Додано
26.06.26 14:56:08
"Забута зима" набирає обертів. Візуали
Бойове українське фентезі з ліричним відтінком "ЗАБУТА ЗИМА" потроху набирає обертів та ставить читачів і наших героїв перед черговою небезпекою - у мертвому селі з замерзлими людьми на них раптом насувається таємнича крижана велетенська хвиля, що власне і перетворила це село на мертве.
.gif)
Чи зможуть герої вистояти у боротьбі проти всезмітаючої магічної стихії і куди приведе їх втеча від неминучої крижаної загибелі?
.gif)
Читайте новий розділ "Крижана смерть":
"Крижана стіна мчала на них із ревом розлюченого первозданного звіра, поглинаючи залишки хат і здіймаючи в небо хмари морозного пилу. Горислав міцно тримав повіддя збожеволілого від жаху Бурана, відчуваючи, як кожна жила в його власному тілі натягується до межі. Звіриний інстинкт перевертня благав розвернутися і тікати, але бігти було нікуди - позаду лежало вимерле село, а попереду на них мчалась біла смерть.."
Ріна Март
530
відслідковують
Інші блоги
⚡ НОВИНКА: «Ціна моєї довіри» ⚡ Що робити, якщо той єдиний, з ким ти почуваєшся в безпеці — під суворою забороною? Що, якщо він — батько твоєї найкращої подруги? Мої любі, я рада презентувати вам свою нову історію,
Лише раз за все життя алкар зустрічає жінку, яка ідеально йому підходить. Ту, що стає для нього частиною його самого. З рештою ти можеш вгамувати фізіологічні потреби, навіть задоволення отримати. Але вони не торкнуться
Маленьке технічне оголошення!!! Якщо раптом відкриєте бібліотеку й подумаєте: «Стоп... а де мій "Секс"?» Не панікуйте. Це все ще він. Просто трохи... оновився) Я змінила обкладинки обох частин, тому
Насамперед хочу попросити вибачення за невелику затримку з публікацією глави. Дякую вам за терпіння та підтримку! ❤️✨️❤️ Глава 6 вже опублікована. І разом із нею постає непросте запитання: чи справді ця гра варта
Книги "Любов, яка не знає свого імені" І в якості візуалу - Джинши з "Монологу травниці"
7 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиДивовижні фаталісти жили в тому селі...
Тільки... вибачте, якщо недоречно, але крижана стіна щось не дуже на мій погляд може мчати... Вона ж крига, це вже лід.
От воно, "Післязавтра"))
Ох, як епічно!❤️
Кайла Броді-Тернер, Фентезі-катастрофа )))
Круто! ✨❤️✨
Дана Новак, Дякую ❤️
О, супер гіфки! Саме те, що треба в спеку❄️❄️❄️
Ромул Шерідан, Та вони потім теж потраплять у спеку. Щоб життя малиною не здавалось )))
❤️❤️❤️
Оксана Павелко, ❤️❤️❤️
❤️❤️❤️
Валентина Бродська, ❤️❤️❤️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати