Хір ві гоу егейн
Вітаю!
По-перше: дякую! Усім, хто хвилювався, підтримував та писав слова підтримки. Усе це я бачив, усе це я дуже сильно ціную. Піпець, скажімо так, ще не завершився, але завершилася його "гаряча стадія", та і я втомився відпочивати, тож треба зайнятися чимось корисним. Зрештою, це хоча б принесе щось позитивне, адже засипати я буду з думкою про те, що день прожито не дарма.
По-друге: Власне, що по планах? Ця перерва дала змогу трохи... переосмислити те, що я роблю у житті (що пов'язано з письменицькою діяльністю).
1. Завершую редактуру "Леді замку Саммерфелл: Перетин Шляхів"
Роблю так: 1 день - 1 частина.
Бо ті часи, коли я перероблював по 3-4 частини, а потім ненавидів і текст, і книгу, і усі пов'язані процеси - це не круто. Так більше не хочу. Зрештою, не "скисну", якщо трохи сповільнюся і буду робити усе в нормальному ритмі. А якщо навіть і "скисну", ну... що вже поробиш, буде книга наполовину відредагована, а на іншу половину - шакальна.
2. Пишу Третю Хуртовину.
Перша частина вже є, ви вже маєте змогу ознайомитися з Айвіном та його життям, а також чудовим потраплянням у інший світ. Друга частина - майже завершена. Завтра, о 5 ранку, вийде нова частина. Тож не пропустіть. А от третя частина... Там трохи цікаво, бо я хочу зробити дещо... Поділюся цим тут: планую випускати оновлення ДВІЧІ в день, але частини робити по 1 БН-сторінці. Подивимося, до чого це призведе.
3. Інвестую час в соцмережі. Блоги на Букнеті, звісно, чудово, але не настільки це "хлібне" місце, наскільки б хотілося. Тож буду радий усім, хто доєднається.



(це усе клікабельне)
А "по-третє" буде в наступному блозі)
Усе, усім дякую!
.gif)
Як казав Маріо: Here we go!
1 коментар
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиПлани грандіозні)
Вадим Сухобрус, Так!
Подивимося на реалізацію))
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати