Стосовно Маші, Лізи та братів ❤️

Бачу, що ви запитуєте мене про Машу, Лізу та про те, чи будуть вони разом із братами. Мені неймовірно приємно, що ці героїні настільки вам полюбилися і ви так переживаєте за їхню долю. Саме тому вирішила відповісти на це питання окремим дописом.

Зазвичай я не люблю заздалегідь розповідати про свої творчі плани, але цього разу хочу сказати про це одразу, щоб не було зайвих очікувань.

Я дуже люблю Машу й Лізу. Для мене вони справді важливі героїні, але нараззі зовсім не бачу їх поруч із братами. Для кожного з братів у мене вже є своя історія, і вона буде пов'язана з іншими жінками.

Чи означає це, що історії Маші та Лізи закінчилися? Ні. Навпаки, мені здається, що вони настільки цікаві героїні, що цілком заслуговують на власні книги. І я зовсім не виключаю, що одного дня це станеться. Але точно не зараз.

Мені дуже не хочеться когось розчаровувати, проте як автор я повинна йти за тим, що відчуваю. Я не можу змусити персонажів бути разом лише тому, що цього дуже хочуть читачі. Для мене важливо, щоб кожна історія залишалася чесною, а кожен герой знаходив саме свою людину.

Щиро сподіваюся, що коли прийде час історій братів, ви зрозумієте, чому я зробила саме такий вибір. І, можливо, навіть полюбите їхні нові історії не менше, ніж ті, які вже встигли полюбити зараз. ❤️

4 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Ксения Солодько
22.06.2026, 15:02:41

Ви праві, все ж таки серія називається "Королі гріхів", а значить про чоловіків. Ліза і Маша звісно прикольні,але їхні історії коротенькі епізоди в пару зістрічей, не такі як у Жені з Сашею довжиною в роки і з прихованими почуттями, які справедливо отримали своє продовження.Дякую. Чекаємо на нові розповіді, за планом розповідь про Дмитра, якщо не помиляюсь.

Ірен Кларк
22.06.2026, 15:04:07

Ксения Солодько, Дякую за розуміння! Так, тепер ми повернемося до Дмитра. Я уже готую перші розділи до публікації.

♥️

avatar
Наталя Берладин
22.06.2026, 14:55:38

(❁´◡`❁)

avatar
Лія Світова
22.06.2026, 14:46:08

♥️♥️♥️

Інші блоги
Хто стоїть за штурвалом «святого Юди»?
Скоро познайомимося з ще одним персонажем, в сюжеті «Ляльковода». Знайомтеся — Ойсін О’Коннор, капітан судна з промовистою назвою «Святий Юда». Ойсін — ірландець з запалом, важкою вдачею і
Знижка на "Піжмурки" сьогодні
Всім привіт, мої любі! Ви вже бачили, що сьогодні на книгу "Піжмурки з Тінню" діє знижка? Всигніть придбати книгу за вигідною ціною. Анотація до книги "Піжмурки з Тінню" ❤️ Я ніколи не ставила почуття
Зустрічайте новинку на конкурс! «тамін і Валерія»
Дорогі читачі та автори! ♥️ Мене довго не було на Букнеті: я не вела блог і не викладала нові історії... Але все це тому, що я збирала сили та натхнення! Я щойно повернулася з неймовірної, колоритної Одеси — оновлена,
Трохи зимової прохолоди в літню спеку
Вітаю любі друзі! візуалізація до глави книги " Новорічна куля з вухами" "І ось раптом – перша сніжинка. Вона повільно падає, кружляючи в повітрі. М’яка, пухка, велика. Потім друга. Ще одна. І ось їх вже багато.
Вони дістались до мертвого села
Сьогодні я нарешті знайшла натхнення та опублікувала продовження другої фентезійної історії про два світи - світ людей Яв та світ істот української демонології Нав - епічне бойове фентезі "ЗАБУТА ЗИМА" Сьогоднішня
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше