Хір ві гоу егейн

Вітаю!

 

По-перше: дякую! Усім, хто хвилювався, підтримував та писав слова підтримки. Усе це я бачив, усе це я дуже сильно ціную. Піпець, скажімо так, ще не завершився, але завершилася його "гаряча стадія", та і я втомився відпочивати, тож треба зайнятися чимось корисним. Зрештою, це хоча б принесе щось позитивне, адже засипати я буду з думкою про те, що день прожито не дарма. 

 

По-друге: Власне, що по планах? Ця перерва дала змогу трохи... переосмислити те, що я роблю у житті (що пов'язано з письменицькою діяльністю). 

1. Завершую редактуру "Леді замку Саммерфелл: Перетин Шляхів"
Роблю так: 1 день - 1 частина. 
Бо ті часи, коли я перероблював по 3-4 частини, а потім ненавидів і текст, і книгу, і усі пов'язані процеси - це не круто. Так більше не хочу. Зрештою, не "скисну", якщо трохи сповільнюся і буду робити усе в нормальному ритмі. А якщо навіть і "скисну", ну... що вже поробиш, буде книга наполовину відредагована, а на іншу половину - шакальна. 

2. Пишу Третю Хуртовину.
Перша частина вже є, ви вже маєте змогу ознайомитися з Айвіном та його життям, а також чудовим потраплянням у інший світ. Друга частина - майже завершена. Завтра, о 5 ранку, вийде нова частина. Тож не пропустіть. А от третя частина... Там трохи цікаво, бо я хочу зробити дещо... Поділюся цим тут: планую випускати оновлення ДВІЧІ в день, але частини робити по 1 БН-сторінці. Подивимося, до чого це призведе. 

3. Інвестую час в соцмережі. Блоги на Букнеті, звісно, чудово, але не настільки це "хлібне" місце, наскільки б хотілося. Тож буду радий усім, хто доєднається.


(це усе клікабельне)

 

А "по-третє" буде в наступному блозі)

Усе, усім дякую!

Як казав Маріо: Here we go!

1 коментар

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Вадим Сухобрус
25.06.2026, 18:00:25

Плани грандіозні)

Марк Лис
25.06.2026, 18:04:58

Вадим Сухобрус, Так!
Подивимося на реалізацію))

Інші блоги
Золоті фантазії
Елевонда. Рада приєднатися до чудового флешмобу Золоті фантазії, організований талановитою авторкою Віккі Грант. Фантазія – це найбільш дивовижне, що існує в нашій реальності. Вона дозволяє побувати
Нічого собі... Сама від них в шоці...
Ось і все… — Непогане вийшло прощання… — хрипко кажу, підводячись і поправляючи одяг. — Сподіваюся, я був не гіршим за Дмитріуса, — додаю з гіркотою, намагаючись не дивитися на таке бажане тіло дівчини. Тепер
Знижка -25% на "Дитину для колишнього"!
Друзі, сьогодні діє знижка на мій бестселер - "Дитина для колишнього"! Тут дуже незвичайні герої, зворушливі почуття і часом аж хочеться дати героям прочухана за те, що вони такі нездогадливі) Різниці
Рецензія. Сергій Більцан "Темні історії Малефича"
За домовленістю з автором, мій відгук-рецензія на твір Сергія Більцана "Темні історії Малефича". Коротко про сюжет. Перед нами розгортається історія молодого правоохоронця, якого життєвий конфлікт закидає у закрите,
Автори як актори
Відомо, що є два типи акторів : ті, які грають самих себе в різних обставинах і ті, які грають різні характери. Перші більш впізнавані і культові, тому що глядач "підсідає" на харизму певного типу і саме цей типаж шукає
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше