Додано
30.05.26 09:27:51
Тіні відродилися ✨
Ця історія відродилася саме тоді, коли здавалося, що для неї вже не залишилося жодного шансу. Але життя рідко пише казки, а кохання не завжди означає щасливий фінал. Іноді двоє людей зустрічаються не для того, щоб врятувати одне одного, а щоб стати найбільшим випробуванням у житті одне одного. Іві та Олівер кохали надто сильно, щоб забути і надто боляче, щоб залишитися незмінними після всього, що пережили. Чи вистачить цього кохання, щоб перемогти світ, який раз за разом розводить їх у різні боки? Чи деякі історії приречені жити лише в серці? Відповідь знає тільки час.
Анастасія Котляр
45
відслідковують
Інші блоги
Сьогодні Ляльковод отримав рекомендацію від Ірини Скрипник. Це неймовірно надихає, особливо коли отримуєш її від автора, який досвідченіший, ніж ти сам.
Новий розділ книги "Дихати(не)тобою" уже на сайті. І там справжнє скло... Емі була готова повірити, що Максим справді зняв обручку заради неї та їхнього майбутнього. Вона приїхала до нього в офіс, але за дверима
... Ну майже. Я все ще продовжую займатися редагуванням: Південна Корона (як мені здається) повністю відредагована; Перегони на почуття і DREAM зараз редагуються; Вхідний виклик і Піймати сталкера —
"Руда детективка і зниклі лелітки" — це затишний детектив з елементами романтики та легкої таємничості. Головна героїня — Бетті, яскрава, допитлива дівчина з рудим волоссям і гострим розумом. Вона
4 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиНеочікувано, що він все таки обрав контракт , справді це ціна кохання?
Богдан Владимирович, Дивлячись на умови, які стояли перед ним, я можливо, вчинила б так само
Після всього, що вони пережили, я просто хочу вірити, що Іві та Олівер нарешті отримають свій шанс ?? Але знаючи їхню історію, шлях до щастя точно не буде легким. Дуже чекаю продовження і відповідей на всі ті питання, які не дають спокою після фіналу.
Yuliia, Я думала, що друга книга буде сама напружена з трилогії, але поки писала її, у мене стільки ідей зʼявилося для продовження, що здається буде ще не одне випробування у гг…
Я себе спробував в новому жанру. Любов романтика. До того писав психологічний трилер, Блек фентезі. І щось мені здається що тенденція книги, мене заведе в зовсім не до хепі енду. ))))
Автору. На мою думку головне розказана історія, а чи буде хепі ЕНД то вже важливо
Ілля Вінницький, Гарний Лайф хак, візьму на замітку))
✨❤️✨
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати