Інтерв'ю з героями (якого ви не просили)

Якби в Кет і "новенького" взяли і нтерв'ю в після першої глави в книзі "Кет. Вальс крові"

Ведучий:
Отже, вітаємо! Сьогодні народилася нова... дружба?

Кет:
Ні.

Новенький:
Я сподівався, що так.(прийнамні я на це розраховував)


Ведучий:
Кет, які були твої перші враження про новенького?

Кет:
Підозрілий.

Новенький:
Ми навіть ще не заговорили (щиро посміхається)

Кет:
Саме тому.


Ведучий:
А твої?

Новенький:
Гарна, спортивна...

Кет:
...

Новенький:
...і дуже агресивна.


Кріс:
Він тебе обігнав!

Кет:
Записала.

Таня:
Ти серйозно ведеш список?

Кет:
...

Новенький:
І багато там людей?

Кет:
Тепер на одного більше.


Ведучий:
Усі дівчата школи вже задивляються на новенького.

Кет:
Їхні проблеми.

Кріс:
А він на Кет.

Кет:
Я просто хочу щоб це не було моєю проблемою.

Кріс:
...

Таня:
Романтика...(пошепки)


Новенький:
Я ж просто хотів познайомитися ( надто щиро, аж до нудоти)

Кет:
Ти підійшов надто тихо.

Новенький:
Я... ішов коридором.

Кет:
Ось це мене і насторожило.


Ведучий:
Що було у тебе в кишені?

Кет:
Телефон.

Любомир (за кадром):
Бреше.

Кет:
Телефон теж був.


Новенький:
Я вперше знайомлюся з дівчиною, яка замість номера телефону дала мені інструкцію, як мене вбити.


Ведучий:
"Будь обережним, щоб іони срібла не потрапили в твою кров."

Новенький:
Я досі не зрозумів, це був жарт чи погроза.

Кет:
Так.


Таня:
Я думала, між вами пробігла іскра.

Кет:
Пробігла.

Новенький:
Серйозно?

Кет:
Між моїм бажанням жити спокійно і твоєю появою!


Ведучий:
Кет, може, ти все ж помилилася?

Кет:
Може.

Ведучий:
Тобто даси йому шанс?

Кет:
Ні. 


Автор:
Я тут намагаюся написати романтичну лінію...

Кет:
Я тут намагаюся вижити.

Новенький:
А я взагалі просто перевівся в нову школу...(можливо)

Автор:
Все одно напишу їм романтичну лінію!

2 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти

❤️❤️❤️

Анастасія Газе
26.06.2026, 14:31:52

Валентина Бродська, ❤️❤️❤️

avatar
Агнія Бурне
26.06.2026, 13:54:00

автору краще видно, ато вижити та вижити, тут романтична лінія, а не вижити)))

Анастасія Газе
26.06.2026, 14:30:53

Агнія Бурне, Це найздоровіші стосунки, які автор спромігся написати)))

Інші блоги
Невеликий бонус читачам ☺️
Ви любите історії, де вирують інтриги, є загадковий герой, який приховує обличчя під маскою і героїня має зробити вибір між чоловіками? ❤️❣️❤️ Тоді вам обов'язково сподобається книга "Гра без згоди "Між
Бестіарій «моровиці»: Пекельниці
Пекельниці: служниці вогню української демонології Якщо мавки заманювали в ліси, а русалки — до води, то Пекельниці належали до найтемнішого прошарку української демонології. У народних віруваннях вони були жіночими
Досвід взаємного читання.
Майже два місяці тому я брала участь у марафоні взаємного читання. Відгук залишила все по правилах, тільки мою книгу так і не прочитали. І ні, це не претензія — я розумію, всяке буває. Просто стало цікаво, як у вас з мара
Так? Так?! Некромаркетинг.
Ах, намагаюсь навчититися робити гіфки у тексті ) Трохи Некромагії!!! Як вам герої Некромаркетингу?
Знижка на заверешену книгу!
Вітаю любі читачі, сьогодні на книгу «Мама для доньок фермера» діє знижка 20%! ❤️ Це тепла сімейна історія про батька-одинака та невпевнену в собі героїню, яка в один день втрачає роботу, коханого, а невдовзі
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше