⏰ Час читати оповідання ⏰ ( і гра)

«Я (не) спік інгліш» вже повністю опубліковане, як я і обіцяла. Хто чекав на завершення, щоб прочитати – запрошую. ♥️♥️♥️

 

 

Хочу дещо додати і прояснити. Я пишу оповідання, які не є 100% правдою. Це зазвичай вигадані або ж прикрашені декорації з часточкою власного досвіду, досвіду знайомих, просто спостережень. Тобто цілком художні твори. ♥️ І я сподіваюся, що всі це розуміють. ♥️

 

Друге оповідання з серії «Скло спогадів» анонсую завтра. А поки пропоную вам подумати, що ж такого може приховуватися за цією обкладинкою і назвою? В останньому розділі оповідання "Я (не) спік інгліш" є більше інформації (наївний байт, так-так, а раптом підете і почитаєте).

Хто цей бідолашний? Чому він бідолашний? ☺️☺️☺️

 

 

✨ Дякую всім, хто читає і підтримує! Ви навіть не уявляєте, наскільки це важливо, коли є хтось на тому боці екрану, коли я розумію, що не одна, що не пишу в порожнечу. Щиро дякую і чекаю на відгук! 

11 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Лана Жулінська
28.06.2026, 12:27:57

❤️❤️❤️

Лана Жулінська, Дякую за підтримку ❤️

avatar
Анжеліка Горан
28.06.2026, 12:22:38

✨️❤️✨️

Анжеліка Горан, Дякую за підтримку ❤️

avatar
Анна Лір
28.06.2026, 12:22:27

Невже це про Євгена з попередньої книги?))

Анна Лір, Цікава здогадка, але герої всіх цих оповідань не повторюються і не пересікаються)
Серія радше про загальний вайб молодих дівчат і їхніхпомилки))
Але Ви думаєте в правильному напрямку, той бідолашний точно не самотній)

avatar
Оксана Соловій
28.06.2026, 12:15:09

❤️❤️❤️

Оксана Соловій, Дякую за підтримку ❤️

avatar
Юлія Куліш
28.06.2026, 11:55:47

❤️❤️❤️

Юлія Куліш, Дякую за підтримку ❤️

avatar
Аріда Демоніар
28.06.2026, 11:50:49

❤️❤️❤️☺️☕

Аріда Демоніар, Дякую за підтримку ❤️

avatar
Христина Вілем
28.06.2026, 11:38:49

❤️❤️❤️

Христина Вілем, Дякую за підтримку ❤️

в мене вже зібрався перелік ваших книг, які треба прочитати)
тому Ви точно не одна!)

Маргарита Хольська, Дякую за підтримку ❤️

avatar
Оксана Павелко
28.06.2026, 11:38:11

❣️❣️❣️

Оксана Павелко, Дякую за підтримку ❤️

avatar
Ельфріде Ноар
28.06.2026, 11:37:51

❤️❤️❤️

Ельфріде Ноар, Дякую за підтримку ❤️

avatar
Лана Сетман
28.06.2026, 11:35:18

♥️♥️♥️

Лана Сетман, Дякую за підтримку ❤️

Інші блоги
Рецензія, оновлення... і трохи кіна!✨✨✨
Вітаю всіх і бажаю мирного неба! Ото дослухався я до думки пана Вадима Сухобруса, який написав таку хорошу рецензію на мій твір — "Темні історії Малефича", і додав на початок розділ-передмову, аби читачі одразу поринули
Приховав 2 своїх хоррори, бо...
Вітаю! Ті, хто давно мене читає, знають, що я інколи розважаюся таким жанром, як горрори. (хоррори, horror, жахи - і скільки там ще назв у цього жанру). І, мушу зізнатися, мені складно уявити, чим такий жанр може налякати
Підсумковий блог за марафоном
Я брала участь в Марафон взаємного читання від Автора Уляна Я читала три книги на які хочу залишити свій підсумковий відгук. 1 Доступний лише ознайомчий
Парасолька теж буває бойовою!
Вітаю друзі! Хотіла поділитись смішним візуалом до 9 глави книги "Помінятись иісцями не було в планах" "Дракониця не роздумуючи подала її Раєлю. В долоню ліг важкий держак. Найманець подивився як з нізвідки
Чекаєте на нову главу "Не обирай мене"?
Вітаю всіх на моїй авторській сторінці! Нагадую, що сьогодні опівночі вийде наступна глава нового роману Не обирай мене В ній нарешті Ліка дізнається куди потрапила і навіщо. Тож додавайте книгу до бібліотеки
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше