Завершення книги і новинка!

Книга "Хвилі, штиль і зорепад" завершена!

Дякую всім хто читав, додав собі цю історію в бібліотеку і ділився враженнями від прочитання! Для мене ця історія особлива, і я рада, що вона сподобалась також і читачам. Ще деякий час вона буде редагуватися на дрібні помилки, одруки, але текст вже повний, і якщо ви відкладали, аби прочитати все  одразу — запрошую!

 

І також з радістю запрошую всіх у новинку "Перший зорепад. Плато злиття." 

Це приквел попередньої історії, який розкаже нам більше про Богиню Темі, чому і як вона опинилась в Цилісеї, серед смертних, про їхню зустріч з Ателем та що насправді сталося під час Великого Розлому.

 

Буду вдячна за підтримку вподобайками, коментарями та підписками на сторінку!

Обов'язково додавайте книги в бібліотеку.

Дякую за вашу присутність ❤️

 

1 коментар

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Svatik Lana
15.06.2026, 22:37:29

Вітаю з завершенням книги,я ще в процесі читання,ох ї хвиляста історія,захоплює, подивимося який далі розвиток подій.

Асея Мітрель
15.06.2026, 22:39:10

Svatik Lana, Дякую! Бажаю приємного читання♥︎

Інші блоги
✨до флешмобу "Золоті фантазії✨
Вітаю, дорогі читачі і колеги-автори! ❤️✨ Залюбки долучаюся флешмобу дружньої спільноти авторів улюбленого жанру!Це мій перший досвід, дякую за підтримку Участь у флешмобі «Золоті Фантазії» стала
Спойлер до нового розділу…
– Це твоя провина, – хрипко, зриваючись на шепіт, вимовила вона, дивлячись йому прямо в душу. – Це ти... це ти зробив. Це ти кинув мене, коли ти більше за все на світі був мені потрібен… Сем відчула, як
Як же Макар дізнався, де Ксенія? ヅ
Нічого не прогнозувало раптового завершення шоу, як неочікувана поява Макара ヅ Він рішуче... виніс Ксенію з клубу, не давши додивитися виступ хлопців. Тим більше взяти в ньому участь (який негідник!) ☺️ Як же він
Зустрічайте новинку на конкурс! «тамін і Валерія»
Дорогі читачі та автори! ♥️ Мене довго не було на Букнеті: я не вела блог і не викладала нові історії... Але все це тому, що я збирала сили та натхнення! Я щойно повернулася з неймовірної, колоритної Одеси — оновлена,
"Король без минулого" - на фінішній прямій!
Вітаю, шановні читачі! З радістю повідомляю, що довга та напружена історія Меверінни та Кейрана поволі добігає кінця! Думаю, ще максимум тиждень - і книга "Король без минулого" буде завершена ^_^ Хто читає книгу
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше