Редагую юридичний саспенс: місія не здійсненна!
Поки Коул Вест в «Приручити порожнечу» розбирається зі своїми внутрішніми демонами (і кухонними ножами), я тут паралельно намагаюся не збожеволіти.
Знаєте, чим я займаюся і чому я притихла? Редагую ту саму неаполітанську трилогію — юридичний саспенс із романтичною лінією. І ооооооо боги, як же це складно!
Це якийсь бермудський трикутник:
Відредагувала одну сюжетну дірку, у сусідній главі з’явилася інша! По Італії пройшлася, перевірила, а в судовому засіданні тепер логіка поплила. Ну ніяких сил уже немає!)))
Юридичні інтриги - це вам не жарти. А коли туди ще й додається романтік між героями, який треба виписати тонко й напружено... Короче, я на межі непонятно чого.
Поки я воюю з італійським правосуддям та сюжетними дірами, нагадую, що на сайті вже чекає ваша порція адреналіну в «Приручити порожнечу» прямісінько в ПЕРШІЙ ГЛАВІ. Хто ще не зазирнув - біжіть читати!
4 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиТримайтеся. Був такий період, коли писав книгу в різних чернетках, потім офігівав їх збирати. Більше так не роблю)
Агнія Бурне, Жостко
❤️❣️❤️
Тая Бровська, Дякую за підтримку ❤️
Навіть сам опис вашого творчого процесу вражає і захоплює! Уявляю, як цікава буде читати саму книгу!
Зодча Тіней, Дякую, але по правді от вже який день редагую, вона мені вже набридла ця історія по 10 разів перечитувати )))
❤️❤️❤️
Крісті Ко, дякую за підтримку❤️ ви неймовірна
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати