Додано
30.05.26 09:27:51
Тіні відродилися ✨
Ця історія відродилася саме тоді, коли здавалося, що для неї вже не залишилося жодного шансу. Але життя рідко пише казки, а кохання не завжди означає щасливий фінал. Іноді двоє людей зустрічаються не для того, щоб врятувати одне одного, а щоб стати найбільшим випробуванням у житті одне одного. Іві та Олівер кохали надто сильно, щоб забути і надто боляче, щоб залишитися незмінними після всього, що пережили. Чи вистачить цього кохання, щоб перемогти світ, який раз за разом розводить їх у різні боки? Чи деякі історії приречені жити лише в серці? Відповідь знає тільки час.
Анастасія Котляр
45
відслідковують
Інші блоги
✨Доброї ночі, творча спільното!✨ Нові глави вже на сайті! Але день для нашого картографа не був надто легшим за ніч на дивовижній Вежі Морського Світла в Ард-Лірі. Крутити увесь час динамо — не дуже
Я почала писати цю книгу лише місяць тому. Тому матеріал поки що сирий, місцями нерівний і, можливо, не завжди складений так, як хотілося б. Чесно кажучи, я й сама не все перечитувала. Деякі моменти навіть зараз даються
Хто чекав новинку про Назаренка та Вікторію? Вітаю! А хто не чекав — вам сюрприз! Зустрічайте: нова захоплююча історія в жанрі жіночий роман-трилер. Вас чекають протистояння характерів сильних героїв, пригоди, складні
Прокидаюся в підземеллі! Голова болить, кінцівки не слухаються. Намагаюся підняти руку, щоби протерти очі. Й із жахом дивлюся на зелену пазуристу лапу. Я обернулася?? Озираюся навколо. Голова болить, звуки якісь дивні, і
Ця обкладинка для мене — не просто картинка. Будинок на ній — це мій справжній дім. Саме тут я разом із дітьми прожила сім місяців окупації. А гора на задньому плані — особливе для мене місце. Коли зник зв'язок
4 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиНеочікувано, що він все таки обрав контракт , справді це ціна кохання?
Богдан Владимирович, Дивлячись на умови, які стояли перед ним, я можливо, вчинила б так само
Після всього, що вони пережили, я просто хочу вірити, що Іві та Олівер нарешті отримають свій шанс ?? Але знаючи їхню історію, шлях до щастя точно не буде легким. Дуже чекаю продовження і відповідей на всі ті питання, які не дають спокою після фіналу.
Yuliia, Я думала, що друга книга буде сама напружена з трилогії, але поки писала її, у мене стільки ідей зʼявилося для продовження, що здається буде ще не одне випробування у гг…
Я себе спробував в новому жанру. Любов романтика. До того писав психологічний трилер, Блек фентезі. І щось мені здається що тенденція книги, мене заведе в зовсім не до хепі енду. ))))
Автору. На мою думку головне розказана історія, а чи буде хепі ЕНД то вже важливо
Ілля Вінницький, Гарний Лайф хак, візьму на замітку))
✨❤️✨
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати