❤️останні години знижки на кримінальний роман❤️
Привітики☺️✨️
Мої любі, нагадую, що на книгу Залежність Ворона❤️ ще діє знижка. Лишилося менше двох годин, щоб придбати цей гарячий роман по вигідній ціні)

Я не озирнулася, хоча й відчувала за спиною присутність чоловіка. Розміреним рухом відклала плойку та розправила пальцями волосся. Мій погляд увесь час був спрямований на власне відображення в дзеркалі.
— Ти одягнула його, — пролунав уже знайомий мені змінений голос.
Проте в ньому геть не відчувалося піднесення. Рівна інтонація — як суха констатація факту. Ще один доказ, що мої здогадки вірні.
— Ти хотів бачити мене в білизні, — рука потягнулася за блиском. Відточеним рухом я відкрутила ковпачок і піднесла щіточку, що випромінювала яскраво виражений полуничний аромат, до губ. Наносячи його на вуста, додала: — Я скучила.
— Я теж, — він відповів зі звичною твердістю.
Цього разу голос пролунав біля мого вуха. Чоловік наблизився тихо, мов хижак, що прийшов за здобиччю.
Я окинула поглядом наше спільне відображення. Наскільки моє тіло було відкрите, настільки ж приховане у Тимура.
Обличчя та шия — за темною тканиною балаклави. Рельєфний торс, широкі плечі та м'язисті руки ховалися за худі.
— Якщо це правда, то чому так довго не з'являвся? — удавши образу, я надула губки.
— Совеня, не грай зі мною, бо мені відомо все, — останнє слово він видихнув із погано прихованим роздратуванням.
Спокійно відклавши блиск, я заправила пасмо волосся за вухо. Наморщила чоло, наче мені не сподобався результат, і повернула все як було.
— Так краще, — цокнувши язиком, оглянула себе в дзеркалі ще раз. — Тобі подобається моя зачіска? — грайливо запитала, відчуваючи спиною, як напружилося міцне чоловіче тіло.
Він дратувався дедалі більше. І це не могло не тішити, бо означало, що становищем керувала я...
Ця книга гаряча, відверта й провокативна✨️✨️✨️
А якщо вам подобається моя творчість, то запрошую вас до себе на ТГ канал. Там і спойлери, і візуальчики, й подаруночки навіть бувають❣️
Дякую за те, що ви завжди поруч і підтримуєте мене)))
Гарного дня вам та мирного неба☺️❤️❤️
10 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЯке гарне зображення( ・∇・)
Цікава, пікантна історія з перчинкою))
♥️♥️♥️
В мене відвал щелепи❤️❤️❤️ візуалізація шикарна☺️
Дуже гарна візуалізація ❤️❤️❤️
Дуже цікава книга ❤️❤️❤️ візуалізація така класна була б дуже гарна обкладинка
❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️
Дуже класна книжка ❤️❤️❤️❤️
Вау! Як гарно! ❤️❤️❤️
❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати