Новинка дарк роман, цикл "Звабливі", промики

Привіт!

Давно не писала блогів, тож вирішила трохи розповісти, що зараз відбувається у моєму букнетівському житті.

Почнімо з дарк-новинки «Граємо брудно».

Це моя перша книга в жанрі дарк роману, тому буду дуже вдячна за вашу підтримку. Попри те, що я кілька разів відкладала старт цієї історії, працювати над нею виявилося напрочуд легко. Для мене цей роман став не лише творчим зануренням в новий для мене жанр, а й першим досвідом написання історії у двох часових лініях. Мені подобається це. Історія так виходить розгорнутіша, а персонажі багатогранніші.

АНОТАЦІЯ

Сильніший завжди перемагає — і в житті, і на ринзі. Біль може зламати… або зробити небезпечнішим. Емоції — ворог, якого треба тримати під замком. Теодор давно засвоїв ці правила і жив за ними.

Усе, чого він хотів, — стати чемпіоном з боксу, вирватися зі злиднів і дати своїй молодшій сестрі життя, якого вона заслуговує. Але один випадковий вечір руйнує його план. Вечірка. І дівчина, яка завжди дивиться на нього зверхньо.

Для Емми балет — це не просто мрія. Це сенс її життя. Вона танцює з трьох років і готова пожертвувати всім заради сцени та великого майбутнього у світових балетних трупах. Але коли до мрії залишається лише один крок, усе руйнується. І після цього її життя стрімко занурюється в темряву. Темряву, з якої не кожному вдається вибратися.

ЦИКЛ "ЗВАБЛИВІ"

Зараз публікується 4 книга  "Звабливе падіння".  

Мені дуже приємно бачити, що багато читачів змінили свою думку про Ліну. У попередніх книгах ми бачили її зовсім з іншого боку, тому мені було цікаво розкрити цю героїню глибше й показати її справжню історію.

Також на моїй сторінці в Instagram триває розіграш книжкового боксу серед усіх передплатників «Звабливого падіння», тож, якщо вам цікаво, обов'язково зазирніть.

Книгу можна читати самостійно. Але якщо вам захочеться трохи передісторії стосунків Ліни і Тараса, то раджу розпочати з 1 книги "Зваб мого хлопця". Промик до книги "Зваб мого хлопця": R3Fhmmjn

Завершення книги орієнтовно планується за місяць.

У ЦИКЛІ ЗАПЛАНОВАНО 6 КНИГ

5 книга про Саву та Злату стартує в кінці літа. Про Саву можна більше дізнатися у 2 та 3 книг циклу. Про Злату є згадки у книзі "Зваблена випадково".   Промики до книги "Практика зваблення": 2-eoI-8Z,  hvpp_t-c 

Приємних та спокійних вихідних, ще почуємося.

Ваша Емілі!

 

6 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Лета Евгения
30.05.2026, 20:30:23

Я також чекаю на Саву.

avatar
Ана Бель
30.05.2026, 16:05:58

О клас! Вже є обкладинки. Я з фанаток Сави, впевнена що там буде цікава скляна історія)))

Емілія Дзвінко
30.05.2026, 16:10:20

Ана Бель, ви не одна така))) Багато хто чекає на Саву, чимось цей герой зачіпає ... хоч якщо чесно я спочатку навіть окрему книгу про нього не планувала писати

Дякую за промо❤️

Емілія Дзвінко
30.05.2026, 16:09:14

Наталія Ковтонюк, приємного читання

avatar
Соланж Седу
30.05.2026, 16:02:22

♥️♥️♥️

avatar
Оксана Лучко
30.05.2026, 15:59:25

Подобається нова книга як і всі ваші книги. З нетерпінням чекаю оновлень.

Емілія Дзвінко
30.05.2026, 16:01:25

Оксана Лучко, Дякую. Наступного тижня трохи розкачаємося більше))

avatar
Юлія Гирина
30.05.2026, 16:00:33

Дякую за промо на Практику зваблення

Емілія Дзвінко
30.05.2026, 16:00:55

Юлія Гирина, приємного читання

Інші блоги
✨до флешмобу "Золоті фантазії✨
Вітаю, дорогі читачі і колеги-автори! ❤️✨ Залюбки долучаюся флешмобу дружньої спільноти авторів улюбленого жанру!Це мій перший досвід, дякую за підтримку Участь у флешмобі «Золоті Фантазії» стала
Спойлер до нового розділу…
– Це твоя провина, – хрипко, зриваючись на шепіт, вимовила вона, дивлячись йому прямо в душу. – Це ти... це ти зробив. Це ти кинув мене, коли ти більше за все на світі був мені потрібен… Сем відчула, як
Як же Макар дізнався, де Ксенія? ヅ
Нічого не прогнозувало раптового завершення шоу, як неочікувана поява Макара ヅ Він рішуче... виніс Ксенію з клубу, не давши додивитися виступ хлопців. Тим більше взяти в ньому участь (який негідник!) ☺️ Як же він
Зустрічайте новинку на конкурс! «тамін і Валерія»
Дорогі читачі та автори! ♥️ Мене довго не було на Букнеті: я не вела блог і не викладала нові історії... Але все це тому, що я збирала сили та натхнення! Я щойно повернулася з неймовірної, колоритної Одеси — оновлена,
"Король без минулого" - на фінішній прямій!
Вітаю, шановні читачі! З радістю повідомляю, що довга та напружена історія Меверінни та Кейрана поволі добігає кінця! Думаю, ще максимум тиждень - і книга "Король без минулого" буде завершена ^_^ Хто читає книгу
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше