Відповідаю на коментарі читачів❤️

Привіт усім моїм читачам!❤️
У багатьох хто почав читати мою новинку Темрява тирана виникло кілька логічних питань, і я хочу відповісти вам на них у блозі, щоб ви могли краще зрозуміти головних героїв❤️
••••••••••••••••••••••••••
Ось ці питання:
❓Естер втекла від принца, що катував її — до безжального тирана. Чи не гіршим буде цей вибір?
❓Якщо Естер хотіла сховати свій дар і звільнитися від принца, чому вона просто не втекла світ за очі, навіщо прийшла до Атанора, знаючи хто він?
❓Чи покається колись Атанор у своїй жорстокості?

•••••••••••••••••••••••••••
✔️Отже, чи не було обрати своїм покровителем Атанора гіршим варіантом?

Естер — єдина, хто народився із даром цілителя за останнє сторіччя. Вона здатна зцілювати навіть смертельні рани чи хвороби, а значить у будь-якому разі вона стане об'єктом бажання усіх амбіціозних та сильних. Принц змушував її зцілювати своїх солдат проти її волі, спустошував ледь не до нуля її магічний резерв, використовував її кров для ритуалів власного омолодження, а коли вона відмовилася коритися — посадив на ланцюг та катував, бажаючи домогтися покори. Він катував — але магія Естер зцілювала її, і так по колу. Він вирішив одружитися на ній, щоб шлюбним ритуалом остаточно прив'язати її до себе і зробити рабою. Він щиро насолоджувався, коли катував її та бачив страждання тієї, хто насмілилася відмовити йому. Атанор, на відміну від принца, незважаючи на його жорстокість, не має садистських наклонностей. Так, він жорстокий — але використовує страх, як утвердження своєї влади. І найголовніше — Естер прийшла до нього сама, з власної волі. Для неї дуже важливо було вирішити свою долю самій. І вона зробила свій вибір.
••••••••••••••••••••••••
✔️ Чому вона просто не втекла?
Принц має на своїй службі вельми сильних магів, які знайдуть її на раз-два завдяки своїй силі та рідкісній магії, яку вона випромінює. Єдиним виходом було знайти собі покровителя, який рівний по силі принцу, а може навіть і сильніший. Тільки по-справжньому могутня людина могла завадити тому, щоб принц розшукав її, знову посадивши на ланцюг. 
••••••••••••••••••••••••••
✔️ Чи побачимо ми покаяння Атанора?

Тирани не стають ручними цуценятами та лапочками. Важливо розуміти, що кожне рішення яке він приймає, яким би жорстоким воно не було — він вважає правильним. Він ніколи не стане білим та пухнастим. Єдина людина, для кого він зробить своєрідне виключення — Естер, адже він на початку настільки НЕСЕРЙОЗНО її сприйматиме, що і сам не помітить як підпустить її до себе ЗАНАДТО БЛИЗЬКО!

В цій історії не буде добрих чи поганих — герої сірі, їх не можна назвати порядними. Але, вони такі, які є — треба це просто прийняти.
✅Попри все, на читачів чекатиме HAPPYEND.

13 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Елія Еванс
31.05.2026, 14:23:40

Чудова історія♥️♥️♥️

avatar
Тамара Юрова
31.05.2026, 14:23:08

♥️♥️♥️

avatar
Белла Ісфрелла
31.05.2026, 13:42:37

❤️❤️❤️

avatar
Вікі Дрейк
31.05.2026, 10:32:47

Класнюча історія ❤️❤️❤️❤️

avatar
Анжеліка Горан
31.05.2026, 09:31:33

Дуже цікаво було почитати❤️❤️❤️

Анжеліка Вереск
31.05.2026, 09:40:45

Анжеліка Горан, Мені дуже приємно ❤️❤️❤️

Дуже цікаво що буде далі ❤️

Анжеліка Вереск
31.05.2026, 09:40:36

Світлана Романюк, Дякую за увагу ❤️❤️❤️

avatar
Виктория Зёма
31.05.2026, 09:11:37

Супер

Анжеліка Вереск
31.05.2026, 09:40:28

Виктория Зёма, Дякую ❤️❤️❤️

avatar
Кора Лайт
31.05.2026, 08:51:47

Дуже цікава розповідь ❤️

Анжеліка Вереск
31.05.2026, 09:40:22

Кора Лайт, Дякую за увагу ❤️❤️❤️

avatar
Щастя
31.05.2026, 08:49:07

❤️❤️❤️

Анжеліка Вереск
31.05.2026, 09:40:15

Щастя, Дякую що зазирнули ❤️❤️❤️

Впевнена, що герої будуть не шаблонні і нас чекає напружена, але цікава історія

Анжеліка Вереск
31.05.2026, 09:40:05

Наталья Храпакова, Я дуже постараюся їх зробити не шаблонними ❤️❤️❤️

avatar
Лана Рей
31.05.2026, 08:37:35

Люблю читати історії про тиранів і те, як їх змінює кохання ❤️❤️❤️ Успіхів і багато читачів

Анжеліка Вереск
31.05.2026, 09:39:53

Лана Рей, Ех... Але на жаль в даному випадку тиран не зміниться))

avatar
Ава Роуз
31.05.2026, 08:35:24

Дуже цікава історія і прекрасні візуали ❤️❤️❤️

Анжеліка Вереск
31.05.2026, 09:39:28

Ава Роуз, Дуже дякую ❤️❤️❤️

avatar
Віккі Грант
31.05.2026, 08:29:35

Чудові візуали ❤️❤️❤️

Анжеліка Вереск
31.05.2026, 09:39:21

Віккі Грант, Дякую ❤️❤️❤️

Інші блоги
Моя Мелодія кохання: зустріч світла з темрявою
Привіт, мої любі читачі! Сьогодні я хочу поділитися з вами неймовірною новиною. Моя книга «Темні лінії» офіційно стає частиною чарівного літературного марафону «Мелодія кохання», який проводять авторки
Візуал для тих, хто не розуміється на собаках
— А у вас є собака? — несподівано для себе запитую я, вивчаючи чоловіка, поки він на мене не дивиться. — Є! — відповідає він, і його обличчя миттєво змінюється. Погляд стає м’яким, і навіть зморшки біля очей
маю нові візуали, тож гріх не поділитись..
Привіт, мої любі❤️ Давненько я вже сюди не заглядала і нічого не постила. Тому, поки маю хвилинку, ділюсь невеликим спойлером до нового розділу книги "Заборонений рай". Помічаю на собі його пильний
Агнія Бурне Адвокат для вбивці
Історія завершена. Валерія прокурор. Їде зі столиці до великого міста. Звинувачується торгівець у контрабанді. Валерія показує документ. Адвокат сміється з її впевненості.Валерія показує докумнт із підписом підсудного.Адвокат
Солодкі цілунки з русалкою.
Всім привіт! Саме ці слова хочеть присвятити персонажам із книги Бійся темної води Фрагмент 4 розділу: Їхні обличчя опинилися так близько, що він міг вловити запах її шкіри — неймовірний, дурманний аромат
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше