Книга на кшталт дитячої класики ✨

Всі ж читали у школі "Тореадорів з Васюківки" чи "Митькозавра з Юрківки"? Або ж у дитинстві кумедні оповідання М. Носова? І я читала, і так ці твори припали мені до душі, що захотілося і самій написати книгу в схожому дусі - збірку повістей "Як я провів літо".

Зараз літо ж, і я маю чудову нагоду прорекламувати вам її. Можете прочитати перший розділ, він коротенький, і зрозуміти, чи цікаво. До речі, нещодавно закінчила редагування, і тепер це фінальна версія з усіма сюжетними та стилістичними правками.

А як у вас справи? Чи пишете/редагуєте/читаєте щось? Буду рада спілкуванню!

 

https://booknet.ua/book/yak-ya-provv-lto-b424826

Як я провів літо

1 коментар

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти

Обожнюю "Тореадорів з Васюківки"! У вас ще така приємна літньо-дитяча обкладинка) Щодо мене, то зараз активно редагую дві книги і викладаю їх на сторінці)

Показати 2 відповіді

Емілія Зінченко, дякую)

Інші блоги
Продовження триває
Далі буде… Андрій та Марійка нарешті після всіх випробувань повернулися в Україну. Що знову задумав Адам, поки Андрій буде у США? Він знову хоче домогтися свого. Та чи йому це справді вдасться за відсутності Андрія? Все
"Піймати сталкера" — оновлення
Варто було один день відпочити, щоб фігакнути одразу три розділи))) Так, можливо, десь будуть траплятися помилки, проте, і я як скажена їх сьогодні строчила))) пізніше доредагую)) Тому, хто чекав, ловіть: Найгірше похмілля
Є над чим подумати.
Саме так називається розділ історії про попаданку Лідію, який вийшов сьогодні. Лідія, яка впевнена, що знає канон і може все передбачити, несподівано стикається ніс до носа із бойовим магом. Історія ще не почалась,
Подяка всім за підтримку
Мені дуже приємні ваші відгуки і підтримка. Це надихає мене на написання нових розділів. Особливо хочу подякувати Віталію Козаченко за рекомендацію книги "Позичена молодість". Буду старатися не розчарувати ваші
Я знайшлася
Гей, мої любі друзі! Мене дуже довго не було, тому хочу щиро попросити вибачення за таку тривалу пропажу. Але сьогодні, якщо вам уже прийшло сповіщення, то ви знаєте — вийшов новий розділ! І хоча мій фанфік уже поступово
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше