Додано
31.05.26 15:03:31
До кого ж ревнує.???
Привіт мої любчики❤️
Сьогодні глави Стервочки не було, але ж я не можу залишити вас без чогось цікавенького)))
Тож ловіть трішки спойлерів і візуал до оновлення, яке вийде вже опівночі.
Відкладаю телефон і йду відчиняти. На порозі стоїть Любарський. В руках два велетенські яскраві коктейлі. На згині ліктя висить пакет з лотком стиглої полуниці.
— Бачу, тобі мало було сьогоднішніх пригод? — усміхаюсь, киваючи на келихи.
— Це ж слабоалкогольні, — виправдовується і піднімає їх вище. — Ще й, бач, які здоровенні! Вони подвійні, але самого алкоголю тут усього одна порція.

— В тебе хтось є? — роздратовано гарчить Любарський.— Що? — я аж підстрибнула від несподіванки. — З чого такі висновки?— Та глянь на себе! Ти від телефона не відриваєшся. Сидиш і посміхаєшся переписуючись з... з кимось. Ну?— Так, є, — спокійно відповідаю дивлячись в очі.— Хто він?Мені здається, чи я чутю ревнощі?
Думаю, ви всі здогадаєтесь, до кого приревнував Андрійко)))
А якщо ні... то вже зовсім скоро прочитаєте ❤️
Ваша О.Родан❤️
Олена Родан
956
відслідковують
Інші блоги
Ви шукаєте атмосферну готичну, гостросюжетну історію з колоритними персонажами та незабутньою хімією? Де є палка ненависть, що або перетворюється на кохання, або спалює заживо?
Де дружба починається з брехні, а потім
Вітаю шановне панство! Хочу показати візуал на 8 главу книги "Помінятися місцями не було в планах" Виявляється один із моїх драконів полюбляє випічку. А шо люблять ваші дракони? "Принцесі дали передягтися
✨ВСІМ ПРИВІТ☺️ Хотів поділитися тим, над чим зараз працюю. Назву цю серію блогів "Письменицький щоденик" і буду кожному такому блогу присваювати номери) Практично весь свій вільний час, якого, на жаль, не так
Друзі)
Історія Лілі і Олега набирає нових обертів.
Книга вже продається за передплатою, а тому ви маєте знати за що будете платити гроші (якщо ще вагаєтесь і не придбали цю божевільно-пристрастну історію).
Так от справи
Всім вітання. Цей блог для тих, хто пише чи читає твори, де є щось для дорослих. Я - серед авторів, у творах якого трапляються відверті сцени. У мене є лише один роман, зараз працюю над іншим, і є ще кілька ідей. З чим я зіткнувся?
17 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиТа нестрашно, коли вийде тоді вийде. Виж не газета, Ви автор щей в Україні.
Ілля Вінницький, Дякую✨️
❣️⭐ ❣️
MargFed, Дякую❤️
Яка смакота на столику))❤️
Лана Нова, Так... вже всім хочеться скуштувати смачненьке і прохолодне)
Ревнує до свого ж сина))) Ох і буде колись же він здивований))) ♥️♥️♥️
Джулі Мун, Втопиться в алкоголі, як всі чоловіки))) А потім піде дружбу заводити з малим❤️
Ну всеее.. Що ви робите? Тепер хочу той коктейль з картинки❤️
А щодо нового розділу.. то вже знаю до кого ревнує… Цікаво, що ж вона відповіла, бо впевнена що поки не готова відкривати свій секрет)
Лія Лісова, Зовсім не готова. І коли розповідатиме — не буде готова)))
❣︎❤❣︎
Мельська Наталі, Дякую❤️
Дуже чекаю момент, коли він дізнається про сина)
Олена Родан, ❤️
❤️❤️❤️
Хельга Сонячна, Дякую❤️
❤️❤️❤️❤️
Ірина Саха, Дякую❤️
♥️♥️♥️
Крісті Ко, Дякую❤️
♥️♥️♥️
Кіт Анатолій, Дякую❤️
Ох, не знаю до кого ревнує, але коктейль би скуштувала )))))))))))))
Morwenna Moon, Сама облизалась, як побачила)))
Ха-ха-ха) ото наївний)
Tanya New, Саме так)))
❤️❤️❤️
Соланж Седу, Дякую❤️
О, правильно описані ревнощі можуть змусити затріпотіти жіночі серця)
Олена Ранцева, В більшості випадків — можливо, а в нашому тільки сміх визиває)))
О звісно є головний чоловік в її житті, і це не ти Андрію ..☀️❤️❤️
Lydmila, Вона не спішить карти розкривати)
О, ревнощі вже очевидні) так, думаю, знаю, з ким вона переписується) Знав би він усе))
Лана Жулінська, Ооо... він ще заявив що відіб'є її))) Хі-х, наївний.
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати