляй, мажоре".  До   закінчення  дії   знижки   залишається  кілька годин.   Поспішайте!  ;)))

Гуляй, мажоре.

Анотація

- Ось ти і попалась мала. Що ти тут робиш? Ти що слідкувала за мною?
- Дуже ти мені потрібен. Я тут працюю.
- Та ти що. І хто ж цікаво, тебе взяв на роботу?
- Маргарита Петрівна.
- Хм. А вона знає, що взяла на роботу злодюжку?
- Я не злодюжка. Відчепись виродок. - я хапаю її за підборіддя і до болю стискаю пальцями .
- Що ти сказала, злиденка? Як ти смієш відкривати свій рот, в мою сторону? Тебе мати не вчила як потрібно розмовляти з людьми?
- В мене немає матері.
- Тобто, ти в нас ще й сирітка?- бачу як в її очах з'являється волога і не можу відвести від неї погляду. Сльозинка котиться по щоці, вниз до підборіддя і я наче зачарований слідкую за цим. Дивлюсь на її губи і сам себе не розумію. Чорт забирай!
- Чому ти така мерзота, Дене?
- Тому що життя в мене мерзенне, мала.

    УРИВОК:

      Коли  Даша  сказала  що кімната  готова ,   я  пішов  в ліжко   і  дуже  швидко  заснув.  Посеред  ночі  прокидаюсь  від  того,  що страшенно  хочеться  пити, мабуть впала  температура.  Підіймаюсь  і  йду  на  кухню.  Попив  і  вже  хотів  йти  до себе,  як  помітив  що  під  вікнами  хтось  ходить.  Придивляюсь.  Нічого  не  видно.  Беру  ніж  і   тихенько  виходжу  з  будинку.  Іду  в   ту  сторону,  звідки  бачив  рух.  Підходжу,  нікого.  Роздивляюсь  навкруги ,  як  раптом  чую  шурхіт  за   спиною.  Різко  розвертаюсь  виставляючи  перед  собою  ніж  і  чую  вереск. 

   -  Дашо,  с*ка.  Ти  якого  біса  тут  лазиш   посеред  ночі?  Я  мало  не  прирізав  тебе,  ідіотку.

   -  Ти чого  верещиш,  придурок?  Це  ще  хто  з  нас  ідіот.   Я  на  людей  з  ножем  не  кидаюсь.

   -  Рот  свій  закрий  і  вали  спати ,  злиденка

   -  Собі  закрий !  Мажор  бісів.-  ловлю  долонями  її  обличчя,  притягую   до  свого  рота,  і  грубо вриваюсь в  її  рот  язиком. А  ця  дикунка,  кусає  мене  за  губу.

   -  С*ка, - шиплю і  відчуваю  в  роті   металевий присмак. -  Ти  божевільна  дикунка.

    -  А  ти  імбецил  мажористий,  якщо  ще   хоч  раз  до  мене торкнешся... - не  встигає  договорити,  в  один  рух  перекидаю  її  через  плече   і  зробивши  кілька   кроків  під  її  прокльони,  кидаю  Дашу  в  басейн. 

   -  Охолонь , ящірко.-  кажу  і  розвернувшись швидко  йду  в  будинок ,  поки  не  вбив  цю  пришелепкувату.

   - Виродок!  Мажор  клятий!  -  чую  навздогін. 

    Заходжу  в  кімнату  і  намагаюсь  заспокоїтись.  Це  хриново.  Чим  більше  вона лається,  тим  сильніше  мене  заводить.  Дивлюсь  в  дзеркалі  на  опухшу  від   її  зубів  губу  і  розпливаюсь  в посмішці.

    -  Дикунка.

    Через  кілька   хвилин  чую  рух  в  коридорі  і   як  закриваються  двері  в  кімнату  Даші.   Лягаю  в   ліжко.  Завтра  нас  чекає  цікавий  день.  Ми   й   кілька  хвилин  не  можемо  витримати один  одного,  а  це  цілий  день.   Сподіваюсь ,  що до  вечора  дотягнемо  обоє...

Знижка  тут!

 

ТИХОЇ НОЧІ!!!

1 коментар

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Anna Anna
28.06.2026, 22:08:56

вони клааасні❤️❤️❤️

Тетяна Калинова
28.06.2026, 22:09:36

Anna Anna, Дякую, люба!❤️❤️❤️

Інші блоги
Книга «охоронець моєї мрії» вже в аудіоформаті!
Друзі, рада поділитися чудовою новиною! Моя книга «Охоронець моєї мрії» вже в аудіоформаті! Озвучена неймовірною «Пташкою» - Анастасією Чаленко історія доступна на YouTube каналі «Пташка. Аудіокниги українською».
Маленькі радості, нова книга, Вероніка на яхті ♥︎
Друзі, привіт! Як ваші вихідні? У Аслана з Веронікою вони почалися незабутньо... Але, маємо надію, закінчаться краще..)) Сьогодні Водійка для Дикого знову була в топ-3 книг, що набирають популярність на Букнеті❤️ Дякую
Рецензія "У пошуках життя"
Книга тут Я намагався якнайменше спойлерити, тому завчасно перепрошую: деякі направду хороші та круті моменти або ж прямі цитати були навмисно пропущені мною, щоб майбутній читач міг ознайомитися з ними самостійно. Анотація: «У
Запрошую!
Привіт! Сама ще не вірю, але вчора в другій половині дня розпочалася передплата на мою новинку) Хвилююся страшно, але варто рухатися вперед. Запрошую усіх, хто ще не читає цю історію, бо буде справді цікаво і, сподіваюся,
Чи можливо забути Луку?)
Вітаю, мої любі читачі!) Одного разу героїня цього роману закохалась у чоловіка, який здався їй ідеальним. Ці двоє навіть одружилися, хоча рідні не були від цього в захваті. Мало того - усіма силами протистояли цьому шлюбу.
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше