⏰ Час читати оповідання ⏰ ( і гра)
«Я (не) спік інгліш» вже повністю опубліковане, як я і обіцяла. Хто чекав на завершення, щоб прочитати – запрошую. ♥️♥️♥️

Хочу дещо додати і прояснити. Я пишу оповідання, які не є 100% правдою. Це зазвичай вигадані або ж прикрашені декорації з часточкою власного досвіду, досвіду знайомих, просто спостережень. Тобто цілком художні твори. ♥️ І я сподіваюся, що всі це розуміють. ♥️
Друге оповідання з серії «Скло спогадів» анонсую завтра. А поки пропоную вам подумати, що ж такого може приховуватися за цією обкладинкою і назвою? В останньому розділі оповідання "Я (не) спік інгліш" є більше інформації (наївний байт, так-так, а раптом підете і почитаєте).
Хто цей бідолашний? Чому він бідолашний? ☺️☺️☺️

✨ Дякую всім, хто читає і підтримує! Ви навіть не уявляєте, наскільки це важливо, коли є хтось на тому боці екрану, коли я розумію, що не одна, що не пишу в порожнечу. Щиро дякую і чекаю на відгук! ✨
11 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
Увійти❤️❤️❤️
Лана Жулінська, Дякую за підтримку ❤️
✨️❤️✨️
Анжеліка Горан, Дякую за підтримку ❤️
Невже це про Євгена з попередньої книги?))
Анна Лір, Цікава здогадка, але герої всіх цих оповідань не повторюються і не пересікаються)
Серія радше про загальний вайб молодих дівчат і їхніхпомилки))
Але Ви думаєте в правильному напрямку, той бідолашний точно не самотній)
❤️❤️❤️
Оксана Соловій, Дякую за підтримку ❤️
❤️❤️❤️
Юлія Куліш, Дякую за підтримку ❤️
❤️❤️❤️☺️☕
Аріда Демоніар, Дякую за підтримку ❤️
❤️❤️❤️
Христина Вілем, Дякую за підтримку ❤️
в мене вже зібрався перелік ваших книг, які треба прочитати)
тому Ви точно не одна!)
Маргарита Хольська, Дякую за підтримку ❤️
❣️❣️❣️
Оксана Павелко, Дякую за підтримку ❤️
❤️❤️❤️
Ельфріде Ноар, Дякую за підтримку ❤️
♥️♥️♥️
Лана Сетман, Дякую за підтримку ❤️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати