Додано
28.05.26 11:54:39
Повернення до ресурсу
Доброго дня, спільното БН!
Хочу повідомити, що повернувся!
Як ви знаєте, життя військового буремне, і я вимушено перебував два тижні в умовах обмеженого доступу до інтернету.
Відчуваю, що багато чого пропустив за цей час і буду радий, якщо ви мені розкажете)
П.С. Зрозуміло, що ці тижні я не просував свій акк і твір. Тому буду вдячний за підписку (для фіналу конкурсу треба 150 підписників) та підтримку "Народженого".
Олексій Горбунов
149
відслідковують
Інші блоги
Всім привіт! ♡‿♡ Мої любі читачі! ♥️ Я постійно читаю ваші повідомлення: «Хочемо більше розділів!», «Може, викладати щодня?», «Я так чекала окрему історію Сенцових!». І повірте, мені неймовірно
Привіт, любі ❤️ Вчора мою книгу "НІЧ, ЩО ПОДАРУВАЛА МЕНІ ТЕБЕ" прийняли на конкурс:) Тож я дуже вдячна всім, хто читає і підтримує мене, як автора ❤️ Покажу вам трохи візуалізації до нового розділу ⭐️ Оліаія
УВАГА - СПОЙЛЕР Сьогодні кількість моїх підписників сягнула 400. Для когось цифра невелика, а для мене це шлях у більше ніж рік. І тепер я точно знаю, що мої книги цікаві, їх люблять, читають і чекають на новинки. Тому я
Ми завершили подорож з Іриною та Олексієм, нарешті вони знайшли той єдиний шлях, який має назву: кохання. Мені дуже імпонує Ромка, який став дорослим і досвідченим. Мої нові герої, вже чекають в іншому творі і я починаю
Бойове українське фентезі з ліричним відтінком "ЗАБУТА ЗИМА" потроху набирає обертів та ставить читачів і наших героїв перед черговою небезпекою - у мертвому селі з замерзлими людьми на них раптом насувається таємнича
23 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиВітаю з поверненням!
MargFed, Дякую!
З поверненням! ❤️✨❤️ (весело посміхається під окулярами і з гучним хлопком відкорковує пляшку шампанського, що б'є високо фонтаном, після чого розливає напій в бокали на столі)
Містер Чілл, Хоумлендер загадково посміхнувся, злегка блиснувши очима)))
Вітаю! Підписатися вже не можу, пропустили ви хіба що зміну Правил платформи та можливе маркування творів на ШІ, але вам воно ні до чого)
Вадим Сухобрус, Ще раз дякую!
Вітаю з поверненням! ))) натхнення і сил!)))
Вень Чжулун, Дякую! Навзаєм!
З поверненням♥️ Підписалась та підтримую♥️
Квін Тесс, Дякую! Навзаєм!
Вітаю з поверненням)))
Віккі Грант, Дякую!
Вітаю з поверненням ✨
Ромул Шерідан, Дякую!
З поверненням!
Євген Званіч, Дякую!
Підписалась✨
Олена Мисак, Дякую! Навзаєм!
Це добре, що ви повернулися. Вже підписана на вашу сторінку)
Лєна Міле, Дякую!
З поверненям
Анастасія Коваленко, Дякую!
Рада вас бачити ⭐
На жаль, не можу підписатись, бо вже підписана. Твір підтримаю.
Олеся Тиха, Дякую!
✨⭐⭐
Дана Новак, ❤️ ❤️ ❤️
З поверненням ❤️
Ава Роуз, Дякую!
З поверненням)
Олена Ранцева, Дякую!
Вітаю, з поверненням❤️ я вже підписана на вас.
Агнія Бурне, Дякую! Навзаєм!
З поверненням✨
Василенко Сергій, Дякую!
З поверненням! ❤️
Ulyana Summers, Дякую!
Вітаю з поверненням!
Анастасія Газе, Дякую!
Добре, що нагадуєте. В бібліотеці багато книжок на прочитання, забуваєш, що щось вже завершене...
Дієз Алго, В мене так само... Часу постійно бракує...
Ну, нічого екстраординарного тут за два тижні не сталось) Тож ви нічого сильно й не пропустили.
Книга давно в бібліотеці, як розберусь з поточними справами - треба почитати.
Радий, що у вас все добре ✌
Очерет, Навзаєм!
Писати щось в таких умовах - це просто подвиг ❤️ Якби можна було підписатись кілька разів, то зробила б це вдруге ) Бажаю успіхів Вашій конкурсній роботі, незалежно від фіналу конкурсу
Ріна Март, Щиро дякую!
Оновили правила публікацій, а так нічого нового.
Вітаю з поверненням, радий Вас бачити)
Марк Лис, Дякую! Навзаєм!
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати