Нова обкладинка і невеликий спойлер

—Еммо! — погукав, а вона ніби не чує.

 

— Еммо, стій, зачекай! — прогарчав і, наздогнавши, схопив за руку.

 

— Що вам від мене потрібно? — зухвало питає.

 

— Ти поїдеш зі мною, — ставлю її перед фактом.

 

— Нікуди я з вами не поїду! Вибачте, я поспішаю, — впирається. Не довго думаючи, хапаю її і перекидаю через плече. Її апетитна дупка опиняється прямо біля мого обличчя — ледве стримую себе, щоб не ляснути.

 

— Я сказав: ти їдеш зі мною! — мене не дуже хвилювала її думка, я вже все вирішив.

 

— Відпустіть негайно! — репетувала вона і гамселила мене по спині своїми кулачками. — Що ви робите? Відпустіть! Я кричатиму! — не вгавала, але я не звертав уваги. Мовчки відніс у машину, посадив на сидіння. Вона ще щось кричала, але я не слухав. Поки я обійшов автівку і сів за кермо, вона мало не вистрибнула, але я встиг схопити її.

 

— Навіть не думай, — сказав і заблокував двері. — Пристібнись, трохи покатаємось.

 

— Що вам від мене потрібно? — повторила вона запитання. — Я не хочу нікуди з вами їхати!

 

— Заспокойся, ми просто повечеряємо.

 

— Якого біса? Вам вечеряти нема з ким? — не вгавала Емма.

 

— Є з ким. Наприклад, із тобою. Ти мені подобаєшся, — спокійно відповів.

 

— Щооо? Ви взагалі добре почуваєтесь? — у дівчинки аж очі на лоба полізли.

 

— Ти вважаєш, що не можеш подобатись чоловіку?

 

— Я цього не казала, — вже трохи спокійніше, — просто ви вже вдруге викрали мене, і я не знаю, чого від вас очікувати.

 

— Від мене можна очікувати всього чого завгодно, — з посмішкою відповів.

 

— Відвезіть мене додому, — продовжувала опиратись.

 

— Добре, але спочатку ми повечеряємо.

 

— Я не голодна! — заперечувала Емма. — І взагалі, в мене хлопець є! — Явно бреше, але мені пофіг.

 

— Так і я ж наче не тягну тебе до РАЦСу, дівчинко. Розслабся, це просто вечеря, — намагаюсь виглядати невимушено, хоча в самого вже руки сверблять стягти з неї одяг і добряче відшмагати по апетитній дупці. Ну якого хріна вона вимахується? Ще жодна мені не відмовляла.

 

— На «просто вечерю» людей не викрадають! — не припиняла вона свої наїзди. У неї хоч колись рот закривається? Але мені подобалась ця гра. Побачимо, хто кого.

 

— Це не викрадення, а свого роду запрошення.

 

— Ви навіть не привітались! «Ти їдеш зі мною», — перекривила вона мене. — Так не запрошують!

 

— Давай так. По-перше, ти припиняєш мені «викати». По-друге, ми з тобою їдемо в ресторан і повечеряємо, а тоді, якщо ти захочеш, я відвезу тебе додому. — Звісно, я розраховую на інший поворот подій, але якщо не захоче продовження — змушувати не буду. — І досить істерити.

 

— Вам, тобто тобі, щось не подобається? Якби не ви, тобто ти, то мене взагалі тут не було б! А якщо розібратись, то в мене були плани на вечір! — не вгавало дівчисько.

 

Я різко б'ю по гальмах і впиваюся в неї своїми губами. Тримаю, щоб не могла вирватись, доки вона не перестає пручатись. Тоді я розриваю поцілунок. Глянувши в її ошелешені очі, повертаюсь на своє місце, рушаю і спокійно кажу:

 

— Ось це мені подобається. — Кажу, посміхаючись, і дивлюсь на її реакцію. Та вона офігіла, але я б не сказав, що їй не сподобалось. — Тепер я знаю, як змусити тебе помовчати хоч трохи.

 

— Ну ти й сволота! — випльовує слова і відвертається. Далі ми їдемо в повній тиші, і мене це веселить: щойно сама побачила, як їй можна рота заткнути.

 

В ресторані вона нічого не замовила — схоже, хоче показати, що образилась. Тому я зробив так само: замовив лише пляшку вина.

 

— Отже, Еміліє, що ти про себе розкажеш?

 

— Ти ж сам хотів, щоб я замовкла. І ще: ніколи не називай мене Емілією. Просто Емма.

 

— Окей, як скажеш. Тож розкажи про себе.

 

— Давай краще ти. Це ж твоя ініціатива з вечерею, а я не збираюсь вивертати перед тобою душу. Я тут тільки через те, що не було іншого вибору.

 

— Вибір є завжди.

 

— Саме тому ти мене викрав замість того, щоб просто запросити? — ще гнівно запитала Емма, але я зрозумів, що, можливо, вдасться вести діалог. — І який у мене був вибір?

 

— Ти, наприклад, могла одразу погодитись їхати й не мотати мені нерви.

 

— Я мотала нерви? — обурено запитує, а тоді трохи спокійніше додає: — Просто хтось не розуміє слова «ні». Коротше, відвези мене додому, у мене нема настрою на порожні балачки. Та й взагалі, я не розумію, навіщо я тут. — Надуває губки і складає руки на грудях.

 

Тут я починаю розуміти, що ніфіга з цієї затії не вийде: дівчисько вирішило погратись у недоторканну. Ну окей, зараз я тобі це ще дозволю.

 

— Видно, хріновий з мене кавалер, — кажу з усмішкою. — Добре, давай відвезу тебе.

 

— Я таксі викличу, — така самостійна. — А ти наступного разу, коли захочеш провести вечір з дівчиною в ресторані, то запроси по-людськи, і, може, та бідолашна від тебе не втече.

 

— Ти себе маєш на увазі? — питаю з викликом.

 

— Я більше не планую з тобою перетинатись.

 

— Це ми ще побачимо. — Я сприймаю це як виклик.

                              

 

2 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Пацюк Червоній
05.06.2026, 17:03:00

Згадався 1й сезон серіалу Спрут, де замість Емми-Емілії була Паула,донька комісара Каттані

Лія Мілар
05.06.2026, 17:17:21

Пацюк Червоній, Цікаво, чим саме. Я цей серіал не дивилась

avatar
Геннадіївна
05.06.2026, 14:50:32

Просто суперова обкладинка♥️

Показати 2 відповіді
Геннадіївна
05.06.2026, 15:46:53

Лія Мілар, ♥️♥️♥️

Інші блоги
Залишилося ще трохи
Зовсім скоро, буквально через кілька хвилин з'явиться моя нова книга:
Мелодія нової історії
Вітаю мої любі, саме сьогодні об 14 за київським часом я разом зі своєю новою історією приєднуюся до флешмобу Мелодія кохання від неймовірних і чудових, а ще (не побоюся цього сказати) не менш талановитих авторок Букнету Крісті
Один ритм на двох. Подяка та відео-спойлер
Сьогодні я до вас із коротеньким, але дуже щирим блогом. Найперше хочу сказати вам просто величезне дякую за вашу підтримку моєї нової історії «Один ритм на двох»! Ваша віддача щоразу мене надихає і доводить, що в нас
✨️❤️знижка на спекотний дарк роман — без гальм❤️✨️
Привітики☺️✨️ Мої любі, сьогодні діє знижка на спекотний дарк роман Залежність Ворона❤️ Якщо ви любите владних кримінальних босів із добре підвішеним (в усіх сенсах) язиком, ласкаво прошу до книги) До речі, вона
Флешмоб ❤️мелодія Кохання❤️ Моя нота
Вітаю, друзі! Я щаслива долучитися до найчуттєвішого флешмобу «Мелодія кохання» і щиро вдячна за його організацію двом прекрасним авторкам Крісті Ко ❤️ та Тетяна Степанкевич ❤️ Для кожного воно звучить
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше