Інтерв'ю з героями (якого ви не просили) 2

Якби в Кет і "новенького" взяли і нтерв'ю в після першої глави в книзі "Кет. Вальс крові"

Інтерв'ю після глави 2

Ведучий: Любомире, почнемо з головного. Як пройшов перший день у новій школі?

Любомир: Планував знайти ціль.

Ведучий: А знайшов?

Любомир: Прізвисько "Любасик".

Кет: Це карма.


Ведучий: До речі, "Любасик". Які відчуття?

Любомир: Я бився з вовкулакою...

Ведучий: І?

Любомир: Це було менш боляче.


Однокласниця: А мені подобається... (мило посміхається, кліпає, дивиться Любомиру в очі)

Любомир: Прошу, не починай.


Ведучий: Кет, ти назвала його "дядьком" двічі за день.

Кет: Бо він поводиться так, ніби прийшов у школу перевіряти домашні завдання.

Любомир: Мені сімнадцять.

Кет: Співчуваю.


Ведучий: Любомире, ти буквально подумав: "Подружитися не вийшло. Треба придумати інший план."

Любомир: Так.

Ведучий: Це звучить як промова будь-якого лиходія перед початком другого акту.

Любомир: ...

Ведучий: Навіть не заперечує.


Кет: Найкраще в цій історії — він вважає себе непомітним.

Любомир: Я й був непомітним.

Кет: Ти дивився на мене так, ніби в голові вже будував щось дуже гріховне.


Ведучий: До речі, про супермаркет.

Кет: Він став у сусідню касу.

Любомир: Бо вона була вільна.

Кет: Там було ще чотири.

Любомир: ...

Кет: Попався.


Ведучий: Любомире, а правда, що ти пішов у "Фору" просто за перекусом?

Любомир: Так.

Ведучий: І випадково зустрів головну героїню.

Любомир: Так.

Ведучий: І випадково став у сусідню касу.

Любомир: Так.

Ведучий: І випадково відповідав їй одним словом.

Любомир: ...

Кет: Він навіть бреше максимально підозріло.


Ведучий: Кет, ти серйозно запитала його, чи він привид?

Кет: Ну а як ще пояснити людину, яка матеріалізується всюди, де я є?

Любомир: Я не матеріалізуюся.

Кет: Це саме те, що сказав би привид.


Ведучий: Перейдемо до іншої трагедії глави.

Кет: Не треба.

Автор: Треба.

Кет: Не відкривайте ці двері.

Автор: Уже відкрив.


Ведучий: Богдане. Рає. Кухня?

Богдан: ...

Рая: ...

Ведучий:Спальня ж існує.

Богдан: Існує.

Рая: Але кухня була ближче.

Кет: Я зненавиділа вас обох.


Ведучий: Повідомлення в месенджері виглядало дуже культурно.

Кет: Я стримувалася.

Рая: Ми помітили.

Богдан: Особливо по трьох знаках оклику після слова "СПАЛЬНЯ".


Ведучий: Богдане, після цього ти вирішив...

Богдан: Приготувати вечерю.

Ведучий: Компенсація?

Богдан: Хабар.

Кет: Не спрацював.

Ведучий: Але пиріг же...

Кет: ...

Богдан: От бачиш.


Ведучий: Рає, ти ніколи не ходила до школи, але найбільше тебе зацікавила...

Рая: Шкільна форма.

Кет: Ви обоє якісь дивні.

Богдан: Ми сім'я.

Кет: Це мене і лякає.


Ведучий: Богдане, твоя реакція на історію про новенького була миттєвою.

Богдан: Бо коли Кет каже "з ним щось не так", є два варіанти.

Автор: Які?

Богдан: Або вона перебільшує.

Кет: ...

Богдан: Або нам усім скоро буде дуже весело.


Ведучий: Кет, цитую: "Звичайна людина не може бути кращою за мене."

Любомир: Самовпевнено.

Кет: Фактично.

Ведучий: Скромність зараз із нами в одній кімнаті?

Кет: Ні. Вона не пережила минулу главу.


Ведучий: І наостанок. Чи є серед вас хоч одна психічно здорова людина?

Усі: ...

Автор: Я відмовляюся на це відповідати... Але знаки будуть!.

1 коментар

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Пацюк Червоній
27.06.2026, 21:27:14

Прорекламую себе. У мене в книзі "Не та,що народила" головний герой теж відповідає на запитання читачів Букнета

Показати 2 відповіді
Пацюк Червоній
27.06.2026, 21:40:04

Анастасія Газе, так, в останній частині. І знову себе прорекламую. На мою думку, третя книга циклу цікавіша за першу

Інші блоги
Обираємо обкладинку. ГолосуЄмо!
Друзі, мені дуже потрібна ваша допомога! ❤️ Зізнаюся чесно... ця новинка стане для мене справжнім викликом. Зазвичай я пишу романтичне фентезі, але цього разу вирішила ризикнути й поєднати одразу кілька жанрів: детектив,
Де я?
А я в редагуванні)) І зловила себе на питанні до читачів: Чому "Перегони на почуття" така читабельна і цікава? Що в ній такого, що вас приваблює? Наразі чотири книжки з восьми (рахуючи заморожену) набрали більше тисячі
Кінець історії, книга закінчена
Історія волошкового поля закінчена! Тож давайте ще раз згадаємо як все було… Дякую за те що читаєте моїх книги, і всього вам найкращого) І до нових зустрічей!
Любителі психологічних загадок, це питання для вас
✨ Як ви думаєте, що людина запам’ятовує краще: саму подію чи відчуття, які вона залишила після себе? Чи може бути так, що розум забуває, а тіло продовжує пам’ятати? Дуже цікаво почитати ваші думки, поки ви читаєте новий
Мода і потреба
Блог номер два про типажі. Цього разу жіночі. Мабуть, всі помічали, що протягом історії людства була популярною різна зовнішність. В голодні часи - розкішні фігури, в ситі часи - тендітність, викохана дієтами. Колись вважався
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше