✨чотири роки вона лежала у чернетках✨

Історія написання книги «Ти моя найгірша звичка» почалася ще у далекому 2022 році. Після перегляду одного серіалу.
Спочатку ця історія була звичайним фанфіком. Без особливого сюжету, без глибокого сенсу, майже без описів — лише дії та діалоги. Тоді мені просто хотілося писати.
Я публікувала уривки в TikTok, і відео набирали хороші перегляди. Людям подобалася ця історія, аж поки хайп навколо неї не стих.
Це була одна з моїх найперших робіт. Саме з неї почалася моя письменницька історія.
Тоді я зрозуміла, що мені справді подобається писати. Після цього почали з’являтися нові ідеї, нові персонажі, нові книги. Я написала вже дві повноцінні історії й лише через чотири роки повернулася до цієї.
І раптом зрозуміла — у неї є майбутнє.
Навіть у нерозредагованому стані книга мала понад 60 тисяч слів. І тоді я задумалася: а що буде, якщо перетворити старий фанфік на справжній підлітковий роман?
Зараз у мене відредаговано 15 розділів із 40. І тільки за цей час історія вже збільшилася майже на 15 тисяч слів.
Чесно, іноді дуже дивно усвідомлювати, що історія, яку ти колись писав “просто по приколу”, через роки стає чимось набагато більшим.
А у вас було таке, що стара ідея раптом отримувала друге життя?
І взагалі — розкажіть, як ви почали писати?

5 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Пацюк Червоній
21.05.2026, 23:32:43

задум циклу про адвоката Борзакова в мене виник ще до війни.І от, минуло>10 років,як я став його втілювати

Показати 2 відповіді
Пацюк Червоній
22.05.2026, 18:23:55

Ві де Рейн, Дякую

avatar
Віккі Грант
21.05.2026, 22:50:47

Я ще у школі почала писати оповідання у чернетках, багато було навіть зошитів, навіть трішки писала вірші ✨☺️❤️

Показати 2 відповіді
Віккі Грант
21.05.2026, 23:02:55

Ві де Рейн, Я обожнювала літературу, навіть будь відмінні оцінки☺️❤️

avatar
Лана Нова
21.05.2026, 22:59:22

Звісно, старі ідеї часто оживають) Одній моїй "оживший" майже двадцять років)

Ві де Рейн
21.05.2026, 23:01:55

Лана Нова, Ого, це так круто! Моїй теж колись стукне 20)

avatar
Юлія Хемс
21.05.2026, 22:34:53

Я почала писати з дитинства. Десь третього класу, приблизно з десяти років. Наприкінці літа мені буде 33. Не було історії з юності, яку я досі пам'ятаю.

Ві де Рейн
21.05.2026, 22:41:11

Юлія Хемс, Вау, це сильно. Я, на жаль, в дитинстві не писала та читати не любила. Прийшло це десь в 19 років, зараз мені 24 і я живу літературою))

avatar
Яна Залізняк
21.05.2026, 22:25:15

Так, я теж давно почала писати і ось наважилася показати першу книгу)
Успіхів вам ✨

Ві де Рейн
21.05.2026, 22:26:01

Яна Залізняк, Дякую ❤️

Інші блоги
Як найняти кілера в даркнеті?
Приблизно тиждень мені знадобився, щоб зрозуміти, що і як тут влаштовано. Тож є два варіанти знайти «виконавця». Перший — просто розмістити оголошення на форумі. Так, усе виявляється так просто! Якщо тебе вже
А якщо все, у що ви вірили, виявиться брехнею?
Останні кілька днів я перечитую та редагую перші глави нової книги. І щоразу ловлю себе на одній думці: як дивно влаштоване життя... Іноді достатньо однієї випадкової зустрічі, одного необережного погляду чи однієї фрази,
Фінал...
Вітаю вас всіх, дорогі читачі) Гадаю, ви зауважили(а можливо і ні), що останні мої книги зараз - заморожені. Причиною цього стало моє остаточно рішення взяти перерву в написані книг. Останнім часом мені стало набагато
Про себе.
Можливо настав час розказати що я гей... Я нічого з цим не можу зробити, батьки ще не знають, і напевно скоро не дізнаються Важко було змиритися з цим фактом, я не міг прийняти себе 4 роки, але з рештою змирився коли зустрів
Страх і неприйняття
Привіт усім! Я авторка-початківець. Напевно, дехто вже бачив мою книгу, та ніхто не знає моєї історії.Мені було дуже важко почати писати знову. Ще в дитинстві мені сказали, що в мене ніколи це не вийде, а мої вірші та дитячі
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше