До закінчення дії знижки на крихітку ще 2 години!

ДО ЗАКІНЧЕННЯ ДІЇ ЗНИЖКИ ЛИШЕ ДВІ ГОДИНИ.

ПОСПІШАЙТЕ!!!

 Макс - бандит і затятий холостяк. Брутальний самозакоханий красень, який вважає що жінки потрібні лише для розваг. В нього їх було стільки, що вже збився з ліку. Він типовий поганий хлопець.І це безтурботне життя його цілком влаштовує.Та коли ця рудоволоса відьмочка з тілом богині наче цунамі увірвалась в його життя, вона ледь не залишила його без чоловічої гідності і з перших хвилин позбавила спокою та перевернула все догори дригом.
     Аня-самовпевнена красуня, яка любить ризик, екстрим і небезпеку. Їй подобається її життя але вона мріє зустріти справжнього, пристрасного чоловіка, про яких так любить читати в жіночих романах...

А отримає нахабного бандита. Та ця дівчина і з таким впорається. То хто кого приборкає першим?

 Якщо  ви  її  ще  не  читали , запрошую. 

Не  пошкодуєте!❤️

 

То хто кого приборкав, крихітко?

УРИВОК:

     Лікар приїхав досить швидко , але все одно цей час здавався вічністю. Макс то втрачав свідомість то знов приходив до тями. Я весь час тримала його за руку і навіть при огляді він її не відпустив. Наче боявся що я не дотримаю обіцянк і поїду. Але я б не змогла, навіть якби хотіла.

     Після огляду лікар  наполягав щоб Макс поїхав до лікарні , та впертий віслюк категорично відмовився. Сказав що краще вмерати вдома… Дурень! Тоді йому приписали антибіотики і ще якісь там ліки і мазі за якими поїхав один з його людей. Виявилось , що біля Макса мала бути медсестра, яка повинна була слідкувати за його станом і допомагати , та він її відразу вигнав , бо вона його бачите  кумарила... Дитячий садочок якийсь. Ясельна група. Капець! Слів немає. А якби я не приїхала? Хоч я й не планувала звісно… Та це вже таке…

    Лікар зробив свою роботу і поїхав. Макс вже мав трохи кращий вигляд , йому дали жаропонижаюче і воно почало діяти. Та мені все одно страшно, що йому може стати гірше. Я піднялась щоб вийти з кімнати , та він впіймав мене за руку.

    - Не йди. Ти обіцяла.

    - Я лише води принесу і повернусь. Пити хочу.

    - Ти ж голодна мабуть . Замов собі з доставкою що хочеш , я заплачу. – хотілось як завжди фиркнути, типу яка небачена щедрість, чи щось типу того. За звичкою. Та не буду добивати лежачого. Зачекаю коли вичухається.

    Спершу навіть дійсно думала замовити собі щось, та згадавши про його амбалів передумала... Замість цього , я написала список потрібних мені продуктів і послала одного з них на ринок. Це йому помста за мої коліна. Впевнена, йому сподобається.

    Повернулась до Макса і сіла поруч. Він здається заснув. Кладу долоню на його чоло ,  температура ще є , але вже не така висока. Потім не стримавшись легенько провела пальцями по щоці, по губах і вони почали ворушитись.

    - Дякую тобі Ань . - говорить не розплющуючи очей. – Дякую що не поїхала.

    - То ти для цього мене викрав і привіз сюди ? Щоб я потримала тебе за ручку при огляді ? Маленький хлопчик боїться страшного дядю лікаря?- він  посміхнувся.

    - Я сумував за тобою , відьмочко . Дуже . Ти потрібна мені . - говорить спокійно і його очі досі  заплющені , а моє серце вчергове за сьогодні зробило кульбіт . Тільки цього разу не від страху, а від радості.

    - Ти мариш, Максе. В тебе висока температура.

    - Я знаю, крихітко. 

    - Можливо зателефонувати твоїм батькам , чи ще комусь ? - запитую щоб перевести тему. Мені звісно дуже хочеться це слухати , та боюсь що це виявиться дійсно через температуру , або з  вдячності. А я ж зараз знов розправлю крила і у полум’я.

    - В мене немає батьків. Нікого немає . Друзі тільки , Емір , Рус , Захар , Череп , Саня. Ми всі окрім  Еміра росли на вулиці. Ти ж не думала , що бандитами стають від чудового життя? В нас вибору не було . Жити хочуть всі . І їсти теж хочуть всі. Я не виправдовуюсь. Ні в якому разі. Мені подобається моє життя. Просто... воно могло бути іншим. Я навіть пам'ятаю яким воно було до... - він замовк а я вдихнула повітря. Здається поки його слухала навіть не дихала. Макс зараз зовсім інший... Справжній. Відкритий. Немає жодних масок чи понтів .    

Знижка  тут!

 

ТИХОЇ НОЧІ!

2 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти

О обожнюю цю книгу вона неймовірна ❤️❤️❤️

Тетяна Калинова
24.06.2026, 22:48:52

Катюша Автомеєнко, Дякую, сонечко!❤️❤️❤️

avatar
Лія Світова
24.06.2026, 22:06:58

♥️♥️♥️

Тетяна Калинова
24.06.2026, 22:23:17

Лія Світова, ❤️❤️❤️

Інші блоги
Спека, секс та солодкі поцілунки
Перший місяць літа добігає кінця, але сама пора ще у розпалі❤️ Особисто я вважаю її найприємнішою частиною року, коли твоє життя відчувається як частина мелодрами 2000-х. Героїня моєї книги добре розуміє це відчуття, адже
Музика поєднує серця
Дякую тим чудовим людям, які завітали на сторінки моєї історії і залишили сердечка чи поділилися враженнями. Це неймовірно надихає! Сьогодні у наших героїв романтичний вечір і Арсен намагається показати свої чесноти
Хочеться легкого вайбу?
Літо — пора пригод та емоцій. І хочеться, щоб настрій був відповідним. У моїй історії Мілана відправляється до своєї подруги Алі в Одесу, аби разом провести час. Нові знайомства, неочікувані зустрічі та хімія, з присмаком
Чи потрібен шокуючий початок?
Вітаннячка, читацька спільното! На днях у Тредсі побачила скрін друкованої книги з першим реченням про "п*ніс старого" і спочатку ледь зі стільця не впала. Типу, це про що??? Але потім там у наступному реченні вже все
Нова книга! ❤️
Вітання всім! Опублікувала нову книгу "Ті, ким ми є" !!!✨ Це невелика квір-історія про пошук себе, прийняття та сміливість бути тим, ким ти є насправді. Про страх відрізнятися від інших. Про чужі очікування, які
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше