⚠️одержимий фанат⚠️
Приємного всім вечора. У мене сьогодні майже увесь день йде дощ і настрій просто сидіти й читати книги ( а як погода у вас?). Тим не менш як і обіцяла ділюся з вами дечим цікавеньким. Всі ж вже бачили той тренд де ШІ створює для вас малюнки, ніби намальовані в скетчбукові одержимим фанатом? Я натрапила на ньго нещодавно і подумала: " А чому б не зробити таке для моїх персонажів?". І швиденько побігла генерувати. Вийшло просто неймовірно, тож ловіть результати ;)
Що було б, якби Аль вмів малювати:

✮Марк в усій його бунтарській красі✮
А якби малював Марк?:

☀️ Сонечко Аль (Альберт) ☀️
І бонусом:
✨ Яскрава Сеня ✨

♡ І тихоня Даня (а в тихому омуті свої чорти) ♡
Що скажете? Як вам така ідея?))
А щоб ближче пізнати наших героїв читайте "Під одним небом" і не забувайте про вподобайки та коментарі! ♥️
2 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиОй які вони класні вийшли в такому стилі☺️
Агнія Бурне, Це точно))♥
Ой, які вони всі гарненькі ♥ Не бачила цього тренду, але ідея просто клас! Очима людей які нас кохають, ми завжди виглядаємо ще привабливіше)
Чай Дивака, Справді так)) Як кажуть: «Краса в очах глядача»)♥
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати