Новинка! «тінь Обсидіанового Вовка»
Коли звичний світ руйнується, а старі союзи перетворюються на попіл, на руїнах колишнього порядку народжується щось нове. Те, чого не чекали ні вороги, ні союзники.
Вони думали, що правила гри встановлені назавжди. Але у долі свої плани, а у прадавньої магії — своя ціна. Коли прийде час, усім доведеться обирати сторону. Бо на зміну звичним силам приходить третя... невблаганна, як ніч, і небезпечна, як обсидіанове полум'я.
«На долю секунди запанувала неприродна тиша, світ завмер і вмить вивернувся навиворіт... Вони не просто спалили тишу, вони заявили про себе як про третю силу, нарівні з Братством Світла та Старійшинами».
У цьому розділі на вас чекають:
Похмура атмосфера та високі ставки. Світ, де кожне рішення купується кров'ю, а за кожен крок у "сіру зону" моралі доводиться платити власною суттю
Сильні та неоднозначні герої. Обрана, яка керується холодною логікою та повагою до сили, і маг, готовий спустити з ланцюга внутрішнього звіра, навіть якщо той спалює його зсередини
Магія, що вражає уяву. Від первісних шаманських чарів до нищівного обсидіанового полум'я, яке змінює закони світу
Епічне протистояння. Зародження третьої сили, яка кине виклик усім існуючим правителям.....
Чи готова Обрана пройти цей шлях до кінця, чи темна сила змінить її назавжди?


17 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЗаінтригували♥️♥️♥️
Лія Світова, Щиро дякую за підтримку ❤️
Шось дуже цікаве ❤️
Morwenna Moon, Від всього серця дякую ❤️
Епічненько)
Очерет, Так і планувалося)
❤️❤️❤️❤️
Вікі Дрейк, Велике спасибі ❤️
❤️❤️❤️
Ава Роуз, Щиро дякую ❤️
❤️❤️❤️❤️
Лана Рей, Дякую ❤️
Ілюстрація вражаюча✨А опис інтригує.
Василенко Сергій, Велике спасибі ❤️
Вогонь ❤️✨❤️
Містер Чілл, Красно дякую;)
Ну цікаво, особливо фраза на картинці.
Агнія Бурне, Дякую ❤️ Розділ не менш цікавий)
як завжди чудово! ♥️
Щось на цікавому))
Олена Ранцева, Велике спасибі)))
Гарні візуали. ♥️♥️♥️
Крісті Ко, Щиро дякую!
❤️❤️❤️
Гончарчик Мілана, Дякую ❤️
Ох, яка ж доля завжди непередбачувана❤️❤️❤️ Але це й зачаровує у таких імторіях✨️
Цікаво було подивитися на візуал)
Яна Тарасевич, Щиро дякую, що завітали) Далі буде ще цікавіше;)
Сильно написано ≽^•⩊•^≼ ₊˚⊹♡
Кіт Анатолій, Дякую!
Гарні візуали, внутрішнього звіра треба випускати, а то розірве!..
Лана Сетман, Щиро дякую! Так, мабуть, краще когось іншого. Ворога, наприклад)
Краса, як завжди!
Євген Званіч, Від всього серця дякую за підтримку!
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати