Додано
25.06.26 13:50:15
Знижка 15% - "Іскра. Випробування холодом"
Дорогі читачі!
Сьогодні (25.06.2026) діє знижка 15% на мою книгу:
"Іскра. Випробування холодом"


Анотація:
Я погодилася заморозити себе всього на тиждень — заради грошей, нового життя і крихкої надії, що одного разу все налагодиться. Але холод забрав у мене більше, ніж час.
Я прокинулася там, де не повинна була опинитися, і поруч були чоловіки, для яких моя поява стала дивом і шоком одночасно. Їхні погляди лякають і притягують, дотики розтоплюють лід всередині мене, а серце б'ється занадто швидко — ніби боїться знову заснути назавжди.
Тепер мені доведеться зробити вибір, якого не повинно існувати. Тому що любов тут — не обіцянка щастя, а ризик, здатний знищити нас усіх. І попереду — тільки невідомість.
Коли життя починається з нуля…
#сильна_героїня
#міжгалактичні_істоти
#авторська_раса
#кріоси
#космос
#чуттєво_і_гаряче
#багатомужжя
#ХЕ
Тисніть ТУТ!
Також я запрошую всіх приєднатися до моєї сторінки на ФБ. Буду рада всіх бачити! (Посилання)
З Любов’ю, Тетяна Барматті!
Тетяна Барматті
2480
відслідковують
Інші блоги
Серце з перцем (сучасний любовний роман) Це було чарівно. Лія танула від пристрасті в обіймах Влада і забувала про реальність. Їй здавалося — не було й не може бути нічого приємнішого, ніж його поцілунки й дотики.
З якими негативними моментами в спілкуванні на Букнеті з іншими авторами ви стикались? І як часто? Що вам пишуть "хейтери"? І як ви на це реагуєте? У мене - два випадки знецінення. Для мене це особливо неприємно, бо писати
Деякі ранки починаються з кави. Ранок Кіри починається з протистояння з 95-річним «демоном» у під’їзді та спроб пояснити, чому її «іноземний» співмешканець ніколи не з’являється на людях. У новому епізоді
Вчора випадково натрапила на відео про Спарту, і мене досі не відпускає ця тема. Ми часто романтизуємо спартанців, уявляючи їх непереможними героями, але якщо зазирнути глибше — це була справжня антиутопія. Уявіть
Привіт, мої любі! Маю для вас чудову новину! Книгу ТЕПЕР ТИ НАЛЕЖИШ МЕНІ завершено і ви вже можете її придбати та читати повністю. Також хочу щиро подякувати усім, хто читав цю книгу в процесі, переживав за Аміну
2 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
Увійти❤️❤️❤️
Дуже цікава пригода!!! ❤️❤️❤️
Олена Гушпит, Щиро дякую!❤️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати