Моя співуча історія та флешмоб Мелодія кохання
Сьогодні в мене особливий день! Моя нова історія «Один ритм на двох» вже опублікована, і вона стартує в межах неймовірного книжкового флешмобу «Мелодія кохання», який створили прекрасні авторки Крісті Ко та Тетяна Степанкевич ❤️

Зізнаюся чесно: це наймузичніша книга з усіх, що я коли-небудь писала. Тут музика — це не просто фон. Це те, що здатне подолати величезну соціальну прірву між вуличною музиканткою Скай та дівчиною з вищого світу Ліві. На вас чекає шалене тяжіння, таємниці, нью-йоркський вайб і ті самі безжально порушені правила, без яких ми з вами вже не уявляємо хорошої історії.

В флешмобі «Мелодія кохання» вже звучать такі чудові історії від талановитих авторів:
1.06 Марія Залевська "Водійка для Дикого"
2.06 Анна Лінн "Некромаркетинг. Smm для іншого світу"
3.06 Лія Лореляйн "Моє "Купайлівське диво"
04.06. Night Rain "Наша весна"
05.06 Олена Родан "Стерво для бабія"
06.06 Юкарі Ейрі "Один рік до прийняття себе"

07.06 Ана Харві "Чорнильне полотно"
08.06 Тетяна Степанкевич "Скільки коштує свобода"
09.06 Крісті Ко "Ти лише моя"
10.06 Каріна Морган "Той, кого я впустила"
11.06 Хелен Нуар "Оренда з наслідками"
12.06 Лія Лісова "Заборонений рай"

13.06 Ксенія Кова "Останні правки"
14.06 Неба Крайчик "Ветеринарка для дракона"
15.06 Еллі Мун "Очі кольору неба."
16.06 Лана Нова "Попіл кохання або як повернути колишнього"
17.06 Каріна Морган "Дикий принц"
18.06 Каріна Морган "Тільки його вчителька"

19.06 Мельська Наталі "Катастрофа на десерт"
20.06 Христина Вілем "Я знала сюжет. Це не допомогло."
21.06 Крісті Ко "Бійся темної води"

Не буду сьогодні писати багато тексту, бо головне зараз — це зануритися в атмосферу. Я принесла вам красиві візуали від авторок нашого флешмобу, а ще — саундтрек до своєї новинки!
За прекрасну обкладинку й арти дякую чудовій і неперевершеній майстрині свого діла Дані "NeuroMagic".
18 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
Увійти♥️♥️♥️
вітаю в флешмобі ❤️
Агнія Бурне, Дякую за підтримку! ❤️
Дякую, що доєдналися до флешмобу. Чудовий саундтрек! Неймовірно гарна обкладинка та чуттєвий блог. Успіхів книзі! ❤️❤️❤️
Крісті Ко, Дякую за прекрасний флешмоб та підтримку! ❤️
Вау вітаю в флешмобі ❤️
Вітаю вас ще з однією історією! Дівчата гарненькі, музика - супер!❤️❤️❤️
Night Rain, Дякую за підтримку! ❤️
Вітаю у флешмобі)
Вень Чжулун, Дякую за підтримку! ❤️
Дуже класна пісня!!!)))
Тетяна Степанкевич, Ой, як я рада!
Вітаю з участю у флешмобі ✨✨⭐
Тетяна Степанкевич, Дякую за підтримку! ❤️
❤️❤️❤️☺️☕
Аріда Демоніар, Дякую за підтримку! ❤️
Вау, як чудово ❤️
Ельфріде Ноар, Дякую за підтримку! ❤️
Гарнюща обкладинка ❤️ А яка атмосферна мелодія ✨ Яскраве поповнення флешмобу ✨
Лана Жулінська, Дякую за підтримку! ❤️
Класні арти і музика чудова! ❤️
Лана Нова, Дякую за підтримку! ❤️
Очей не відвести. Краса ❤️❤️❤️
Христина Вілем, Дякую за підтримку! ❤️
Дуже гарна історія! Удачі! ❤️
Каріна Морган, Дякую за підтримку! ❤️
❤️❤️❤️
Джулія Блеквуд, Дякую за підтримку! ❤️
Яка класна історія для флешмобу! І чудова музика, яка одразу занурює в потрібну атмосферу❤️❤️❤️
Анна Лір, Дякую за підтримку! ❤️
Як гарно❤️
Лія Лісова, Дякую за підтримку! ❤️
❤️❤️❤️
Анна Лінн, Дякую за підтримку! ❤️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати