Життєво

У вас бувало таке, що власні герої викликають роздратування? Сьогодні під час редагування старих розділів я перечитувала текст і ловила себе на думці: «бляха, це шо, я таке написала?»
Мене бісить кожен з героїв, їхня поведінка, їхні вчинки, їхні взаємовідносини.
Але я не хочу нічого змінювати, хочу щоб ця банально-дратівлива історія залишалася такою, якою вона є, адже вона одна з найперших, що була мною написана. З цього і почалася любов до писання. Тому ці дратівливі герої — моя мотивація, щоб наступні романи робити тільки краще.
А у вас були такі випадки?

7 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Julia Shperova
06.06.2026, 07:22:48

Дуже життєво. Все так і свербить переписати, але я знаю що не можна))

avatar
Оксана Павелко
04.06.2026, 21:34:04

❤️❤️❤️

avatar
Яна Залізняк
04.06.2026, 16:55:04

Так) іноді теж ловлю себе на думці, що за "дикунство" я написала ✍️✨❤️

Ві де Рейн
04.06.2026, 20:34:56

Яна Залізняк, Це дивно, але так круто)

avatar
Пацюк Червоній
04.06.2026, 17:47:56

у цій історії вони мають бути саме такими, наступати на граблі, робити помилки, але розумнішати

avatar
Пацюк Червоній
04.06.2026, 17:47:12

поки не дратували. Сподіваюсь, негідники в моїх книгах виходять дуже колоритними. Хіба що Круков вийшов недостатньо демонічним, хоча я спеціально його робив доволі штрихоподібно

І насправді це прикольно, як мені здається. Якщо вони викликають у вас емції, вони вийшли живими. Іноді такі герої навіть краще запам'ятовуються.

avatar
Ulyana Summers
04.06.2026, 17:15:21

Хм, я навіть не думала про таке, поки не дратували

Інші блоги
експеримент
Сьогодні вирішила опублікувати одну історію, яка вже давно лежала в моїх чернетках. Без кохання в центрі сюжету, без романтичної лінії. Просто історія, яка тримається на відчутті, що з реальністю щось не так. Довгий час
Де я?
А я в редагуванні)) І зловила себе на питанні до читачів: Чому "Перегони на почуття" така читабельна і цікава? Що в ній такого, що вас приваблює? Наразі чотири книжки з восьми (рахуючи заморожену) набрали більше тисячі
Коли ти намагаєшся бути суворою маман...
Але твій власний приклад... Кет. Вальс крові Ну і в чому Катя не права? "Оберни..."
Коли щось примерзає...
... і мається на увазі не лише залізо. Вітання, леді й джентльмени! ✋ Новий розділ готовий, і в ньому ви дізнаєтесь: ✦ про особливості гігієни у льодовиках; ✦ чому "серце, закуте у кригу" - це іноді не метафора; ✦ чому
Рецензія на книгу Єви Ромік ✨️
Світ видається доволі божевільним, коли для всіх минуло 15 років, а для тебе — всього кілька митей. Моя рецензія на книгу "Закон збереження кохання. Пригоди неправильного принца." Єви Ромік. В рамках безстрокового
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше