Візуалізація до розділу 10 «хроніки Апокаліпсису:

Саме так виглядає вечір героїв у десятому розділі — коли кожен крок наближає їх до точки, після якої дороги назад уже не буде...

1 коментар

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти

Чудовий віжуал)

Інші блоги
Продовження триває
Далі буде… Андрій та Марійка нарешті після всіх випробувань повернулися в Україну. Що знову задумав Адам, поки Андрій буде у США? Він знову хоче домогтися свого. Та чи йому це справді вдасться за відсутності Андрія? Все
"Піймати сталкера" — оновлення
Варто було один день відпочити, щоб фігакнути одразу три розділи))) Так, можливо, десь будуть траплятися помилки, проте, і я як скажена їх сьогодні строчила))) пізніше доредагую)) Тому, хто чекав, ловіть: Найгірше похмілля
Є над чим подумати.
Саме так називається розділ історії про попаданку Лідію, який вийшов сьогодні. Лідія, яка впевнена, що знає канон і може все передбачити, несподівано стикається ніс до носа із бойовим магом. Історія ще не почалась,
Подяка всім за підтримку
Мені дуже приємні ваші відгуки і підтримка. Це надихає мене на написання нових розділів. Особливо хочу подякувати Віталію Козаченко за рекомендацію книги "Позичена молодість". Буду старатися не розчарувати ваші
Я знайшлася
Гей, мої любі друзі! Мене дуже довго не було, тому хочу щиро попросити вибачення за таку тривалу пропажу. Але сьогодні, якщо вам уже прийшло сповіщення, то ви знаєте — вийшов новий розділ! І хоча мій фанфік уже поступово
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше