⚠️одержимий фанат⚠️

  Приємного всім вечора. У мене сьогодні майже увесь день йде дощ і настрій просто сидіти й читати книги ( а як погода у вас?). Тим не менш як і обіцяла ділюся з вами дечим цікавеньким. Всі ж вже бачили той тренд де ШІ створює для вас малюнки, ніби намальовані в скетчбукові одержимим фанатом? Я натрапила на ньго нещодавно і подумала: " А чому б не зробити таке для моїх персонажів?". І швиденько побігла генерувати. Вийшло просто неймовірно, тож ловіть результати ;)

   Що було б, якби Аль вмів малювати:

✮Марк в усій його бунтарській красі✮

А якби малював Марк?:

☀️ Сонечко Аль (Альберт) ☀️

І бонусом:
               

✨ Яскрава Сеня ✨

♡ І тихоня Даня (а в тихому омуті свої чорти) ♡

Що скажете? Як вам така ідея?))

А щоб ближче пізнати наших героїв читайте "Під одним небом" і не забувайте про вподобайки та коментарі! ♥️

2 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Агнія Бурне
07.06.2026, 22:40:26

Ой які вони класні вийшли в такому стилі☺️

DINA DEUS
08.06.2026, 00:20:19

Агнія Бурне, Це точно))♥

avatar
Чай Дивака
07.06.2026, 22:37:37

Ой, які вони всі гарненькі ♥ Не бачила цього тренду, але ідея просто клас! Очима людей які нас кохають, ми завжди виглядаємо ще привабливіше)

DINA DEUS
08.06.2026, 00:21:17

Чай Дивака, Справді так)) Як кажуть: «Краса в очах глядача»)♥

Інші блоги
"Стороння особа" новий розділ
Книга Стороння особа напевно, дійшла до середини. Як вам здається. що там зараз відбувається--штиль, хвилювання чи шторм? Опишіть свої враження. Новий розділ читайте тут
Передплата на Приборкувачку проклять
Сьогодні ПРИБОРКУВАЧКА ПРОКЛЯТЬ надійшла в передплату. Дякую всім, хто підтримував книгу і мене разом з нею)) Автору завжди приємно бачити зацікавленність читачів у його творчості❤️ Завтра вдень о 14-й вийде бонусна
show burn чи все на першому ж побаченні?
До якої касти ви відносите себе? В мене в останніх двох книгах якось перші сторінки чомусь віддані якомусь беззмістовному інтиму між головним і другорядним героями, який більше вказує на байдужість першого до глибоких
Новий розділ!
Третій розділ! Ціла серія коротких романів у стилі Black Mirror. І ось ДРУГИЙ роман — «Люсіль» — уже в процесі публікації! Додавайте до своїх бібліотек!
Фатальна ніч... — наближається до фіналу!
Тихого вечора! Запрошую одразу до трьох розділів історії Есенії та Руслана. Роман наближається до завершення! Після фіналу ціну буде змінено. ✨✨✨ — Гаразд. — холодно випалює. Я завмираю, не зовсім розуміючи,
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше