Додано
04.06.26 16:49:18
Життєво
У вас бувало таке, що власні герої викликають роздратування? Сьогодні під час редагування старих розділів я перечитувала текст і ловила себе на думці: «бляха, це шо, я таке написала?»
Мене бісить кожен з героїв, їхня поведінка, їхні вчинки, їхні взаємовідносини.
Але я не хочу нічого змінювати, хочу щоб ця банально-дратівлива історія залишалася такою, якою вона є, адже вона одна з найперших, що була мною написана. З цього і почалася любов до писання. Тому ці дратівливі герої — моя мотивація, щоб наступні романи робити тільки краще.
А у вас були такі випадки?
Ві де Рейн
130
відслідковують
Інші блоги
Сьогодні вирішила опублікувати одну історію, яка вже давно лежала в моїх чернетках. Без кохання в центрі сюжету, без романтичної лінії. Просто історія, яка тримається на відчутті, що з реальністю щось не так. Довгий час
А я в редагуванні)) І зловила себе на питанні до читачів: Чому "Перегони на почуття" така читабельна і цікава? Що в ній такого, що вас приваблює? Наразі чотири книжки з восьми (рахуючи заморожену) набрали більше тисячі
Але твій власний приклад... Кет. Вальс крові Ну і в чому Катя не права? "Оберни..."
... і мається на увазі не лише залізо. Вітання, леді й джентльмени! ✋ Новий розділ готовий, і в ньому ви дізнаєтесь: ✦ про особливості гігієни у льодовиках;
✦ чому "серце, закуте у кригу" - це іноді не метафора;
✦ чому
Світ видається доволі божевільним, коли для всіх минуло 15 років, а для тебе — всього кілька митей. Моя рецензія на книгу "Закон збереження кохання. Пригоди неправильного принца." Єви Ромік. В рамках безстрокового
7 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиДуже життєво. Все так і свербить переписати, але я знаю що не можна))
❤️❤️❤️
Так) іноді теж ловлю себе на думці, що за "дикунство" я написала ✍️✨❤️
Яна Залізняк, Це дивно, але так круто)
у цій історії вони мають бути саме такими, наступати на граблі, робити помилки, але розумнішати
поки не дратували. Сподіваюсь, негідники в моїх книгах виходять дуже колоритними. Хіба що Круков вийшов недостатньо демонічним, хоча я спеціально його робив доволі штрихоподібно
І насправді це прикольно, як мені здається. Якщо вони викликають у вас емції, вони вийшли живими. Іноді такі герої навіть краще запам'ятовуються.
Хм, я навіть не думала про таке, поки не дратували
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати