Обираємо обкладинку. ГолосуЄмо!
Друзі, мені дуже потрібна ваша допомога! ❤️
Зізнаюся чесно... ця новинка стане для мене справжнім викликом.
Зазвичай я пишу романтичне фентезі, але цього разу вирішила ризикнути й поєднати одразу кілька жанрів: детектив, сімейну сагу, містику, романтику та фентезі.
Я хочу, щоб кожна деталь мала значення. Щоб випадкові слова виявлялися підказками, спадщина приховувала значно більше, ніж здається на перший погляд, а кожен герой мав власні мотиви, таємниці й... приводи для злочину.
Можливо, це найскладніша історія, яку я коли-небудь писала. Саме тому мені так хочеться зробити її особливою.
І саме зараз мені потрібна ваша думка. ❤️
Я підготувала кілька варіантів обкладинки до роману «Переграти усіх. 91 чи 19», але не можу визначитися, яка найкраще передає атмосферу цієї історії.
✨ Яка обкладинка зачепила вас найбільше?
1️⃣, 2️⃣, 3️⃣ чи 4️⃣?
1. 1️⃣

2. 2️⃣

3. 3️⃣

4. 4️⃣

Можете обирати дві відповіді, тоді першу буду оцінювати як 2 бали, другу як один бал (це я для себе, щоб зрозуміти, що саме до вподоби).
Буду дуже вдячна, якщо не лише напишете номер, а й розкажете, чому саме вона. Можливо, саме ваш коментар допоможе обрати фінальну обкладинку.
Дякую кожному, хто проходить цей творчий шлях разом зі мною! ❤️
П.С., лише тепер побачила, що завантажила чорновий варіант першої обкладинки. Тому, хто ще зайде, то може написати, ось таким мав бути 1 варіант, тому я ставлю йому номер 5
5.

П.П.С.
ну і не можу нічого вдіяти, якщо уже мене занесло.
Рятуйте, мій ГПТ здурів, кидає мені усе нові варіанти.
отож, 6, просто як варіант

26 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
Увійти2. Виглядає як обкладинка книги з книгарні
Любава Олійник, Та сказати особливо нічого. Найбільше сподобалась друга обкладинка. Інші теж нічого, але якщо вибирати, то я б вибрав другу.
2 та 4
Виктория Котюх, Вау, вітаю!
❤️❤️❤️
Мені найбільше подобаються 2 та 3 — вони оригінальні й з купою цікавих деталей. А ще я страшенно вибачаюсь, але назву прочитала я прочитала як Пересрати всіх )))))))))))))))))))))))))))))))))) І ні, не у шрифтах діло, просто ))))))))))))))))))))
Любава Олійник, Та я так і подумала, що мабуть не зря я так прочитала )) А деталі у Вас просто неймовірні )
2, 3
Дієз Алго, Дякую, дораховую)
6
Василенко Сергій, а це уже епічно! плюсую
Я за 1 і 5))))
Джулі Мун, додаю до 1 варіанту)
Так, саме через цей зв'язок (очевидний і незримий одночасно) і буде головна інтрига книги
Мені подобається 5
Олеся Глазунова, О, пішла спека, але я враховую її до 1, бо саме таким мав бути 1 варіант
Саме ці цифри вчора були на одній з моїх книг. Мені 2 та 4 варіанти подобаються.
Віталій Козаченко, ого, це цікаво. У своє виправдання скажу, що ще 19 квітня у своєму блозі писала про цю книгу, заблюривши цифри і деякий текст.Дякую, врахую ваш голос)
Я за варіант 2)))
Мрія Чарівна, дякую, бачу, що 2 і 3 варіант лідирує)
Отже, станом на 18:05 маємо таку ситуацію:
1- 7 голосів (ті, хто ставив на 1 місце - 2, ті хто на 2 - 1 голос)
2 - 16 голосів
3 - 17 голосів і поки що лідирує!
4- також 7 голосів.
Чекаю на ваші коментарі. Чесно кажучи, ви мені дуже допомогли зорієнтуватися
Мені подобається другий варіант ❤️
Кетрін Сі, Дякую) Це трохи звужує мої роздуми
2)
Ельфріде Ноар, Дякую, мені також цей варіант видався досить цікавим)
Мені подобається 2 і 3 варіант.Дуже атмосферні)
Стасія Мун, Дякую, треба помізкувати
3 і 4
Елевонда Евермонт -Еливедо, дякую
Вони всі такі цікаві, я аж розгубилася))) Але мабуть все ж 4. Вона атмосферна, гарна композиція, є контраст між темним і світлим, оцей поділ по центру добре виглядає. Друге місце займає обкладинка 2 - вона мені теж композиційно і за сюжетом гарна, але вона більш романтична, аніж фентезійна. Ще сподобалась 1, вона яскрава, цікава, але трошки мені ріже око, що старенька жінка розмита, хоча стоїть поруч з молодою. Хоча якщо задумка була саме така, тоді добре. А от 3 мені найменше сподобалась. Вона дуже темна , похмура і в меншому розмірі буде погано виглядати на Букнет, особливо текст "91 чи 19", він і зараз там трохи губиться, але в меншому розмірі буде взагалі непомітним. Більш яскраві і контрастні кольори кращі для обкладинки.
Анна Потій, Дякую, це слушні зауваження щодо того як виглядатиме у малому вигляді
Мені дуже подобається третя❤️❤️❤️
Тея Калиновська, це був наш з ші компроміс після другої
Мені подобається 2 чи 3. А видно краще мабуть буде 4) ❣️❣️❣️
Ольха Елдер, Ого, стільки варіантів❤️
З обкладинки завжди складно))
Мені 3 найбільше подобається.
Аріна Спел, Дякую)
3 та 1
Любава Олійник, ❤️
Перша одразу натякає, що станеться (принаймні мені так здається))))
І 4 теж подобається ❤️
Христина Вілем, Дякую)
Щойно додивилася, що завантажила перший варіант першої обкладинки. На іншому варіанті був торт у вигляді квадратної шахової дошки і чіткіший напис.
Обирати вам, звісно))) Якби це була моя історія, то я б застрягла між 2 і 3, але зрештою зупинилась би на третій, вона для мене цікавіша композиційно. Що стосується першої, то однозначно ні, а під четверту проситься зовсім інша історія))) Якось так)
Лія Лореляйн, Дякую за такий розгорнутий коментар, він багато пояснює.
Розповідь починається з дня народження, яке в один день...
Зізнаюся, що у кожній з них є елементи сюжету, хоча я і не вважаю, що обкладинка має відображати весь зміст, але головних героїв чи хоча б якісь містичні ключові деталі...
2 і 4 дуже подобаються))
Ганна Літвін, Дякую за вавш вибір)
1 і 4 найкращі!
Марина Сніжна, ❤️Дякую, є над чим подумати
1 і 3)
Лана Жулінська, Дякую❤️
3 або 2
Юлія Гирина, Дякую за вашу думку❤️
3.Вона для мене містична. Я точно на таку натиснула.❤️
Олена Мисак, так, тут є містика ❤️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати