Фінішна пряма «ляльковода» і моя дилема
«Ляльковод» добігає кінця (у всякому випадку в мене в чернетках)— лишилося дописати пару глав до фіналу. Не можу вирішити, що робити зі Ставросом Зорбасом. У нього є потенціал. Відправити його на ешафот і поставити жирну крапку в його історії? Чи залишити живим, але відіслати на каторгу в австралійські колонії, щоб за потреби дістати його звідти?
Дивно, але це перша моя історія, де я нікого не мінуснула… Чи варто порушувати цю традицію зараз?
Що далі по цій історії? Чесно? Найбільше пропрацьованості зараз має Вільям Фіцрой. У мене вже є сирий сюжет про нього, але він поки настільки сирий, що потребує серйозного доопрацювання.
Або можна дістати зі скриньки ідею для сучасної історії — розбещеної і зухвалої. Але я не впевнена, чи мене не заплюють від такого безчестя на сторінках.
1 коментар
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиВажкий вибір) Бажаю натхнення ❤️
Люмен Белл, дякую❤️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати