Гугл теж читає)))

Стільки багато авторів підключилися до флешмобу Єва Борей, і він мені так сподобався, що я теж побігла питати Google про свою книгу.

І знаєте що?
Мене це одночасно здивувало й трохи розчулило. Бо бачити, як пошуковик описує твою історію, це ніби подивитися на власну книгу очима стороннього читача.

Варто читати цю книгу лише в тому випадку, якщо ви є повнолітнім прихильником гостросюжетних любовних романів (жанр dark romance) із відвертими сценами, інтригами та морально складними, неоднозначними героями. 

Дізнатися більше деталей чи почати читання можна на сторінці Гра без згоди

Чому варто звернути увагу:

  • Динамічний сюжет: Книга наповнена загадками та несподіваними поворотами.
  • Емоційне напруження: Головні герої ведуть небезпечну гру, де межа між коханням та ненавистю дуже тонка. 

На що зважати перед читанням (застереження):

  • Вікове обмеження: Твір має маркування 18+ через наявність жорстких та контроверсійних сцен.
  • Специфіка жанру: Деякі читачі відзначають, що сюжет може містити психологічний тиск, маніпуляції та специфічну динаміку між персонажами. 

Якщо після першої частини вам сподобається стиль авторки, історію можна продовжити у другій книзі циклу — Гра без згоди "Між двох тіней". Проте, якщо ви чутливі до складних або темних тем у літературі, від цієї історії краще утриматися.

18 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Арія Щульц
28.05.2026, 22:20:13

Чудово все описав❤️❤️❤️ історія варта кожного слова!

avatar
Неба Крайчик
26.05.2026, 22:57:05

Яка краса! Гарно!

avatar
Олена Ранцева
26.05.2026, 21:25:30

Прикольно ♥️♥️♥️

avatar
Ольха Елдер
26.05.2026, 19:39:13

Вау! ❤️❤️❤️

avatar
Оксана Павелко
26.05.2026, 19:27:01

Вам також чудово гугла розписала))

avatar
Лана Жулінська
26.05.2026, 18:39:26

Так все чітко по поличках розклав☺️ а головне націлює читача на продовження одразу❤️

avatar
Анна Лір
26.05.2026, 18:24:50

Ох так, чудовий опис! Однозначно варто читати!❤️❤️❤️❤️

avatar
Крісті Ко
26.05.2026, 18:14:34

❤️❤️❤️

Стасія Мун
26.05.2026, 18:21:11

Крісті Ко, Дякую)

avatar
Morwenna Moon
26.05.2026, 18:07:07

Дуже гарно ❤️

Показати 2 відповіді
Morwenna Moon
26.05.2026, 18:12:17

Стасія Мун, Згодна, прикольна ідея ❤️

avatar
Ромул Шерідан
26.05.2026, 18:01:26

❣️❣️❣️❣️

Стасія Мун
26.05.2026, 18:02:21

Ромул Шерідан, Дякую))

avatar
Тея Калиновська
26.05.2026, 18:00:23

❤️✨❤️✨❤️

Стасія Мун
26.05.2026, 18:01:50

Тея Калиновська, Дякую))

avatar
Марія Залевська
26.05.2026, 18:00:14

Клас! ❤️

Стасія Мун
26.05.2026, 18:01:41

Марія Залевська, Дякую))

avatar
Люмен Белл
26.05.2026, 17:50:42

Запрошує до читання ❤️

Стасія Мун
26.05.2026, 17:53:07

Люмен Белл, А мені здається відлякує)))

О, це прекрасно)) Теж вбила свою книгу... Ну що приємно)

Стасія Мун
26.05.2026, 17:50:26

Катерина Винокурова, Цікаво,що ж там у вас))

avatar
Христина Вілем
26.05.2026, 17:47:19

Гарно і заманливо ✨

Стасія Мун
26.05.2026, 17:49:59

Христина Вілем, Дякую,а я думала його попередження, відлякують)

Чудово ♥️

Стасія Мун
26.05.2026, 17:47:29

Джул, Дякую))

avatar
Белла Ісфрелла
26.05.2026, 17:39:44

Скільки ж попереджень. Це що, Гугл такий тендітний))

Стасія Мун
26.05.2026, 17:47:20

Белла Ісфрелла, Схоже на те))

avatar
Єва Борея
26.05.2026, 17:38:17

І правильно, що долучилися, бо це дійсно краса ♥

Стасія Мун
26.05.2026, 17:40:07

Єва Борея, Дякую)))

Інші блоги
А от тепер почнеться спека ☢️☢️☢️
— Привіт, дорогенький. Астраель скосив очі й майже не здивувався. В дверях, що відчинилися за його спиною, стояла Карлайла. Освітлення було тьмяним, тому він не бачив її обличчя, та переплутати цей силует не міг ні з ким
❤️ Коли кохання звучить крізь час ❤️
Долучаюся до літературного флешмобу «Мелодія кохання» та щиро дякую організаторкам Крісті Ко ❤️ та Тетяна Степанкевич ❤️ за натхненну можливість розповісти про історії, у яких любов стає голосом душі. Для
Закінчення
Привітики! До завершення цього фанфіку залишилося всього два розділи! Щодо другої частини — я вже почала над нею працювати. Але думаю, що опублікую її вже після виходу другого фільму «Нескінченний замок», адже
Скоро фінал "Демона"? Так!❤️
Любі читачі! Сьогодні я запланувала вже всі розділи книги "ДЕМОН НА МОЮ ГОЛОВУ" і виходить, що фінал вже на наступному тижні! Тож не пропустіть завершення історії Селтера та Лії❤️❤️❤️ А хто ще не читає
Візуалізація героїв
Вітаю друзі! Сьогодні ділюся візуалізацією героїв роману "Кохання кольору ненависті": Блейр, Коул та Емілі. Зліва направо. Блейр трохи сумна. Але якщо читатимете історію то зрозумієте чому. Як вам?
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше