✿ Сором'язлива квіточка і Чеширський кіт (візуал)

♥️ Сьогодні додалося ще три розділи до оповідання «Я (не) спік інгліш». Загалом шість, а це вже половина. ♥️

Вирішила показати вам героїв та їхню першу зустріч.

✿✿✿ Ніжна і сором’язлива квіточка Аліса (ага, та сама, що обманює чоловіків своєю анкетою на сайті знайомств).

 

 

☺️☺️☺️ Її любимчик Кевін, чия усмішка знезброює при одному погляді. Той самий англієць, що прилетів до Києва на весілля свого друга.

 

 

✨ А це вечірня прогулянка містом на лімузині. Пропоную маленький фрагмент. 

Ми висунулися по пояс, підставляючи обличчя назустріч вітру. Незвичайне, захоплююче відчуття свободи та спокою.

– Cold? – раптом запитав чоловік, напевно, помітивши, як я здригнулася від чергового прохолодного протягу.

– Що? – я посміхалася і грала дурепу до останнього.

Тоді він повторив питання і обхопив себе руками, показуючи, що має на увазі. Я заперечливо замахала долонею, хоча насправді на шкірі вже з'явилися мурашки, сукня легка, з відкритими плечима. Якби в нього був піджак, тоді сказала б правду, а так… Кевін дозволив собі злегка доторкнутися до моєї руки. Такі гарячі пальці!

– You're lying (Ти брешеш), – хмикнув він невдоволено, а потім впевнено притиснув до себе, намагаючись зігріти.

Тіло зрадливо затремтіло, а дихання вмить поважчало, всередині розлилося щось пекуче, і я голосно ковтнула. Бачачи все це, він, здається, набрався ще більше рішучості, бо його долоня торкнулася моєї щоки, ніжно повертаючи голову в його бік. Мамочки! Я ж зараз знепритомнію! Ні, я не монашка, як думає Марія, все в мене вже було, але ніколи не було цього тріпотливого відчуття, що змушує німіти кінцівки. Очі мимоволі заплющилися, а за мить я відчула його м'які губи. У себе на чолі. Проклятий англійський джентльмен! Цілуй по-дорослому, ну!

♥️♥️♥️Нагадую, що в неділю оповідання вже буде повністю опубліковане. Тож не загубіть його і додайте до бібліотеки. Дякую. ♥️♥️♥️

19 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти

❤️❤️❤️

Тетяна Степанкевич, Дякую ❤️

avatar
Лана Жулінська
26.06.2026, 22:49:46

Дуже гарні ❤️

Лана Жулінська, Дякую ❤️

avatar
Неба Крайчик
26.06.2026, 22:28:46

Краса!

Неба Крайчик, Дякую ❤️

avatar
Ірина Саха
26.06.2026, 21:59:47

Милота❤️❤️❤️

Ірина Саха, Дякую ❤️

avatar
Дієз Алго
26.06.2026, 21:28:26

Гарнесенькі

Дієз Алго, Дякую ❤️

avatar
Нія Велесова
26.06.2026, 21:21:33

Ой, ну такі вони милі...❣️❣️❣️

Нія Велесова, Молоді і щасливі)
Дякую ❤️

avatar
Крісті Ко
26.06.2026, 21:09:08

Неймовірно гарні та милі персонажі. ❤️❤️❤️❤️

Крісті Ко, Дуже дякую ♥️❤️❤️

avatar
Христина Вілем
26.06.2026, 21:09:05

Які гарні ❤️

Христина Вілем, Дякую ♥️

avatar
Morwenna Moon
26.06.2026, 21:07:15

Які класні ❤️

Morwenna Moon, Дякую ♥️

avatar
Аса Шель
26.06.2026, 20:59:29

Я звичайно перепрошую, але ваша героїня має прекрасний бюст ❤️

Аса Шель, о так) і не тільки)))

avatar
Марія Залевська
26.06.2026, 20:51:11

Ой, ну які ж милі!!! Бубочки ♥︎☀︎♥︎

Марія Залевська, Дякую ♥️
Сьогодні чат порадував))

avatar
Hanna Grey
26.06.2026, 19:58:15

Красиві!

Показати 2 відповіді
Hanna Grey
26.06.2026, 20:39:47

Джул, Будь ласка!

avatar
Тетяна Губоній
26.06.2026, 20:35:55

Ой! Побігла читати

Тетяна Губоній, Приємного читання)
Дякую ♥️

avatar
Ельфріде Ноар
26.06.2026, 20:29:48

Ой які милі ❤️❤️❤️

Ельфріде Ноар, Особливо квіточка ахах
Дякую ♥️

avatar
Ганна Літвін
26.06.2026, 20:29:29

Круті візуали ✨️

Ганна Літвін, Дякую ♥️

avatar
Юлія Куліш
26.06.2026, 20:26:31

Ой, які гарненьки❤️

Юлія Куліш, Вони такі. Дякую ♥️

avatar
Оксана Соловій
26.06.2026, 20:17:40

Які вони гарненькі!

Оксана Соловій, Дякую ♥️

avatar
Анна Лір
26.06.2026, 19:59:40

Дуже гарні герої і такі позитивні❤️❤️❤️

Анна Лір, Ага, перша зустріч) А там далі побачимо))

Які вони гарні! ❤️❤️❤️

Валентина Бродська, Дякую ♥️♥️♥️

Інші блоги
Відгук-рецензія на твір Олени Мисак "Спіраль"
По домовленності з авторкою невеличкий відгук на трилер "Спіраль". Текст мені здався таким, що має чудові ознаки сучасної творчості, я б його назвав представником міметичного цифрового мінімалізму. Того, що намагаються
Зустрічайте новинку про гарячих братів
Любі друзі я от також вирішила податися на конкурс букнету. Й презентую вам новинку. Молодіжна проза про студентів, лекції й звісно ж перше кохання. Роман Любовний переполох або закохана не в того брата⚡️⚡️⚡️ &
мускус і мʼята
Оновлення вже на сайті, буду вдячна за прочитання та коментарі) — Що з тобою, в біса, не так? — голос прозвучав хрипкіше, ніж я планувала. Довелося ковтнути й повторити вже тихіше: — Влад… Я вперто дивилася
Давно не робила знижок на ці книги - щасливий день
Привіт, любі Спокусники! Давно я не робила знижок на ці дві спокусливі книги… сьогодні щасливий день) “Вечірка для боса” 20% На розкішному вечорі в масках вона проводить ніч пристрасті зі своїм босом
Ейлінг | Знижка
Добрий день. Сьогодні я до вас зі шматочком скла та книгою “Ейлінг”. Цитата: — Ейлінг…? — він вимовив моє ім’я так тихо, що я ледь розчула. — Як ти тут опинилася...? — Це все ще мій
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше